Dodaj do ulubionych

Siemiątkowski: Służby wykorzystywały media

20.10.06, 11:32
Oczywiście, że z tych taśm nic nie wynika. Ale "ciemny lud" kupi wszystko, co
na ten temat Jarosław Kaczor i Jacek Kurski powiedzą...
Obserwuj wątek
    • presentation1 Prowokacja? 20.10.06, 11:54
      • presentation1 Re: Prowokacja. 20.10.06, 11:58
        Tak .Panie Siemiatkowski.Wszystko po 1989 roku bylo prowokacja.Bylo jednym
        wielkim swinstwem wobec Polski i obywateli.Wladze roznych masci przepotwarzyli
        Panstwo w prywatny folwark.
        Tak Michnik jak Rywin czy Gudzowaty to jedna banda.
        Slownictwo jak spod rynsztoku a na lamach swojej gazety moraly.Tak wygladalo
        zycie w postkomunistycznej Polsce.Widocznie juz pora na zmiany.Dla
        przypomienia.To Siemiatkowski ujawnil szafe Lesiaka.Cel?Zniszczyc AWS.
        • rzeczywistosc4rp Nie podniecaj sie synu 20.10.06, 12:26
          i nie bluzgaj na Guzowatego,on ci teraz jest przyjacielem twoim i kaczorów.
          • presentation1 Re: Nie podniecaj sie synu 20.10.06, 12:30
            To lewicy przyjaciele.To Gudzowaty- przyjaciel lewicy zglosil sie do rzadow
            prawa o pomoc przed ta wlasnie lewica.W swoim gronie libero-lewica dzialala jak
            mafia.Piszesz o podniecaniu.Ze mna nic nie dzieje sie gdy patrze na lewactwo i
            Michnika , w przeciwienstwie do ciebie, chlopie.............
            • poszeklu Siemiatkowski sam organizowal sluzby i nimi kiero 20.10.06, 14:22
              Siemiatkowski sam organizowal te sluzby i nimi kierowal. Nie ma wiec
              najmniejszej watpliwosci, ze Sam Siemiatkowski jest zamieszany w
              inwigilacje politycznej prawicy, jak i w organizowanie systemu nacisku
              i zmuszania dziennikarzy do wspolpracy z SB.
              To, ze dzisiaj jest b. chetny do rozmow i udziela sie w wywiadach nie
              powinno zaciemniac jego roli w brudnej eSBeckiej robocie, ktora sam
              prowadzil.
    • tim_1982 Re: Siemiątkowski: Służby wykorzystywały media 20.10.06, 12:09
      Zły Michnik, niedobry! Trzeba w końcu oczernić, nie może przecież być, że
      człowiek nic na sumieniu nie ma.

      ---
      Najlepsze serwisy turystyczne
      • todundliebe Re: Siemiątkowski: Służby wykorzystywały media 20.10.06, 12:18
        Nie masz racji ,tyle się teraz dzieje ważnych rzeczy; pani Renata Beger została
        autorytetem moralnym, a więc poniekąd koleżanką samego red. Michnika.
    • nowytor4 A może by tak o Szeremietiewa zapytać? 20.10.06, 12:14

    • japj kolejne "taśmy prawdy" 20.10.06, 12:28
      Po raz kolejny z dużej chmury mały deszcz.
      sztucznie nakręcona afera by skompromitować wyborczą oraz Michnika.
      Szkoda tylko że Gazeta nie odnosiła sie do oskarżeń.
    • mark6 Niemawiększych idiotów dupodajców od dziennikarzy 20.10.06, 12:28
      polskich.No być może politycy czasami ich przebijają.Jak się pztrzy na tych
      nieuków z TV czy prasy na ich infantylizm to krew zalewa.Przy tym niebywałe
      pretensje tych przedstawicieli 4 władzy napuszenie i " wszechwiedza" w
      zestawieniu z wrodzonym kretynizmem daje mieszankę nie do zniesienia.
    • janjas2 Taśmy są istotne w świetle komunikatu Adama M. 20.10.06, 12:33
      Taśmy same w sobie nie mówią dużo. Jednak komunikat Adama Michnika jest
      znaczący. Jeśli Michnik jest niewinny, to mając w zasięgu ręki jedno z
      największych mediów opiniotwórczych (jeśli nie największe) w Polsce powinien,
      oprócz dawania wyrazu swej wściekłości (co zrobił po mistrzowsku), dać jakieś
      argumenty przemawiąjące za swoją niewinnością. Tymczasem p. Michnik oprócz
      zdania we wstępie, w którym stwierdza iż GW "nigdy nie pracowała na zlecenie
      służb", nic konkretnego nie mówi a tylko miota się ze złości dając tym samym
      powód do radości swoim wrogom i sygnał, iż owe "taśmy prawdy 2" bardzo go zabolały.

      W chwili obecnej nie należy zbytnio przesądzać o dalszym rozwoju sprawy a tylko
      usiąść wygodnie przed telewizorem i obserwować Michnik-show.
      • upandup Lekcje Ziobry nie idą na marne 20.10.06, 12:44
        Czyli brak dowodu jest najlepszym dowodem.
        Powiedz co ma teraz zrobić - nic nie komentować, ale wtedy powiesz, że jak się
        nie broni to pewnie ma coś za uszami. Jak napisał tekst - to miota się w złości.
        W sytuacji kiedy ktoś próbuje obrzucić Cię błotem nie ma dobrej metody obrony,
        każdą z nich atakujący może przekuć na potwierdzenie swoich tez.
        • presentation1 Re: Lekcje Ziobry nie idą na marne 20.10.06, 13:20
          Rywin,Jakubowska,Szeliga i jeszcze z dziesieciu baronow SLD to aniolki.Mafia to
          ich drugie zycie i pod takim katem trzeba patrzec na lewice.To formacja ktorej
          zadaniem bylo wysprzedac Polske.Nie bylo barier i granic.Dlatego ten co
          powiedzial ze to organizacja przestepcza mial racje.To polityczna mafia
    • aekielski Siemiątkowski: Służby wykorzystywały media 20.10.06, 12:47
      Kto tak naprawdę kieruje Służbami Specjalnymi i Narodowym Bankiem Polski? Nie
      Parlament,nie Prezydent RP, a więc kto? Z pewną nieśmiałością mogę wskazać kto,
      ale i tak mi nikt nie uwierzy.
    • andrejs Siemiątkowski: Służby wykorzystywały media 20.10.06, 12:51
      Dla GW p. Siemiątkowski jest wiarygodny, chociaż jako szef komitetu wyborczego
      SLD przekazał do komisji wyborczej informację o tym, że kandydat A. KWasniewski
      posiada tytuł mgr. Rozumiem, że p. Siemiątkowski wtedy nie wiedział czym się
      różni mgr od absolutorium, studia wyższe, wykształcenie wyższe, itd. To jakaś
      choroba, bo kandytat ten także parę razy zeznał pod przysięgą, że jest mgr.
      Albo sprawa przecieku starachowickiego. P. Siemiątkowski teraz będzie
      występował jako ekspert or moralności służ albo dziennikarskiej, gratulacje dla
      GW za trafny wybór. To zresztą też jakaś choroba bo ostatnio głwówną rolę w
      tzw. prowokacji dziennikarskiej zagrała p. R. Beger, osoba o znikomej
      wiarygodności, skazana za fałszerstwa wyborcze i przesłuchiwana w sprawie
      przecieku na maturze z jęz. polskiego. Gratulacje dla wszystkich pań i panów
      redaktorów. A co do materiałów, które wykorzystywała p. Gargas, to każdy
      dziennikarz śledczy korzysta z przecieków służ i je weryfikuje. Na czym więc
      polega grzech p. Gargas?
    • wysokiktos jak sie jest pokroju sekielskiego i tego drugiego 20.10.06, 12:52
      czyli pseudointeligentem, to nic dziwnego. Nawet Michnik dal sie wkopac :))))))))
      Ciekawe czemu inni nie, hmmm ;)
      Grunt, ze zostali potem nagrodzeni przez innych dziennikarzy. Na pocieszenie?
      :)))))))))))))))
      • puljan Naczelny GWnojad w szambie 20.10.06, 13:15
        Czyli tam gdzie jego miejsce.
    • myslacyszaryczlowiek1 Chytra Żulia 20.10.06, 12:57
      Jak to dobrze że tak dużo w salonie nacji znanej z chytrości. A że chytry dwa
      razy traci i zawsze mu mało to się wzięli za łby. A przykłady że mu
      mało: Balcerek mało mu pensji 40 tys to jeszcze musi kombinować z fundacyjką
      zony, Michnik z Kwaśniewskim - nie spodobał im się Miller i chcieli go ugryźć
      ryjem rywina.
      Michnik i Guzowaty - pewnie za mało reklam umieszczał Guzowaty i został opisany
      256 razy, a dlaczego nie Kulczyk najbogatszy Polak- ale on trzymał z Kwaśniewskim.
      A rynek wycenił wartość rynkową wpływów politycznych żulowatego nadredaktora i
      akcje spadły ze dwa razy i pewnie jeszcze będą spadać, w miarę jak Kaczorki będą
      się umacniać.
    • maxman01 "Tasmy prawdy" jak widac dzila sie na dobre i zle 20.10.06, 13:05
      "Tasmy prawdy" jak widac dzila sie na dobre i zle...he..he
      Te z Adasiem sa feee...a z PISem OK. Ani Paradowska i byly
      ubek nadredaktorowi nie pomoga - Rywin juz siedzi, kolej na reszte
      "uczciwych inaczej"
    • 9111951u Siemiątkowski: Służby wykorzystywały media 20.10.06, 13:09
      Towarzyszka Paradowska, żadna tam agentka przesłuchuje Siemiątkowskiego koń by
      się uśmiał.
    • presentation1 ......Jezeli PiS.......... 20.10.06, 13:12
      utrzyma swoja determinacje w walce z patologiami a przy okazji nie bedzie
      przeszkadzac rozwijajacej sie gospodarce, okaze sie ze to najlepszy rzad w
      calej historii Polski.Niewazne sa skowyty komuchow ,bo to sa Ci co zniszczyli
      panstwo i tak ich oceni historia.A historia potrafi byc bolesna o czym
      przekonal sie Jaruzelski.Taki sam watek pozostanie gdy bedziemy oceniac
      postkomunizm.
      • noszfak Re: ......Jezeli PiS.......... 20.10.06, 13:33
        > (...)A historia potrafi byc bolesna o czym
        > przekonal sie Jaruzelski.Taki sam watek pozostanie gdy bedziemy oceniac
        > postkomunizm.

        Taki sam wątek zostanie również gdy będziemy oceniać IV RP (Jeśli w ogóle
        kiedykolwiek taka powstanie, w co wątpię), bo ta w założeniach niczym nie różni
        się od komunizmu.
    • oryganion1 Siemiątkowski: Służby wykorzystywały media 20.10.06, 13:32
      niktr chyba nie ma watpliwosci po co to wsz=sytko jest robione
      jest zlecenie, wykonac

      i to moze samo w sobie możbna zrozumiec
      ale ta działlnosc powoli staje sie głownym motywem - jakby celem co najmniej
      takiom jak wejście do Unii czy Nato
      przy czym odwołuje sie do starej polskiej przywaruy i niskich instynktów - jak
      tu przywalić poprzednikowi
      relatywnie jest do dobry sposób na podwyższenie swojej pozycji - wzgledny -
      opatrzcie jaki ja jestem uczciwy i oprawy - a oni jacy byli
      drugi sposób podniesienie swojego image - poprzez pracę . zmiany gospodarcze
      wymaga już czasu i wysiłku - a tu mają dtrogę na skróty
      i jeszcze sz tego zrobia cel narodowy
      dla władzy zrobia wszystko

      a co dla nas?
      • michkac Re: Siemiątkowski: Służby wykorzystywały media 22.10.06, 11:20
        Najlepiej wszystko ukryć pod dywanem! Nieprawdaż ?
        Żeby poprawić gospodarkę trzeba wyczyścić wszystkie szemrane układziki.
        Przecież przez te układziki cierpiała nasza gospodarka - szumowiny wzbogacały
        się na na krzywdzie społeczeństwa. Ktoś w głowach Polaków wpoił przekonanie, że
        władza może robić szwindle, a prole (patrz Orwell "Rok 1984)mają tylko pracować
        i co najwyżej uczestniczyć akademii "ku czci". Kto ma media w swoich rękach,
        ten ma władzę. Służby specjalne wiedziały o tej powszechnie znanej prawdzie, no
        i werbowały dziennikarzy. Przykład: M. Suboticz.
    • r.siwy Re: Siemiątkowski: Służby wykorzystywały media 20.10.06, 14:02
      k..wa człowieku ty jestes jakis pomylony co ja wchodze na forum to ty o ciemnym
      ludzie. To jest właśnie Tuskowe gadanie że jak ktoś sie ze mną nie zgadza to
      jest głupi, ciemny, czerwony, sowieta, kartofe ,burak.
      Ja chce ci powiedzieć że gułpi to jest ten co na 2 tygodnie przed wyborami ma
      10% przewagi i przegrywa a Debilem można nazwać tego kogoś który robi to dwa razy


      Cimnemu ludowi chciało sie iść na wybory a leniom nie
    • zfd3 Siemiątkowski: Służby wykorzystywały media 20.10.06, 21:13
      w razie czego służę kolejnymi dowodami na prawdziwość twierdzeń pana
      Siemiatkowskiego

      ten proceder trwa do dnia dzisiejszego i się rozwija
    • qwardian Re: Siemiątkowski: Służby wykorzystywały media 20.10.06, 21:45
      Z pewnością, tak przynajmniej myśli Ojciec Redaktor GW

      A.M.: ... Z tego co do mnie doszło, bo ze mną osobiście nikt nie rozmawiał...
      jak ta historia wybuchła, mnie nie było w kraju w ogóle... do mnie zadzwonili.
      To wtedy przeciekło. To jest przeciek - moim zdaniem - od faceta czy od kogoś,
      kto - moim zdaniem - jest powiązany ze służbami. To jest...
      A.G.: ... y...
      A.M.: ... to jest prawdopodobieństwo graniczące z pewnością. Ale to nie tak, że
      zatrudniony w służbach. Rozumie pan.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka