Dodaj do ulubionych

Adminie prosze o zwrot watkow ktore zniknely

11.02.06, 13:13
bezpowrotnie i nie ma ich na oslej.
Chodzi o watek smoka 5
i andrzejag.
Obserwuj wątek
    • bladatwarz Re: Adminie prosze o zwrot watkow ktore zniknely 11.02.06, 13:14
      Tak sie robic w bialy dzien nie godzi.
    • bladatwarz Re: Adminie prosze o zwrot watkow ktore zniknely 11.02.06, 13:15
      Dla jasnosci prosze o wczesniejsza wersje tego watku
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=36622053&a=36622826
      • gorby ma wlozyc paluszki do gardla czy wypic wode z sola 11.02.06, 13:17
        • bladatwarz [...] 11.02.06, 13:26
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • gorby [...] 11.02.06, 13:30
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • bladatwarz Prosze mi nie kasowac watkow 11.02.06, 16:57

    • gorby [...] 11.02.06, 13:15
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • smok5 Wątki nie były antysemickie 11.02.06, 13:18
        gorby to dotyczy również Ciebie. Masz prawo napisać własne przemyślenia i nikt
        nie ma prawa Ciebie obrazać.
        • bladatwarz [...] 11.02.06, 13:20
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • gorby [...] 11.02.06, 13:24
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • smok5 Spoko. Bladatwarzy - nie jesteś antysemitką 11.02.06, 13:24
            i wszyscy o tym wiemy. Pozatem ich okreslenie "antysemityzm" to kolejne słowo
            zakłamane jak "wolność" i "tolerancja".
        • gorby nie wiem czy jestes ladniejsza jako smok,,blada 11.02.06, 13:21
          ale mentalnie wciaz taka sama
          • kropek_oxford To nie jest jedna i ta sama osoba. Blada jest 11.02.06, 13:25
            bardziej od smoka wyksztalcona (od abdrzejan tez), co golym okiem widac -
            zreszta tu mu wyraznie matkuje. Ani chybi blada to slawna Iwonka od pana Bubla -
            szkoda nieglupiej dziewuchy na te sfery :)))
            • bladatwarz gabryska ty socjologie czy psychiatrie skonczylas? 11.02.06, 13:27

              • kropek_oxford Nie wiem jak "Gabryska", ale ja mam dlugi staz 11.02.06, 13:32
                jako wykladowca akademicki i w pracy z ludzmi (a i twoja gabryska tez podobno
                uczyla na UW - ktos tak tu donosil). IQ delikwenta poznaje sie po
                tym "treningu" i bez testow:)))
              • gorby [...] 11.02.06, 13:34
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • bladatwarz Re: za duzo bierzesz tabletek,pomylilas socjologi 11.02.06, 13:38
                  Niczego nie pomylilam.
                  Psychologia to takie opium dla mas.
                  W takich przypadkach ,,gorbiowskich'' powinien pomoc psychiatra a nie psycholog.
                  • gorby Re: za duzo bierzesz tabletek,pomylilas socjologi 11.02.06, 13:46
                    To ostatnia definicja psychologii rycykowych uczonych ?
            • smok5 Co ty wiesz o moim wykształceniu? 11.02.06, 13:32
              Dla was zawsze kwach był lepiej "wykształcony" od np Krzaklewskiego.
              A to prawda Bladątwarz sobie bardzo cenię. Należy do grupy najlepszych
              forumowiczów. Do jakiej należysz tu nie muszę ci pisac?
              • smok5 I mam wyższe wykształcenie od kwaśniewskiego 11.02.06, 13:36
                Co wcale nie tak trudno :)
                • gorby [...] 11.02.06, 13:43
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • kropek_oxford To Kwach TEZ "dysgrafik"? Buhahahaha!!! 11.02.06, 13:53

                  • smok5 Nie wiem czy dysgrafik 11.02.06, 13:58
                    ale magister inżynier napewno nie :)
                    • kropek_oxford Taki co ortografii nie zna. I tlumaczy sie, ze to 11.02.06, 13:59
                      przez chorobe - odwrotnosc dyslekcji:)
                      • smok5 Nie wiem czy ty wiesz, że "podbijasz" wątek 11.02.06, 14:05
                        i patrząc z mojego punktu widzenia jesteś "pożytecznym idiotą". Tak trzymaj.

                        PS
                        W innym wypadku nie podejmował bym się z tobą "dyskusji" :))))
                        • kropek_oxford Jestem przeciwnikiem cenzury, smoku:))) 11.02.06, 14:12

              • gorby [...] 11.02.06, 13:39
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • bladatwarz Re: nie wiem czy jestes ladniejsza jako smok,,bla 11.02.06, 13:30
            gorby napisał:

            > ale mentalnie wciaz taka sama

            To nawet niezle byc w towarzystwie ludzi z poczuciem humoru niz nienawistnikami.
            Chyba zrobie Ci przyjemnosc i zmienie nick na smoczyca.
            A tabletki juz wziales?
    • bladatwarz Gdzie jest admin?????????????? 11.02.06, 13:39

      • gorby poszedl na dziewczyny lub chlopcow 11.02.06, 13:41
      • artsg Słucha RM leci przemówienie Kaczyńskiego. 11.02.06, 13:43

    • henryk.log Adminie prosze o niewywalanie tych strofek :-) 11.02.06, 13:44
      • bladej twarzy do sztambucha
      b.autor 03.02.06, 12:16

      gdyby ze wszystkich na świecie stołów
      zrobić taki jeden, mebel nad meblami
      wsparty mega rogami na nogach nad nogami
      i gdyby ze wszystkich na świecie matołów
      wybrać jednego, matoła nad matołami
      i gdyby tak owego matoła
      na blacie owego stoła
      w miarę równo rozciągnąć
      a wcześniej mu gacie ściągnąć
      po czym wyrwać, z mega blatu, tę największą w świecie z dech
      tak ogromną, że jej ogrom wprost zapiera ludziom dech
      wziąć najszerszy w świecie zamach
      i najgłębszy w świecie wdech
      i łup!!!
      najserdeczniej w świecie walnąć
      w tę najbledszą z bladych dup
      rozciągniętą na tym stole na najmilszy sercu płask
      jaki to byłby...
      jaki to byłby...
      jaki to byłby...
      wrzask!
      .............
      • artsg Grafoman !!!! 11.02.06, 13:45

      • bladatwarz Re: Adminie prosze o niewywalanie tych strofek :- 11.02.06, 13:45
        Grafomanskie bleblanie.
        • kropek_oxford To jest PASTISZ. Z pewnego - o zgrozo! - ZYDA! 11.02.06, 13:55
          W oryginale nazywa sie to "Plusk!"
      • gorby [...] 11.02.06, 13:51
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • henryk.log [...] 11.02.06, 13:53
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • kropek_oxford A propos pudru:nalezy na wstepie uzyc odkurzacza;) 11.02.06, 13:56

            • gorby albo nawet skrobaczki-oszolomy lepia puder na g.. 11.02.06, 14:04
          • henryk.log Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie 11.02.06, 17:12
            ..czego, P. giwi lub plopli ?
            chyba, że przyznanie w temacie, że autorem "dechy" na bladąpoopę jest Pan b.autor,
            jest czymś "takim" !! ;-((
    • smok5 Kochana Bladatwarzy 11.02.06, 13:48
      oni kiedyś zwrócli jakiś wątek ?:)))
      • bladatwarz Re: Kochana Bladatwarzy 11.02.06, 13:53
        Kilka razy.
        Czasem pociety.
        Czasem w calosci, ze niby zginal.
        Zwykle reagowali w ciagu godziny-dwoch. Ale dzis sobota.

        Dobrze by bylo, gdyby ludzie sobie przejrzeli strony na off-line.
        Mozemaha w historii zapamietane strony. Kiedys sobie forumowaicze bardziej
        pomagali w takich sytuacjach.
        • smok5 Też żałuje,ze rano tego nie skopiowałem 11.02.06, 13:54
          ale spieszyłem się do pracy.
          • kropek_oxford A teraz masz przerwe na lunch? Buhaha!!! Wypsnelo 11.02.06, 13:57
            sie smokowi, ze ZAWODOWO swe bzdety pisze. Putin ci placi?
            • smok5 Mówie o wątku z7 rano 11.02.06, 14:01
              założyłem go i nic więcej na jego temat nie wiem. A chciałbym . Dlatego się
              awanturuję.
              PS
              Chciałabyś wykonywac taka pracę jak ja :))))
              • bladatwarz [...] 11.02.06, 14:04
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • bladatwarz Tu byl watek smoka :))))))))))))) 11.02.06, 16:57

              • kropek_oxford Taa...Na pol etatu i mieszkac w blokach? Nie 11.02.06, 14:07
                rozsmieszaj wasc:)))
    • giwi Re: Adminie prosze o zwrot watkow ktore zniknely 11.02.06, 14:07
      Wątków nie zwrócę. Skargi można słac na forum.abuse@gazeta.pl
      • smok5 To się nazywa arbitralna decyzja :) 11.02.06, 14:11
        Ale zdązyłem skopiowac. Dzięki Bladejtwarzy. Wykorzystam w dyskusji z
        oponentami - "wykształconymi z dużych miast " hahhahha
        • bladatwarz To sie ciesze 11.02.06, 14:21
          Nie mam watku z moim wpisem.
          Jeszcze chyba bylo cos wiecej.
          Moze giwi Ci podesle, jak ja poprosisz.
      • gorby Racja.Nie bedzie oszolom plul nam w twarz ! 11.02.06, 14:13
      • gorby Giwi,czemu tak zmasakrowalas moje posty ? 11.02.06, 14:15
        Nie bylem wulgarny przeciez !
      • bladatwarz Re: Adminie prosze o zwrot watkow ktore zniknely 11.02.06, 14:22
        giwi napisała:

        > Wątków nie zwrócę. Skargi można słac na forum.abuse@gazeta.pl

        Ani mysle sie ponizac.
        Moge poprosic grzecznie na forum.
        Odsylanie do jakichs swirow od cenzury prewencyjnej traci lekkim skrzywieniem
        zawodowym.
    • jola_iza Re: tak się zastanawiam .. 11.02.06, 14:16
      Ktoś na forum musi rządzić Antek ,albo Antka dzieci.
    • bladatwarz I zniknal kolejny o rozwiazaniu parlamentu 11.02.06, 16:14

    • skin.polski Re: Adminie prosze o zwrot watkow ktore zniknely 11.02.06, 16:33
      a moje pokasowane watki? co z nimi?
      • bladatwarz Re: Adminie prosze o zwrot watkow ktore zniknely 11.02.06, 16:56
        Cos ich ugryzlo.
        Nawet jajcarskie watki usuwaja.
        Chca nas ograniczyc jak FS.
        Tamto forum po roku zamiera.
        • kaczka7112 Za to watki na forum w ND kwitna i sa nieruszane 11.02.06, 16:59
          hehe. nazolki male.
          • skin.polski Re: Za to watki na forum w ND kwitna i sa nierusz 11.02.06, 17:09
            a które konkretnie? mozesz podac przykłąd? (linka)
            • kaczka7112 dobre pytanie. czemu retoryczne? 11.02.06, 17:10
            • artsg Pisałem tu przed chwilą 11.02.06, 20:33
              skin.polski napisał:

              > a które konkretnie? mozesz podac przykłąd? (linka)

              ale widzę że post zniknął bezpowrotnie. Napiszę więc jeszcze raz.

              Ale Skinie zagiąłeś Żyda
          • henryk.log Re: Za to watki na forum w ND kwitna i sa nierusz 11.02.06, 17:20
            kaczka7112 napisała:

            > hehe. nazolki male.

            Hehe..a bo my nie takie złośliwce jak P. giwi lub plopli !:-))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka