Gość: Wh Rower IP: *.acn.waw.pl 17.06.02, 22:44 Kulinarnym Kagan był maniakiem - Gdy na stałe żył z gejem-dziobakiem Dzień w dzień badał mu stek W nadziei na skrzek Lub jajeczko na miękko z armaniakiem Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Piotrek Re: Na Kagana #3 IP: 207.30.78.* 18.06.02, 22:43 Na powstrzymanie Kagana Dzisiaj nie ma pana I długo nie będzie Jego posty są wszędzie Ci co go nie tolerują Pewnie na prawicę głosują Kagan, Kagan wiecznie żywy Na forum jedyny prawdziwy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wikul Re: Na Kagana #3 IP: *.acn.waw.pl 18.06.02, 23:09 Gość portalu: Wh Rower napisał(a): > Kulinarnym Kagan był maniakiem - > Gdy na stałe żył z gejem-dziobakiem > Dzień w dzień badał mu stek > W nadziei na skrzek > Lub jajeczko na miękko z armaniakiem Ładne , ale za delikatne na tego gbura . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wh Rower Re: Na Kagana #3 IP: *.acn.waw.pl 18.06.02, 23:55 Gość portalu: wikul napisał(a): > Gość portalu: Wh Rower napisał(a): > > > Kulinarnym Kagan był maniakiem - > > Gdy na stałe żył z gejem-dziobakiem > > Dzień w dzień badał mu stek > > W nadziei na skrzek > > Lub jajeczko na miękko z armaniakiem > > > Ładne , ale za delikatne na tego gbura . > Bałem się, że za bardzo obrzydliwe. Ale sam jestem zadowolony z geja-dziobaka sukinkota stekowca Ukłony W.R. Odpowiedz Link Zgłoś