cyberdemokracja 20.10.06, 11:32 Oczywiście, że z tych taśm nic nie wynika. Ale "ciemny lud" kupi wszystko, co na ten temat Jarosław Kaczor i Jacek Kurski powiedzą... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
presentation1 Re: Prowokacja. 20.10.06, 11:58 Tak .Panie Siemiatkowski.Wszystko po 1989 roku bylo prowokacja.Bylo jednym wielkim swinstwem wobec Polski i obywateli.Wladze roznych masci przepotwarzyli Panstwo w prywatny folwark. Tak Michnik jak Rywin czy Gudzowaty to jedna banda. Slownictwo jak spod rynsztoku a na lamach swojej gazety moraly.Tak wygladalo zycie w postkomunistycznej Polsce.Widocznie juz pora na zmiany.Dla przypomienia.To Siemiatkowski ujawnil szafe Lesiaka.Cel?Zniszczyc AWS. Odpowiedz Link Zgłoś
rzeczywistosc4rp Nie podniecaj sie synu 20.10.06, 12:26 i nie bluzgaj na Guzowatego,on ci teraz jest przyjacielem twoim i kaczorów. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Nie podniecaj sie synu 20.10.06, 12:30 To lewicy przyjaciele.To Gudzowaty- przyjaciel lewicy zglosil sie do rzadow prawa o pomoc przed ta wlasnie lewica.W swoim gronie libero-lewica dzialala jak mafia.Piszesz o podniecaniu.Ze mna nic nie dzieje sie gdy patrze na lewactwo i Michnika , w przeciwienstwie do ciebie, chlopie............. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Siemiatkowski sam organizowal sluzby i nimi kiero 20.10.06, 14:22 Siemiatkowski sam organizowal te sluzby i nimi kierowal. Nie ma wiec najmniejszej watpliwosci, ze Sam Siemiatkowski jest zamieszany w inwigilacje politycznej prawicy, jak i w organizowanie systemu nacisku i zmuszania dziennikarzy do wspolpracy z SB. To, ze dzisiaj jest b. chetny do rozmow i udziela sie w wywiadach nie powinno zaciemniac jego roli w brudnej eSBeckiej robocie, ktora sam prowadzil. Odpowiedz Link Zgłoś
tim_1982 Re: Siemiątkowski: Służby wykorzystywały media 20.10.06, 12:09 Zły Michnik, niedobry! Trzeba w końcu oczernić, nie może przecież być, że człowiek nic na sumieniu nie ma. --- Najlepsze serwisy turystyczne Odpowiedz Link Zgłoś
todundliebe Re: Siemiątkowski: Służby wykorzystywały media 20.10.06, 12:18 Nie masz racji ,tyle się teraz dzieje ważnych rzeczy; pani Renata Beger została autorytetem moralnym, a więc poniekąd koleżanką samego red. Michnika. Odpowiedz Link Zgłoś
japj kolejne "taśmy prawdy" 20.10.06, 12:28 Po raz kolejny z dużej chmury mały deszcz. sztucznie nakręcona afera by skompromitować wyborczą oraz Michnika. Szkoda tylko że Gazeta nie odnosiła sie do oskarżeń. Odpowiedz Link Zgłoś
mark6 Niemawiększych idiotów dupodajców od dziennikarzy 20.10.06, 12:28 polskich.No być może politycy czasami ich przebijają.Jak się pztrzy na tych nieuków z TV czy prasy na ich infantylizm to krew zalewa.Przy tym niebywałe pretensje tych przedstawicieli 4 władzy napuszenie i " wszechwiedza" w zestawieniu z wrodzonym kretynizmem daje mieszankę nie do zniesienia. Odpowiedz Link Zgłoś
janjas2 Taśmy są istotne w świetle komunikatu Adama M. 20.10.06, 12:33 Taśmy same w sobie nie mówią dużo. Jednak komunikat Adama Michnika jest znaczący. Jeśli Michnik jest niewinny, to mając w zasięgu ręki jedno z największych mediów opiniotwórczych (jeśli nie największe) w Polsce powinien, oprócz dawania wyrazu swej wściekłości (co zrobił po mistrzowsku), dać jakieś argumenty przemawiąjące za swoją niewinnością. Tymczasem p. Michnik oprócz zdania we wstępie, w którym stwierdza iż GW "nigdy nie pracowała na zlecenie służb", nic konkretnego nie mówi a tylko miota się ze złości dając tym samym powód do radości swoim wrogom i sygnał, iż owe "taśmy prawdy 2" bardzo go zabolały. W chwili obecnej nie należy zbytnio przesądzać o dalszym rozwoju sprawy a tylko usiąść wygodnie przed telewizorem i obserwować Michnik-show. Odpowiedz Link Zgłoś
upandup Lekcje Ziobry nie idą na marne 20.10.06, 12:44 Czyli brak dowodu jest najlepszym dowodem. Powiedz co ma teraz zrobić - nic nie komentować, ale wtedy powiesz, że jak się nie broni to pewnie ma coś za uszami. Jak napisał tekst - to miota się w złości. W sytuacji kiedy ktoś próbuje obrzucić Cię błotem nie ma dobrej metody obrony, każdą z nich atakujący może przekuć na potwierdzenie swoich tez. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Lekcje Ziobry nie idą na marne 20.10.06, 13:20 Rywin,Jakubowska,Szeliga i jeszcze z dziesieciu baronow SLD to aniolki.Mafia to ich drugie zycie i pod takim katem trzeba patrzec na lewice.To formacja ktorej zadaniem bylo wysprzedac Polske.Nie bylo barier i granic.Dlatego ten co powiedzial ze to organizacja przestepcza mial racje.To polityczna mafia Odpowiedz Link Zgłoś
aekielski Siemiątkowski: Służby wykorzystywały media 20.10.06, 12:47 Kto tak naprawdę kieruje Służbami Specjalnymi i Narodowym Bankiem Polski? Nie Parlament,nie Prezydent RP, a więc kto? Z pewną nieśmiałością mogę wskazać kto, ale i tak mi nikt nie uwierzy. Odpowiedz Link Zgłoś
andrejs Siemiątkowski: Służby wykorzystywały media 20.10.06, 12:51 Dla GW p. Siemiątkowski jest wiarygodny, chociaż jako szef komitetu wyborczego SLD przekazał do komisji wyborczej informację o tym, że kandydat A. KWasniewski posiada tytuł mgr. Rozumiem, że p. Siemiątkowski wtedy nie wiedział czym się różni mgr od absolutorium, studia wyższe, wykształcenie wyższe, itd. To jakaś choroba, bo kandytat ten także parę razy zeznał pod przysięgą, że jest mgr. Albo sprawa przecieku starachowickiego. P. Siemiątkowski teraz będzie występował jako ekspert or moralności służ albo dziennikarskiej, gratulacje dla GW za trafny wybór. To zresztą też jakaś choroba bo ostatnio głwówną rolę w tzw. prowokacji dziennikarskiej zagrała p. R. Beger, osoba o znikomej wiarygodności, skazana za fałszerstwa wyborcze i przesłuchiwana w sprawie przecieku na maturze z jęz. polskiego. Gratulacje dla wszystkich pań i panów redaktorów. A co do materiałów, które wykorzystywała p. Gargas, to każdy dziennikarz śledczy korzysta z przecieków służ i je weryfikuje. Na czym więc polega grzech p. Gargas? Odpowiedz Link Zgłoś
wysokiktos jak sie jest pokroju sekielskiego i tego drugiego 20.10.06, 12:52 czyli pseudointeligentem, to nic dziwnego. Nawet Michnik dal sie wkopac :)))))))) Ciekawe czemu inni nie, hmmm ;) Grunt, ze zostali potem nagrodzeni przez innych dziennikarzy. Na pocieszenie? :))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
myslacyszaryczlowiek1 Chytra Żulia 20.10.06, 12:57 Jak to dobrze że tak dużo w salonie nacji znanej z chytrości. A że chytry dwa razy traci i zawsze mu mało to się wzięli za łby. A przykłady że mu mało: Balcerek mało mu pensji 40 tys to jeszcze musi kombinować z fundacyjką zony, Michnik z Kwaśniewskim - nie spodobał im się Miller i chcieli go ugryźć ryjem rywina. Michnik i Guzowaty - pewnie za mało reklam umieszczał Guzowaty i został opisany 256 razy, a dlaczego nie Kulczyk najbogatszy Polak- ale on trzymał z Kwaśniewskim. A rynek wycenił wartość rynkową wpływów politycznych żulowatego nadredaktora i akcje spadły ze dwa razy i pewnie jeszcze będą spadać, w miarę jak Kaczorki będą się umacniać. Odpowiedz Link Zgłoś
maxman01 "Tasmy prawdy" jak widac dzila sie na dobre i zle 20.10.06, 13:05 "Tasmy prawdy" jak widac dzila sie na dobre i zle...he..he Te z Adasiem sa feee...a z PISem OK. Ani Paradowska i byly ubek nadredaktorowi nie pomoga - Rywin juz siedzi, kolej na reszte "uczciwych inaczej" Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Siemiątkowski: Służby wykorzystywały media 20.10.06, 13:09 Towarzyszka Paradowska, żadna tam agentka przesłuchuje Siemiątkowskiego koń by się uśmiał. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ......Jezeli PiS.......... 20.10.06, 13:12 utrzyma swoja determinacje w walce z patologiami a przy okazji nie bedzie przeszkadzac rozwijajacej sie gospodarce, okaze sie ze to najlepszy rzad w calej historii Polski.Niewazne sa skowyty komuchow ,bo to sa Ci co zniszczyli panstwo i tak ich oceni historia.A historia potrafi byc bolesna o czym przekonal sie Jaruzelski.Taki sam watek pozostanie gdy bedziemy oceniac postkomunizm. Odpowiedz Link Zgłoś
noszfak Re: ......Jezeli PiS.......... 20.10.06, 13:33 > (...)A historia potrafi byc bolesna o czym > przekonal sie Jaruzelski.Taki sam watek pozostanie gdy bedziemy oceniac > postkomunizm. Taki sam wątek zostanie również gdy będziemy oceniać IV RP (Jeśli w ogóle kiedykolwiek taka powstanie, w co wątpię), bo ta w założeniach niczym nie różni się od komunizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
oryganion1 Siemiątkowski: Służby wykorzystywały media 20.10.06, 13:32 niktr chyba nie ma watpliwosci po co to wsz=sytko jest robione jest zlecenie, wykonac i to moze samo w sobie możbna zrozumiec ale ta działlnosc powoli staje sie głownym motywem - jakby celem co najmniej takiom jak wejście do Unii czy Nato przy czym odwołuje sie do starej polskiej przywaruy i niskich instynktów - jak tu przywalić poprzednikowi relatywnie jest do dobry sposób na podwyższenie swojej pozycji - wzgledny - opatrzcie jaki ja jestem uczciwy i oprawy - a oni jacy byli drugi sposób podniesienie swojego image - poprzez pracę . zmiany gospodarcze wymaga już czasu i wysiłku - a tu mają dtrogę na skróty i jeszcze sz tego zrobia cel narodowy dla władzy zrobia wszystko a co dla nas? Odpowiedz Link Zgłoś
michkac Re: Siemiątkowski: Służby wykorzystywały media 22.10.06, 11:20 Najlepiej wszystko ukryć pod dywanem! Nieprawdaż ? Żeby poprawić gospodarkę trzeba wyczyścić wszystkie szemrane układziki. Przecież przez te układziki cierpiała nasza gospodarka - szumowiny wzbogacały się na na krzywdzie społeczeństwa. Ktoś w głowach Polaków wpoił przekonanie, że władza może robić szwindle, a prole (patrz Orwell "Rok 1984)mają tylko pracować i co najwyżej uczestniczyć akademii "ku czci". Kto ma media w swoich rękach, ten ma władzę. Służby specjalne wiedziały o tej powszechnie znanej prawdzie, no i werbowały dziennikarzy. Przykład: M. Suboticz. Odpowiedz Link Zgłoś
r.siwy Re: Siemiątkowski: Służby wykorzystywały media 20.10.06, 14:02 k..wa człowieku ty jestes jakis pomylony co ja wchodze na forum to ty o ciemnym ludzie. To jest właśnie Tuskowe gadanie że jak ktoś sie ze mną nie zgadza to jest głupi, ciemny, czerwony, sowieta, kartofe ,burak. Ja chce ci powiedzieć że gułpi to jest ten co na 2 tygodnie przed wyborami ma 10% przewagi i przegrywa a Debilem można nazwać tego kogoś który robi to dwa razy Cimnemu ludowi chciało sie iść na wybory a leniom nie Odpowiedz Link Zgłoś
zfd3 Siemiątkowski: Służby wykorzystywały media 20.10.06, 21:13 w razie czego służę kolejnymi dowodami na prawdziwość twierdzeń pana Siemiatkowskiego ten proceder trwa do dnia dzisiejszego i się rozwija Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: Siemiątkowski: Służby wykorzystywały media 20.10.06, 21:45 Z pewnością, tak przynajmniej myśli Ojciec Redaktor GW A.M.: ... Z tego co do mnie doszło, bo ze mną osobiście nikt nie rozmawiał... jak ta historia wybuchła, mnie nie było w kraju w ogóle... do mnie zadzwonili. To wtedy przeciekło. To jest przeciek - moim zdaniem - od faceta czy od kogoś, kto - moim zdaniem - jest powiązany ze służbami. To jest... A.G.: ... y... A.M.: ... to jest prawdopodobieństwo graniczące z pewnością. Ale to nie tak, że zatrudniony w służbach. Rozumie pan. Odpowiedz Link Zgłoś