jorn Re: Religa zrezygnował z wyborów, poparł Tuska 02.09.05, 12:54 krtko napisał: > a w zamian co ? A co ma być? Odpowiedz Link Zgłoś
rnrr Re: Religa to porządny człowiek. Szkoda ale 02.09.05, 13:05 w sumie było to racjonalna decyzja. Podobną zapewne podejmie Borowski bo co niby ma osiągnać w tych wyborach poza klęska? Troche mi szkoda, ze sie wycofał w chęcia w drugiej turze poparłbym profesora. Odpowiedz Link Zgłoś
cimokio Tusk - prezydent wszystkich Polaków 02.09.05, 13:10 brawo Religa, brawo Wałęsa, wreszcie jest szansa na prezydenta ponad podziałami! Odpowiedz Link Zgłoś
jakrzy JAK SIE KONIUNKTURALISTA NALECZ DOWIE... 02.09.05, 13:18 ...to tez poprze Tuska!!! Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Niech połączy nas Polska - to hasło Cimoszewicza! 02.09.05, 14:03 cimokio napisał: > brawo Religa, brawo Wałęsa, wreszcie jest szansa na prezydenta ponad podziałami > ! > Coś ci się pomyliło! Tusk tylko zakonserwuje podziały. Zauważ, że jego zwolennicy ciągle dzielą ludzi na postkomuchów i postsolidaruchów. Ci pierwsi są be, a ci drudzy cacy. :-( Tylko Polska może nas połączyć, czyli Cimoszewicz :-) Odpowiedz Link Zgłoś
stabas Re: Niech połączy nas Polska - to hasło Cimoszewi 02.09.05, 14:13 hasło tak samo mętne, jak działalność i przeszłość kandydata - bo co ono w istocie znaczy (Polska łączy nas choćby przez to, że tu żyjemy) Odpowiedz Link Zgłoś
aaaaaby Tylko Polska może nas połączyć. 02.09.05, 14:19 [Cimoszewicz w rozmowie telefonicznej z Łukaszenką] Odpowiedz Link Zgłoś
at_work Nie dla psa kiełbasa (wyborcza) 02.09.05, 14:52 Brawo panie Profesorze, brawo Lechu. Mam nadzieję, że coś z tej Solidarności jednak zostało, skoro tak postąpił i były prezydent i taki autorytet jakim, niewątpliwie jest prof. Religa. Pamiętam rozmowę z Tuskiem w Trójce nazajutrz po śmierci legendarnego Kuriera z Warszawy. Odniosłem wrażenie, że nie jest jeszcze tak źle z Polską, skoro w nowym pokoleniu polityków jest ktoś taki jak Tusk. Mam nadzieję, że nie zawiedzie moich nadziei. A co do podziałów, to byleby to były podziały w sferze poglądów na przysłość kraju, a nie podziały synekur. ____________________ www.julunga.pl Odpowiedz Link Zgłoś
eleiko Re: Nie dla psa kiełbasa (wyborcza) 02.09.05, 20:16 przecież to konserwatysta, zakłamany obłudnik, który chce utrzymania państwa wyznaniowego! Odpowiedz Link Zgłoś
cimo-lex NAJDŁUŻSZA OPERACJA RELIGI ZAKOŃCZONA !!!!!!!!!!!! 02.09.05, 20:30 szczęśliwie dla Polaków !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Szkoda Religi :-( 02.09.05, 21:31 cimo-lex napisał: > szczęśliwie dla Polaków !!!! Szkoda, że w dalszym wyścigu zabrakło Religi. Chyba jednak za szybko strusił. I chyba popełnił błąd sądząc, że jego wyborcy, zgodnie z jego wolą, zechcą teraz głosować na Tuska-chytruska. Zanim zgłosił się Cimoszewicz, najlepszym kandydatem był właśnie Religa. Sądzę że był dobrą alternatywą dla strasznego Kaczora (który by nas poróżnił z wszystkimi sąsiadami i wyprowadził z Unii Europejskiej) czy dla człowieka z zasadami - Tuska, który nie przestrzega podstawowych zasad przyzwoitości (vide nazwanie Nałęcza najemnikiem. Widocznie Tusk sądzi innych po sobie - może nikt inny poza najemnikami nie chce z nim współpracować i myśli, że pozostali kandydaci też tak mają) :-) Odpowiedz Link Zgłoś
tricky2 Re: Szkoda Religi :-( 02.09.05, 21:53 po-pis kaczor i donald są zakładnikami retoryki którą głoszą. jeśli ci faceci choćby nie spróbują zmierzyć się z oczekiwaniami jakie wobec siebie budują za cztery lata znikną na zawsze z polityki. cimoszenko to taki lifting - coś się musi zmienić żeby wszystko zostało po staremu. to co oferuje cimoszenko to jest zgniłe status quo i miejsce przezimowania dla tej części sld i ordynackiej która nie wejdzie do sejmu. cimoszewicz nawet jeśli jest kryształowy (w co śmiem wątpić) już uwikłał się w układ z otoczeniem kwaśniewskiego. a to kto jest większym chamem, cimoszewicz z nałęczem czy tusk to już kwestia smaku i doprawdy sprawa drugorzędna. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Szkoda Religi :-( 02.09.05, 21:58 tricky2 napisał: > po-pis kaczor i donald są zakładnikami retoryki którą głoszą. jeśli ci faceci > choćby nie spróbują zmierzyć się z oczekiwaniami jakie wobec siebie budują za > cztery lata znikną na zawsze z polityki. cimoszenko to taki lifting - coś się > musi zmienić żeby wszystko zostało po staremu. to co oferuje cimoszenko to jest zgniłe status quo i miejsce przezimowania dla tej części sld i ordynackiej > która nie wejdzie do sejmu. cimoszewicz nawet jeśli jest kryształowy (w co > śmiem wątpić) już uwikłał się w układ z otoczeniem kwaśniewskiego. a to kto > jest większym chamem, cimoszewicz z nałęczem czy tusk to już kwestia smaku i > doprawdy sprawa drugorzędna. > A kto ci się podoba? Nikt? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
r.m.wisniewski Religa jesteść GOŚĆ 03.09.05, 00:28 Nie szkoda Religi. Wszystko jest dobre byle nie Cimoszewicz. Won z polityki czerwonym ryjkom. W roku śmierci Papieża Polaka nie wolno głosować na człowieka, który stoi ramię w ramię z ciemną stroną mocy. Wyrzućmy stare pudła razem z Kwachem i postawmy na młode konie. Odpowiedz Link Zgłoś
finish1 Re: Nie dla psa kiełbasa (wyborcza) 02.09.05, 22:48 tusk nie zawiedzie twoich nadziei? Zawiedzie , zawiedzie a ty obudzisz się z ręką w nocniku. Odpowiedz Link Zgłoś
gerwazy_seru Re: Niech połączy nas Polska - to hasło Cimoszewi 02.09.05, 16:14 tak wlasnie... Cimosz nas polaczy, ale wtedy wszyscy bedziemy "be" a ja tak nie chce. Nie chce sie laczyc z Cimoszewiczem bo to on jest be, a wole sie łaczyc z Polska za posrednicwtem Tuska, bo wlasnie nie boi sie powiedziec kto i co jest be, a co cacy. Kwachu rzadzil "be" i nie chce repety tego w wykonaniu Cimoszewicza. Odpowiedz Link Zgłoś
alfredkujot Re: Tusk - prezydent wszystkich Polaków 02.09.05, 16:41 cimokio napisał: > brawo Religa, brawo Wałęsa, wreszcie jest szansa na prezydenta ponad podziałami > ! > Troche mnie to martwi.....zobaczymy. Delektowalbym sie ostroznie..... Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Bardzo dobra decyzja... 02.09.05, 13:05 Jestem bardzo wdzieczny i wyrazam gleboki szacunek Panu Profesorowi za to, ze potrafil zrezygnowac, na rzecz kandydata majacego duza szanse na sukces, duze doswiadczenie polityczne i jasna wizje Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
zeox Re: Religa zrezygnował z wyborów, poparł Tuska 02.09.05, 15:54 No podpis rewelacja! Własna twórczość?? Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_rozpacz lepiej pozno, niz wcale........... 02.09.05, 20:23 ale po co religa, nadal sie wyglupia, i tego przekretasa-taternika lansuje:( Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Znowu powiało strachem 02.09.05, 13:16 > Trzeba zewrzeć szeregi... I wyprowadzic sztandar. Tym razem po raz ostatni. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr228 Dlaczego lewica boi sie uczciwego prezydenta 02.09.05, 14:10 Czyzby strach, nie nie bedzie mozna krasc, oszukiwac, falszowac ustaw. Strach, ze politycy nie beda mogli wspolpracowac z gangami. Strach, ze zniknie korucja z urzedow (gdyz przepisy zostana uproszczone). A moze strach przed tym, ze ludziom zacznie sie dobrze zyc i nigdy juz do tej bandyckiej epoki niedokonczonych reform nie zechca wrocic. Odpowiedz Link Zgłoś
aaaaaby Rzeczywiście straszne. 02.09.05, 14:21 Ale o niebo lepsze od prawej lewicy. Odpowiedz Link Zgłoś
miecius MAM EWIDENTNE KŁAMSTWO NAŁĘCZA 02.09.05, 15:53 Dziś po południu Nałęcz komentował ogłoszenie umorzenia śledzwt przeciw jego Panu. Szkoda gadać jak się uwijał, przestępował z nogi na noge i co chwila mruczał: "yyy". Szkoda też mówić o oczywistym przestepstwie prokuratury, która numarzając śledztwa najwyrażniej nie wzięła pod uwagę korespondencji Stefaniuka. Warto jednak zauważyć jak w ferorze krętactw dopuścił sie profesorek ewidentnego kłamstwa. Otóż powiedział, że mimo chęci Cimoszenki do merytorycznej debaty, żaden z jego kontrkandydatów nie był chętny, tylko postanowili robić na niego czarną kampanię. Pieski jego pokroju mają widać krótką pamięć, bo to właśnie Donald Tusk wezwał kilka tygodni temu Cimoszke do merytorycznej debaty, a ten odmówił!!! Nic dziwnego, że Nałęcz robi co może byle Cimoszenko został prezydentem, bo wtedy znajdzie pracę w jego kancelarii i nie będzie musiał wracać na uniwerek, bo tam chyba wszyscy studenci historii będą go po tym co teraz robi wyśmiewać i opluwać. A ten pozew za "najemnika" :) he he he - żałosne. Odpowiedz Link Zgłoś
mch1983 Re: MAM EWIDENTNE KŁAMSTWO NAŁĘCZA 02.09.05, 17:45 1) to czemu Herr Tusk się na tą debatę nie zgodził? 2) nie potrafisz słuchać ze zrozumieniem - Nałęcz jak i rzecznik Warszawskiej porkuratury okręgowaej wytłumaczyli czemu ją umorzono. SKORO STEFANIUK ZAKOŃCZYŁ Z W.C. KORESPONDENCJĘ TZN., ŻE KOMISJIA ETYKI PRZYJEŁA WYJAŚNIENIA W.C. DO WIADOMOŚCI. 3) pozew za "najemnika" jest słuszny, choćby dla tego, że Tusk to poność kandydat z zasadami. Czy człowiek chcący za takiego uchodzic tak określa swoich konkurentów? Chyba nie? 4) Religa - "najemnik" Tuska -> poczytaj sobie komentarze na forach Gazeta.pl i onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś
miecius Re: MAM EWIDENTNE KŁAMSTWO NAŁĘCZA 02.09.05, 18:08 > 1) to czemu Herr Tusk się na tą debatę nie zgodził? O jakiej debacie mówisz - o pyskówce do jakiej prowokuje go obecnie Nałęcz? Tusk kilka tygodni temu otwarcie zaproponował Cimoszce merytoryczną debatę i on odmówił - było o tym głosno przez chwilę. > 2) nie potrafisz słuchać ze zrozumieniem - Nałęcz jak i rzecznik Warszawskiej > porkuratury okręgowaej wytłumaczyli czemu ją umorzono. Widać, że nie widziałeś na żywo jego wystąpienia. Powiedział wyrażnie, że Cimoszewicz od początku kampanii chciał merytorycznej dyskusji, ale nikt się nie zgodził. Kłamał jak z nut. Było dokładnie odwrotnie - sprawdz doniesienia prasowe przed około miesiąca. > 3) pozew za "najemnika" jest słuszny, choćby dla tego, że Tusk to poność > kandydat z zasadami. Czy człowiek chcący za takiego uchodzic tak określa swoich konkurentów? Chyba nie? he he he Przecież to paranoja. Nałęcz się ośmiesza obrażając się o tak w gruncie rzeczy stosunkowo stonowane określenia - jak na polskie warunki Tusk ma żelazne zasady. On sam przecież uchodził do niedawna za powściągliwego, ale ta kampania go skompromitowała - chciałbym być jego studentem jak może kiedyś wróci na uniwerek. Kto jak kto, ale historycy gardzą postkomuną jak żaden inny wydział. Teraz on chyba zrobi wszystko, byle nie musieć znowu wykładać :) Odpowiedz Link Zgłoś
miecius Re: MAM EWIDENTNE KŁAMSTWO NAŁĘCZA 02.09.05, 18:15 Oto link - 14 lipca wiadomosci.wp.pl/kat,25194,wid,7614118,wiadomosc.html?ticaid=11da Odpowiedz Link Zgłoś
cimo-lex BOLEK PRZYNIESIE PECHA TÓSKOWI TO PEWNE !!!!!!!!! 02.09.05, 20:27 tusk już przepadł :( kogo bolek popierał ten zawsze umoczył ! Odpowiedz Link Zgłoś
mch1983 Re: MAM EWIDENTNE KŁAMSTWO NAŁĘCZA 02.09.05, 18:32 1) a kto pierwszy zaproponował debatę programową bo chyba nie Tusk (Borowski)?? 2) wystąpenie Nałęcza oglądałem na żywo - tak w kwesti formalnej. 3) acha czyli uważasz, że "Kandydat z zasadami" może publicznie nazywać najemnikami (twoim zdaniem to paranoja?), ale jak W.C wychodzi z komisji to chamstwo i gburstwo. 4) na uniwerku pracują ludzie o różnych poglądach, więc się nie martw o to, że nałęcza wywalą. Odpowiedz Link Zgłoś
miecius Re: MAM EWIDENTNE KŁAMSTWO NAŁĘCZA 02.09.05, 18:46 > 1) a kto pierwszy zaproponował debatę programową bo chyba nie Tusk (Borowski)?? Tego akurat nie pamiętam. Być może. Ale teraz mówimy o słowach Nałęcza. W kontekście faktów skłamał ewidentnie przypisując Cimoszce chęc merytorycznej debaty. On jej zdecydowanie odmówił zasłaniając się II turą. > 2) wystąpenie Nałęcza oglądałem na żywo - tak w kwesti formalnej. Czyli wiesz o czym mówię. On to powiedział mimochodem - żadna stacja tego nie powrórzy, ale widać było wyraźnie że stracił lekko kontakt z rzeczywistością. > 3) acha czyli uważasz, że "Kandydat z zasadami" może publicznie nazywać > najemnikami (twoim zdaniem to paranoja?), ale jak W.C wychodzi z komisji to > chamstwo i gburstwo. Arogancja i buta. To takie były słowa. I w istocie to było to, bo Cimoszka w otwarty sposób skorzystał z kruczka prawnego - po prostu zachował się jak cwaniaczek. Tłumaczył to w dodatku niedorzecznie, że nie musiał odpowiadać, bo jest kandydatem ,a w komisji są ludzi kontrkandydatów. Tyle, że zapomniał, iż przed tą samaą komisją troszkę wcześniej już zasiadali BOrowki i Kaczyńśki już jako kandydaci. NIe bali się zeznawać pod przysięgą. Cimoszka i Kwaśniewski boją się tego jak ognia. > 4) na uniwerku pracują ludzie o różnych poglądach, więc się nie martw o to, że > nałęcza wywalą. he he he Ależ ja nie mam wątpliwości, że go nie wywalą. Ja mówię, że większość studentó już nim gardzi i wysmiewa go, bo to co on obecnie odstawia to dobra robota propagandowa, ale niszczy jego reputację człowieka obiektywnego i bezstronnnego. To się w placówkach naukowych bardzo liczy. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mch1983 Re: MAM EWIDENTNE KŁAMSTWO NAŁĘCZA 04.09.05, 10:49 To czemu nieodnosisz się, że Tusk nie zeznawał przed komisją śledczą? I nie komentujesz Tuskowych wypowiedzi o "najemnikach"? Odpowiedz Link Zgłoś
mch1983 c.d.- troche faktów o Tusku 02.09.05, 18:34 1) Uwaza, że klasa polityczna to próżniacy, dlatego chce zostać Prezydentem, 2) Sprzeciwia się rozrostowi biurokracji, dlatego poparł wprowadzenie powiatów, 3) Sprzeciwia się finansowaniu partii politycznych z budżetu Państwa, dlatego PO wzięła na kampanie wyborcą 12 mln zł kredytu, który chce spłacić z dotacji budżetowych, 4) Idąc do pracy o 5 rano, zawsze budził 1,5 roczną Córkę, informując ją, że jest robotnikiem, 5) Uważa, ze składki na ZUS należy obniżyć, dlatego w 1999 r. glosował za ich podwyższeniem, 6) Jest zwolennikiem prywatyzacji, dlatego uważa, że PKP powinny zostać państwowe, 7) Mówił, ze jest zwolennikiem JOW, dlatego sam ustalał listy wyborcze PO, 8) Aktywista studencki. Studia ukończył w maju 1980 r, a już we wrześniu 1980 współzakładał Niezależne Zrzeszenie Studentów 9) Zwolennik przeprowadzenia lustracji, dlatego w 1992 r. poparł odwołanie rządu Jana Olszewskiego, który chciał ją przeprowadzić. 10) W jednym zyciorysie podaje, że pracował "jako robotnik" przez 7 lat ...pracował przez 7 lat jako robotnik wysokościowy... www.tusk.pl/zyciorys.html W innym życiorysie podaje, że pracował "jako robotnik" przez 6 lat ...1984 - 1989 - robotnik budowlany..... www.po.org.pl/index2.php?sub=ludzie&kat=przewodniczacy&osoba=1062 Cóż, każdy ma prawo walnąć się o jakiś roczek 11) W deklaracji majatkowej z 2003 r. wpisał miast 100 tys., 10 tys., a zamiast 200 tys. 20 tys. cóż każdy ma prawo pomylić sie o jedno zero, 12) Donald Tusk, uważa, że należy rozliczyc afery zwiazane z prywatyzacją PZU i PKN, przeprowadzone w czasie, gdy On jako członek Unii Wolności współtworzył rząd eurodeputowanego PO Jerzego Buzka. A wszystko to Donald Tusk, który aż przez 5 lat pracował jako "robotnik", a tylko przez 12 lat zasiadał w Parlamencie. Poza tym uważa klasę polityczną za próżników, dlatego dość rzadko zmienia partie polityczne, i chce zostac Prezydentem, bo to najwyższy urząd próżniaczy. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=28523849&a=28528609 Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re:troche faktów o Tusku - perły przed wieprze :-) 02.09.05, 20:14 mch1983 napisał: > 1) Uwaza, że klasa polityczna to próżniacy, dlatego chce zostać Prezydentem, > 2) Sprzeciwia się rozrostowi biurokracji, dlatego poparł wprowadzenie powiatów, > 3) Sprzeciwia się finansowaniu partii politycznych z budżetu Państwa, dlatego > PO wzięła na kampanie wyborcą 12 mln zł kredytu, który chce spłacić z dotacji > budżetowych, > 4) Idąc do pracy o 5 rano, zawsze budził 1,5 roczną Córkę, informując ją, że > jest robotnikiem, > 5) Uważa, ze składki na ZUS należy obniżyć, dlatego w 1999 r. glosował za ich > podwyższeniem, > 6) Jest zwolennikiem prywatyzacji, dlatego uważa, że PKP powinny zostać > państwowe, > 7) Mówił, ze jest zwolennikiem JOW, dlatego sam ustalał listy wyborcze PO, > 8) Aktywista studencki. > Studia ukończył w maju 1980 r, a już we wrześniu 1980 współzakładał Niezależne > Zrzeszenie Studentów > 9) Zwolennik przeprowadzenia lustracji, dlatego w 1992 r. poparł odwołanie > rządu Jana Olszewskiego, który chciał ją przeprowadzić. > 10) W jednym zyciorysie podaje, że pracował "jako robotnik" przez 7 lat > ...pracował przez 7 lat jako robotnik wysokościowy... > www.tusk.pl/zyciorys.html > > W innym życiorysie podaje, że pracował "jako robotnik" przez 6 lat > ...1984 - 1989 - robotnik budowlany..... > www.po.org.pl/index2.php?sub=ludzie&kat=przewodniczacy&osoba=1062 > Cóż, każdy ma prawo walnąć się o jakiś roczek > > 11) W deklaracji majatkowej z 2003 r. wpisał miast 100 tys., 10 tys., a zamiast > > 200 tys. 20 tys. > cóż każdy ma prawo pomylić sie o jedno zero, > > 12) Donald Tusk, uważa, że należy rozliczyc afery zwiazane z prywatyzacją PZU i > > PKN, przeprowadzone w czasie, gdy On jako członek Unii Wolności współtworzył > rząd eurodeputowanego PO Jerzego Buzka. > > > A wszystko to Donald Tusk, który aż przez 5 lat pracował jako "robotnik", a > tylko przez 12 lat zasiadał w Parlamencie. Poza tym uważa klasę polityczną za > próżników, dlatego dość rzadko zmienia partie polityczne, i chce zostac > Prezydentem, bo to najwyższy urząd próżniaczy. > > > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=28523849&a=28528609 Odpowiedz Link Zgłoś
tricky2 Re:troche faktów o Tusku - perły przed wieprze :- 02.09.05, 20:19 O rany no to rzeczywiście porażające. W porówananiu z dokonaniami dr Pomyłki,(by wyliczyć tylko największe) takimi jak ogromny sukces w iraku, utrata twardych dysków z tajnymi danymi i zakup wieżowca przez MSZ za cenę o 12 mln PLN zawyżoną. Ale co tam. Podatnicy zapłacą. Odpowiedz Link Zgłoś
mch1983 Re: 02.09.05, 20:57 W porównaniu z 4 nieudolnymi reformami administracyjnymi ( w tym dodtaktowe etatu urzędnicze w powaitach) te 12 mln to pikuś. Więc zacznij podliczać najpierw ile kosztowały te 4 reformy AWS-UW i czy naprawdę były potrzebne. Tak na marginesie: zezwolenie na budowę tego biurowca wydał "układ warszawski" czyli PO-SLD. Dziwne, że warszawki Kaczor nie protestował przy tej budowie (przecież był prezesem NIK), skoro oddany był (ten biurowiec) do użytku już za kaczej kadencji (np. poprzez nieodebranie biurowca przez nadzór budowlany). Pozatym w Warszawie jest wiele lokali do wynajęcia przy strategicznych obiektach tj. MSZ, Sejm etc. z których można prowadzić działalność szpiegowską. Jakoś tutaj ani "Człowiek z zasadami" ani NIK mózgownicą nie ruszy i sie tym nie zainteresuje. Odpowiedz Link Zgłoś
mch1983 Re: 02.09.05, 20:57 W porównaniu z 4 nieudolnymi reformami administracyjnymi ( w tym dodtaktowe etaty urzędnicze w powiatach) te 12 mln to pikuś. Więc zacznij podliczać najpierw ile kosztowały te 4 reformy AWS-UW i czy naprawdę były potrzebne. Tak na marginesie: zezwolenie na budowę tego biurowca wydał "układ warszawski" czyli PO-SLD. Dziwne, że warszawki Kaczor nie protestował przy tej budowie (przecież był prezesem NIK), skoro oddany był (ten biurowiec) do użytku już za kaczej kadencji (np. poprzez nieodebranie biurowca przez nadzór budowlany). Pozatym w Warszawie jest wiele lokali do wynajęcia przy strategicznych obiektach tj. MSZ, Sejm etc. z których można prowadzić działalność szpiegowską. Jakoś tutaj ani "Człowiek z zasadami" ani NIK mózgownicą nie ruszy i sie tym nie zainteresuje. Odpowiedz Link Zgłoś
tricky2 liczby? 02.09.05, 21:21 Jak na razie kampania cimoszewicza ma kosztować podatników 90 miliardów PLN, które podarował górnikom prezio tylko po to żeby cimoszenko mógł o tym powiedzieć w katowicach, także lepiej nie licytujmy się na liczby. Z czterech reform jedna - ta naprawdę konieczna - była przygotowana jeszcze za rządów sld-psl tylko nikt nie miał jaj żeby ją wprowadzić. rozumiem że w ten bilans wejdą też koszty zaniechanych reform lat 93-97 i 2001- 2005 i koszty wspaniałej reformy-reformy zdrowia tego grubego pajaca którego nazwiska nie pamiętam w tej chwili? Co do rządów AWS przypomina mi się jak minister edukacji zrezygnował bo ktoś z urzędników ministerstwa popełnił jakiś błąd w wyliczeniach. Doprawdy były to czasy wysokiej kultury politycznej jak sobie porównam z obroną sobótki, grubego pajaca od zdrowia, jakubowskiej i last but not least cimoszenką którego nie ruszyła w najmniejszym stopniu sprawa twardych dysków. Odpowiedz Link Zgłoś
mch1983 Ale ty naiwny jesteś 04.09.05, 10:45 Ale ty nawiy jesteś. Czas wysokiej kultury politycznej za czasów AWS-UW? A kto utopił grube miliony w telewizji familijnej? Kto wypompowywał pieniądze z państwowcyh spółek skarbu państwa na własną kampanię wyborczą? Co może SLD. Czytaj trochę więcej poważnych gazet: Rzepa, GW, a nie Fakt i Super expres - bo po twojej argumentacji można sądzić, że czytasz takie właśnie prymitywne tabloidy. Chyba nie wiesz co zonacza termin "kultura polityczna" Ustawę o górniczych ermeryturach uchwalił sejm (a nie cimoszewicz): SLD, SDPL, PSL, PiS, LPR i jakiś jeszcze plantkon polityczny. Wejdź sobie na stronę Sejmu i tam poszukaj stenogramów z tego posiedzenia, bo to co piszesz jest czystą demagogią i populizmem. Zwłaszcza zwalenie całej winy za stan służby zdorwia na SLD (bo to oni wprowadzili Kasy chorcyh) Jak na razie to najwięcej kosztuje podatników kosztuje kampania Tuska. Trochę faktów o Człowieku z zasadami: 1) Uwaza, że klasa polityczna to próżniacy, dlatego chce zostać Prezydentem, 2) Sprzeciwia się rozrostowi biurokracji, dlatego poparł wprowadzenie powiatów, 3) Sprzeciwia się finansowaniu partii politycznych z budżetu Państwa, dlatego PO wzięła na kampanie wyborcą 12 mln zł kredytu, którą chce spłacić z dotacji budżetowych, 4) Idąc do pracy o 5 rano, zawsze budził 1,5 roczną Córkę, informując ją, że jest robotnikiem, 5) Uważa, ze ZUS należy obniżyć, dlatego w 1999 r. glosował za jego podwyższeniem, 6) Jest zwolennikiem prywatyzacji, dlatego uważa, że PKP powinny zostać państwowe, 7) Mówił, ze jest zwolennikiem JOW, dlatego sam ustalał listy wyborcze PO, 8) Aktywista studencki. Studia ukończył w maju 1980 r, a już we wrześniu 1980 współzakładał Niezależne Zrzeszenie Studentów 9) Zwolennik przeprowadzenia lustracji, dlatego w 1992 r. poparł odwołanie rządu Jana Olszewskiego, który chciał ją przeprowadzić. 10) W jednym zyciorysie podaje, że pracował "jako robotnik" przez 7 lat ...pracował przez 7 lat jako robotnik wysokościowy... www.tusk.pl/zyciorys.html W innym życiorysie podaje, że pracował "jako robotnik" przez 6 lat ...1984 - 1989 - robotnik budowlany..... www.po.org.pl/index2.php?sub=ludzie&kat=przewodniczacy&osoba=1062 Cóż, każdy ma prawo walnąć się o jakiś roczek 11) W deklaracji majatkowej z 2003 r. wpisał miast 100 tys., 10 tys., a zamiast 200 tys. 20 tys. cóż każdy ma prawo jebnąć sie o jedno zero, 12) Donald Tusk, uważa, że należy rozliczyc afery zwiazane z prywatyzacją PZU i PKN, przeprowadzone w czasie, gdy On jako członek Unii Wolności współtworzył rząd eurodeputowanego PO Jerzego Buzka. A wszystko to Donald Tusk, który aż przez 5 lat pracował jako "robotnik", a tylko przez 12 lat zasiadał w Parlamencie. Poza tym uważa klasę polityczną za próżników, dlatego dość rzadko zmienia partie polityczne, i chce zostac Prezydentem, bo to najwyższy urząd próżniaczy. ps. podlicz sobie ile kosztuje utrzymanie urzędników powiatowych i uzasadnij mi po co ten kolejny twór administracyjny został powołany przez AWS-UW? Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm w zamian za co? 02.09.05, 12:55 1. minister zdrowia dla Religi lub kogoś z jego zaplecza (ewentualnie stanowiska w kancelarii - doradca do spraw zdrowia). Co do ministra z uwagi na wiek Religi mam wątpliwości, czy chce objąć tę funckję 2. szef komitetu honorowego 3. przyjęcie działaczy Centrum do PO i dobre miejsca na listach samorządowych 2006 (zwłaszcza do sejmików) Odpowiedz Link Zgłoś
ag_nessie A w zamian? Dużo: 02.09.05, 12:56 A w zamian? Przychylność PO dla ludzi Religii i ich pomysłów. Ważne tylko, zeby nie stracić kontaktu z władzą :) Odpowiedz Link Zgłoś
mariposa18 Re: A w zamian? Dużo: 02.09.05, 14:19 no i co????mnie by nie przeszkadzalo jakby profesor byl ministrem zdrowia! uwazam ze sie do tego nadaje!a w rzadzie cimoszewicza myslisz ze kto bezdie??? oleksy i reszta!bardzo dziekuje bo zmieni sie tylko twarz ale sposob rzadzenia nie! Odpowiedz Link Zgłoś
laventhar Re: Religa zrezygnował z wyborów, poparł Tuska 02.09.05, 12:56 zapewne jak to lekarz, w zamian za "bog zaplac" :] -------------------------------- Szybka nauka - www.ebelfer.pl Aplikacje on-line - www.laventhar.pl Odpowiedz Link Zgłoś
ecot Re: Religa zrezygnował z wyborów, poparł Tuska 02.09.05, 12:57 w zamian ministerstwo zdrowia, które nie leży właściwie nikomu, to jest pole minowe i łatwo sie na nim potknąć ps. Religa był od początku przegrany kondydaci 'niezależni' nie mają szans, porywał się ze skalpelem na Słońce Odpowiedz Link Zgłoś
bladatwarz O ile zaklad, ze z tego powodu Tuskowi nic 02.09.05, 12:58 nie wzrosnie w sondazach? Odpowiedz Link Zgłoś
ayran Re: O ile zaklad, ze z tego powodu Tuskowi nic 02.09.05, 13:08 Ja bym się chętnie założył, tylko nie wiem, jak przeprowadzić dowód, że wzrost jest z tego powdu albo nie. Odpowiedz Link Zgłoś
piasecki111 Re: Religa zrezygnował z wyborów, poparł Tuska 02.09.05, 13:00 Brawo Religa Odpowiedz Link Zgłoś
wartburg4 Cimoszenko powinien wziąć z niego przykład 02.09.05, 14:01 piasecki111 napisał: > Brawo Religa Cimoszenko powinien wziąć z niego przykład i oddać swoje głosy Lepperowi. Może z poparciem Millera i Jakubowskiej udałoby im się powstrzymać bieg dziejów? Odpowiedz Link Zgłoś
stabas Re: Religa zrezygnował z wyborów, poparł Tuska 02.09.05, 13:02 Super, wszystko idzie w dobrym kierunku. Brawo dla Pana Profesora. Przyszłość widać w coraz jaśniejszych kolorach. Odpowiedz Link Zgłoś
galba Teraz czas na Cimoszewicza 02.09.05, 13:02 Niech zrezygnuje i poprze Borowskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
jorn Re: Teraz czas na Cimoszewicza 02.09.05, 13:08 galba napisał: > Niech zrezygnuje i poprze Borowskiego Dobre, dawno się tak nie uśmiałem, przecież WC nie może zawieść tych "milionów" (tzn. Nałęcza i jego szwagra), które namawiały go do kandydowania, żeby pilnował, aby ich przekręty nie wyszły na światło dzienne. Tylko, że własnych nie udaje mu się ukryć... Odpowiedz Link Zgłoś
el_bigos jeden z nielicznych mający honor 02.09.05, 13:02 reszta nie ma zupełnie pojęcia co znaczy to słowo Odpowiedz Link Zgłoś
cimoszenka Re: Słuszna decyzja. 02.09.05, 13:06 Spróbuj to zaraz Nałęczowy zajmie się Tobą i doniesie do prokuratury. Odpowiedz Link Zgłoś
ciumcia Re: Słuszna decyzja. 02.09.05, 13:08 > Spróbuj to zaraz Nałęczowy zajmie się Tobą i doniesie do prokuratury. Tylko gdybym prowadził w sondażach :-) Odpowiedz Link Zgłoś
cimoszenka Re: Plan wyborów: prezydent - Tusk,sejm - PD 02.09.05, 13:08 Prezydent Albin Siwak po tunningu. Sejm - Komunistyczna Partia Polski. Niemożliwe? Po dzisiejszej decyzji Prokuratury to wszystko jest możliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
zib11 Re: Plan wyborów: prezydent - Tusk,sejm - PD 02.09.05, 13:14 Może to nie na miejscu,ale co to jest PD???? Odpowiedz Link Zgłoś
52548o działaczu, szkoda Twego wysiłku, PD to trup 02.09.05, 13:15 bez honoru. KIedyś i ja na to głosowałem, ale Frasyniuk zgubę przyniósł. Lewizna, totalne odrzuty lewackie - Hauhausner! Belka! - po co to komu? Heńka bez honoru, 0 %! Precz! Czas znikać. Głosuję na Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
g1tzb1051 Re: Najgłupszy blog świata.Chory grafoman... 02.09.05, 13:38 Sorki, o jakim blogu piszesz? Odpowiedz Link Zgłoś
stabas Re: WALESA POPARL TUSKA TEZ... 02.09.05, 13:09 słusznie, a na złość mamie jeszcze odmroź sobie uszy Odpowiedz Link Zgłoś
me-e Re: WALESA POPARL TUSKA TEZ... 02.09.05, 13:39 ...zadna zlosc...a raczej zimna kalkulacja...doskonale wiem co walesa uczynil polsce a co bolszewikom...walesa i tusk dzilali reka w reku przy obalaniu rzadu premiera olszewskigo... ...stabas napisał: > słusznie, a na złość mamie jeszcze odmroź sobie uszy Odpowiedz Link Zgłoś
g1tzb1051 Re: WALESA POPARL TUSKA TEZ... 02.09.05, 13:42 > ...zadna zlosc...a raczej zimna kalkulacja...doskonale wiem co walesa uczynil > polsce a co bolszewikom... No wlasnie, Walesa wyrzucil bolszewikow z Polski czy to cie tak denerwuje? g1tzb1051 Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka nie Walesa ich wyrzucil 02.09.05, 15:13 tylko ludzie zaczeli myslec. Innymi slowy przymusowy komunistyczny brak myslenia im sie znudzil a socjotechniczne praktyki na poziomie maleszki zwanego gabciem z tej gazety przestaly na ludzi zdolnych do myslenia dzialac. Mam nadzieje ze Tusk nie jest Walesa. Poki co nie to kto na kogo na prezydenta zaglosuje jest wazne. Wazne jest by i PO i PIS mialo mocne umocowanie w sejmie by kontynuowali lustracje i wcielili w zycie dobry program gospodarczy, zlikwidowali korupcje - i mafie na poziomie administracji. To tak na poczatek. Odpowiedz Link Zgłoś
me-e Re: WALESA POPARL TUSKA TEZ... 02.09.05, 15:46 ...walesa wyrzucil bolszewikow z polski ...? pierwsze slysze Odpowiedz Link Zgłoś
zeox Re: WALESA POPARL TUSKA TEZ... 02.09.05, 15:56 On + około x milionów polaków, oczywiście ty nie - chetnie byś ich zaprosił. Niestety muszą mieć wizy, a to długotrwały poces:-) Odpowiedz Link Zgłoś
me-e Re: WALESA POPARL TUSKA TEZ... 02.09.05, 16:05 ...ja ich- bolszewikow nie musze zapraszac oni tu sa...rozejrzyj sie dookola...ale jezeli ci chodzi o armie soviecka stacjonujaca nie tak dawno w polsce to wyrzucil ja ta armie sovievcka rzad premiera olszewskiego a nie walesa ...walesa chcial wrecz przeciwnie... ...zeox napisała: > On + około x milionów polaków, oczywiście ty nie - chetnie byś ich zaprosił. > Niestety muszą mieć wizy, a to długotrwały poces:-) Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka jesli sie podczepil 02.09.05, 15:58 to nie swiadczy to bynajmniej na niekorzysc Tuska... Tusk prowadzi w sondazach. Slabsi sie podczepiaja. To o niczym nie swiadczy jak tylko potwierdza to pierwsze.. Zostaw Kielbasie Wyborczej kampanie podkopywania dolkow pod koalicja.... Odpowiedz Link Zgłoś
feliks-50 Pewno PO obiecalo mu stanowisko 02.09.05, 13:10 ministra "zdrowia" !! he,he Odpowiedz Link Zgłoś
agtom11 Re: Religa wreszcie wytrzeżwiał!!!! 02.09.05, 13:10 Rezygnacja Religi z kandytowania na prezydenta to efekt kuracji antyalkocholowej,której ten chory człowiek wreszcie się poddał. Odpowiedz Link Zgłoś
jsb22 DZIĘKUJĘ PANIE PROFESORZE !!! 02.09.05, 13:10 Tylko tyle !! Człowiek na poziomie - dziękuję !!! Odpowiedz Link Zgłoś
zib11 Re: Religa zrezygnował z wyborów, poparł Tuska 02.09.05, 13:12 Należ się spodziewać dalszych "konsolidacji",z bardziej znaczących borowski "wróci do macierzy",a i bochniarz poprze szaleta. Odpowiedz Link Zgłoś
dr.tapczan dr.tapczan w obronie języka polskiego 02.09.05, 13:18 co to znaczy być gorąco wzruszonym? w tym musi być jakiś głęboki sens Odpowiedz Link Zgłoś
ezpa7z9 Tuskowi przybyło 1+5 zwolenników... 02.09.05, 13:23 Cimosz się zes..ał w portki ze strachu a kaczor poszedł utopić sie do kałuzy. Wałęsa poaprł Tuska i.....już po nim.,,Kogo Lechu popiera ten się szybko sponiewiera''. Odpowiedz Link Zgłoś
rechott Re: Religa zrezygnował z wyborów, poparł Tuska 02.09.05, 13:27 Hmm, robi się ciekawie A dzisiaj w "3" rano był ostry najazd na Regligę, że to nieuczciwe wobec wyborców. Czyli wycofanie Borowskiego - uczciwe, Religi nie - ciekawe jest to rozumowanie Odpowiedz Link Zgłoś
az100 Re: Religa zrezygnował z wyborów, poparł Tuska 02.09.05, 16:13 rechott napisał: > Hmm, robi się ciekawie > A dzisiaj w "3" rano był ostry najazd na Regligę, że to nieuczciwe wobec wyborc > ów. > Czyli wycofanie Borowskiego - uczciwe, Religi nie - ciekawe jest to rozumowanie Zapomniałeś dodać, że mówił to niejaki Siwiec - zausznik Kwacha. Myślę, że Cimoszko jeszcze mu wygarnie za ten komentarz, bo przecież urabianie Borowskiego ciągle trwa. Odpowiedz Link Zgłoś
baltazarus Tusk - mniejsze zło 02.09.05, 13:30 Jest jeden prawicowy kandydat Korwin (niestety) i jeden najmniej lewicowy z socjalistów - Tusk. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtekooo Re: Religa zrezygnował z wyborów, poparł Tuska 02.09.05, 13:39 widzialem wczoraj tuska u lisa i jest po prostu slaby, malo blyskotliwy, nie ma sie co rownac do walesy i kwacha, no i on i PO nie maja tak na prawde zadnego programu Odpowiedz Link Zgłoś
szamoni Re: Religa zrezygnował z wyborów, poparł Tuska 02.09.05, 14:17 ale z ciebie ciężki kretyn Odpowiedz Link Zgłoś
m.kozmat Re: Religa zrezygnował z wyborów, poparł Tuska 02.09.05, 14:34 tak...ten argument mnie przekonał.. Odpowiedz Link Zgłoś
az100 Re: Religa zrezygnował z wyborów, poparł Tuska 02.09.05, 16:21 wojtekooo napisał: >... no i on i PO nie maja tak na prawde zadnego programu A od kiedy to prezia wybiera się wg programu? A swoją drogą to czy Kwach miał program? Czy go zrealizował? Pewnie nie mógł bo mu ciągle ktoś przeszkadzał: a to prawica, a to lewica. A Kwacho to przecież prezio "ponad podziałami". I taki przystojny (był). I wykształcenie (miał) wyższe. I żonka (jeszcze) reprezentacyjna. I kochają go (w Europie). Odpowiedz Link Zgłoś