xtrin 10.04.06, 09:14 serwisy.gazeta.pl/metro/1,50145,3271470.html IV RP rozkwita :). Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bebe3 Re: IV RP a patroni 10.04.06, 09:44 Czy do LPRu przyjmują "specjalnych" ludzi? IQ < 80pkt? Myślałam,że mnie już niczym nie zaskoczą , myliłam się Odpowiedz Link Zgłoś
indris Obywatelska inicjatywa ustawodawcza... 10.04.06, 11:31 ..jest tu PILNIE potrzebna, bo inaczej oszołomy wejdą nam na głowę. Możliwe ograniczenia to np.: 1. Obowiązkowe referendum wśród zainteresowanych, BEZ wymogu frekwencyjnego dla jego ważności. 2. Obowiązek pokrycia wszelkich kosztów wynikłych ze zmiany nazwy przez organ władzy, który nazwę zmienił. Myślę, że jakaś partia opozycyjna mogłaby też podjąć ten temat. Skorzystałaby na tym i ona i obywatele. Odpowiedz Link Zgłoś
ben-oni Re: IV RP a patroni 10.04.06, 11:46 Tylko czekać kiedy zaczną zmieniać nazwy miast. Proponuję nazwy: Wojtyłów, Papieżów, Janpawłów, Księżygród itd. W końcu w ojczyźnie Santo Subito nie ma miejsca dla takich miast jak Rypin czy Rokitnica. Odpowiedz Link Zgłoś
kunce zająć sie trzaba i to koniecznie tymi łżepatronami 10.04.06, 12:01 wiadomo: Mickiewicz - dziwkarz i sekciarz, Słowacki - pedał, Konopnickiej tez trzeba sie przyjrzeć, czy nie kryptokomucha - bo czy patriota mąciłby w jasnych główkach młodzierzy opowiastkami o krasnoludkach? bo przecież krasny to czerwony... Odpowiedz Link Zgłoś
obseerwator Re: zająć sie trzaba i to koniecznie tymi łżepatr 10.04.06, 12:07 mickiewicz to żyd, proszę pana a siatką pedofilską, założoną przez 7 krasnoludków, celem nawiązania kontaktów z ubogą sierotą Marią, to powinien się prokgenr Ziobro zająć i wtedy będzie wiadomo, czy Maria Konopnicka nie jest przypadkiem w układzie!!! a poważnie zupełnie - mam propozycję: Polska zachodnia niech pozostanie IIIRP, a wszystko co na wschód od Wisły niech sobie buduje IV RP Odpowiedz Link Zgłoś
cics Re: zająć sie trzaba i to koniecznie tymi łżepatr 10.04.06, 12:13 > a poważnie zupełnie - mam propozycję: Polska zachodnia niech pozostanie IIIRP, > a wszystko co na wschód od Wisły niech sobie buduje IV RP Tak się nie da, Komuś trzeba zabrać pieniądze na ufundowanie IV RP wschodniej . A pieniądze i podatki płaci sie na zachód od Wisły - w III RP. Odpowiedz Link Zgłoś
jola_iza Re: zająć sie trzaba i to koniecznie tymi łżepatr 10.04.06, 16:38 Dla jakiegoś widzimisię kaczki nie będę się przenosić z pięknego podkarpacia.Proszę o inną propozycję :)) Odpowiedz Link Zgłoś
eryk2 Re: zająć sie trzaba i to koniecznie tymi łżepatr 10.04.06, 16:32 Konopnicka rozwiodła się ze swoim ślubnym mężem, w dodatku miała dość liberalne poglądy (zwł. w sferze obyczajowej i w kwestii kobiecej), była przyjaciółka lesbijki Żmichowskiej. Kościuszko przejściowo współpracował z Rosjanami (zwł. w okresie panowania Pawła I i Aleksandra I). I tak można o wszystkich... Debilizm polityków polskich nie ma granic (niestety, nie dotyczy to jedynie miasta Brzeska, ale także szczebla parlamentarno-rzowego - i to jest prawdziwy dramat)... Odpowiedz Link Zgłoś
pandada Zmienić Mickiewicza na Macierewicza 10.04.06, 12:41 Kościuszki na Kościelną Słowackiego na Polskiego. Joselewicza na Michalkiewicza. Królowej Jadwigi na Maryi Królowej Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
trevik Re: IV RP a patroni 10.04.06, 16:41 Czyli Brzesc ma szanse byc jedynym miastem, w ktorym zaden slawny Polak (oprocz JPII) nie bedzie mial ulicy swojego imienia, T. Odpowiedz Link Zgłoś
xtrin Re: IV RP a patroni 10.04.06, 17:59 Komizm sytuacji jest niezaprzeczalny, ale jeszcze bardziej niż śmieszy głupota owych radnych to przeraża mnie fakt, że takie cyrki będą wyprawiać za publiczne pieniądze. Swoją drogą - nikt z wyznawców "IV RP" nie będzie tego pomysłu bronił? Odpowiedz Link Zgłoś
trevik Re: IV RP a patroni 10.04.06, 18:05 Sympatycy IVRP nie sa tutaj od obrony - oni sa tylko od atakowania opozycji, ktora nie ma zadnej wladzy, T. Odpowiedz Link Zgłoś