bladatwarz 11.02.06, 13:13 bezpowrotnie i nie ma ich na oslej. Chodzi o watek smoka 5 i andrzejag. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bladatwarz Re: Adminie prosze o zwrot watkow ktore zniknely 11.02.06, 13:14 Tak sie robic w bialy dzien nie godzi. Odpowiedz Link Zgłoś
bladatwarz Re: Adminie prosze o zwrot watkow ktore zniknely 11.02.06, 13:15 Dla jasnosci prosze o wczesniejsza wersje tego watku forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=36622053&a=36622826 Odpowiedz Link Zgłoś
bladatwarz [...] 11.02.06, 13:26 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
gorby [...] 11.02.06, 13:30 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
gorby [...] 11.02.06, 13:15 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
smok5 Wątki nie były antysemickie 11.02.06, 13:18 gorby to dotyczy również Ciebie. Masz prawo napisać własne przemyślenia i nikt nie ma prawa Ciebie obrazać. Odpowiedz Link Zgłoś
bladatwarz [...] 11.02.06, 13:20 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
gorby [...] 11.02.06, 13:24 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
smok5 Spoko. Bladatwarzy - nie jesteś antysemitką 11.02.06, 13:24 i wszyscy o tym wiemy. Pozatem ich okreslenie "antysemityzm" to kolejne słowo zakłamane jak "wolność" i "tolerancja". Odpowiedz Link Zgłoś
gorby nie wiem czy jestes ladniejsza jako smok,,blada 11.02.06, 13:21 ale mentalnie wciaz taka sama Odpowiedz Link Zgłoś
kropek_oxford To nie jest jedna i ta sama osoba. Blada jest 11.02.06, 13:25 bardziej od smoka wyksztalcona (od abdrzejan tez), co golym okiem widac - zreszta tu mu wyraznie matkuje. Ani chybi blada to slawna Iwonka od pana Bubla - szkoda nieglupiej dziewuchy na te sfery :))) Odpowiedz Link Zgłoś
kropek_oxford Nie wiem jak "Gabryska", ale ja mam dlugi staz 11.02.06, 13:32 jako wykladowca akademicki i w pracy z ludzmi (a i twoja gabryska tez podobno uczyla na UW - ktos tak tu donosil). IQ delikwenta poznaje sie po tym "treningu" i bez testow:))) Odpowiedz Link Zgłoś
gorby [...] 11.02.06, 13:34 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
bladatwarz Re: za duzo bierzesz tabletek,pomylilas socjologi 11.02.06, 13:38 Niczego nie pomylilam. Psychologia to takie opium dla mas. W takich przypadkach ,,gorbiowskich'' powinien pomoc psychiatra a nie psycholog. Odpowiedz Link Zgłoś
gorby Re: za duzo bierzesz tabletek,pomylilas socjologi 11.02.06, 13:46 To ostatnia definicja psychologii rycykowych uczonych ? Odpowiedz Link Zgłoś
smok5 Co ty wiesz o moim wykształceniu? 11.02.06, 13:32 Dla was zawsze kwach był lepiej "wykształcony" od np Krzaklewskiego. A to prawda Bladątwarz sobie bardzo cenię. Należy do grupy najlepszych forumowiczów. Do jakiej należysz tu nie muszę ci pisac? Odpowiedz Link Zgłoś
smok5 I mam wyższe wykształcenie od kwaśniewskiego 11.02.06, 13:36 Co wcale nie tak trudno :) Odpowiedz Link Zgłoś
gorby [...] 11.02.06, 13:43 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
smok5 Nie wiem czy dysgrafik 11.02.06, 13:58 ale magister inżynier napewno nie :) Odpowiedz Link Zgłoś
kropek_oxford Taki co ortografii nie zna. I tlumaczy sie, ze to 11.02.06, 13:59 przez chorobe - odwrotnosc dyslekcji:) Odpowiedz Link Zgłoś
smok5 Nie wiem czy ty wiesz, że "podbijasz" wątek 11.02.06, 14:05 i patrząc z mojego punktu widzenia jesteś "pożytecznym idiotą". Tak trzymaj. PS W innym wypadku nie podejmował bym się z tobą "dyskusji" :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
gorby [...] 11.02.06, 13:39 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
bladatwarz Re: nie wiem czy jestes ladniejsza jako smok,,bla 11.02.06, 13:30 gorby napisał: > ale mentalnie wciaz taka sama To nawet niezle byc w towarzystwie ludzi z poczuciem humoru niz nienawistnikami. Chyba zrobie Ci przyjemnosc i zmienie nick na smoczyca. A tabletki juz wziales? Odpowiedz Link Zgłoś
henryk.log Adminie prosze o niewywalanie tych strofek :-) 11.02.06, 13:44 • bladej twarzy do sztambucha b.autor 03.02.06, 12:16 gdyby ze wszystkich na świecie stołów zrobić taki jeden, mebel nad meblami wsparty mega rogami na nogach nad nogami i gdyby ze wszystkich na świecie matołów wybrać jednego, matoła nad matołami i gdyby tak owego matoła na blacie owego stoła w miarę równo rozciągnąć a wcześniej mu gacie ściągnąć po czym wyrwać, z mega blatu, tę największą w świecie z dech tak ogromną, że jej ogrom wprost zapiera ludziom dech wziąć najszerszy w świecie zamach i najgłębszy w świecie wdech i łup!!! najserdeczniej w świecie walnąć w tę najbledszą z bladych dup rozciągniętą na tym stole na najmilszy sercu płask jaki to byłby... jaki to byłby... jaki to byłby... wrzask! ............. Odpowiedz Link Zgłoś
bladatwarz Re: Adminie prosze o niewywalanie tych strofek :- 11.02.06, 13:45 Grafomanskie bleblanie. Odpowiedz Link Zgłoś
kropek_oxford To jest PASTISZ. Z pewnego - o zgrozo! - ZYDA! 11.02.06, 13:55 W oryginale nazywa sie to "Plusk!" Odpowiedz Link Zgłoś
gorby [...] 11.02.06, 13:51 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
henryk.log [...] 11.02.06, 13:53 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
kropek_oxford A propos pudru:nalezy na wstepie uzyc odkurzacza;) 11.02.06, 13:56 Odpowiedz Link Zgłoś
henryk.log Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie 11.02.06, 17:12 ..czego, P. giwi lub plopli ? chyba, że przyznanie w temacie, że autorem "dechy" na bladąpoopę jest Pan b.autor, jest czymś "takim" !! ;-(( Odpowiedz Link Zgłoś
bladatwarz Re: Kochana Bladatwarzy 11.02.06, 13:53 Kilka razy. Czasem pociety. Czasem w calosci, ze niby zginal. Zwykle reagowali w ciagu godziny-dwoch. Ale dzis sobota. Dobrze by bylo, gdyby ludzie sobie przejrzeli strony na off-line. Mozemaha w historii zapamietane strony. Kiedys sobie forumowaicze bardziej pomagali w takich sytuacjach. Odpowiedz Link Zgłoś
smok5 Też żałuje,ze rano tego nie skopiowałem 11.02.06, 13:54 ale spieszyłem się do pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
kropek_oxford A teraz masz przerwe na lunch? Buhaha!!! Wypsnelo 11.02.06, 13:57 sie smokowi, ze ZAWODOWO swe bzdety pisze. Putin ci placi? Odpowiedz Link Zgłoś
smok5 Mówie o wątku z7 rano 11.02.06, 14:01 założyłem go i nic więcej na jego temat nie wiem. A chciałbym . Dlatego się awanturuję. PS Chciałabyś wykonywac taka pracę jak ja :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
bladatwarz [...] 11.02.06, 14:04 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
kropek_oxford Taa...Na pol etatu i mieszkac w blokach? Nie 11.02.06, 14:07 rozsmieszaj wasc:))) Odpowiedz Link Zgłoś
giwi Re: Adminie prosze o zwrot watkow ktore zniknely 11.02.06, 14:07 Wątków nie zwrócę. Skargi można słac na forum.abuse@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
smok5 To się nazywa arbitralna decyzja :) 11.02.06, 14:11 Ale zdązyłem skopiowac. Dzięki Bladejtwarzy. Wykorzystam w dyskusji z oponentami - "wykształconymi z dużych miast " hahhahha Odpowiedz Link Zgłoś
bladatwarz To sie ciesze 11.02.06, 14:21 Nie mam watku z moim wpisem. Jeszcze chyba bylo cos wiecej. Moze giwi Ci podesle, jak ja poprosisz. Odpowiedz Link Zgłoś
gorby Giwi,czemu tak zmasakrowalas moje posty ? 11.02.06, 14:15 Nie bylem wulgarny przeciez ! Odpowiedz Link Zgłoś
bladatwarz Re: Adminie prosze o zwrot watkow ktore zniknely 11.02.06, 14:22 giwi napisała: > Wątków nie zwrócę. Skargi można słac na forum.abuse@gazeta.pl Ani mysle sie ponizac. Moge poprosic grzecznie na forum. Odsylanie do jakichs swirow od cenzury prewencyjnej traci lekkim skrzywieniem zawodowym. Odpowiedz Link Zgłoś
jola_iza Re: tak się zastanawiam .. 11.02.06, 14:16 Ktoś na forum musi rządzić Antek ,albo Antka dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
skin.polski Re: Adminie prosze o zwrot watkow ktore zniknely 11.02.06, 16:33 a moje pokasowane watki? co z nimi? Odpowiedz Link Zgłoś
bladatwarz Re: Adminie prosze o zwrot watkow ktore zniknely 11.02.06, 16:56 Cos ich ugryzlo. Nawet jajcarskie watki usuwaja. Chca nas ograniczyc jak FS. Tamto forum po roku zamiera. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczka7112 Za to watki na forum w ND kwitna i sa nieruszane 11.02.06, 16:59 hehe. nazolki male. Odpowiedz Link Zgłoś
skin.polski Re: Za to watki na forum w ND kwitna i sa nierusz 11.02.06, 17:09 a które konkretnie? mozesz podac przykłąd? (linka) Odpowiedz Link Zgłoś
artsg Pisałem tu przed chwilą 11.02.06, 20:33 skin.polski napisał: > a które konkretnie? mozesz podac przykłąd? (linka) ale widzę że post zniknął bezpowrotnie. Napiszę więc jeszcze raz. Ale Skinie zagiąłeś Żyda Odpowiedz Link Zgłoś
henryk.log Re: Za to watki na forum w ND kwitna i sa nierusz 11.02.06, 17:20 kaczka7112 napisała: > hehe. nazolki male. Hehe..a bo my nie takie złośliwce jak P. giwi lub plopli !:-)) Odpowiedz Link Zgłoś