Dodaj do ulubionych

Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji!!!

IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 17.09.02, 17:19
59 proc. badanych przez TNS OBOP Polaków akceptuje niezalegalizowane związki.
53 proc. nie ma nic przeciw posiadaniu dzieci bez ślubu. Polacy akceptują te
zjawiska częściej niż mieszkańcy innych krajów Europy Środkowej.
Sondaże badające postawy względem małżeństwa i rodziny zostały przeprowadzone
w Polsce, Słowacji, Czechach i na Węgrzech na przełomie lipca i sierpnia na
reprezentatywnej próbie ok. 1000 osób w każdym z krajów.

Połowa badanych (50 proc.) przez TNS OBOP mieszkańców Europy Środkowej nie
widzi nic złego w tym, że kobieta i mężczyzna żyją bez ślubu. W Polsce
postawę taką prezentuje 59 proc. ankietowanych, podczas gdy na Słowacji - 37
proc., na Węgrzech - 52 proc. a w Czechach - 55 proc.

53 proc. Polaków nie widzi nic złego w posiadaniu dzieci bez ślubu. W
Czechach odsetek ten wynosi 24 proc., na Słowacji - 40 proc., a na Węgrzech -
49 proc. Przeciętnie w tym regionie posiadanie dzieci bez ślubu akceptuje 41
proc. badanych.

Polacy też najczęściej (59 proc.) akceptują, że para nie chce mieć dzieci.
Takie związki rozumie 26 proc. Czechów, 24 proc. Słowaków i 27 proc. Węgrów.
W przypadku całego regionu odsetek ten wynosi 34 proc.

64 proc. badanych mieszkańców Europy Środkowej uważa, że żona może być
starsza od męża. Taka sytuacja również zdecydowanie najczęściej (82 proc.)
nie przeszkadza Polakom. Związki takie akceptuje 62 proc. Czechów, 50 proc.
Słowaków i 62 proc. Węgrów.

- Wygląda na to że mentalnie już zostaliśmy przystosowani do wymogów UE..oto
wymierne skutki libertyńskiej propagandy..i pomyśleć że Polska wydałą na
świat papieża...koniec swiata!
Obserwuj wątek
    • Gość: prowokat Oszołom pytanie IP: *.telimeny / 192.168.0.* 17.09.02, 17:27
      czytałem to
      i był tam taki wynik
      82% (w stosunku do 50% z poprzedniego badania) akceptuje takie związki gdzie
      pani jest starsza od pani.

      jak Ty się na to zapatrujesz i co Ty o tym myślisz ??????
      • Gość: Oszołom z RM Re: Oszołom pytanie IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 17.09.02, 17:44
        Gość portalu: prowokat napisał(a):

        > czytałem to
        > i był tam taki wynik
        > 82% (w stosunku do 50% z poprzedniego badania) akceptuje takie związki gdzie
        > pani jest starsza od pani.
        >
        > jak Ty się na to zapatrujesz i co Ty o tym myślisz ??????

        - Zależy jeszcze o ile lat starsza jest ta pani...moja mama jest starsza od
        mojego taty o cztery lata...to to jeszcze rozumiem...młodo wyglądała i tatuś
        dał się uwieść ale słyszałem już o przypadkach gdzie ona była starsza od niego
        o lat 30!!!!!!! I to jest dopiero problem! Jak na dłoni widzimy kryzys
        wszelkich postaw moralnych faceci nam niewieścieją kobiety się albo feminizują
        albo kreują się na twardych facetów... ludzie przeżywają kryzys tożsamości
        takze płciowej...no cóż to są skutki braku należytych wzorców rodzinnych braku
        autorytetów braku prawdziwego ojca matki..wszystko dziś jest takie niedojrzałe
        wykolejone...skutek krzewienia przez media liberalnych antywartości ,
        rozwiązłosci, braku autorytetów lub ich niszczenia...kiedyś było inaczej był
        porządek spokój harmonia..brak tej hałąśliwej propagandy w mediach (kiedyś tzn
        przed II wojną światową (oczywiście dotyczy to Polski to kiedyś dla świata
        skończyło się wraz z wybuchem rewolucji francuskiej
        • Gość: baba 80% odrzuca RM i LPR- to cie boli? IP: *.rdu.bellsouth.net 17.09.02, 18:22
          Gnoju i slugusie pedala z Torunia? Wy akceptujecie pedalizm ksiezy, casus
          wasza obrona Paetza, smieciu zlodzieja z Torunia.
          Gość portalu: Oszołom z RM napisał(a):

          > Gość portalu: prowokat napisał(a):
          >
          > > czytałem to
          > > i był tam taki wynik
          > > 82% (w stosunku do 50% z poprzedniego badania) akceptuje takie związki gdz
          > ie
          > > pani jest starsza od pani.
          > >
          > > jak Ty się na to zapatrujesz i co Ty o tym myślisz ??????
          >
          > - Zależy jeszcze o ile lat starsza jest ta pani...moja mama jest starsza od
          > mojego taty o cztery lata...to to jeszcze rozumiem...młodo wyglądała i tatuś
          > dał się uwieść ale słyszałem już o przypadkach gdzie ona była starsza od
          niego
          > o lat 30!!!!!!! I to jest dopiero problem! Jak na dłoni widzimy kryzys
          > wszelkich postaw moralnych faceci nam niewieścieją kobiety się albo
          feminizują
          >
          > albo kreują się na twardych facetów... ludzie przeżywają kryzys tożsamości
          > takze płciowej...no cóż to są skutki braku należytych wzorców rodzinnych
          braku
          > autorytetów braku prawdziwego ojca matki..wszystko dziś jest takie
          niedojrzałe
          > wykolejone...skutek krzewienia przez media liberalnych antywartości ,
          > rozwiązłosci, braku autorytetów lub ich niszczenia...kiedyś było inaczej był
          > porządek spokój harmonia..brak tej hałąśliwej propagandy w mediach (kiedyś
          tzn
          > przed II wojną światową (oczywiście dotyczy to Polski to kiedyś dla świata
          > skończyło się wraz z wybuchem rewolucji francuskiej
        • elojka Re: Oszołom pytanie 17.09.02, 18:24
          a może to po prostu jest tak, że w końcu wszystko normalnieje? znikają jakieś
          kanony, normy... nie widzę nic zdrożnego w tym, że kobieta jest starsza od
          mężczyzny. jeżeli tylko oni są szczęśliwi to innym nic do tego czy to jest
          właściwe czy nie!
        • Gość: Grom Re: Oszołom pytanie IP: *.ipt.aol.com 18.09.02, 14:41
          A na odwrot ci nie przeszkadza.No, staruch z mlodka?
    • Gość: Rob Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! IP: 5.2.1R1D* / *.kabel.telenet.be 17.09.02, 17:29
      Na stos z nimi! Nie sluchaja papy.
    • Gość: hehe Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! IP: *.chello.pl 17.09.02, 17:31
      Oszolom, jestes antysemita, a przeciez Papiez nazwal antysemityzm grzechem
      przeciwko Bogu. Nie dziw sie wiec, ze i inni Polacy Papieza nie sluchaja. Tylko
      Ty masz do tego prawo?
      • Gość: Oszołom z RM Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 17.09.02, 17:46
        a ty jesteś antypatriota a to również jest grzech to tak jak byś nie kochał
        swej matki ojczyzny..a co do antysemityzmu najwięszymi antysemitami są ci
        którzy się kreują na największych ich przyjaciół
        • Gość: féline Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! IP: 4.1R6D* / *.dial.proxad.net 17.09.02, 17:53
          Oszolomek, jak ty tak samo redagujesz swoje artykulasy jak post z godz.17.44 to
          wroze ci baaardzo swietlana przyszlosc w ND! przeciez tego bez wodki (chocby i
          swieconej/koszernej) nie razbieriosz!
    • Gość: Kraken Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! IP: *.ipt.aol.com 17.09.02, 18:20
      Kurwa mac!!!Znowu ten jebniety w mozg "poznanista" chce "biegac" za autorytet w
      sprawach,o ktorych nie ma zadnego pojecia-wszak wiadomo wszem,ze nawet jakiejs
      zasikanej malolaty "zaliczyc" nie potrafil!!!
      A tak na marginesie-wszak konkubinat jest stanem wrecz moznaby rzec
      BLOGOSLAWIONYM przez samego STFURCEM-pokazcie mi miejsce w tej "jebliwej"
      ksiedze,w ktorym jest jakakolwiek mowa o "zwionsku malzenskim" pomiedzy Adamem
      a Ewa??!!!Slowem-konkubinat jest naturalna i wskazana wrecz forma zaleznosci
      damsko-meskich-LUDZIE NIE DAJCIE SOBIE ROBIC WODY Z MOZGU-"traficie" glupie
      katolstwo ich wlasna bronia!!
    • balzer Liberalizacja życia - nareszcie ! 17.09.02, 18:34
      Po pierwsze od kiedy Oszołom tak wierzysz OBOPowi ? :-)

      Po drugie jezeli to prawda to znaczy że Polacy wreszcie sie przebudzaja.
      Koncza sie czasy gdy to Koscioł dyktował co jest poprawne moralnie.
      Ludzie wreszcie przegladaja na oczy i zaczynaja życ tak jak im samym
      to sie podoba. KK nie może już narzucac swojej woli ponieważ ma
      coraz mniejsze znaczenie, szczególnie po ostatnich aferach seksualnych
      z udziałem ksieży.
      Pełna swobode Polacy uzyskaja prawdopodobnie po smierci Papieża.
    • kimmjiki Oszolku, jak to jest? 17.09.02, 21:09
      Dopiero co sie podniecales, ze Polacy deklaruja wiernosc malzenska itp. a juz
      zmieniles zdanie?
      • Gość: Oszołom z RM Re: Oszolku, jak to jest? IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 17.09.02, 21:45
        kimmjiki napisał:

        > Dopiero co sie podniecales, ze Polacy deklaruja wiernosc malzenska itp. a juz
        > zmieniles zdanie?
        - Myślę że ci miastowi są zdemoralizowani ratunkiem zostaje polska prowincja w
        niej nalezy upatrywać nadziei imoralnego odrodzenia Polski i Polaków
        • kimmjiki Re: Oszolku, jak to jest? 17.09.02, 22:42
          Gość portalu: Oszołom z RM napisał(a):

          > - Myślę że ci miastowi są zdemoralizowani ratunkiem zostaje polska prowincja
          > w niej nalezy upatrywać nadziei imoralnego odrodzenia Polski i Polaków

          A moge wiedziec, co takiego niemoralnego jest np. w tym, ze zona jest starsza
          od meza, czy w tym, ze malzenstwo nie ma dzieci, albo w zyciu bez slubu? Nie
          zauwazylem, zeby religia chrzescijanska tego zakazywala - zatem moze zakazuje
          tego religia radiomaryjna?
    • matt23 Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! 17.09.02, 23:35
      Polacy ulegaja demoralizacji?!
      Raczej sytuacja w kraju (wedlug tych statystyk) sie poprawia, poglady
      spoleczenstwa normalnieja!

      Bardzo sie z tego powodu ciesze. Jezeli ten proces bedzie sie poglebiac to moze
      przestana powstawac dowcipy o Polakach.
    • Gość: mmm Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! IP: *.uznam.net.pl / 192.168.5.* 18.09.02, 00:19
      Takie sa skutki dzialalnosci spisku masonsko-zydowskiego ktory ma w rekach
      media. Jesli media nie beda milay zakazu mowienia nieprawdy to demokracja
      zamieni sie w dyktature mediow. I zydo-masoni o tym wiedza i daza do pelni
      wladzy poprzez media i kreowanie demoralizujacej pseudokultury.
      • Gość: brzytwa Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! IP: *.pcz.czest.pl 18.09.02, 11:26
        Gość portalu: mmm napisał(a):

        > Takie sa skutki dzialalnosci spisku masonsko-zydowskiego ktory ma w rekach
        > media. Jesli media nie beda milay zakazu mowienia nieprawdy to demokracja
        > zamieni sie w dyktature mediow. I zydo-masoni o tym wiedza i daza do pelni
        > wladzy poprzez media i kreowanie demoralizujacej pseudokultury.

        Jest prawda, ze media walnie sie przyczyniaja do postepujacej demoralizacji,
        ale nie traktowal bym wynikow badan OBOPu calkiem serio. Moim zdaniem
        zadzialal czynnik tzw. autokreacji. Ludzie przyznaja sie do takich
        pogladow, ktore wydaje sie im, ze wypada miec. To zreszta rowniez "zasluga"
        mediow, ze udalo im sie wmowic, ze takie a nie inne poglady miec wypada.
        Reaguja na to zwlaszcza cwiercinteligenci, pozujacy na polinteligentow i
        chcacy sie przedstawic z lepszej strony. Prowadzi to do oczywistych absurdow,
        jak np. ten, ze kobieta moze byc starsza od mezczyzny. Nie powinna byc,
        poniewaz szybciej sie starzeje i wie o tym kazde dziecko, o ile nie jest
        zaczadzone przez popkulture. Coz, kto chorobe uznaje za zdrowie, ten predzej,
        czy pozniej zdrowie uzna za chorobe.
        • kimmjiki Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! 18.09.02, 11:51
          Gość portalu: brzytwa napisał(a):

          > Prowadzi to do oczywistych absurdow,
          > jak np. ten, ze kobieta moze byc starsza od mezczyzny.

          Piles/paliles/dawales w zyle - nie pisz.

          > Nie powinna byc, poniewaz szybciej sie starzeje i wie o tym kazde dziecko

          Konia z rzedem temu, kto mi wytlumaczy, "co autor chcial przez to powiedziec".
          • Gość: brzytwa Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! IP: *.pcz.czest.pl 18.09.02, 12:54
            kimmjiki napisał:

            > > Nie powinna byc, poniewaz szybciej sie starzeje i wie o tym kazde dziecko
            >
            > Konia z rzedem temu, kto mi wytlumaczy, "co autor chcial przez to powiedziec".

            To, ze zona powinna byc mlodsza od meza. Sa oczywiscie wyjatki, ale one tylko
            potwierdzaja regule. Chce podkreslic, ze pisze o malzenstwach, a nie
            o "zwiazkach". "Zwiazkow" te reguly nie dotycza. Zreszta "zwiazkow" nie
            dotycza zadne reguly. Mozemy miec, dajmy na to, "zwiazek" mlodego mezczyzny,
            i starego babska po 5-ciu operacjach plastycznych, "zwiazek" tegoz faceta
            z innym podtatusialym facetem, "zwiazek" ze zwierzeciem domowym i wiele
            innych "zwiazkow". Ostatnio np. sa w modzie "zwiazki" z malymi dziecmi. Co
            prawda tolerancja nie posunela sie jeszcze tak daleko, aby te "zwiazki"
            byly calkowicie akceptowane, ale poczatki zawsze sa trudne. Niech no tylko
            wezma sie za ten problem spece od urabiania opinii publicznej... Odrobimy
            nasze zaleglosci w tolerancji w trymiga.
            • kimmjiki Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! 18.09.02, 13:08
              Gość portalu: brzytwa napisał(a):

              > To, ze zona powinna byc mlodsza od meza.

              Zwykle tak jest, ale dlaczego "powinna"? Co zlego w tym, ze bedzie starsza?
              • Gość: brzytwa Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! IP: *.pcz.czest.pl 18.09.02, 13:14
                kimmjiki napisał:

                > Zwykle tak jest, ale dlaczego "powinna"? Co zlego w tym, ze bedzie starsza?

                Nic nam do prywatnego zycia innych ludzi. Nie pisze o indywidualnych
                przypadkach, pisze o regule. Dobrze jest jesli w spoleczenstwie
                panuja tego typu reguly.
                Ciekaw jestem np. jak by sie zachowal taki tolerancyjny respondent OBOPu,
                gdyby jego 20-sto letni syn oznajmil, ze zamierza sie pobrac z mocno
                zuzyta 50-cio letnia pania w okresie menopauzy?
                • kimmjiki Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! 18.09.02, 13:24
                  Gość portalu: brzytwa napisał(a):

                  > Nic nam do prywatnego zycia innych ludzi. Nie pisze o indywidualnych
                  > przypadkach, pisze o regule. Dobrze jest jesli w spoleczenstwie
                  > panuja tego typu reguly.

                  A kto te reguly wyznacza? Pan Bog? JKM? I co jest dobrego w tych "regulach"?
                  Staloby sie cos, jakby regula byla inna?

                  > Ciekaw jestem np. jak by sie zachowal taki tolerancyjny respondent OBOPu,
                  > gdyby jego 20-sto letni syn oznajmil, ze zamierza sie pobrac z mocno
                  > zuzyta 50-cio letnia pania w okresie menopauzy?

                  Jego sprawa.
                  • Gość: brzytwa Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! IP: *.pcz.czest.pl 18.09.02, 13:32
                    kimmjiki napisał:

                    > Gość portalu: brzytwa napisał(a):
                    >
                    > > Nic nam do prywatnego zycia innych ludzi. Nie pisze o indywidualnych
                    > > przypadkach, pisze o regule. Dobrze jest jesli w spoleczenstwie
                    > > panuja tego typu reguly.
                    >
                    > A kto te reguly wyznacza? Pan Bog? JKM? I co jest dobrego w tych "regulach"?
                    > Staloby sie cos, jakby regula byla inna?

                    Obowiazuja we wszystkich zdrowych kulturach, wiec dla mnie Pan Bog,
                    a dla ciebie natura. Lepiej sprawdz jak z wiekiem kobiety rosnie ryzyko
                    urodzenia downowca a dopiero pozniej sie wypowiadaj. O sorry... zapomnialem,
                    ze dla was downowiec taki sam dobry jak kazdy inny. Wiec pewnie
                    nie ma sprawy.

                    >
                    > Jego sprawa.

                    Spoleczenstwo, ktore zaczyna mowic takie rzeczy nie ma przed soba
                    przyszlosci. Wyzdycha w sto lat, a zdegenerowane resztki beda sluzacymi
                    u muzulmanow.
                    • kimmjiki Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! 18.09.02, 13:35
                      Gość portalu: brzytwa napisał(a):

                      > Obowiazuja we wszystkich zdrowych kulturach, wiec dla mnie Pan Bog,
                      > a dla ciebie natura.

                      Nie wierze w zadna "nature", cokolwiek by to nie znaczylo. Reguly wyznacza
                      spoleczenstwo.

                      > Lepiej sprawdz jak z wiekiem kobiety rosnie ryzyko
                      > urodzenia downowca a dopiero pozniej sie wypowiadaj.

                      A co to w ogole ma do rzeczy?

                      > > Jego sprawa.
                      >
                      > Spoleczenstwo, ktore zaczyna mowic takie rzeczy nie ma przed soba
                      > przyszlosci. Wyzdycha w sto lat, a zdegenerowane resztki beda sluzacymi
                      > u muzulmanow.

                      Pozyjemy, zobaczymy.
                      • Gość: brzytwa Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! IP: *.pcz.czest.pl 18.09.02, 13:50
                        kimmjiki napisał:

                        > Nie wierze w zadna "nature", cokolwiek by to nie znaczylo. Reguly wyznacza
                        > spoleczenstwo.

                        No wiec to spoleczenstwo zaczelo ostatnio wyznaczac glupie reguly, ktore
                        je zniczcza.

                        > A co to w ogole ma do rzeczy?

                        Jak to co, powoduje zwiekszenie liczby osob ulomnych, czyli degeneracje
                        calego spoleczenstwa. To zreszta dodatkowy czynnik nietrwalosci takich
                        malzenstw. Podstawowym czynnikiem nietrwalosci jest jednak roznica wieku,
                        ktora z czasem da o sobie znac coraz bardziej. Trwalosc instytucji malzenstwa
                        jest zas wazna np. w zyciu ekonomicznym. Powoduje, ze ludzie maja motywacje do
                        tego aby oszczedzac, inwestowac w trwale dobra, czy wreszcie rozwijac
                        rodzinne firmy. Inaczej mamy model smieciowej cywilizacji, w ktorej chodzi
                        tylko o to by szybko wydac na bzdury zarobione pieniadze. Na dluzsza mete,
                        to kolejny czynnik upadku.

                        > > > Jego sprawa.

                        Pewnie, kazdy moze przeciez zmarnowac zycie (caly czas mowimy o malzenstwach,
                        a nie o "zwiazkach".

                        > Pozyjemy, zobaczymy.

                        To juz widac.
                        • elojka Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! 18.09.02, 14:37
                          heh, jak dla mnie to niekiepskie bzdury piszesz. gdzie jest powiedziane (w
                          którym kodeksie, w której części Biblii), że to mężczyzna powinien być w
                          małżeństwie starszy od kobiety? to jest norma przyjęta tylko o wyłącznie przez
                          społeczeństwo i teraz zaczyna się to zmieniać. I moim zdaniem dobrze bo nie
                          powinno być żadnych norm jeżeli chodzi o czyjeś życie prywatne. to jest tylko i
                          wyłącznie sprawa każdego człowieka. poza tym w ostatnim Newsweeku całkiem
                          przyzwoicie jest wytłumaczone dlaczego kobiety łączą się w pary z młodszymi
                          mężczyznami. A co Ty byś zrobił gdyby Twój 25-letni syn oznajmił Ci, że związał
                          się z 30-letnią kobietą?
                          • Gość: brzytwa Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! IP: *.pcz.czest.pl 18.09.02, 15:25
                            elojka napisała:

                            > heh, jak dla mnie to niekiepskie bzdury piszesz. gdzie jest powiedziane (w
                            > którym kodeksie, w której części Biblii), że to mężczyzna powinien być w
                            > małżeństwie starszy od kobiety? to jest norma przyjęta tylko o wyłącznie
                            przez
                            > społeczeństwo i teraz zaczyna się to zmieniać. I moim zdaniem dobrze bo nie
                            > powinno być żadnych norm jeżeli chodzi o czyjeś życie prywatne. to jest tylko
                            i
                            >
                            > wyłącznie sprawa każdego człowieka. poza tym w ostatnim Newsweeku całkiem
                            > przyzwoicie jest wytłumaczone dlaczego kobiety łączą się w pary z młodszymi
                            > mężczyznami. A co Ty byś zrobił gdyby Twój 25-letni syn oznajmił Ci, że
                            związał
                            >
                            > się z 30-letnią kobietą?

                            Artykul z Newsweeka tylko potwierdzil to co napisalem wyzej. Trzeba pisac
                            takie bzdury, zeby samotne stare baby myslaly, ze wszystko jest mozliwe
                            i chetniej czytaly pismo. Nic tam nie jest wyjasnione, oprocz tego, ze
                            niektorzy chloptasie chetnie rzna starsze panie (przez jakis czas).
                            Znamienny jest wiek. Pisza o kobietach trzydziestoparoletnich.
                            Moze za 15 lat opisza dalszy ciag tych historii
                            i wtedy zobaczymy co i jak. Na razie jest "lajtowo". Poza tym duzo
                            ogranych postepackich bredni o wyzszosci "zwiazkow" nad malzenstwami.
                            Nawet mi sie nie chce tego komentowac.

                            P.S. Nie mam 25-cio letniego syna. Gdybym mial,... coz 5 lat to jeszcze
                            nie taka tragedia.
        • Gość: féline Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! IP: 4.1R6D* / *.dial.proxad.net 18.09.02, 12:06
          Ty, brzytwa masz sie oczywiscie za zdrowego...hmmm...
          Kobieta starzeje sie nie SZYBCIEJ ale INACZEJ od mezczyzny.
          Szybciej starzeje sie kobieta, ktora rodzi dziecko po dziecku, czesto nie majac
          wlasciwej opieki medycznej ani w ciazy ani pomiedzy ciazami, ktora nie ma
          oparcia w mezu, zagoniona, zaharowana, zestressowana."Klasyczny", tradycyjny,
          oparty na wiadomych wartosciach model rodziny gdzie mezczyzna jest "glowa"
          (panem i wladca") bardzo temu sprzyja.
          Twojej teorii o szybszym starzeniu sie kobiet przeczy chociazby fakt, ze tak
          wiele jest wdow w podeszlym wieku - statystycznie znacznie wiecej od
          wdowcow.Jest jeszcze wiele innych czynnikow, ale nie mam czasu na
          lopatologiczne Ci ich wyluszczanie
          • Gość: mmm Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! IP: *.uznam.net.pl / 192.168.5.* 18.09.02, 12:11
            A mnie na biologi uczyli ze procesy starzenia zaczynaja przewazac u kobiet po
            30, a u mezczyzn po 40, to jest fakt naukowy a nie starzenie sie inaczej.
            Chociaz pewnie one sie wcale nie starzeja tylko mlodnieja inaczej. Gerontofile
            sie do glosu dorwaly. Jak widac wyraznie najlepiej jak to kobieta jest mlodsza.
          • Gość: brzytwa Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! IP: *.pcz.czest.pl 18.09.02, 13:08
            Gość portalu: féline napisał(a):


            > Szybciej starzeje sie kobieta, ktora rodzi dziecko po dziecku, czesto nie
            majac
            > wlasciwej opieki medycznej ani w ciazy ani pomiedzy ciazami, ktora nie ma
            > oparcia w mezu, zagoniona, zaharowana, zestressowana."Klasyczny", tradycyjny,
            > oparty na wiadomych wartosciach model rodziny gdzie mezczyzna jest "glowa"
            > (panem i wladca") bardzo temu sprzyja.

            Rozumiem, ze bardziej imponuje ci stare babsko, po pieciu operacjach
            plastycznych i z blad wlosami do ramion, ktore w przerwach pomiedzy
            zalewaniem robaka i wizytami u psychoanalitykow, naraza sie na smiesznosc
            podrywajac facetow o 20 lat mlodszych. Taki jest typowy koniec postepaczek.
            Popkultura to rozumie, zawsze mozna przeciez zarobic na ludzkich
            pragnieniach, zwlaszcza takich, ktore przeradzaja sie w obsesje. Dlatego tez
            pelno jest przykladow "zwiazkow" starych bab i mlodych facetow w mediach. To
            sposob na przyciagniecie odbiorczyn. One potrzebuja takich przykladow.
            To czesto lepiej im robi niz wizyty u psychiatrow. Niestety, one w to
            czesto wierza, a zycie jest zupelnie inne. Gdyby przezyly je, jak te kobiety,
            o ktorych wspominasz, z pewnoscia zaoszczedziloby im to upokorzen.
            Niestety takich kobiet jest coraz wiecej. Niedawno sam mialem jedna na
            karku. Byla 19 lat starsza. Zalosne...


            > Twojej teorii o szybszym starzeniu sie kobiet przeczy chociazby fakt, ze tak
            > wiele jest wdow w podeszlym wieku

            To niczemu nie przeczy. Szybciej sie starzeja, ale dluzej zyja (mezczyzni
            sa bardziej eksploatowani).
    • Gość: ania Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! IP: 217.11.142.* 18.09.02, 10:56

      po pierwsze, na swiat wydala wojtyle jego mamusia, a nie polska
      a po drugie - co ci przeszkadzaja nieslubne dzieci - gorsze, czy co?
      • Gość: Oszołom z RM Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 18.09.02, 12:14
        Nieślubne dzieci... mają mniejsze poczucie bezpieczeństwa..rodzice ich mogą w
        każdejj chwili odejść a co z nimi będzie? Poza tym w przypadku smierci np ojca
        dzieci tym właśnie dzieciom nic nie bedzie przysługiwało żadne świadczenia nic!!
        To nieodpowiedzialni rodzice w imie obyczajowej mody wyrządzaja tym dzieciom
        ogromna krzywdę ..ci rodzice nawet sobie nie zdaja z tego sprawy jak bardzo
        krzywdzą swe dzieci
        • Gość: féline Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! IP: 4.1R6D* / *.dial.proxad.net 18.09.02, 16:01
          Oszolomku! Blagam, popracuj nad intermunkcja, zwlaszcza w aspekcie twojej
          przyszles swietlanej kariery dziennikarskiej.
          A teraz przejse do adrema: a coz sie z takim biednym nieslubnym dzieckiem
          stanie, jesli zemrze mu mamusia? Widzisz roznice?Ja owszem, ale pozwalam
          ci "podociekac", moze cos znajdziesz. Zeby zas nieslubne dzieci nie byly
          pokrzywdzone wystardzy zmienic niesprawiedliwe dla nich prawo, tak jak dokonano
          tego juz w kilku krajach zrownawszy je tym samym z potomstwem ich tatusiow
          splodzonych w "prawym lozu". A zeby wogole uniknac problemu nieslubnych dziatek
          nalezaloby jednak moze zadbac o rzetelna edukacje seksualna kazdego
          potencjalnego tatusia (i mamusi rowniez zreszta), dostarczyc spoleczenstwu
          bezpiecznych i skutecznych srodkow antykoncepcyjnych. Jest jeszcze alternatywa
          w postaci kastracji, tyle ze wykluczalaby ona pozniejsze "poczynanie dziatek
          juz w "prawym lozu".
          A do Brzytwy: chyba niedlugo miales "na karku" te staruche? Zapewne zwiala
          gdzie przyslowiowy pieprz rosnie zorientowawszy sie z jakim "dzentelmenem"
          moglaby ewentualnie miec do czynienia - z kazdego twojego zdania wynika gleboka
          pogarda do kobiet.
          • Gość: féline Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! IP: 4.1R6D* / *.dial.proxad.net 18.09.02, 16:09
            o kurcze! przyganial kociol garnkowi! Walnelam takie palcowki, ze oszolomek
            pewnikiem dlugo nic nie zrozumie! zamieszczam wiec te wybiorcza errate : nad
            INTERPUNKCJA popracuj Oszolomku, nad INTERPUNKCJA (choc nie tylko).
          • Gość: brzytwa Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! IP: *.pcz.czest.pl 18.09.02, 16:21
            Gość portalu: féline napisał(a):

            > A zeby wogole uniknac problemu nieslubnych dziatek
            > nalezaloby jednak moze zadbac o rzetelna edukacje seksualna kazdego
            > potencjalnego tatusia (i mamusi rowniez zreszta), dostarczyc spoleczenstwu
            > bezpiecznych i skutecznych srodkow antykoncepcyjnych.

            "Rzetelna edukacja seksualna" oraz "dostarczanie spoleczenstwu" wiadomych
            srodkow, w wielu krajach skonczylo sie tym, ze ponad 50% dzieci rodzi
            sie nieslubnych (vide Francja). Te drugie 50% to pewnie zreszta dzieci
            muzulmanow, no ale to bylo do przewidzenia w swiecie, w ktorym "zwiazki"
            zastepuja malzenstwa.

            > A do Brzytwy: chyba niedlugo miales "na karku" te staruche? Zapewne zwiala
            > gdzie przyslowiowy pieprz rosnie zorientowawszy sie z jakim "dzentelmenem"
            > moglaby ewentualnie miec do czynienia - z kazdego twojego zdania wynika
            >gleboka
            > pogarda do kobiet.

            Faktycznie udalo mi sie od niej uwolnic. Czlowiek naprawde nie wie jak
            sie zachowac w takiej sytuacji. Do tego ja jeszcze jestem taki wrazliwy...
            Coz, ostatecznie sama zrozumiala, ze sie osmiesza.
            • Gość: féline Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! IP: 4.1R6D* / *.dial.proxad.net 18.09.02, 22:27
              Rzeczywiscie, brzytwo - mimozo: emanuje z ciebie wrazliwosc "à la fleur de la
              peau", tyle ze ta peau to skora...nosorozca.
    • elojka Re: Koniec świata ! Polacy ulegają demoralizacji! 18.09.02, 17:22
      ja w ogóle nie widze problemu w tym wszystkim. i nie wiem o co ta cała checa ;))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka