eric_theodore_cartman 05.09.06, 09:26 www.polskieradio.pl/_repository/_folders/f_20_704/6049.mp3 Warto posłuchac Dudka, zeby dowiedziec sie jakie byly przyczyny rozpetania tej histerii. Ale nie ma obowiazku. Mozna pozostac przy malpim rozumie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kataryna.kataryna Re: Afera Kuronia 05.09.06, 11:10 eric_theodore_cartman napisał: > > www.polskieradio.pl/_repository/_folders/f_20_704/6049.mp3 > Warto posłuchac Dudka, zeby dowiedziec sie jakie byly przyczyny rozpetania tej > histerii. Ale nie ma obowiazku. Mozna pozostac przy malpim rozumie. Dudek zrozumiale wyjaśnia dlaczego afery nie ma i dlaczego próbuje się ją zrobić z niczego. Zgadzam się z Dudkiem. A także z Ziemkiewiczem w Newsweeku. Odpowiedz Link Zgłoś
idiotyzmy-kacze Aferę Kuronia rozpętało PiSowskie ŻW, aby 05.09.06, 12:39 pomóc kaczyńskim w utopieniu lustracji. To dla mnie oczywiste. Artykuły antylustracyjne w PiSowskim Wprost (o Herbercie) i PiSowskim Dzienniku służyły dokładnie temu samemu celowi. Odpowiedz Link Zgłoś
eric_theodore_cartman Re: Aferę Kuronia rozpętało PiSowskie ŻW, aby 05.09.06, 12:50 idiotyzmy-kacze napisał: > pomóc kaczyńskim w utopieniu lustracji. To dla mnie oczywiste. Artykuły antylus > tracyjne w PiSowskim Wprost (o Herbercie) i PiSowskim Dzienniku służyły dokładn > ie temu samemu celowi. > A bieg sprawie nadala PISowska Gazeta Wyborcza. Snij dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
cics Re: Aferę Kuronia rozpętało PiSowskie ŻW, aby 05.09.06, 15:12 eric_theodore_cartman napisał: > A bieg sprawie nadala PISowska Gazeta Wyborcza. Snij dalej. A wątek pociągnął nowy naczelny redaktor GW - Roman Giertych. Odpowiedz Link Zgłoś
idiotyzmy-kacze Artykuł w GW był skutkiem artykułu w ŻW 05.09.06, 16:22 Czy myślisz, że autor artykułu w PiSowskim ŻW nie wiedział jaka będzie reakcja Gazety ? Odpowiedz Link Zgłoś
premier.z.krakowa powiedział ciołek z PO który każdą analizę 05.09.06, 16:29 i krytykę wobec PO traktuje jako spisek i niedopuszczalne w demokracji wydarzenie. Przeciez jak prasa moze pisaćcoś niemiłego o PO. To niedopuszczalne. ŻW jest w układzie z PIS prawda? Co ty masz wspólnego z demokracją i wolnością? idiotyzmy-kacze napisał: > pomóc kaczyńskim w utopieniu lustracji. To dla mnie oczywiste. Artykuły antylus > tracyjne w PiSowskim Wprost (o Herbercie) i PiSowskim Dzienniku służyły dokładn > ie temu samemu celowi. > Odpowiedz Link Zgłoś
idiotyzmy-kacze ŻW to gazeta powiązana z PiSem, w której 05.09.06, 16:44 wielokrotnie ukazywały się artykuły na zamówienie PiSsu, chociażby te atakujące LPR czy PO. Artykuły te zazwyczaj nie miały nic wspólnego z prawdą - miały jedynie na celu wywołać ferment w tych ugrupowaniach. Również na zlecenie PiSsu powstał artykuł o Kuroniu Odpowiedz Link Zgłoś
janbezziemi Re: Afera Kuronia 05.09.06, 16:35 Jaka afera Kuronia? Afera ,ale bandziorów słowa! Odpowiedz Link Zgłoś
nowytor3 Niechby gadał i z samym diabłem, ale on milczał 05.09.06, 16:42 na ten temat. No to ja mam pytanie, co jeszcze Jacek Kuroń i ci tzw. "umiarkowani od 1983 roku, skupieni wokół Lecha Wałęsy", co jeszcze oni ukrywają? Te rozmowy, w tamtej sytuacji, mogłyby być usprawiedliwione, zrozumiane, a jednak zrobiono z tego największą tajemnicę? Co jeszcze było przedmiotem tych rozmów? Więc utrata zaufania dla takich "troszeczkę zakłamanych" ludzi jest zupełnie uzasadniona. Odpowiedz Link Zgłoś
wirwieder Re: Niechby gadał i z samym diabłem, ale on milcz 05.09.06, 17:42 nowytorze maja racje ci,co mowia tu o twojej glupocie... Odpowiedz Link Zgłoś
ojciec_dyktator Jasne nowytorku. Najlepiej by było, żeby w 1989 05.09.06, 18:39 doszlo do przykładnej, krwawej rewolty, najlepiej tak z 5000 - 10000 zabitych. Wtedy byloby czysto, pryncypialnie, bez zakłamania, ku uciesze Nowegotorka. Cóż to jest owe 10000 dla zachowania racji i czystości idei, co nowytorku? Odpowiedz Link Zgłoś
nowytor3 15 lat na to, żeby teraz nie było tej jatki to 05.09.06, 18:45 było aż nadto. Wyłuszcz choć jeden powód, dlaczego Kuroń o tym nie powiedział. Nie powiedział o 'negocjacjach', czego jeszcze nie powiedział. Odpowiedz Link Zgłoś
eric_theodore_cartman Re: Jasne nowytorku. Najlepiej by było, żeby w 19 05.09.06, 18:51 ojciec_dyktator napisał: > doszlo do przykładnej, krwawej rewolty, najlepiej tak z 5000 - 10000 zabitych. Tak wlasnie powinno sie stac. Wytlukloby sie najpierw te 5-10 tysiecy pzprowcow i zaczelo budowac wolna Polske bez sowieckich pacholkow. Niestety agentura zadbala, zeby zaniechano tego bardzo praktycznego rozwiazania. Odpowiedz Link Zgłoś
minimal Re: Niechby gadał i z samym diabłem, ale on milcz 05.09.06, 19:11 nowytor3 napisał: > na ten temat. > No to ja mam pytanie, co jeszcze Jacek Kuroń i ci tzw. "umiarkowani od 1983 > roku, skupieni wokół Lecha Wałęsy", co jeszcze oni ukrywają? lub co jeszcze zaklamali. mnie by interesowalo na przyklad co tak naprawde Michnik robil w Moskwie w czerwcu 1989 roku. oficjalna wersja GW jakos malo do mnie przemawia. Odpowiedz Link Zgłoś