Dodaj do ulubionych

Na Krakena

IP: *.acn.waw.pl 24.06.02, 17:37
Pewien emigrant imieniem Kraken
Za hardego uchodził zabijaken
W pracy zamiatał schody
Potem szedł do gospody
I zaraz z czarnymi wszczynał draken
Obserwuj wątek
    • greg23 Re: Na Krakena 25.06.02, 03:22
      Gdy Krakenowi polamali w pracy rece i wybili zeby, wybili mu tez mozg ze lba.
      Jego wypowiedzi sa niekontrolowane poniewaz w pustym lbie wszystko moze sie
      wykluc.
      • Gość: Kagan Re: Na Krakena IP: *.vic.bigpond.net.au 25.06.02, 06:38
        greg23 napisał(a):

        > Gdy Krakenowi polamali w pracy rece i wybili zeby, wybili mu tez mozg ze lba.
        > Jego wypowiedzi sa niekontrolowane poniewaz w pustym lbie wszystko moze sie
        > wykluc.
        K: Krakenowi do piet nie dorastacie....
        • Gość: Wh Rower Re: Na Krakena IP: *.acn.waw.pl 25.06.02, 07:02
          Gość portalu: Kagan napisał(a):


          > K: Krakenowi do piet nie dorastacie....


          Do przymiarki, kolego, z byle kim nie staję


          • Gość: Kagan Re: Na Krakena IP: *.tlsa.pl 25.06.02, 08:19
            > Jak Kagan reaguje na krytyke?
            > Faza I: Probuje podjac merytoryczna dyskusje z oponentem.
            > Faza II: Poniewaz brakuje mu argumentow merytorycznych,
            > wiec zaczyna atakowac adwersarza ad personam: atakuje juz nie
            poglady,
            > ktorych podwazyc nie potrafi, ale osobe adwersarza.
            > Uzywa przy tym faktów prawdziwych (rzadko), najczesciej zas "fakty"
            > zmyslone, posluguje sie plotka, pomowieniem i zwyczajnym
            oszczerstwem.
            > Faza III: Gdy te ataki ad personam zostaja zdemaskowane, wtedy
            Kagan
            > posuwa sie do kradziezy nicka, i wklada oponentowi do ust slowa,
            > ktorych ow oponent nigdy nie wypowiedzial, w intecji osmieszenia
            > owego oponeta lub kopiuje wypowiedzi z innych watkow.
            > Faza IV: Gdy kradziez nicka zostaje tez zdemaskowana, wtedy posuwa
            sie
            > on w swej bezsilnosci i zacietrzewieniu do grozb fizycznego ataku
            na osobe
            > oponenta.
            > Faza V: To najprawdopodobniej wlasnie ten atak fizyczny na osobe
            oponenta.
            > Co dalej?
            > Kagan



            • Gość: Kagan Re: Na Krakena IP: *.tlsa.pl 25.06.02, 08:20
              USA i UE zazdroszcza nam brak konfliktow na tle rasowym.
              Stad wtykaja nam murzynow do reprezentacji narodowej w
              pilce noznej, telewizji itp. Koniecznie chca, abysmy zaznali
              "dobrodziejstw" tzw. wielokulturowosci...

    • phantom_shitter Re: Na Krakena 04.11.02, 21:39
      Gość portalu: Wh Rower napisał(a):

      > Pewien emigrant imieniem Kraken
      > Za hardego uchodził zabijaken
      > W pracy zamiatał schody
      > Potem szedł do gospody
      > I zaraz z czarnymi wszczynał draken


      Phantom Shitter strikes again!
    • Gość: Ethanol Re: Na Krakena IP: proxy / 151.112.27.* 04.11.02, 21:48
      Pewnien emigrnt przezwizkiem kraken
      kopany byl bezustannie w srake
      • =kapral= Re: Na Krakena 04.11.02, 22:18
        Gość portalu: Ethanol napisał(a):

        > Pewnien emigrnt przezwizkiem kraken
        > kopany byl bezustannie w srake


        Dobitne, ale trochę krótkie.

        =
    • Gość: Ethanol Re: Na Krakena IP: proxy / 151.112.27.* 04.11.02, 22:25
      Sraken pojechal do USA
      zarobic kasy - ile sie da
      Nie dalo sie jednak zbyt wiele
      bo on - to takie glupie ciele
      przybity porazka kolega Sraken
      ze zlosci dalby wszystkim w pape
      • Gość: Kagan Re: Na Krakena IP: *.vic.bigpond.net.au 05.11.02, 02:57
        Pokazujecie swe "chrzescijanskie wartosci"...
        I dobrze! ;)
        • ethanol Re: Na Krakena 05.11.02, 03:00
          pewnie ze dobrze- a ty kagan tez
          chcesz w ryj zarobic pizdzielcu ?
          • Gość: Kagan Re: Na Krakena IP: *.vic.bigpond.net.au 05.11.02, 03:26
            Prawdziwy Katolik - ethanol napisał:
            a ty kagan tez chcesz w ryj zarobic pizdzielcu ?
            • ethanol Re: Na Krakena 05.11.02, 03:39
              a co ty kagan ???
              ryj nigdy7 nie dostales za chamstwo ???
              To bardzo dziwne zes sie uchowal
              A moze poza internetem to srasz ze strachu ?
              T7lko tu zgrywasz gieroja ?
        • =kapral= Re: Na Krakena 05.11.02, 07:28
          Gość portalu: Kagan napisał(a):

          > Pokazujecie swe "chrzescijanskie wartosci"...

          Człowieku, na chamskie obelgi odpowiadam lekkimi tekścikami; cytat tu, cytat tam. W virtualu to forma chrześcijańskiego nadstawiania drugiego policzka.
          Nie pojmujesz tego?

          > I dobrze! ;)


          Zgoda.

          =
    • kagan_australijczyk Nienawidze chrzescijan 05.11.02, 03:53
      • Gość: Fląder Re: Nienawidze chrzescijan IP: *.acn.waw.pl 05.11.02, 09:12
        Nienawidze nienawidzić

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka