Dodaj do ulubionych

Tego człowieka faszysta Giertych wyrzucił.

09.06.06, 15:43
www.codn.edu.pl/struktura/dyrekcja/index.asp?plik=sielatycki
Prof. Mirosław Sielatycki uczył mnie w Reytanie geografii.

Fantastyczny nauczyciel, wspaniały pełen energii człowiek, wielki przyjaciel
młodzieży.

Za to co zrobił Giertych, gdybym mógł go spotkać naplułbym mu w twarz.
Ten faszysta z krwi i kości zamierza niszczyć polską młodzież zaszczepiając w
niej nienawiść narodowościową i rasową.

Na pohybel mu!
Obserwuj wątek
    • bryt.bryt Re: Tego człowieka faszysta Giertych wyrzucił. 09.06.06, 15:45
      travel_wawa napisał:

      (...)
      > Na pohybel mu!

      Popieram.
      • t0g Re: Reytaniak?!! Jak milo! 09.06.06, 18:51
        Ja tez. Mnie geografii uczyl Zorro. Podobno juz dawno nie zyje...
        Polskiego Gugulski, tez nieboszczyk...
        • travel_wawa Pozdrawiam Reytaniaka! 09.06.06, 19:37
          Pamietam, jak Gugul zaproponował, aby w klasie powiesić zamiast sztampowego
          godła godło TRÓJDZIELNE - RZECZYPOSPOLITEJ TROJGA NARODÓW.

          Pamietam, jak ucieszył się, kiedy okazało się, że jeden chłopak z naszej klasy
          jest protestantem...reszta lekcji była na temat tradycyjnej tolerancji dla
          innowierców w Rzeczypospolitej.

          Gugul był Europejczykiem wielkiego formatu, a jednocześnie gorącym patriotą i
          antykomunistą.
    • aaki dobrze giertych zrobił 09.06.06, 15:48
      • travel_wawa Re: dobrze giertych zrobił 09.06.06, 15:59
        Popierasz działania faszystowskie?

        Faszyzm w Polsce nie przejdzie.
        • aaki Re: dobrze giertych zrobił 09.06.06, 16:01
          nie popieram głupiego pie..nia na forum.
          czy twój idol, nad którym tak bolejesz, miał obiecane dozywotnio stanowisko którego pozbawił go giertych
          • travel_wawa Re: dobrze giertych zrobił 09.06.06, 16:09
            Nie był moim idolem, był moim nauczycielem geografii w VI LO im. Tadeusza
            Reytana w Warszawie.

            Wywalenie człowieka z takim dorobkiem to skandal.
            Giertych wyrzucił go nie przypadkiem.
            Mirosław Sielatycki jest euroentuzjastą i włożył ogromny wkład w proeuropejską
            edukację nauczycieli.

            Ja wyniosłem z warszawskiego "Reytana" i z "Czarnej Jedynki" pewnego
            niepowtarzalnego Ducha na całe zycie. Stamtąd wyniosłem autentyczne wychowanie
            patriotyczne, tolerancję dla innych kultur i innych wyznań, szacunek dla
            niewierzących, antykomunizm.

            Spotkałem się też w Reytanie i w tamtejszym harcerstwie z ludźmi, określającymi
            swoje poglądy jako "narodowe". Obrzydzenie do tej "idei" odczuwam do dzisiaj.
            Po doświadczeniach z tymi ludźmi.
            Szerzenie nienawiści podpierając się z drugiej strony katolicyzmem można
            określić tylko jako "niewierzący praktykujący"
            • 9111951u Re: dobrze giertych zrobił 09.06.06, 16:41
              pozwolił mu wrócić do nauczania, zwolnił z dyrektorowania.
              • kum.z.antalowki Re: dobrze, że piszesz giertych z małej litery 09.06.06, 21:08
                twój idol jest kurduplem umysłowym i ekstrementem moralnym
                • polegli.na.polu Co dzieje się ze społeczeństwem,gdy władza ... 09.06.06, 21:35

                  W gacie kumie z uciechy walisz
                  gdy możesz komuś ekstrementem
                  dowalić?

                  Ty kumie jesteś swojej sygnatury
                  najlepszym przykładem.
                  • kum.z.antalowki Reżymowcom gratuluję Giertycha i Leppera 09.06.06, 22:21

                    Oraz brązowych nosów od podlizywania się władzy...

                    --
                    Istota kaczyzmu polega na wciąganiu społeczeństwa w proces moralnego nikczemnienia.

                    --
                    "Aj sink ałer gówerment haw a big i gud notowania in sondaże, aj sink." /poseł
                    Łukasz Zbonikowski PiS/
                    • polegli.na.polu Re: Reżymowcom gratuluję Giertycha i Leppera 09.06.06, 22:34
                      kum.z.antalowki napisał:
                      Istota kaczyzmu polega na wciąganiu społeczeństwa w proces moralnego nikczemnie
                      > nia.

                      Każdy sądzi wg siebie.
                      Podatny jesteś widać kumie na wciąganie w bezeceństwa.
                      A to co gryzmolisz, to ma mówić nam, żeś ty jest wyjątkiem.
                      Zero refleksji. Hasła na sztandarach a łapska brudne.

                      kogoś rozeznał, że znikczemniał.
                      Przykłady podawać należy, by gołosłownym nie być.
                      • kum.z.antalowki "polegli" - cie jest parka, czy masz schizofrenię? 09.06.06, 23:19

                        Od kilku miesiecy w sferach reżymowych moda na parzystych.
        • aaki [...] 09.06.06, 16:02
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • alistair-p Re: dobrze giertych zrobił 09.06.06, 16:26
        Dobrze to Giertych może zrobić sobie albo Jareczkowi.Nikomu więcej.
    • pies_na_czarnych Re: Tego człowieka faszysta Giertych wyrzucił. 09.06.06, 15:59
      Jak umotywowal to zwolnienie?
      • travel_wawa Re: Tego człowieka faszysta Giertych wyrzucił. 09.06.06, 16:00
        serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,3402345.html
        • krystian71 Re: Tego człowieka faszysta Giertych wyrzucił. 09.06.06, 16:03
          czyli Giertych mial racje
          • sierota.po.ud Roman! Rób swoje. Nie przejmuj się ujadaniem tych 09.06.06, 16:10
            piesków.
            • travel_wawa Re: Roman! Rób swoje. Nie przejmuj się ujadaniem 09.06.06, 16:13
              Jesteś zwolennikiem przekształcenia Kaczorlandu w homofobiczny i
              nacjonalistyczny rezerwat?
              • krystian71 [...] 09.06.06, 16:15
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • po_godzinach mamy za ministra głupiego, ciemnego człowieka 09.06.06, 16:05
          wstyd
          • aaki dobrze jest-trzeba trochę przewietrzyć 09.06.06, 16:08
            zatęchłe posadki
            • travel_wawa Re: dobrze jest-trzeba trochę przewietrzyć 09.06.06, 16:12
              Nie ma miejsca w Kaczorlandzie na działania faszystowskie.
            • po_godzinach opowiadsz bzdury kobieto 09.06.06, 16:14
              jak się zrobi uszczerbek w murze to się nie wyburza całego domu

              całe szczęście, że z "zatęchłej posadki" wcześniej czy później wyleci nasz
              ciemny, głupi minister
              • travel_wawa Re: opowiadsz bzdury kobieto 09.06.06, 16:16
                Wyleci szybciej niż sie tego spodziewa.
                To sa decyzje KOMPROMITUJĄCE NAS w CYWILIZOWANYM ŚWIECIE, w Unii Europejskiej.
          • travel_wawa Re: mamy za ministra głupiego, ciemnego człowieka 09.06.06, 16:15
            Wstyd w Europie.

            Mam nadzieję, że reakcja Rady Europy na to łajdackie postępowanie będzie szybka.
            • krystian71 [...] 09.06.06, 16:16
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • po_godzinach jestes wart swego ciemnego ministra 09.06.06, 16:18
              • travel_wawa Re: mamy za ministra głupiego, ciemnego człowieka 09.06.06, 16:18
                Jesteś aktywistą wszypolskich, czy co?
                • krystian71 Re: mamy za ministra głupiego, ciemnego człowieka 09.06.06, 16:21
                  a twoj nauczyciel co soba reprezentowal, skoro jego uczen juz trzeci raz ,
                  wzorem targowiczan obce moce chce na swoja Ojczyzne napuscic?
                  • alistair-p Re: mamy za ministra głupiego, ciemnego człowieka 09.06.06, 16:35
                    krystian71 napisała:

                    > a twoj nauczyciel co soba reprezentowal, skoro jego uczen juz trzeci raz ,
                    > wzorem targowiczan obce moce chce na swoja Ojczyzne napuscic?
                    ======================================
                    Jeśli naprawde tak myślisz to mi ciebie zwyczajnie żal.
                  • travel_wawa Jakie "obce" moce? 09.06.06, 16:54
                    Rada Europy, Komisja Europejska czy Europejski Trybunał Sprawiedliwości to
                    instytucje NASZE.

                    Nie zauwazyłeś, że od dwóch lat należymy dio Unii Europejskiej?

                    I chwała Bogu, bo to nas w jakiś sposób chroni przed kretyńskimi zapędami
                    rodzimych "wymyślaczy".
                    • krystian71 a traktat akcesyjny juz przerabiales? 09.06.06, 16:59
                      czy to dopiero w maturalnej klasie?
                      A slyszales o tym jakie dziedziny wylaczone sa z ustawodactwa unijnego i
                      podlegaja jedynie wewnetrznym suwerennym regulacjom kazdego panstwa?
                    • tees1 nie kompromituj sie 09.06.06, 17:48
                      travel_wawa napisał:

                      > Rada Europy, Komisja Europejska czy Europejski Trybunał Sprawiedliwości to
                      > instytucje NASZE.
                      >
                      > Nie zauwazyłeś, że od dwóch lat należymy dio Unii Europejskiej?

                      Rada Europy nie jest instytucja Unii Europejskiej.
                      www.coe.int/T/PL/Com/About%5FCOE/
                      • travel_wawa Re: nie kompromituj sie 09.06.06, 17:51
                        Nie napisałem, że Rada Europy jest instytucja UE.
                        Ale dla kraju członkowskiego UE takie instytucje nie sa "obce" tylko "nasze".

                        Czytaj ze zrozumieniem.
                        • tees1 Re: nie kompromituj sie 09.06.06, 18:07
                          travel_wawa napisał:

                          > Nie napisałem, że Rada Europy jest instytucja UE.
                          > Ale dla kraju członkowskiego UE takie instytucje nie sa "obce" tylko "nasze".
                          >
                          > Czytaj ze zrozumieniem.

                          Pisz ze zrozumieniem. Co ma nasze dwuletnie czlonkostwo w UE do Rady Europy?

                          46 panstw moze o niej mowic "nasza". Ale "nasza" to nie znaczy, ze co powie, to
                          swiete.

                          Ciekawe, czy tez tak namawiasz do nabozenstwa w traktowaniu naszego panstwa
                          polskiego i jego organow, w tym ministrow.
                          • travel_wawa Re: nie kompromituj sie 09.06.06, 18:14
                            > Ciekawe, czy tez tak namawiasz do nabozenstwa w traktowaniu naszego panstwa
                            > polskiego i jego organow, w tym ministrow.

                            Pojęcie nabożeństwo dotyczy zagadnień religinych. W polityce nie istnieje.
                            Sielatycki wydał po prostu przetłumaczony dokument sygnowany przez Radę Europy.
                            Robienie z tego faktu "propagandy gejowskiej" to objaw schizofrenii.

                            A co do naszego państwa to nie utożsamiam przywiązania do Polski z
                            koniecznością darzenia szacunkiem organów państwa (instytucji) czy jego organów
                            (zwykłych urzędników). Ci muszą sobie zasłużyć na szacunek. Giertych go mieć
                            nie może, a pieniądze wydawane z moich podatków na jego utrzymanie traktuje
                            jako wyrzucone w błoto.
          • alistair-p Re: mamy za ministra głupiego, ciemnego człowieka 09.06.06, 16:32
            po_godzinach napisała:

            > wstyd
            ==================================
            Do tego to jest adwokat !!!! Ciekawe jak robił tę swoją aplikację.Co na to rada
            adwokacka?Powinni zbadać jego przydatność do zawodu raz jeszcze.Wysoka etyka
            tego osobnika widoczna jak na dłoni w sprawie żony Wiecheckiego.
        • pies_na_czarnych Re: Tego człowieka faszysta Giertych wyrzucił. 09.06.06, 16:07
          Zelazny Romek jeszcze nie taki numer wywinie. Nie wiem jak to jest mozliwe, aby
          w XXI wieku tacy ludzie rzadzili w 40 milionowym kraju w centrum Europy.

          Od czasu tej nieszczesnej koalicji, czesto widze w prasie dopiski
          typu: "Bruksela coraz baczniej przyglada sie Warszawie". Miejmy nadzieje, ze na
          przyglodaniu sie nie zaprzestaja!
          • sierota.po.ud Tow. Breżniew jest zaniepokojony sytuacją w PRL 09.06.06, 16:26
            Tak pisano 30 lat temu.
            Obecnie pisze się, że Tel Awiw i Bruksela są zaniepokojone powołaniem obywatela
            RP na ministra Rządy RP. Często ci sami zdrajcy kiedyś słali donosy do Moskwy,
            co dziś do Brukseli.
            • travel_wawa Re: Tow. Breżniew jest zaniepokojony sytuacją w P 09.06.06, 16:56
              Jacy zdrajcy?
              To są INSTYTUCJE EUROPEJSKIE, a my staliśmy się członkami Unii Europejskiej w
              drodze REFERENDUM, w którym znaczna większość powiedziała TAK.


              I Bogu dzięki za to!
          • ab_extra Tow. tow. Honecker i Caucescu również byli bardzo 09.06.06, 16:37
            zaniepokojeni. A Zachód także w 80. wyrażał niepokój brakiem realizmu Polaków.
    • b.krakus dno 09.06.06, 17:05
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=43287960
    • michal00 Re: Tego człowieka faszysta Giertych wyrzucił. 09.06.06, 17:08
      Jesli jest taki fantastyczny, to pewnie prace sobie znajdzie. Minister ma prawo
      dobierac sobie wspolpracownikow. Nie ma sie czym podniecac.

      p.s. Rada Europy nie jest instytucja UE. Naleza do niej m.in. Rosja i Albania.
      Polska nie ma zadnego obowiazku wydawania wypocin rekomendowanych przez ta
      instytucje.
      • po_godzinach Tak. Nawet analfabetów 09.06.06, 17:11
        "Minister ma prawo
        dobierac sobie wspolpracownikow"
        • michal00 Re: Tak. Nawet analfabetów 09.06.06, 17:21
          Poki co nikogo nie powolal, wiec nie ma co histeryzowac. Nadmiar negatywnych
          emocji jest szkodliwy...
          • po_godzinach przeciez przyznałam co rację bardzo spokojnie 09.06.06, 17:55
      • travel_wawa Re: Tego człowieka faszysta Giertych wyrzucił. 09.06.06, 17:58
        Nie wątpię w to, że znajdzie prace lepszą i lepiej płatna nawet...

        Na szczęście CODN w dużej mierze spełnił już swoja rolę. Ta była szczególnie
        ważna w okresie PRZEDAKCESYJNYM.

        Teraz Giertych zapewne marzy o referendum antyakcesyjnym i poprzez
        indoktrynowanych przez siebie nauczycieli chciałby kształcić antyunijny
        elektorat...marzenie scietej głowy.
    • b.krakus giertycha w MEN-ie kaczorm nie zapomnimy! 09.06.06, 17:40
      teraz i zawsze…
      • inna_pora Re: giertycha w MEN-ie kaczorm nie zapomnimy! 09.06.06, 18:47
        b.krakus napisał:

        > teraz i zawsze…

        Ale ile zniszczy , ile zepsuje to jego i to jest w tym wszystkim najgorsze
        • travel_wawa Re: giertycha w MEN-ie kaczorm nie zapomnimy! 09.06.06, 19:38
          Marcinkiewicz powinien zbadac zasadność tej decyzji i spowodować jej anulowanie.
    • tribunus komunistyczna gnida atakuje 09.06.06, 18:59

      travel_wawa napisał:

      > www.codn.edu.pl/struktura/dyrekcja/index.asp?plik=sielatycki
      > Prof. Mirosław Sielatycki uczył mnie w Reytanie geografii.
      >
      > Fantastyczny nauczyciel, wspaniały pełen energii człowiek, wielki przyjaciel
      > młodzieży.
      >
      > Za to co zrobił Giertych, gdybym mógł go spotkać naplułbym mu w twarz.
      > Ten faszysta z krwi i kości zamierza niszczyć polską młodzież zaszczepiając w
      > niej nienawiść narodowościową i rasową.
      >
      > Na pohybel mu!



      Dosyc juz pieniedzy wyprowadzono z tego ministerstwa dla wszelkiej masci
      kolorowego oszolomstwa. O..... od pieniedzy podatnikow, robcie sobie
      demonstracje za swoja kase.
      • kika113 Re: komunistyczna gnida atakuje 09.06.06, 20:41
        Cytat z książeczki promowanej przez prof. Mirosława Sielatyckiego "I
        rada: "Nawiążcie kontakt z organizacją gejowską lub lesbijską w waszym kraju".
        • travel_wawa Re: komunistyczna gnida atakuje 09.06.06, 22:06
          Sama informacja, że takie organizacje istnieją, nie jest bynajmniej równoważna
          jakiejś propagandzie "za" czy "przeciw".
          O ile mi wiadomo, są to organizacje legalne.
          • kika113 Ale dobra rada, 10.06.06, 05:43
            żeby nawiązywać z gejami i lesbijkami kontakty, przyjazne ;)))), to sama
            przyjemność, z początku może bolesna, ale później idzie gładko.
            • ave_duce Re: Z autopsji, jak mniemam, ta "znajomość rzeczy" 10.06.06, 05:57
              kika113 napisała:

              > żeby nawiązywać z gejami i lesbijkami kontakty, przyjazne ;)))), to sama
              > przyjemność, z początku może bolesna, ale później idzie gładko.
              • kika113 Re: Z autopsji, jak mniemam, ta "znajomość rzeczy 10.06.06, 12:45
                Jestem domyślna :)
    • adalberto3 I miał rację, że wyrzucił (czyli zwolnił) ! 09.06.06, 20:47
      Gdyby zajmował się opracowywaniem programów ekologicznych i ekonomicznych
      (co reklamuje na swojej stronie www), to nikt by mu nie przeszkadzał.
      Można mieć natomiast wątpliwości czy młodzież potrzebuje bezkrytycznej unijnej
      propagandy.
    • remik.bz Giertych miał racje 09.06.06, 20:57
      Pan Sielatycki ( nie wiem czy z premedytacja czy przyoadkowo) słuzył za tube
      propagandowa środowisk gejowskich. A jako urzednik państwowy brał za to
      pieniadze z naszych podatków.
      Jakie jest zdanie wiekszości obywateli na temat tejże propagandy , to moglismy
      sie przekonac podczas ostatnich wyborów.
      W tej sytuacji pan Sielatycki postapił co najmniej nieroztropnie ( nie uzywam
      mocniejszych sformulowań z szacunku dla tego Pana) nie licząc się z wola
      spoleczeństwa.
      Pan Giertych po prostu nie miał wyjścia. Musiał uszanowac wole wyborców.
      A pan Sielatycki moze teraz robić to co najlepiej umie - uczyć geografii.
      • kum.z.antalowki Kaczory stawiają na inteligencję Giertycha? 09.06.06, 21:14
        No, to im sie dziwię, bo jesli uważają sie za kontynuatorów Piłsudskiego to od
        kontynuatora faszyzujacej MW i ONR powinni się trzymać daleko. A dla prawdziwej
        inteligencji takie popłuczyny po endecji to zwykły troglodyta.
      • ala.ali.ala Re:i bardzo dobrze! 09.06.06, 21:50
        Popieram decyzję Giertycha.
        Naprawdę, może już dość tej homoindoktrynacji wszędzie, gdzie są dzieci i młodzież.
        Pederasci to środowiska zamożne, niech organizują sobie jakieś lekcje
        instruktażowe, imprezy, ale za swoje pieniądze i nie w szkołach państwowych i
        nie pod przymusem, dla chętnych.

        Takich reakcji od ministra oczekuje wielu rodziców mających dość już tego
        homoterroru!



      • travel_wawa Re: Giertych miał racje 09.06.06, 22:07

        > Pan Giertych po prostu nie miał wyjścia. Musiał uszanowac wole wyborców.

        Na LPR Giertycha głosowało coś ok 6% a on sam ledwo się dostał do sejmu w
        Warszawie...
        • remik.bz Re: Giertych miał racje 10.06.06, 08:46
          travel_wawa napisał:

          >
          > > Pan Giertych po prostu nie miał wyjścia. Musiał uszanowac wole wyborców.
          >
          >
          > Na LPR Giertycha głosowało coś ok 6% a on sam ledwo się dostał do sejmu w
          > Warszawie...

          W czasie kampani wyborczej przecieko propagandzie gejowskiej wypowiadały sie
          również PiS, PO , SO, PSL. Jedynie SLD było "za".
          A poza tym LPR jest elementem koalicji. Decyzja Giertycha to nie tylko decyzja
          wyborców LPR-u ale całej koalicji, również wyborców PiS-u i SO. A to juz
          bezwzgledna większoSć ( nawet bez zwolenników PO i PSL).
          Takie sa po prostu reguły demokracji i osoba Giertycha nie ma tu nic do rzeczy.
          On jest tylko urzędnikiem wybranym zgodnie z zapisem art.4 Konstytucji
          przez "Naród".( może Ci to nie "pasować" , ale takie jest prawo). I za
          pieniadze tego "Narodu" wykonuje jego wolę.

          Powtarzam jeszcze raz. Jeśli Pan Sielatycki chce być tubą propagandy
          gejowskiej , niech to robi za własne prywatne pieniądze , lub za pieniądze
          organizacji gejowskich. Robienie tego za pieniądze podatnika jest po prostu
          nieuczciwe. Pan Sielatycki ma własne poglady , różne pewnie od pogladów
          większości, ale jako urzędnik państwowy nusi realizować wolę wiekszości , a nie
          swoja własną czy partii ( np SLD) , ktora wybory przegrała.
          Sorry za dosadność , ale "zmusiłaś" mnie do tego.
    • frank_drebin W kwestii formalnej to w Polsce nie obowiazuje 09.06.06, 21:38
      sprawowanie jakiejkolwiek funkcji dozywotnio.
      • kum.z.antalowki Ale kiedy koń wyrzuca z pracy porządnego człowieka 09.06.06, 22:26
        to jest żałosna groteska, w którą PiS (z pomocą swych koalicjantów), zmienia
        wszystko czego tknie
    • ave_duce Re: Giertych i NaZi chłopcy - precz z oświaty! b/t 10.06.06, 05:48

    • ra88 Trzeba poznac, dlaczego ten gosciu polecial 10.06.06, 06:36
      Jego tworczosc sugeruje, ze zajmuje sie neoliberlna propaganda, a nie
      edukacja.

      jego ksiazka "Budujemy kapitalizm" wyglada na agitke typu stalinwoskiego, tyle
      ze w wydaniu kapitalistow. Ona pewnie uczy Polakow jak byc dobrymi
      niewolnikami.
      • travel_wawa Re: Trzeba poznac, dlaczego ten gosciu polecial 10.06.06, 13:01
        Sielatycki jest euroentuzjastą. Szkoła ostatnio, zwłaszcza w okresie
        przedakcesyjnym, sporo uwagi poświęciła Unii Europejskiej.

        W szkole, w której pracuje moja żona dzieci zostały bardzo dobrze poinformowane
        jakim dobrodziejstwem będzie przystąpienie Polski do UE i wraz z którymi
        naszymi sąsiadami wchodzimy. A wiadomo, że potem część dzieci przekona
        niezdecydowanych rodziców. I bardzo dobrze, ja też głównie dla moich dzieci
        głosowałem TAK w referendum akcesyjnym.

        Tacy ludzie, jak Mirosław Sielatycki, połozyli ogromne zasługi dla edukacji
        społeczeństwa w kierunku proeuropejskim, przeciwk zamknieciu na świat,
        przeciwko prymitywnemu szowinizmowi, ksenofobii.

        Korzyści z członkostwa w UE jest wiele, Ale chociażby to, że moje dzieci, w
        razie czego, nie bedą skazane na rządy takich giertychów i innych faszyzujących
        chłoptasiów. Bo w każdej chwili, nie pytając nikogo o zgodę, można z
        Kaczorlandu wyjechać. A jeśłi ti suę jednak siedzi to nie dlatego, że ktoś
        zmusza, tylko dlatego, że ma sie taka ochotę, a to ważne.

        To przykre i przynoszące nam wstyd, że takie giertychy zajmuja stanowiska,
        jednak, własnie dzięki członkostwu w UE ich władza nad nami ma charakter
        wybitnie ograniczony. Nie są w stanie zrobić tyle krzywdy ile w państwie o
        zamknietych granicach, w państwie odizolowanym od świata ( a takie byłoby
        marzeniem girtychowców).
        • travel_wawa Akcja zbierania podpisów. 11.06.06, 01:01
          www.codn.home.pl/
        • frank_drebin Straszne potworne lamanie demokracji koles, ktory 11.06.06, 01:07
          wtlaczal do glow jakim to niezaprzeczalnym dobrem jest eurokolchoz polecial ;)
          A nie miesci ci sie w glowie, ze dzieciakom nie mozna niczego wtlaczac do glow
          i maja swoj rozum i moga same wybrac ??? Nie mowie juz o tym, ze wtlaczanie do
          glow milosci do eurokolchozu dokladnie przypominalo wtlaczanie do glow milosci
          do ZSRR tylko zmieniono ZSRR na UE ......
          travel_wawa napisał:

          > Sielatycki jest euroentuzjastą. Szkoła ostatnio, zwłaszcza w okresie
          > przedakcesyjnym, sporo uwagi poświęciła Unii Europejskiej.
          >
          > W szkole, w której pracuje moja żona dzieci zostały bardzo dobrze
          poinformowane
          >
          > jakim dobrodziejstwem będzie przystąpienie Polski do UE i wraz z którymi
          > naszymi sąsiadami wchodzimy. A wiadomo, że potem część dzieci przekona
          > niezdecydowanych rodziców. I bardzo dobrze, ja też głównie dla moich dzieci
          > głosowałem TAK w referendum akcesyjnym.
          >
          > Tacy ludzie, jak Mirosław Sielatycki, połozyli ogromne zasługi dla edukacji
          > społeczeństwa w kierunku proeuropejskim, przeciwk zamknieciu na świat,
          > przeciwko prymitywnemu szowinizmowi, ksenofobii.
          >
          > Korzyści z członkostwa w UE jest wiele, Ale chociażby to, że moje dzieci, w
          > razie czego, nie bedą skazane na rządy takich giertychów i innych
          faszyzujących
          >
          > chłoptasiów. Bo w każdej chwili, nie pytając nikogo o zgodę, można z
          > Kaczorlandu wyjechać. A jeśłi ti suę jednak siedzi to nie dlatego, że ktoś
          > zmusza, tylko dlatego, że ma sie taka ochotę, a to ważne.
          >
          > To przykre i przynoszące nam wstyd, że takie giertychy zajmuja stanowiska,
          > jednak, własnie dzięki członkostwu w UE ich władza nad nami ma charakter
          > wybitnie ograniczony. Nie są w stanie zrobić tyle krzywdy ile w państwie o
          > zamknietych granicach, w państwie odizolowanym od świata ( a takie byłoby
          > marzeniem girtychowców).
    • elfhelm Giertychowie od 3 pokoleń szkodzą Polsce 11.06.06, 01:03
      Jędrzej - popierający getto ławkowe i odżydzanie Niemiec
      Maciej - popierający getto ławkowe i stan wojenny
      Roman - bez komentarza
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka