9111951u 14.05.06, 18:14 a Agora bliska dna wyrzuca pieniądze akcjonariuszy na darmowe Metro . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sodoma4 Re: Co do Metra 14.05.06, 18:17 Darmowe Metro dociera z propagandą do większej grupy ludzi niż płatne GW. Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Co do Metra 14.05.06, 18:18 predzej czy później urząd skarbowy i akcjonariusze dobiorą się im do kasy i tyłka. Odpowiedz Link Zgłoś
endrju55 Re: Szefowa Agory Rapaczyński na wylocie 14.05.06, 18:19 9111951u napisała: > a Agora bliska dna wyrzuca pieniądze akcjonariuszy na darmowe Metro . darmowe ale utzymuje się z reklam jak metropol ,dzień dobry ,itp Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Szefowa Agory Rapaczyński na wylocie 14.05.06, 18:23 popdatek vat odlicvzany przez Agorę od rozdawanej za darmo gazety bedą musieli własciciel zwrócić US ze swych pieniedzy z nawiązką Odpowiedz Link Zgłoś
endrju55 Re: Szefowa Agory Rapaczyński na wylocie 14.05.06, 18:25 9111951u napisała: > popdatek vat odlicvzany przez Agorę od rozdawanej za darmo gazety bedą musieli > własciciel zwrócić US ze swych pieniedzy z nawiązką ---------- bredzisz Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Szefowa Agory Rapaczyński na wylocie 14.05.06, 18:26 powoli, przyjdzie ta kontrola z CBA i po sprawie. Odpowiedz Link Zgłoś
nie_trawie_glupcow CBA to biuro antykorupcyjne, nie Urzad Skarbowy, 14.05.06, 18:30 a jesli jestes pewien swoich bredni, to wskaz mi odnosny artykul wlasnie ustanowionej Ustawy o CBA, ktory o tym stanowi. No, na co frustrat czeka? Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: CBA to biuro antykorupcyjne, nie Urzad Skarbo 14.05.06, 18:38 przekręt finansowy wspólnie z US. Odpowiedz Link Zgłoś
endrju55 Re: Szefowa Agory Rapaczyński na wylocie 14.05.06, 18:31 9111951u napisała: > powoli, przyjdzie ta kontrola z CBA i po sprawie. ---------------------------- do Telegrafu ? video.google.com/videoplay?docid=5156414776370860501&q=giertych Odpowiedz Link Zgłoś
nie_trawie_glupcow Hej ty, numerowany - a na podstawie ktorego art. 14.05.06, 18:28 kodeksu karno-skarbowego? Pieprzyc jak niezdrowy tylek to kazdy frustrat sobie moze, ale guzik z tego wynika:))) Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Hej ty, numerowany - a na podstawie ktorego a 14.05.06, 18:32 na tej samej na podstawie , której piekarz dający za darmo nie sprzedany chleb ubogim musi od tego podarowanego chleba zapłacić vat. Odpowiedz Link Zgłoś
nie_trawie_glupcow Bzdura. Agora odprowadza podatek od zysku z reklam 14.05.06, 19:14 Odpowiedz Link Zgłoś
nie_trawie_glupcow Tumanowi tylko klonica wytlumaczysz. Zapomnial 14.05.06, 18:27 nawet, ze Rapaczynski - jak Nina Terentiew - jest w wieku emerytalnym:) Odpowiedz Link Zgłoś
ppppp7 Re: Tumanowi tylko klonica wytlumaczysz. Zapomnia 14.05.06, 18:33 A po co jej wiek emerytalny? Kobita ma 1,5 mln akcji Agory Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Tumanowi tylko klonica wytlumaczysz. Zapomnia 14.05.06, 18:36 członkowie zarządu za przekręty odpowiadają całym swym majątkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
ppppp7 Re: Tumanowi tylko klonica wytlumaczysz. Zapomnia 14.05.06, 18:41 Tylko trzeba ten przekręt najpierw znaleźć, a potem udowodnić Odpowiedz Link Zgłoś
nie_trawie_glupcow Znow pytanie: a jaki artykul Kodeksu Handlowego? 14.05.06, 19:14 Odpowiedz Link Zgłoś
niepoprawnypolitycznie Jeśli sprzeda akcje 14.05.06, 18:25 to może zyć dostatnio do końca swych dni nie kalając się pracą, no chyba że będzie za długo zwlekać... Odpowiedz Link Zgłoś
ra_v2 Re: Szefowa Agory Rapaczyński na wylocie 14.05.06, 18:26 9111951u napisała: > a Agora bliska dna wyrzuca pieniądze akcjonariuszy na darmowe Metro . nalezy się jej za to, że zostałem w jej reklamie mydłkiem któremu nie wychodzi. Tfuj. Odpowiedz Link Zgłoś