Dodaj do ulubionych

Na Kagana #3

IP: *.acn.waw.pl 17.06.02, 22:44
Kulinarnym Kagan był maniakiem -
Gdy na stałe żył z gejem-dziobakiem
Dzień w dzień badał mu stek
W nadziei na skrzek
Lub jajeczko na miękko z armaniakiem
Obserwuj wątek
    • Gość: Piotrek Re: Na Kagana #3 IP: 207.30.78.* 18.06.02, 22:43
      Na powstrzymanie Kagana
      Dzisiaj nie ma pana

      I długo nie będzie
      Jego posty są wszędzie

      Ci co go nie tolerują
      Pewnie na prawicę głosują

      Kagan, Kagan wiecznie żywy
      Na forum jedyny prawdziwy!
    • Gość: wikul Re: Na Kagana #3 IP: *.acn.waw.pl 18.06.02, 23:09
      Gość portalu: Wh Rower napisał(a):

      > Kulinarnym Kagan był maniakiem -
      > Gdy na stałe żył z gejem-dziobakiem
      > Dzień w dzień badał mu stek
      > W nadziei na skrzek
      > Lub jajeczko na miękko z armaniakiem


      Ładne , ale za delikatne na tego gbura .

      • Gość: Wh Rower Re: Na Kagana #3 IP: *.acn.waw.pl 18.06.02, 23:55
        Gość portalu: wikul napisał(a):

        > Gość portalu: Wh Rower napisał(a):
        >
        > > Kulinarnym Kagan był maniakiem -
        > > Gdy na stałe żył z gejem-dziobakiem
        > > Dzień w dzień badał mu stek
        > > W nadziei na skrzek
        > > Lub jajeczko na miękko z armaniakiem
        >
        >
        > Ładne , ale za delikatne na tego gbura .
        >

        Bałem się, że za bardzo obrzydliwe. Ale sam jestem zadowolony z geja-dziobaka sukinkota stekowca

        Ukłony

        W.R.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka