Gość: Wh Rower IP: *.acn.waw.pl 24.06.02, 17:37 Pewien emigrant imieniem Kraken Za hardego uchodził zabijaken W pracy zamiatał schody Potem szedł do gospody I zaraz z czarnymi wszczynał draken Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
greg23 Re: Na Krakena 25.06.02, 03:22 Gdy Krakenowi polamali w pracy rece i wybili zeby, wybili mu tez mozg ze lba. Jego wypowiedzi sa niekontrolowane poniewaz w pustym lbie wszystko moze sie wykluc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kagan Re: Na Krakena IP: *.vic.bigpond.net.au 25.06.02, 06:38 greg23 napisał(a): > Gdy Krakenowi polamali w pracy rece i wybili zeby, wybili mu tez mozg ze lba. > Jego wypowiedzi sa niekontrolowane poniewaz w pustym lbie wszystko moze sie > wykluc. K: Krakenowi do piet nie dorastacie.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wh Rower Re: Na Krakena IP: *.acn.waw.pl 25.06.02, 07:02 Gość portalu: Kagan napisał(a): > K: Krakenowi do piet nie dorastacie.... Do przymiarki, kolego, z byle kim nie staję Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kagan Re: Na Krakena IP: *.tlsa.pl 25.06.02, 08:19 > Jak Kagan reaguje na krytyke? > Faza I: Probuje podjac merytoryczna dyskusje z oponentem. > Faza II: Poniewaz brakuje mu argumentow merytorycznych, > wiec zaczyna atakowac adwersarza ad personam: atakuje juz nie poglady, > ktorych podwazyc nie potrafi, ale osobe adwersarza. > Uzywa przy tym faktów prawdziwych (rzadko), najczesciej zas "fakty" > zmyslone, posluguje sie plotka, pomowieniem i zwyczajnym oszczerstwem. > Faza III: Gdy te ataki ad personam zostaja zdemaskowane, wtedy Kagan > posuwa sie do kradziezy nicka, i wklada oponentowi do ust slowa, > ktorych ow oponent nigdy nie wypowiedzial, w intecji osmieszenia > owego oponeta lub kopiuje wypowiedzi z innych watkow. > Faza IV: Gdy kradziez nicka zostaje tez zdemaskowana, wtedy posuwa sie > on w swej bezsilnosci i zacietrzewieniu do grozb fizycznego ataku na osobe > oponenta. > Faza V: To najprawdopodobniej wlasnie ten atak fizyczny na osobe oponenta. > Co dalej? > Kagan Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kagan Re: Na Krakena IP: *.tlsa.pl 25.06.02, 08:20 USA i UE zazdroszcza nam brak konfliktow na tle rasowym. Stad wtykaja nam murzynow do reprezentacji narodowej w pilce noznej, telewizji itp. Koniecznie chca, abysmy zaznali "dobrodziejstw" tzw. wielokulturowosci... Odpowiedz Link Zgłoś
phantom_shitter Re: Na Krakena 04.11.02, 21:39 Gość portalu: Wh Rower napisał(a): > Pewien emigrant imieniem Kraken > Za hardego uchodził zabijaken > W pracy zamiatał schody > Potem szedł do gospody > I zaraz z czarnymi wszczynał draken Phantom Shitter strikes again! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ethanol Re: Na Krakena IP: proxy / 151.112.27.* 04.11.02, 21:48 Pewnien emigrnt przezwizkiem kraken kopany byl bezustannie w srake Odpowiedz Link Zgłoś
=kapral= Re: Na Krakena 04.11.02, 22:18 Gość portalu: Ethanol napisał(a): > Pewnien emigrnt przezwizkiem kraken > kopany byl bezustannie w srake Dobitne, ale trochę krótkie. = Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ethanol Re: Na Krakena IP: proxy / 151.112.27.* 04.11.02, 22:25 Sraken pojechal do USA zarobic kasy - ile sie da Nie dalo sie jednak zbyt wiele bo on - to takie glupie ciele przybity porazka kolega Sraken ze zlosci dalby wszystkim w pape Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kagan Re: Na Krakena IP: *.vic.bigpond.net.au 05.11.02, 02:57 Pokazujecie swe "chrzescijanskie wartosci"... I dobrze! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ethanol Re: Na Krakena 05.11.02, 03:00 pewnie ze dobrze- a ty kagan tez chcesz w ryj zarobic pizdzielcu ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kagan Re: Na Krakena IP: *.vic.bigpond.net.au 05.11.02, 03:26 Prawdziwy Katolik - ethanol napisał: a ty kagan tez chcesz w ryj zarobic pizdzielcu ? Odpowiedz Link Zgłoś
ethanol Re: Na Krakena 05.11.02, 03:39 a co ty kagan ??? ryj nigdy7 nie dostales za chamstwo ??? To bardzo dziwne zes sie uchowal A moze poza internetem to srasz ze strachu ? T7lko tu zgrywasz gieroja ? Odpowiedz Link Zgłoś
=kapral= Re: Na Krakena 05.11.02, 07:28 Gość portalu: Kagan napisał(a): > Pokazujecie swe "chrzescijanskie wartosci"... Człowieku, na chamskie obelgi odpowiadam lekkimi tekścikami; cytat tu, cytat tam. W virtualu to forma chrześcijańskiego nadstawiania drugiego policzka. Nie pojmujesz tego? > I dobrze! ;) Zgoda. = Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fląder Re: Nienawidze chrzescijan IP: *.acn.waw.pl 05.11.02, 09:12 Nienawidze nienawidzić Odpowiedz Link Zgłoś