borusiak
07.02.06, 23:28
najlepszy satyryk-Daniec, dziennikarz - Durczok, zespol, ich troje, polityk-
Kaczynski. W tym smiesznym kraju przejdzie kazdy numer. A Water wy....ca go
tak jak Pochzanke. Durczok ma byc Lisem? Zarcik. Maly, brzydki, bez
wyksztalcenia, jezykow, Dyzma.