Dodaj do ulubionych

Francja: homoseksualiści przeciwko Kaczyńskiemu

29.10.05, 14:28
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
              • polski_hydraulik HIV/AIDS - cóz za odkrycie! 30.10.05, 00:18
                Skąd im się wzięło powiązanie HIV z homoseksualistami? Przecież "wszyscy wiedzą,
                że AIDS nie jest chodobą homoseksualistów. Całą tę tęczową bandę należałoby
                oskarżyć o ciemnotę i homofobię.

"W poniedziałek do polskiej ambasady ma zostać przesłany list, pod którym w
                sobotę na manifestacji zbierano podpisy. Głosi on, że "wybór Lecha Kaczyńskiego
                na prezydenta jest złą wiadomością" i "może być krokiem wstecz w walce z
                dyskryminacją gejów, lesbijek, biseksualistów i transwestytów, a także zagraża
                promowaniu zasady równości i solidarności z osobami dotkniętymi AIDS/HIV"
          • wiewiorzasta Re: TO JEST INGERENCJA W WEWNWETRZNE SPRAWY POLSK 29.10.05, 14:52
            katolik_polski1 napisał:

> Ingerencja polega na tym , ze my sami dobrze wiemy jak
            > traktowac ludzi o odmiennych praktykach seksualnych
            > i nikt nie bedzie nas pouczal co mamy we wlasnym
            > kraju czynic !

Dokładnie tego samego języka i tych samych zwrotów używali Urban i jego
            mocodawcy z PZPR i WRON, gdy dwadzieścia lat temu Francuzi wspierali polską
            opozycję dokładnie w tym samym miejscu i w ten sam sposób.
            Polscy katolicy właśnie się zbliżyli do komunistów - gratulacje.

> Ja ciebie tez nie pouczam ,jak masz sie ze swoja partnerka
            > w lozku zachowywac !

A kto ci powiedział, że jestem lesbijką? Czy twój ciasny rozumek nie pojmuje
            faktu, że ktoś może bronić praw jakichś grup społecznych nie należąc do nich?
                • gekon1979 Re: TO JEST INGERENCJA W WEWNWETRZNE SPRAWY POLSK 29.10.05, 15:04
                  posty i opinie innych nie sa lamaniem prawa drugiej osoby
                  forum - to miejsce dyskusji, gdybys laskawie zauwazyla, a demoktracja i wolnosc wypowiedzi jest dla wszystkich, a nie tylko dla lewicowych inteligentow
                  osoby homoseksualne sa dyskryminowane przez niektore srodowiska, te srodowiska sa dyskryminowane przez innych ekstremalnych histerykow
                  czlowiek ma prawo zgadzac czy niezgadzac sie z jakims zjawiskiem i ma prawo o tym powiedziec, jak go wychowali, tak sie wypowie, tak samo tym masz prawo nie zgadzac sie ze mna i nazwac mnie prawicowym oszolomem ktorego trzeba leczyc, ale to nie jest dyskryminacja
                  nikt nie musi tolerowac tego co mu sie nie podoba, to jakies chore
                  jak mnie sie nie podoba ze dwuch panow sie ze soba zabawia, to mam prawo wypowiedziec sie na ten temat, ale nie mam prawa zakazac im tego, bo nie lamia prawa

--
                  www.bezuprzedzen.pl/czytelnia/boziewicz.shtml
                  jedyne prawo, jakie ma sens
                  • wiewiorzasta Re: TO JEST INGERENCJA W WEWNWETRZNE SPRAWY POLSK 29.10.05, 15:11
                    gekon1979 napisał:

> posty i opinie innych nie sa lamaniem prawa drugiej osoby
                    > forum - to miejsce dyskusji, gdybys laskawie zauwazyla, a demoktracja i wolnosc
                    > wypowiedzi jest dla wszystkich, a nie tylko dla lewicowych inteligentow

Wiesz, tylko obawiam się, że na mówieniu czy pisaniu może się nie skończyć.

> osoby homoseksualne sa dyskryminowane przez niektore srodowiska, te srodowiska
                    > sa dyskryminowane przez innych ekstremalnych histerykow

Poczytaj sobie definicję dyskryminacji. Powinno pomóc, bo na razie zaszarżowałeś.

> czlowiek ma prawo zgadzac czy niezgadzac sie z jakims zjawiskiem i ma prawo o t
                    > ym powiedziec, jak go wychowali, tak sie wypowie, tak samo tym masz prawo nie z
                    > gadzac sie ze mna i nazwac mnie prawicowym oszolomem ktorego trzeba leczyc, ale
                    > to nie jest dyskryminacja

Oczywiście, dopóki pozostaje to w sferze słów. Ale - jak już napisałam - obawiam
                    się, że na słowach może się nie skończyć. Kamienie i butelki juz fruwają.

> nikt nie musi tolerowac tego co mu sie nie podoba, to jakies chore
                    > jak mnie sie nie podoba ze dwuch panow sie ze soba zabawia, to mam prawo wypowi
                    > edziec sie na ten temat, ale nie mam prawa zakazac im tego, bo nie lamia prawa

Brawo :)
                    • gekon1979 Re: TO JEST INGERENCJA W WEWNWETRZNE SPRAWY POLSK 29.10.05, 15:20
                      zawsze beda tacy ktorzy na slowach nie skoncza
                      jest tak, bylo i bedzie
                      jak ktos pobije kogos to lamie prawo, i ma spotkac kara
                      caly czas mowie, glosna krzyczace marginalne stowarzyszenia, robia kupe szumu, i meca spokoj ludziom, ktorych nie interesuja w ogole ich sprawy
                      po co te parady?????jednych i drugich???? po co??????

--
                      • wiewiorzasta Re: TO JEST INGERENCJA W WEWNWETRZNE SPRAWY POLSK 29.10.05, 15:32
                        gekon1979 napisał:

> zawsze beda tacy ktorzy na slowach nie skoncza
                        > jest tak, bylo i bedzie
                        > jak ktos pobije kogos to lamie prawo, i ma spotkac kara

Mam nadzieję, że tak będzie. Obawiam się jednak, na podstawie dotychczasowych
                        doświadczeń, że to mrzonka.

> caly czas mowie, glosna krzyczace marginalne stowarzyszenia, robia kupe szumu,
                        > i meca spokoj ludziom, ktorych nie interesuja w ogole ich sprawy

Jak widać - bardzo interesują :)

> po co te parady?????jednych i drugich???? po co??????

Po to, żeby przestać udawać, że ich nie ma. W PRL problem nie istniał, bo się o
                        homoseksualistach oficjalnie nie mówiło. Za to zakładalo się im teczki, żeby ich
                        na przykład szantażować. Myślisz, że to było dobre rozwiązanie?
                  • wallenstein88 Re: TO JEST INGERENCJA W WEWNWETRZNE SPRAWY POLSK 29.10.05, 22:27
                    Brawo za pierwszą rozsądną wypowiedź jaką tu przeczytałem. A ta cała kampania
                    gejofilska działa na mnie w sposób wręcz odwrotny od zamierzonego. O ile do
                    pewnego czasu byłem tolerancyjny to teraz budzą we mnie agresję. Czekam kiedy w
                    myśl tolerancji zarządają misterstwa oświaty dla geja z obrzezaniem, który
                    wychowuje dziecko z lesbijką, byłą zakonnicą. I jak się takiego nie znajdzie to
                    będzie zacofanie.
            • ronja_curka_zbujnika Wiewiórzasta- zgadzam się z Tobą w 100% 29.10.05, 19:16
              Ingerencja polega na tym , ze my sami dobrze wiemy jak
              > > traktowac ludzi o odmiennych praktykach seksualnych
              > > i nikt nie bedzie nas pouczal co mamy we wlasnym
              > > kraju czynic !
              Jeśli dla Ciebie (mimo wszystko przez duże C, choć nie bez wahania) homoseksualizm sprowadza się
              do seksu od tyłu, to jesteś po prostu ograniczony i nie powinieneś wypowiadać się na ten temat, bo nie
              masz najmniejszego pojęcia o czym mówisz.
              Brawo Francja!!!
            • toyok Re: TO JEST INGERENCJA W WEWNWETRZNE SPRAWY POLSK 29.10.05, 22:32
              wiewiorzasta napisała:
              > A kto ci powiedział, że jestem lesbijką? Czy twój ciasny rozumek nie pojmuje
              > faktu, że ktoś może bronić praw jakichś grup społecznych nie należąc do nich?

oni nie bronia praw i nie staraja sie zeby ktos ich zaowazyl czy tez nie walcza
              z homofobia. oni domagaja sie specjalnego traktowania i przywilejow.
                • ramyus Re: TO JEST INGERENCJA W WEWNWETRZNE SPRAWY POLSK 30.10.05, 03:40
                  Na przyklad takich, ze gdy heteroseksualna para zacznie calowac sie na chodniku
                  w srodmiesciu Warszawy, u jednych wywola to sympatyczne wrazenie, u wiekszosci
                  jednak odczucie, ze nie powinni tego robic tak publicznie. Podobnie negatywna
                  ocena wobec calujacej sie w tym samym miejscu pary homoseksualnej, zostalaby
                  uznana za homofobie i niemal faszyzm.
          • eexmd2 Re: TO JEST INGERENCJA W WEWNWETRZNE SPRAWY POLSK 29.10.05, 14:52
            tak tak wiemy jak traktowac ludzi o innych pogladah seksualnych...
            takze religijnych i innych rasowo (vide poglady tej pani z lpr o tym mulacie-
            homoseksualiscie, nazwisk nie pomne)
            nikt nas nie bedzie pouczal jak sie robi iran i bialorus w srodku europy...

btw masz duze problemy z jezykiem polskim kolego:
            otoz definicja ingerencji jest calkiem inna
          • lmblmb <lol> 29.10.05, 17:47
            > Ja ciebie tez nie pouczam ,jak masz sie ze swoja partnerka
            > w lozku zachowywac !

lub partnerem.
          • verushka1 Re: TO JEST INGERENCJA W WEWNWETRZNE SPRAWY POLSK 29.10.05, 20:03
            tak, nowy prezydent wie także jak ustosunkowac sie do kary smierci - na
            sczescie sa jeszcze zobowiazania miedzynarodowe. miejmy nadzieje ze apel
            francuzow odniesie jakis skutek - niestety nie wiedza za najgorsze glaby siedza
            nie w pisie tylko w radiu maryja i LPR.

katolik_polski1 napisał:
            > kraju czynic !
          • eptesicus prawa człowieka i obywatela ŚWIĘTE 29.10.05, 21:58
            > kraju czynic !

g... prawda, prawa jednostki sa swiete i nie sa wewnetrzna sprawa
            jakiegokolwiek kraju. Ludzie moga sobie tez protestowac - rowniez z obcymi -
            przeciwko polityce wlasnego kraju; w tym wypadku nie stanowi zdrady stanu w
            rozumieniu prawa.

katolik_polski mozesz naskoczyc cywilizowanym ludziom. Nic mi tacy jak Ty, ani
            wybrana przez nich wladza NIE JEST W STANIE ZROBIC, Polska to rowniez moj kraj

P.S. Nie jestem gejem ani lesbijka, co moze byc dla Ciebie nie do pojecia
            (bronic nie swoich?)
          • phun do katola polskiego 29.10.05, 22:54
            francuzi sa zaniepokojeni lamaniem praw czlowieka i tyle, gdyby w polsce
            powstaly krematoria w ktorych rozprawiano by sie z inaczej myslacymi to czy
            twoim zdaniem swiat powinien milczec w imie nie wtracania sie w sprawy innego
            kraju, chyba nie

pozatym doktryna polityczna pelnej suwerennosci panstw juz dawno zostala
            pogrzebana i to lopata tego panstwa wystarczy przypomniec sobie kwestie iraku
            wtedy tez naruszono suwerennosc wolnego kraju w imie wyzszych wartosci.

Na przyszlosc radze poczytac cos innego niz Nasz Dziennik, polecam Trybune
            naprawde madra gazeta choc wymagajaca wobec swoich czytelnikow.

www.trybuna.com.pl/

• mindhardcore Re: do katola polskiego 30.10.05, 08:37
              Francuzi już pokazali jak dbają o prawa jednostek i mniejszości - szczególnie w
              czasie II wojny światowej w stosunku do Żydów. Najbardziej antysemicki kraj w
              Europie zabiera głos w sprawach które go przerastają.
              Z drugiej strony jednak- o jakim zabraniu głosu ja tu mówię. 100 oszołomionych
              kolesi drących gębę - a GW robi z tego sensację na skalę światową. Spróbujcie w
              jakimś innym piśmie znaleźć o tej szopce choćby wzmiankę... Tylko lewacka
              wybiórcza sztucznie nagłaśnia sprawę.
          • a.barbarus Logika polskiego katolika 30.10.05, 07:46
            "Ja ciebie tez nie pouczam ,jak masz sie ze swoja partnerka
            w lozku zachowywac !"
            ........
            Czyli jesteś za wolnością homoseksualistów do zachowywania się, jak chcą? ;) Bo
            nie rozumiem, skoro nie chcesz nikogo pouczać, jak mają się zachowywać w łóżku.
            Myślę że to klasyczna logika polskiego katolika.
      • dj_dlugi Re: TO JEST INGERENCJA W WEWNWETRZNE SPRAWY POLSK 29.10.05, 14:46
        a niby to za co? za wolność wypowiedzi? za konstytucjne prawo do wolności? To Wy
        pseudo katolicy nie trzymacie się tego co Pismo Święte nakazuje Tolerancji la
        innych! To dzięki Wam i waszym "Jedynie słsznym" poglądom nigdy nie będzie
        równości. Dlaczego nie staracie się wysłuchać środowisk Homoseksalnych? Dalczego
        w Polsce nie może skończyć się ta Homofobia, pomieszana z Ksenofibią?
        I zaręczam Wam, to nie jest przejaw ingerencji w suwerenność Polski, tak jak My
        nie ngerowaliśmy jeszcze niedawno w suwerenność Ukrainy!! To jest po prostu
        oznaka Solidarności z tymi którzy uboewają nad wydorem Prezydenta Słuchaczy RM,
        Andrzeja Leppera, Romana Giertycha i całego (z wyjątkami zapewne) Wschodu
        Polski. Ja nie chcem żyć w Kaczyogrodzie, który mam nadzieje skończy się 15
        stycznia. To nie mój prezydent i nie mój Rząd. Ale cóż Uczymy sie na błedach,
        tylko czemu to zawsze musi nas tak drogo kosztować??
        --
        jak ja nie cierpie sygnaturek...
        gg 2681285
        • gekon1979 a wiesz jak to jest z ta wolnoscia wypowiedzi, 29.10.05, 14:58
          a to jest tak, kazda z tych ekstremalnych stron - czy to gejowskie organizacje, czy skrajnie katolickie, papla co chca - i maja do tego prawo - ale jednoczesnie krzycza by zakazac paplac drugiej stronie
          obie te strony, ci wszyscy histerycy, czy to lewicowi czy prawicowi, sa siebie nawzajem warci, sa jak ratlerki wrzeszcza ze sa wielkie, ale tak naprawde to karly umyslowe

--
      • katka37 Re: TO JEST INGERENCJA W WEWNWETRZNE SPRAWY POLSK 29.10.05, 15:57
        wcale nie uwarzam tego za ingerencje w nasze wewnetrzne polskie sprawy. tu
        chodzi o prawa czlowieka a nie o dajmy na to niewlasaciwe ksiegowanie w budzecie
        panstwa.ciekawe czy bylbys takiego samego zdania katoliku -polaku, gdyby
        francuskie organizacje pro -life solidaryzowaly sie z polskimi organizacjami
        tego typu. to na tyle.
        • xanaxy Re: Szukam kliniki psychiatrycznej dla Katolika_P 29.10.05, 18:45
          werter-6 napisał:

> kiego, czy ktoś może mi pomoc? Ten osobnik wszedl w kolejną fazę choroby
          > (kolejny uskok)i dalszy jego pobyt poza obrębem szpitala, grozi poważnymi
          > konsekwencjami dla otoczenia!!!!
          Wystarcz rejonowy szpital psychiatryczny. Klinika -dla trudniejszych. To
          baaardzo typowy, zwykly i nieuleczalny "przypadek". I ta cudowna podwojnosc,
          hipokryzja. precz z nimi!!!n
      • werter-6 Szukam kliniki psychiatrycznej 29.10.05, 16:18
        Dla Katolika _polskiego,ten osobnik wszedl w kolejną faże choroby(trzeci uskok)i
        dalsze jego przebywanie poza kliniką grozi poważnymi konsekwencjami dla
        otoczenia. Czy kto kolwiek móglby nam pomóc w umieszczeniu tego osobnika w
        zakladzie zamkniętym?/
      • ronja_curka_zbujnika Agresorzy? 29.10.05, 19:37
        Możesz mi wykazać agresję w ich zachowaniu? Na razie, to Ty jesteś agresywny. Jest wolność słowa, we
        Francji mają to szczęście, że niograniczana przez wszechwiedzących moralistów nazywających siebie
        katolikami, mają więc prawo wyrazić swoje zdanie, nikogo tym nie obrażają.
      • jastrzab27 Re: TO JEST INGERENCJA W WEWNWETRZNE SPRAWY POLSK 29.10.05, 21:01
        katolik_polski1 napisał:

> Teraz powinno sie homoseksualnych sprzedawczykow Polski,
        > ktorzy beda popierac tych zagranicznych agresorow,
        > pociagnac za odpowiedzialnosc !
        A co ma zrobić Jarosław Kaczyński? Przecież on też jest homo? Też powinien się
        przykładnie ukarać. Jejku żeby tylko nie pojechł na tę manife, to byłby numer.
        • gekon1979 doprawdy, a powiedz mi jakie poparcie w naszym 29.10.05, 14:49
          spoleczenstwie maja tego typu ruchy i poglady na zycie, jakie proponuje inter LGBT?? jaki procent??
          mowmy raczej o osobach heteroseksualnych, bo to ze homoseksualisci zgadzaja sie z nimi to logiczne. Wiec jaki procent popiera, a jaki jest przeciwny?
          Wlasnie ci ktorzy glosowali na Kaczora, sa napewno przeciwni.
          A taki agresywny sposob przekazywania swoich racji jakie reprezentuja inter LGBT, odnosi w stousnku do Polakow odwrotny skutek, podnosi poziom niecheci, i braku tolerancji, wiele osob ktore to kompletnie olewaly, teraz sa przeciwne
          --
          • wiewiorzasta Re: doprawdy, a powiedz mi jakie poparcie w naszy 29.10.05, 15:07
            gekon1979 napisał:

> spoleczenstwie maja tego typu ruchy i poglady na zycie, jakie proponuje inter L
            > GBT?? jaki procent??
            > mowmy raczej o osobach heteroseksualnych, bo to ze homoseksualisci zgadzaja sie
            > z nimi to logiczne. Wiec jaki procent popiera, a jaki jest przeciwny?

A jakie to ma znaczenie? Nie bardzo rozumiem.

> Wlasnie ci ktorzy glosowali na Kaczora, sa napewno przeciwni.

Jakoś nie przypominam sobie, żeby Kaczyński zbytnio epatował swoimi poglądami w
            kwestii praw osób homoseksualnych, nawet bym powiedziała, że twierdził, że nie
            ma nic przeciwko.
            No, i jeśli twierdzisz, że jednym z głównych kryteriów głosowania na
            Kaczyńskiego były jego poglądy na temat homoseksualistów, to nie wiem czy
            widzieliśmy tę samą kampanię.

> A taki agresywny sposob przekazywania swoich racji jakie reprezentuja inter LGB
            > T, odnosi w stousnku do Polakow odwrotny skutek, podnosi poziom niecheci, i bra
            > ku tolerancji, wiele osob ktore to kompletnie olewaly, teraz sa przeciwne

Jakby siedzieli cicho, jak w PRL, to wielu ludzi nawet nie wiedziałoby, że geje
            i lesbijki istnieją. Zresztą śmiem twierdzić, że się mylisz - w paradzie
            równości (czy raczej wolności) poszło o wiele więcej osób, niż by poszło, gdyby
            nie została zakazana.
            • gekon1979 Re: doprawdy, a powiedz mi jakie poparcie w naszy 29.10.05, 15:25
              ma to znaczenie, ogromne znaczenie
              bo to jest demokracja - wiekszosc decyduje jaka droga podazy cala spolecznosc
              i ta droga spoleczenstwo ma podazac
              jak ktos ma inne zdanie, to ma prawo ja przedstawic i namawiac za jej wprowadzeniem, ale jak to sie odbywa w ten sposob, to nie przewiduje ze to sie dobrze skonczy
              geje wylaza i krzycza, a ludzi to zaczyna denerwowac, a potem szok, ze coraz wiecej osob jest przeciwna temu srodowisko
              strategow, a co gorsza taktykow maja tam kiepawych - ciezka jazda sprawdzala sie na zachodzie, ale juz przeciwko konnym lucznikom w ogole sie nie sprawdzala
              a oni z uporem maniak szarzuja ciezkim rycerstwem na tabory - i to sie skonczy, jak konczyly sie takie szarze

--
              • wiewiorzasta Re: doprawdy, a powiedz mi jakie poparcie w naszy 29.10.05, 15:36
                gekon1979 napisał:

> ma to znaczenie, ogromne znaczenie
                > bo to jest demokracja - wiekszosc decyduje jaka droga podazy cala spolecznosc
                > i ta droga spoleczenstwo ma podazac

Demokracja polega też na tym, że się chroni wszelkiego rodzaju mniejszości.
                Poza tym nie widzę, żeby homoseksualiści proponowali jakąś odmienną drogę, którą
                miałaby podążać cała społeczność. Poza pogodzeniem się z faktem, że istnieją.

> jak ktos ma inne zdanie, to ma prawo ja przedstawic i namawiac za jej wprowadze
                > niem, ale jak to sie odbywa w ten sposob, to nie przewiduje ze to sie dobrze sk
                > onczy
                > geje wylaza i krzycza, a ludzi to zaczyna denerwowac, a potem szok, ze coraz wi
                > ecej osob jest przeciwna temu srodowisko

A w jaki sposób mają walczyć o swoje prawa i pokazanie, że istnieją?

> strategow, a co gorsza taktykow maja tam kiepawych - ciezka jazda sprawdzala si
                > e na zachodzie, ale juz przeciwko konnym lucznikom w ogole sie nie sprawdzala
                > a oni z uporem maniak szarzuja ciezkim rycerstwem na tabory - i to sie skonczy,
                > jak konczyly sie takie szarze

Czyli jak myslisz, że ta szarża się skończy?
                  • wiewiorzasta Re: doprawdy, a powiedz mi jakie poparcie w naszy 29.10.05, 15:47
                    gekon1979 napisał:

> nie demokracja nie ma obowiazku chronienia jakichkolwiek mniejszosci

A co to jest w takim razie "większość"? Zadałeś sobie kiedyś to pytanie? Jak się
                    tak dobrze zastanowić, to każdy należy do jakiejś mniejszości. Niech to będzie
                    nawet mniejszość leworęcznych czy brązowookich. Nie mówiąc o religii czy
                    światopoglądzie.

> ktos potwornie ciebie oklamal - demokracja to wladz ludu - taki wiec ludzie sie
                    > zbieraja i glosuja nad czyms

Pewien jesteś?
                    • gekon1979 Re: doprawdy, a powiedz mi jakie poparcie w naszy 29.10.05, 15:49
                      ale demokracja nie ma sie zajmowac problemem leworecznych, czy zezowatych
                      demokracja nie ma obowiazku bronienia mniejszosci seksualnych
                      demokracja jest po to by glosowac, i decydowac o tym jak ma byc rzadzone panstwo

--
                      • wiewiorzasta Re: doprawdy, a powiedz mi jakie poparcie w naszy 29.10.05, 15:51
                        gekon1979 napisał:

> ale demokracja nie ma sie zajmowac problemem leworecznych, czy zezowatych
                        > demokracja nie ma obowiazku bronienia mniejszosci seksualnych

Ma obowiązek bronienia każdego obywatela i nie dopuszczać do jego nierównego
                        traktowania. Polecam lekturę konstytucji.

> demokracja jest po to by glosowac, i decydowac o tym jak ma byc rzadzone panstwo

Poczytaj trochę na temat demokracji. Proszę ładnie.
                        • gekon1979 Re: doprawdy, a powiedz mi jakie poparcie w naszy 29.10.05, 16:06
                          panstwo demokratyczne, ma zapewnic prawo, ktore jest dla wszystkich takie samo
                          a nie ze faworyzuje sie jedna grupe
                          no mielismy juz walke klas, teraz mamy walke seksualna, no super, lewica zawsze wyciagnie, cos byle byl konflikt

--
                          • wiewiorzasta Re: doprawdy, a powiedz mi jakie poparcie w naszy 29.10.05, 16:15
                            gekon1979 napisał:

> panstwo demokratyczne, ma zapewnic prawo, ktore jest dla wszystkich takie samo
                            > a nie ze faworyzuje sie jedna grupe
                            > no mielismy juz walke klas, teraz mamy walke seksualna, no super, lewica zawsze
                            > wyciagnie, cos byle byl konflikt

No właśnie - nie faworyzuje żadnej grupy. Na razie faworyzuje osoby
                            heteroseksualne, bo oni mogą albo żyć "na kocią łapę", albo iść do USC i zawrzeć
                            związek małżeński. Homoseksualiści mogą żyć tylko "na kocią łapę".
                            • kerebron Re: doprawdy, a powiedz mi jakie poparcie w naszy 30.10.05, 03:37
                              wiewiorzasta napisała:

> ... faworyzuje osoby
                              > heteroseksualne, bo oni mogą albo żyć "na kocią łapę", albo iść do USC i
                              zawrzeć
                              > związek małżeński. Homoseksualiści mogą żyć tylko "na kocią łapę".

-----------------

Dyskryminowani są nie tylko homoseksualiści. Również np. osoby o dużych
                              potrzebach seksualnych. Weźmy nimfomankę, która musi mieć kilku facetów, bo
                              jeden nie jest w stanie jej zaspokoić. Czy ona ma prawo zalegalizować związek z
                              nimi wszystkimi naraz? Nie, nawet, gdyby ci faceci też takiego związku chcieli.
                              Obowiązuje monogamia, co jest oczywistym uprzywilejowaniem osób o umiarkowanym
                              temperamencie.
                              Inny problem - miłość tzw. kazirodcza. Brat nie może poślubić siostry, syn
                              matki, ojciec córki. Dlaczego właściwie?

Jeśli chce pani walczyć z wszelka dyskryminacją, miła pani Wiewiórzasta, to
                              czeka panią życie pracowite i pełne frustracji. Świat bowiem aż kipi od
                              dyskryminacji w kazdej dziedzinie, nie tylko matrymonialnej. Jeśli dobrze się
                              przyjrzeć, to każde ludzkie prawo i każdy obyczaj implikuje jakąś dyskryminację.
                • gekon1979 PS 29.10.05, 15:43
                  ja mam namysli to, ze tego typu parady i agresywna postawa, roszczeniowa, nikogo pozytywnie nie nastawi do tego, to mam namysli o szarzy ciezkiej jazdy na tabor ;/
                  moze sie to sprawdzilo na zachodzie, ale nie tutaj, jezeli widac ze jakims sposobem sie nie udaje, to sie ten sposob zmienia, a tu nie, wciaz w tabor patatajpatataj i bum, a tu nic

--