Dodaj do ulubionych

słyszał ktoś o działalnosci charytatywnej joli k?

15.07.06, 09:09
po tym jak wygnano ją z pałacu?. Krwawiącemu sercu bolszewickiemu bez kamer
nie chce się juz "pomagać". Wtedy gdy jej działalność budziła zastrzeżenia,
ale gwarantowała popularność i przychylność "łże mediów" chlipała, wręczała,
odwiedzała. współczuła. Teraz gdy trzeba by było rozdawać swoje pieniądze a
nie szemranych sponsorów lepiej wylegiwać sie po plażach i odwiedzać butiki i
kliniki wstawiajace coraz to nowe części zamienne niz pomagac komukolwiek poza
towarzyszami mającymi problemy z prokuraturą.
Obserwuj wątek
    • ratatatam przestala prac charytatywnie brudna kase?? n/t 15.07.06, 09:11
    • amk5 Re: słyszał ktoś o działalnosci charytatywnej jo 15.07.06, 09:20
      A ktoś ją zapytał o to, co teraz robi ?
      • smok62 ot robi to co widać: 15.07.06, 09:25
        www.se.com.pl/se/index.jsp?place=mainLead&news_cat_id=1585&news_id=112415&scroll_article_id=112415&layout=1&page=text&list_position=1
        • amk5 Re: ot robi to co widać: 15.07.06, 09:27
          No właśnie, to cię chyba szczegolnie interesuje....

          Natomiast pytanie zadales na inny temat ...
          • smok62 matka boska bolszewicka nie pojawia sie w fundacji 15.07.06, 09:29
            zaprzestała działalności. Informacja za programem telewizyjnym Anity Gargas.
            • amk5 Re: matka boska bolszewicka nie pojawia sie w fun 15.07.06, 09:33
              8-24 lipca 2006 r.
              "Otwórzmy dzieciom świat ", po raz siódmy dzieci z Fundacji zwiedzają Stany
              Zjednoczone.


              Już po raz siódmy w ramach programu "Otwórzmy dzieciom świat" Fundacja wysłała
              16-osobową grupę dzieci na dwutygodniową wycieczkę do Stanów Zjednoczonych.
              Tegoroczny wyjazd zorganizowany został we współpracy z Instytutem Jana
              Karskiego w Maryland w USA. Tym razem w wycieczce będą uczestniczyły dzieci,
              których rodzice zginęli podczas tegorocznej katastrofy budowlanej jaka
              wydarzyła się na Targach Gołębi w Katowicach.

              Podczas atrakcyjnej wycieczki dzieci zwiedzą Nowy Jork, Waszyngton, Buffalo. W
              Nowym Jorku będą mieszkać w bursie szkolnej Fellician College w New Jersey.
              Zobaczą m.in. Ellis Island, Statuę Wolności, Empire State Building, Madame
              Tussaud.

              W Waszyngtonie dzieci zamieszkają w luksusowym Hotelu Marriott Wardman.
              Odwiedzą Biały Dom, Kongres, cmentarz w Arlington, a także zwiedzą siedzibę
              pierwszego Prezydenta Stanów Zjednoczonych w Mount Vernon.

              Dzieci spędzą także trzy dni w Buffalo, gdzie będą miały okazję podziwiać m.in.
              wodospad Niagara.


              Zainteresowanych uczestnictwem w kolejnej edycji Funduszu Pomocy Młodym
              Talentom prosimy o kontakt e-mailowy, listowny lub telefoniczny w sprawie
              uzyskania specjalnych formularzy w połowie kwietnia 2006 .
              Wypełnione kwestionariusze kandydatów do stypendium można przesyłać do dnia 25
              czerwca 2006 r.


              Informacja za stroną fundacji ....
              • wiewiorzasta Amk, olej :) 15.07.06, 09:35
                Dla Smoczycy głównym źródłem wiedzy jest Gargasowa i okolice :)

                A strona Fundacji to łże-strona jest ;)))
                • smok62 Nijak się to nie ma do millera i barańskiego ? 15.07.06, 09:42
                  ale musze was towarzyszki zasmucic o obłudzie kwachowej - jak on to nazwał
                  matkę boską z brylantami i jej obecnym olaniu "pomagania" napisał wasz wielki
                  autorytet jurek urban. :)
                  • wiewiorzasta Smoczyco, znowu z ciebie wyłazi 15.07.06, 09:43
                    mentalność komusza...

                    Pozstaraj się choć raz napisać coś z sensem i na temat, ok?
              • smok62 tia, królowa bolszewicka nie zjmuje się fundacja 15.07.06, 09:38
                robia to pracownicy, którzy najchętniej by stamtąd zwiali. bo co to za
                przyjemnośc "pracowac" podczas rewizji prokuratoskich? co do karskiego fundacji
                pominę to milczeniem -. a tych 16 dzieci to czyje - niemczyckiego czy krauze?
                strasznie porywająca akcja:)
                • ave.duce Re: Tak się składa, że znam "tych pracowników"... 15.07.06, 09:43
                  i wiem, że "by NIE zwiali"...
                  A ty skąd czerpiesz swoje informacje?


                  smok62 napisała:

                  > robia to pracownicy, którzy najchętniej by stamtąd zwiali. bo co to za
                  > przyjemnośc "pracowac" podczas rewizji prokuratoskich? co do karskiego fundacj
                  > i
                  > pominę to milczeniem -. a tych 16 dzieci to czyje - niemczyckiego czy krauze?
                  > strasznie porywająca akcja:)
                  • wiewiorzasta Re: Tak się składa, że znam "tych pracowników"... 15.07.06, 09:45
                    ave.duce napisała:

                    > i wiem, że "by NIE zwiali"...
                    > A ty skąd czerpiesz swoje informacje?

                    Przyznała się wyżej - od Gargasowej ;)))))))))))))
                    • ave.duce Re: Tak się składa, że znam "tych pracowników"... 15.07.06, 09:49
                      wiewiorzasta napisała:

                      > ave.duce napisała:
                      >
                      > > i wiem, że "by NIE zwiali"...
                      > > A ty skąd czerpiesz swoje informacje?
                      >
                      > Przyznała się wyżej - od Gargasowej ;)))))))))))))


                      To Gargasowa - źródło wie nico, bo to są kobiety... PRACOWNICE, jeśli już używać
                      "smoczego" określenia.

                      Ale czego się innego spodziewać po Gargas Anicie i po smoku5?

                      ;)))
                      • wiewiorzasta Re: Tak się składa, że znam "tych pracowników"... 15.07.06, 09:51
                        ave.duce napisała:

                        > To Gargasowa - źródło wie nico, bo to są kobiety... PRACOWNICE, jeśli już używa
                        > ć
                        > "smoczego" określenia.
                        >
                        > Ale czego się innego spodziewać po Gargas Anicie i po smoku5?
                        >
                        > ;)))

                        Niczego. Niestetyż ;(
                        • ave.duce Re: Tak się dokonała "rewolucja moralna" 15.07.06, 09:54
                          u obojga...

                          ;)))

                          :P


                          wiewiorzasta napisała:

                          > ave.duce napisała:
                          >
                          > > To Gargasowa - źródło wie nico, bo to są kobiety... PRACOWNICE, jeśli już
                          > używa
                          > > ć
                          > > "smoczego" określenia.
                          > >
                          > > Ale czego się innego spodziewać po Gargas Anicie i po smoku5?
                          > >
                          > > ;)))
                          >
                          > Niczego. Niestetyż ;(
                          • wiewiorzasta Re: Tak się dokonała "rewolucja moralna" 15.07.06, 09:57
                            ave.duce napisała:

                            > u obojga...
                            >
                            > ;)))
                            >
                            > :P

                            Gdybyż to było tylko u _tej_ dwójki... Ale ta "rewolucja moralna" niestety
                            zatacza coraz szersze kręgi :(
                            • ave.duce Re: Tak się dokonała "rewolucja moralna" 15.07.06, 10:02
                              wiewiorzasta napisała:

                              > ave.duce napisała:
                              >
                              > > u obojga...
                              > >
                              > > ;)))
                              > >
                              > > :P
                              >
                              > Gdybyż to było tylko u _tej_ dwójki... Ale ta "rewolucja moralna" niestety
                              > zatacza coraz szersze kręgi :(


                              To taka "rewolucja moralna" palcem na wodzie PiSana... P(i)Suje są moralni inaczej.

                              ;)))
                  • smok62 niech ich patronka wymienia cycki nosy niech 15.07.06, 09:47
                    jej ściagają skórę klmerkami na tyłku a wierna młodzież socjalistyczna będzie na
                    stała na straży pralni :))))))))
        • venus99 Re: ot robi to co widać: 16.07.06, 07:59
          SE biblia każdego ćwierćinteligenta.czytasz coś jeszcze?
          jak się nieuku pisze słowo "zbożne"?
        • jaceq Re: ot robi to co widać: 16.07.06, 08:05
          > www.se.com.pl

          Aha, to teraz widzę, co to nie jest "łżemedium". A ja, durny, nie uwierzyłem w
          tego wieloryba w Wiśle, bo łżemedia napisały, że to nie prawda.
    • amk5 Re: słyszał ktoś o działalnosci charytatywnej jo 15.07.06, 09:24
      Zresztą jeśli tak to cię interesuje to tu jest link do strony fundacji
      www.j.kwasniewska.aid.org.pl/aktualnosci.htm#news9
    • piotr7777 Re: a słyszał ktoś o działalności charytatywnej 15.07.06, 10:23
      ...Taduesza R.?
      • smok62 a czy on chwalił się jak jola że rozdała miliardy 15.07.06, 10:38
        a w rzeczywistości z własnej kieszeni wydała tylko 9 tysięcy złotych (słownie
        -dziewięć):)
        • krwawy.zenek Tadeusz R. 15.07.06, 11:16
          nie rozdaje miliardów, lecz je wyłudza, często od bardzo biednych ludzi i
          marnuje.
        • venus99 Re: a czy on chwalił się jak jola że rozdała mili 16.07.06, 08:02
          ojciec malwersant - jak sama nazwa na to wskazuje zajmuje się wyłudzaniem a nie
          rozdawaniem pieniędzy.
          • smok62 ojciec ojcem. a jak tam dobroczynność jolanty 16.07.06, 08:31
            królowej bolszewickiej - zdechła? zabrakło gangsterów do sponsorowania tej pralni?
            • venus99 Re: ojciec ojcem. a jak tam dobroczynność jolanty 16.07.06, 08:44
              a jak idzie ojcu malwersantowi wyłudzanie forsy od emerytek?
              bo rubelki z Moskwy płyną.
    • krwawy.zenek ja słyszałem 15.07.06, 11:15
      Kiedy powodzianie w 1997 r. dostawali pomoc z magazynów państwowych była ona
      pakowana w worki fundacji Jolanty K. z napisami wskazującymi, że to dar właśnie
      od tej fundacji.
      • krwawy.zenek Re: ja słyszałem 15.07.06, 21:43
        krwawy.zenek napisał:

        > Kiedy powodzianie w 1997 r. dostawali pomoc z magazynów państwowych była ona
        > pakowana w worki fundacji Jolanty K. z napisami wskazującymi, że to dar
        właśnie
        >
        > od tej fundacji.

        Aaaaa przepraszam. Nie doczytałem. Raz jeszcze przepraszam.
    • mulka Re: słyszał ktoś o działalnosci charytatywnej jo 15.07.06, 12:10
      smok62 napisała:

      > po tym jak wygnano ją z pałacu?.

      Ja słyszałam. Opowiadano mi (bo nie oglądałam), że w TVN występuje w bardzo
      eleganckim programie i uczy (charytatywnie?) jak posługiwać się nożem i
      widelcem. Tego ją uczono na kursach dla Pierwszych Dam i ona teraz dzieli się z
      maluczkimi nabytą wiedzą.
      • smok62 takimi maluczkimi jak ona? 16.07.06, 06:28
        bo normalnie tego nie trezba sie uczyć z telewizji. Od czego jest mama i tata i
        babacia i dziadziuś? No ale jeżeli przyjachało sie do europy na sowieckim tanku
        jak jolcia to ta wiedza nabyta w poźnym wieku szokuje. Zachodzi tez pragnienie
        podzielenia się tą wyjątkowa sztuką z innymi.
        • venus99 Re: takimi maluczkimi jak ona? 16.07.06, 08:04
          jaka szkoda,że matka kaczorów jeżdżąca na sowieckim tanku tego wszystkiego ich
          nie nauczyła.
          • smok62 coś ci sie towarzyszko barskowasilewska 16.07.06, 08:08
            zbrojek i cały stunikowcu pomieszało w tej czerwonej główce - i to dokumentnie :)
          • ave.duce Re: takimi maluczkimi jak ona? 16.07.06, 08:08
            venus99 napisał:

            > jaka szkoda,że matka kaczorów jeżdżąca na sowieckim tanku tego wszystkiego ich
            > nie nauczyła.


            O tym, czego nauczyła, właśnie się dowiedziałam z SE:

            - Nie są bywalcami salonów, ale wiedzą, jak się przyzwoicie zachować.
            Są nonszalanccy wobec kobiet i oczytani.
            To wszystko zasługa pani Jadwigi - podkreśla poseł Cymański.


            www.se.com.pl/se/index.jsp?place=mainLead&news_cat_id=1586&news_id=112427&scroll_article_id=112427&layout=1&page=text&list_position=1

            ???

            ;)))
            • venus99 Re: takimi maluczkimi jak ona? 16.07.06, 08:20
              no cóż,Cymański ma wprawę w mijaniu się z prawdą.
              lepiej niż z kobietami wychodzi im z kotami.
              przyzwoicie zachować?umówmy się,że jest to kacza przyzwoitość.
      • venus99 Re: słyszał ktoś o działalnosci charytatywnej jo 16.07.06, 08:03
        kaczorom sie przyda.może nauczą sie podawać kwiaty,zapinać rozporki i czyścić
        buty.
        • ave.duce Re: Ależ z ciebie, venusie99, optymista !!! ;) b/t 16.07.06, 08:10
          venus99 napisał:

          > kaczorom sie przyda.może nauczą sie podawać kwiaty,zapinać rozporki i czyścić
          > buty.
    • dziewica.konsystorska Re: Nie! Ja nie, nigdy! 16.07.06, 00:29

    • xkx2 Re: słyszał ktoś o działalnosci charytatywnej jo 16.07.06, 07:45
      A słyszał kto jak cudowne pracuje fundacja pana O. juz po raz kolejny za kase
      zebrana w styczniu bedzie cudowny przystanek gdzie jak co roku troche młodziezy
      potapla sie w błocku troche wciagna do sekt, troche sie odrobine ponarkotyzuje
      troche spije i bedzie skuces dzilalnosci proo spolecznej jak co roku. Moze tym
      tez ktos by sie zainteresowal bo paniJola K. i pan O. to dwie "czołowe"
      postacie dzałalnosci "charytatywnej" III RP i i jedne i drugiej stronie
      pomagała w promowaniu ich "zborznego" dzieła TVP za publiczna kase. Moze tak
      ktos zadał by pytnia kto za tym stoi?
      • ave.duce Re: SPAM - żenada! ;((( 16.07.06, 08:01

        • venus99 Re: SPAM - żenada! ;((( 16.07.06, 08:14
          jaka żenada? kompletne nieuctwo,ten palant nie potrafi pisać po polsku.pewnie
          jakiś ministrant od ojca malwersanta pisze za ruble.
      • smok62 owsik czerwone spodnie 16.07.06, 08:06
        będzie teraz porykiwał a programie tvn -turbo . Z TVP dostał kopa :). Zmienia
        się formuła dwójki i to będzie usprawiedliwieniem. :)
        • ave.duce Re: smok cały czerwony,od stóp do ... 16.07.06, 08:12
          www.smoki.cc.pl/muzeum/eksponaty/smok_wkurzony.jpg
          ;)
        • xkx2 Re: owsik czerwone spodnie 16.07.06, 09:13
          Jemu przydał by się nie kop z TVP 2 ale spotkanie z zespołem od pana ministra
          Ziobro, który to zespół dokładnie przeanalizowałby X lat działalności
          charytatywnej fundacji pan O. i zastanowił by się czy rzeczywiście jest tak
          pięknie jak to pan O. twierdzi. A dodatkowo należałoby rozliczyć pan O. jako
          szefa organizacji organizującej zloty gdzie dzieci i młodzież się deprawuje.
    • ardon Re: słyszał ktoś o działalnosci charytatywnej jo 16.07.06, 09:06
      Pieprzysz od rzeczy moherowy kocmołuchu.
      Lepiej pilnuj własnej,
      niedomytej chapy.
      • smok62 a co jest od rzeczy? 16.07.06, 09:08
        czy to ze odechciało jej się pomagać gdy zabrakło kamer pomagierów i gangsterów
        do sponsorowania?
        • ardon Re: a co jest od rzeczy? 16.07.06, 09:31
          To jest jej sprawa, choć wprew temu co piszesz pomaga nadal !
          To jest jej działalnosć społeczna.
          Jest takie przysłowie "....darowanemu koniowi nie zagląda się w uzębienie...."
          Co do opalania się na plaży, to uważasz, że powinna to robić w gronie
          kloszardów ?
          Jest również pani Joli sprawą co robi z wolnym czasem.
          G.... tobie do tego.

          Ty nigdy nie byłaś na wczasach ?
          Może i nie byłaś więc szczekasz z zawiści albo na zlecenie.

          Ja jeżdzę na wczasy i wycieczki cztery razy do roku,
          bo mnie na to stać.
          Jest to również moją sprawą.
          Ciebie nikt nie pyta co robisz z wolnym czasem,
          więc nie bądź taka wścibska i nie pakuj nosa do czyjejś kieszeni.
          A może masz celulitis i jesteś zazdrosna,
          że Jola lepiej wyglada od ciebie ?


          W temacie "potrzebujący" można na przykład zapytać :
          1. jaką działalność społeczną prowadzi obecna prezydentowa ? A rok już minął!
          2. jaką działalność społeczną, oprócz szczekania na forum prowadzisz ty ?
          2. co robi z pieniędzmi społecznymi Radyjo z Torunia ?
          ect ect ect....

          Nawet jeśli ktoś odpowie, to co z tego wyniknie ?
          Można uwiuerzyć lub też nie.
          • smok62 na co mnie stac nie bedę pisał 16.07.06, 09:45
            zdiwiłbys się :)
            "W temacie "potrzebujący" można na przykład zapytać :
            1. jaką działalność społeczną prowadzi obecna prezydentowa ? A rok już minął!"
            -żadną i niech tak zostanie. Nie życzę sobie jako wyborca Kaczyńskiego Lecha by
            jakies ciemne kreatury jak za czasów królowej bolszewickiej kręciły się w Pałacu
            Prezydenckim
            "2. jaką działalność społeczną, oprócz szczekania na forum prowadzisz ty ?"
            Daję zatrudnienei coś około 80 osóbom :)
            "2. co robi z pieniędzmi społecznymi Radyjo z Torunia ?"
            A co to ma do przekrętów kwachowej. Czy to nie przypadkiem odwracanie kota ogonem?
            PS
            Nie jestem kobietą, to drobna złosliwość funkcjonariuszy z gie wu :) -celulitis
            nie jest moim problemem. Wakacje tez mam zaplanowane :)
            ect ect ect....
            • venus99 Re: na co mnie stac nie bedę pisał 16.07.06, 09:49
              "daję zatrudnienie coś około 80 osóbom" - cytuję dokładnie łącznie z osóbom.
              korepetytorzy z polskiego?
              • smok62 towarzyszko wasilewskobarska 16.07.06, 09:53
                uważaj bo ci żółć pęknie i milerowcy stracą jednego z ostatnich czerwonych
                • ardon Re: towarzyszko wasilewskobarska 16.07.06, 10:26
                  <smok62> - zobaczymy jak będziesz śpiewała za trzy lata.
                • venus99 Re: towarzyszko wasilewskobarska 16.07.06, 12:39
                  co ty,nie pęknie.dzieki takim nieukom jak ty mam rozrywkę zapenioną do końca
                  życie.głupota w Polsce jest niesmiertelna.
                  • smok62 towarzyszko 16.07.06, 14:52
                    • wiewiorzasta Re: towarzyszko - napisała smoczyca... 16.07.06, 14:55

                    • smok62 Re: towarzyszko 16.07.06, 14:57
                      dzisiaj czepiałaś sieę mnie i paru innych o literówki. wy towarzyszko mieliscie
                      być doskonali -to skąd to "zapenienie" -może towarzyszko jesteś zapieniona,że
                      komuszysk nikt nie szanuje. ? towarzyszko na tym polega wasz podstawowy błąd
                      -wy myślicie,ze wolno wam duzo więcej - jestście prymitywami, a gracie książęta
                      vide tez kwaśniewska
          • ardon Re: a co jest od rzeczy? 16.07.06, 09:52
            Chłapanie przed czasem o przekrętach może się dla ciebioe żle skończyć i
            przestaniesz dawać zatrudnienie tym 80 osobom - nie sadzisz ?
            Niestety nie możesz sobie na to pozwolić. Gwarantuję , że nie stać ciebie na to.
            Poza tym zatrudnienie to nie jest działalność społeczna a czysty biznes.

            Można się uśmiać.
            Jak ktoś coś chce zrobić,
            to zaraz wietrzy się przekręt.
            Jak ktoś nic nie robi jak obecni,
            to jest o.k.
            W prawie nie tylko działanie,
            ale również zaniechanie działania może być przestępne.
            • smok62 ty mnie straszysz? 16.07.06, 09:58
              wam już sie naprawdę w czerwonych głowach poprzewracało. postępowanie
              prokuratorskie w sprawie fundacji przekręty bez barier wszczęto -dokonywano
              wpłat przed zarejestrowaniem fundacji, wpłat dokonywały osoby ścigane przez
              przez prawo oraz osoby otrzymujace poźniej wysokie stanowiska w państwie,
              kwaśniewska nie prowadzi obecnie osobiście żadnej diałalności charytatywnej .
              czy za te słowa mam mam pojść w kamasze i odbiorą mi biznes? :)))))))))
              • ardon Re: ty mnie straszysz? 16.07.06, 10:18
                Spójrz realnie na rzeczywistość.
                Chłapanie nikomu w niczym nie pomogło,
                a najmniej chłapiącemu.
                Chłapania wiele osób żałuje.

                Są takie rosyjskie przysłowia :
                "....Tisze budziesz, dalsze jediesz...."
                ".... maja chata na skraju, ja niczewo nie znaju...."

                No chyba, że chcesz zakończyuć jazdę na pierwszym zakręcie.
                To co innego.

                • smok62 co strzelisz mi w tył glowy, spalisz mi firmę? 16.07.06, 10:33
                  opowiedz coś więcej
              • venus99 Re: ty mnie straszysz? 16.07.06, 12:41
                niestety kłamstwo i łajdactwo w kraju pod okupacją kaczorów jest bezkarne.nie
                pójdziesz siedzieć.teraz.
    • 1md11 a co, zebrze na kolejna operacje plastyczna ? 16.07.06, 09:15
      • ardon Każdy ma to na co zasługuje. 16.07.06, 09:44
        Wypoczywa i śmieje się z kocmołuchów i forumowych mułów wypisujących na forum
        bzdury.
        Popatrz, stać ją na to aby tak wspaniale żyć.
        A ty nic na to nie jesteś w stanie poradzić.

        Jola ma takie wspaniałe życie,
        a ty :
        nie wiem żebyś jak się wytężał,
        nie wiem żebyś jak się naopreżał
        miałeś, masz i będziesz miał wielkie g.......

        Każdy ma to,
        na co zasługuje.
    • gruby190 Nie słyszeli tylko polskojęzyczni łajdacy! :-((( 16.07.06, 11:26
      Opluwajacy wszystko co w Polsce dobre i wielkie!


      ***
      Fundacja wsparła
      1997 r.: Centralny Szpital Kliniczny Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie –
      leki onkologiczne wartości 106 tys. USD, Przychodnia Onkologiczna w Gdańsku –
      mammograf;
      1998 r.: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długopolu i Bystrzycy-
      Lubachowie – 100 tys. USD, Oddział Onkologii i Hematologii Dziecięcej w
      Szczecinie – 60 tys. zł, Ośrodek Readaptacyjny, Hospicjum w Anielinie –
      samochód Fiat, Szpital Kliniczny w Dziekanowie Leśnym – 26 tys. zł;
      1999 r.: Instytut Matki i Dziecka w Warszawie – 43 tys. zł, Klinika Hematologii
      i Onkologii Akademii Medycznej w Krakowie – 20 tys. zł;
      2000 r.: DPS dla Dzieci Głęboko Upośledzonych w Krakowie – 100 tys. zł,
      Szpitale Onkologiczne w Krakowie, Zakopanem i Lublinie – leki onkologiczne
      wartości 250 tys. zł;
      2001 r.: Klinika Onkologii i Hematologii w Poznaniu – 600 tys. zł; Rodzinne
      Domy Dziecka – 100 komputerów;
      2002 r.: Klinika Onkologii i Hematologii w Bydgoszczy –ę300 tys. zł;
      2003 r.: Zasadnicza Szkoła Specjalna w Lublińcu – 32 tys. zł, Klinika
      Hematologii i Onkologii przy Akademii Medycznej w Krakowie – 500 tys. zł;
      2004 r.: Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie – 11 mln zł, Klinika Onkologii i
      Hematologii Dziecięcej przy Akademii Medycznej w Gdańsku – 4 mln zł;
      Od początku działalności fundacja „Porozumienie bez barier” organizuje także
      turnusy rehabilitacyjne (677 tys. zł), badania mamograficzne dla kobiet z
      terenów wiejskich (400 tys. zł), wyjazdy zagraniczne dla sierot (3 mln zł);
      funduje stypendia (936 tys. zł) oraz maluje dziecięce szpitale (2 mln zł). (MKA)
      • smok62 po tym jak wygnano jolęz pałacu nie udziela 16.07.06, 12:12
        się nie chce. Trzeba byc wyjątkowo nierozgarniętym, by nie wiedzieć,że wpływy
        nalezne do budzetu państwa były by wyższe i szpitali można by było wybudowac
        więcej gdyby gangsterka i hochstaplerka w rodzaju dochnala zamiast wpłat do
        fundacji tego próżnego babska płaciła podatki, a przynajmniej i nie rabowała w
        biały dzień. Matka boska bolszewicka zapewniała im ochrone -świadomie czy też nie.
        • venus99 Re: po tym jak wygnano jolęz pałacu nie udziela 16.07.06, 12:42
          niestety jesteś nierozgarnięty.i co najgorsze to nie jest dolegliwość nabyta.
    • p.smerf Re: słyszał ktoś o działalnosci charytatywnej jo 16.07.06, 11:46
      A ja jestem zaskoczony nadzwyczajną łagodnością prokuratury i ABW. Dlaczego
      przeszukania w biurze zatrudniającym 2-3 osoby użyto tylko 10 funkcjonariuszy
      ABW? Dlaczego nie było tam brygady antyterrorystycznej? Dlaczego nie zastosowano
      wstępnego przygotowania artyleryjskiego? Dlaczego drzwi otwarto, a nie
      wysadzono? Dlaczego urzędnicy fundacji siedzieli za biurkami, a nie leżele skuci
      na glebie?
      Ponadto dlaczego czegoś szukano, skoro wiadomo było, że w biurze jest
      niszczarka. A kto jak kto, ale pan minister sprawiedliwości wie na ten tamat
      wszystko.
    • gruby190 Nie słyszeli tylko polskojęzyczni łajdacy! :-((( 16.07.06, 11:57
      Opluwający wszystko, co w Polsce dobre i wielkie!

      ****
      8-24 lipca 2006 r.
      "Otwórzmy dzieciom świat ", po raz siódmy dzieci z Fundacji zwiedzają Stany
      Zjednoczone.
      Już po raz siódmy w ramach programu "Otwórzmy dzieciom świat" Fundacja wysłała
      16-osobową grupę dzieci na dwutygodniową wycieczkę do Stanów Zjednoczonych.
      Tegoroczny wyjazd zorganizowany został we współpracy z Instytutem Jana
      Karskiego w Maryland w USA. Tym razem w wycieczce będą uczestniczyły dzieci,
      których rodzice zginęli podczas tegorocznej katastrofy budowlanej jaka
      wydarzyła się na Targach Gołębi w Katowicach.

      Podczas atrakcyjnej wycieczki dzieci zwiedzą Nowy Jork, Waszyngton, Buffalo. W
      Nowym Jorku będą mieszkać w bursie szkolnej Fellician College w New Jersey.
      Zobaczą m.in. Ellis Island, Statuę Wolności, Empire State Building, Madame
      Tussaud.

      W Waszyngtonie dzieci zamieszkają w luksusowym Hotelu Marriott Wardman.
      Odwiedzą Biały Dom, Kongres, cmentarz w Arlington, a także zwiedzą siedzibę
      pierwszego Prezydenta Stanów Zjednoczonych w Mount Vernon.

      Dzieci spędzą także trzy dni w Buffalo, gdzie będą miały okazję podziwiać m.in.
      wodospad Niagara.
      • zdybex Re: Nie słyszeli tylko polskojęzyczni łajdacy! :- 16.07.06, 12:16
        W Gdańsku zbudowano przy Akademii Medycznej powazna klinike dla dzieci!
        • smok62 Ile takich klinik możnaby było zdudować 16.07.06, 15:00
          gdyby komuniści nie okradali Polski tylko w ostatnich czasach milerowcow i
          kwachowców? druga evita peron kurna jego mac z tej kwachowej
          • gruby190 Ile zbudował Rydzyk za wyłudzione pieniadze? 16.07.06, 17:48
            smok62 napisała:
            > gdyby komuniści nie okradali Polski tylko w ostatnich czasach milerowcow i
            > kwachowców? druga evita peron kurna jego mac z tej kwachowej


            To sa tylko oszczerstwa antypolskiego poskojezycznego łajadak, ktory na
            dodatek zapomina o ósmym przykazaniu Boga Polaków.

            A szpital został zbodowany bvłyskawicznie za pieniadze ludzi dobrej woli.
            Kwaniewska nie dała tych pieniedzy kolesiowi aby je przeputała na giełdzie tak
            jak zrobil Rydzyk z forsa wyłudzona od naiwenych i głupich.
            • p.smerf Re: Ile zbudował Rydzyk za wyłudzione pieniadze? 16.07.06, 18:00
              > A szpital został zbodowany bvłyskawicznie za pieniadze ludzi dobrej woli.
              > Kwaniewska nie dała tych pieniedzy kolesiowi aby je przeputała na giełdzie tak
              > jak zrobil Rydzyk z forsa wyłudzona od naiwenych i głupich.

              No i to właśnie smoka i ferajnę denerwuje. Gdyby ten szmal zamiast wydawać
              bezsensownie na szpitale dla dzieci, podarowano ojcu R. to smoki miałyby szansę
              na parę złotych podwyżki. A tak to kicha. Z tego samego powodu nie mogą znieść
              Owsiaka.
              • em_kr Szkoda czasu...... 16.07.06, 18:03
                ..... na dyskusję z tymi "toruńskimi grzybkami".
                Pozdr....
    • haen1950 Re: słyszał ktoś o działalnosci charytatywnej jo 16.07.06, 18:05
      Ja mam dla Joli Kwaśniewskiej idealne rozwiązanie, pani Maria Kaczyska też
      wyraziła chęć zajęcia się działalnością dobroczynną. Nic prostszego, jak
      przekazać jej fundację i zmienić nazwę na "Prezydenckie żony dla biednych
      dzieci". Znowu forsa popłynnie szerokim strumieniem. Z pożytkiem dla biednych
      dzieci.
      • p.smerf Re: słyszał ktoś o działalnosci charytatywnej jo 16.07.06, 18:17
        Myśl wcale nie jest zła i przypuszczam, że znalazłaby zrozumienie u obu pań.
        Niestety, z tego co zdążyłem zauważyć, to kobieta mądra i subtelna i nie wiem,
        czy miałaby dość siły charakteru aby się opierać bandzie nienawistników i
        szykanom przyszłych "ministrów-niszczrek"
        • em_kr Dobry pomysł, jestem za !!! 16.07.06, 18:19
          Dobry pomysł, jestem za !!!
    • gruby190 Nie słyszeli tylko polskojęzyczni łajdacy! :-((( 16.07.06, 20:25
      Opluwajacy wszystko co w Polsce dobre i wielkie!!!!

      ****************

      "ODNAWIAMY NADZIEJĘ" - to hasło, które od kilku lat przyświeca tym, którzy
      chcą pomagać największemu polskiemu szpitalowi dziecięcemu. Początkierm akcji w
      grudniu 2002 roku było odremontowanie i unowocześnienie wejścia do CZD wspólnie
      z programuem TVN " Kto was tak urządził? " Podczas dwóch kolejnych etapów
      akcji, które odbyły się w 2003 i 2004 roku dzięki uzbieranej kwocie - ponad 12
      milionów złotych udało się wyremontować 14 Klinik o średniej powierzchni ok.
      1400 m2: Okulistyki, Kardiochirurgii, Chirurgii Dziecięcej i Transplantacji
      Narządów, Urologii, Neurochirurgii, Niemowlęcej, Neurologii i Epatologii, a w
      niej dodatkowo: Klinikę Rehabilitacji Pediatrycznej, Oddział Rehabilitacji
      Neurologicznej i Poradnię Ortopedyczną oraz Kliniki: Pediatrii (Oddział
      Metabolizmu, Diabetologii i Endokrynologii) i Pediatrii i Żywienia, a w niej
      dodatkowo Klinikę Nefrologii i Transplantacji Nerek, Oddział Dializ i
      Rejestrację Główną Instytutu, a także Klinikę Onkologii (wspólnie z
      Fundacją Ex Animo).

      Remonty są kompleksowymi pracami rozbiórkowymi i demontażowymi (poza
      ścianami konstrukcyjnymi i elewacją zewnętrzną). Obie Fundacje finansują
      wymianę posadzek, ścianek działowych, okładzin, sufitów, stolarki budowlanej,
      instalacji: elektrycznej, wentylacyjnej, wodno - kanalizacyjnej, komputerowej i
      telewizyjnej oraz instalacji gazów medycznych i zintegrowanego systemu paneli
      reanimacyjnych.

      W CZD pracuje 380 lekarzy i 700 pielęgniarek. Rocznie hospitalizowanych jest
      ok. 32.500 osób, a korzystających z poradni - ok. 160.000 dzieci.
    • skrzat-co-ma-150-lat kuloodporne kamizeliki w Bejrucie będzie rozdawać 16.07.06, 20:36

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka