Gość: oPuChlAk
IP: 212.7.145.*
26.09.02, 23:54
Etyka lekarska - zaraz bede zygal.
Rekordzisci w braniu lapowek (korupcja w szpitalach),
sprzedawanie trupow (skory) byc moze tez zywych (Pavulon),
ludzie ktorzy poumierali na schodach pogotowia lub szpitali bo
nie byli z tego rejonu (z telewizji), znany mi przypadek z
sasiedztwa (TO JEST PRAWDA):
Do mojego sasiada jada tesciowie - w odwiedziny.(z Polski do
Niemiec). Tesc (sasiada) w drodze do granicy dostaje zawalu
serca. Przyjerzdza pogotowie. NIE UDZIELAJA POMOCY bo gosc nie
moze udowodnic ze jest ubezpieczony (nie ma przy sobie
legitymacji ubezpieczeniowej) i jada spowrotem!!! Kobieta wzywa
Policje, ci po przyjezdzie wzywaja odrazu pogotowie.
Inna karetka przyjezdza - facet juz nie zyje !!!
Tydzien pozniej moj sasiad jedzie do Polski na pogrzeb.
I to jest ETYKA POLSKIEGO LEKARZA.
Zycze tym chujom (lekaza) z calego serca - zeby im pijani
kierowcy dzieci porozjerzdzali !!!
Etyka lekarska !!! Hahaha !!!
(Na jednym jada wozie, lekarz kurwa i zlodziej)
oPuChlAk