Dodaj do ulubionych

Szefowa Agory Rapaczyński na wylocie

14.05.06, 18:14
a Agora bliska dna wyrzuca pieniądze akcjonariuszy na darmowe Metro .
Obserwuj wątek
    • sodoma4 Re: Co do Metra 14.05.06, 18:17
      Darmowe Metro dociera z propagandą do większej grupy ludzi niż płatne GW.
      • 9111951u Re: Co do Metra 14.05.06, 18:18
        predzej czy później urząd skarbowy i akcjonariusze dobiorą się im do kasy i
        tyłka.
    • endrju55 Re: Szefowa Agory Rapaczyński na wylocie 14.05.06, 18:19
      9111951u napisała:

      > a Agora bliska dna wyrzuca pieniądze akcjonariuszy na darmowe Metro .

      darmowe ale utzymuje się z reklam jak metropol ,dzień dobry ,itp
      • 9111951u Re: Szefowa Agory Rapaczyński na wylocie 14.05.06, 18:23
        popdatek vat odlicvzany przez Agorę od rozdawanej za darmo gazety bedą musieli
        własciciel zwrócić US ze swych pieniedzy z nawiązką
        • endrju55 Re: Szefowa Agory Rapaczyński na wylocie 14.05.06, 18:25
          9111951u napisała:

          > popdatek vat odlicvzany przez Agorę od rozdawanej za darmo gazety bedą musieli
          > własciciel zwrócić US ze swych pieniedzy z nawiązką
          ----------
          bredzisz
          • 9111951u Re: Szefowa Agory Rapaczyński na wylocie 14.05.06, 18:26
            powoli, przyjdzie ta kontrola z CBA i po sprawie.
            • nie_trawie_glupcow CBA to biuro antykorupcyjne, nie Urzad Skarbowy, 14.05.06, 18:30
              a jesli jestes pewien swoich bredni, to wskaz mi odnosny artykul wlasnie
              ustanowionej Ustawy o CBA, ktory o tym stanowi. No, na co frustrat czeka?
              • 9111951u Re: CBA to biuro antykorupcyjne, nie Urzad Skarbo 14.05.06, 18:38
                przekręt finansowy wspólnie z US.
                • nie_trawie_glupcow Jaki artykul - pytanie chyba prosciutkie? 14.05.06, 19:13

            • endrju55 Re: Szefowa Agory Rapaczyński na wylocie 14.05.06, 18:31
              9111951u napisała:

              > powoli, przyjdzie ta kontrola z CBA i po sprawie.
              ----------------------------
              do Telegrafu ?
              video.google.com/videoplay?docid=5156414776370860501&q=giertych
        • nie_trawie_glupcow Hej ty, numerowany - a na podstawie ktorego art. 14.05.06, 18:28
          kodeksu karno-skarbowego? Pieprzyc jak niezdrowy tylek to kazdy frustrat sobie
          moze, ale guzik z tego wynika:)))
          • 9111951u Re: Hej ty, numerowany - a na podstawie ktorego a 14.05.06, 18:32
            na tej samej na podstawie , której piekarz dający za darmo nie sprzedany chleb
            ubogim musi od tego podarowanego chleba zapłacić vat.
            • nie_trawie_glupcow Bzdura. Agora odprowadza podatek od zysku z reklam 14.05.06, 19:14

      • nie_trawie_glupcow Tumanowi tylko klonica wytlumaczysz. Zapomnial 14.05.06, 18:27
        nawet, ze Rapaczynski - jak Nina Terentiew - jest w wieku emerytalnym:)
        • ppppp7 Re: Tumanowi tylko klonica wytlumaczysz. Zapomnia 14.05.06, 18:33
          A po co jej wiek emerytalny? Kobita ma 1,5 mln akcji Agory
          • 9111951u Re: Tumanowi tylko klonica wytlumaczysz. Zapomnia 14.05.06, 18:36
            członkowie zarządu za przekręty odpowiadają całym swym majątkiem.
            • ppppp7 Re: Tumanowi tylko klonica wytlumaczysz. Zapomnia 14.05.06, 18:41
              Tylko trzeba ten przekręt najpierw znaleźć, a potem udowodnić
            • nie_trawie_glupcow Znow pytanie: a jaki artykul Kodeksu Handlowego? 14.05.06, 19:14

    • niepoprawnypolitycznie Jeśli sprzeda akcje 14.05.06, 18:25
      to może zyć dostatnio do końca swych dni nie kalając się pracą, no chyba że
      będzie za długo zwlekać...
    • ra_v2 Re: Szefowa Agory Rapaczyński na wylocie 14.05.06, 18:26
      9111951u napisała:

      > a Agora bliska dna wyrzuca pieniądze akcjonariuszy na darmowe Metro .

      nalezy się jej za to, że zostałem w jej reklamie mydłkiem któremu nie wychodzi.
      Tfuj.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka