travel_wawa
09.06.06, 15:43
www.codn.edu.pl/struktura/dyrekcja/index.asp?plik=sielatycki
Prof. Mirosław Sielatycki uczył mnie w Reytanie geografii.
Fantastyczny nauczyciel, wspaniały pełen energii człowiek, wielki przyjaciel
młodzieży.
Za to co zrobił Giertych, gdybym mógł go spotkać naplułbym mu w twarz.
Ten faszysta z krwi i kości zamierza niszczyć polską młodzież zaszczepiając w
niej nienawiść narodowościową i rasową.
Na pohybel mu!