Dodaj do ulubionych

Wstyd nam za tych bandytow p.A. Michnik

27.10.06, 22:02
Nieznani sprawcy zdewastowali nagrobek rodziców Adama Michnika na
warszawskich Starych Powązkach. Jeszcze w czwartek nagrobek był cały. Może to
zaświadczyć pracownica cmentarza, która sprzątała grób. Wczoraj ok. godz. 11
ksiądz dyrektor Starych Powązek Marek Gałęziewski odebrał anonimowy telefon z
informacją o zniszczeniu pomnika. Od razu powiadomił policję. Kamienny blok z
wykutymi nazwiskami Helena Michnik i Ozjasz Szechter został zrzucony na
granitową płytę przykrywającą grób i potrzaskał ją na kawałki.

Trudno wyrazic oburzenie i zniesmaczenie tym lajdactwem. Pan wie najlepiej
kto za tym stoi.
- Na tym cmentarzu zdarzają się drobne kradzieże, ale takiej dewastacji
jeszcze nie widziałem - mówi dzielnicowy Mariusz Perko. Sprawą zajęła się
Komenda Rejonowa Policji przy ul. Żytniej. Podinspektor Leszek Ślązek,
zastępca komendanta rejonowego, mówi: - Na sto procent nie powiem, że to
dzieło wandali. Jest możliwe, że ktoś przypadkiem otarł się o pionową płytę i
zrzucił ją na nagrobek. Ale to raczej mało prawdopodobne.
Obserwuj wątek
    • lux_et_veritas Re: Wstyd nam za tych bandytow p.A. Michnik 27.10.06, 22:04
      A dlaczego mnie ma być wstyd za jakichś bandytów? To ja ich chowałem, czy jak?
      • kacza.republika.bananowa chowani na rydzykach 27.10.06, 22:07

        • lux_et_veritas Za pedofila, który dorwie ci dzieciaka 27.10.06, 22:08
          też będzie ci wstyd, baranku?
          • polonus9 widac tu lapska oszolomskich sk.. synow 27.10.06, 22:10
          • kacza.republika.bananowa Re: Za pedofila, który dorwie ci dzieciaka 27.10.06, 22:17
            lux_et_veritas napisał:

            > też będzie ci wstyd, baranku?
            >

            spotkałam się sama z takim pedofilem, był księdzem - jest mi za niego wstyd, bo
            zhańbił mój kościół, wstydzę się też za Rydzyka, który podżega swoich wyznawców
            do nienawiści, kózko
            • lux_et_veritas Re: Za pedofila, który dorwie ci dzieciaka 27.10.06, 22:24
              kacza.republika.bananowa napisała:

              > lux_et_veritas napisał:
              >
              > > też będzie ci wstyd, baranku?
              > >
              >
              > spotkałam się sama z takim pedofilem, był księdzem - jest mi za niego wstyd

              A gdy ten "ksiądz" weźmie się za twojego dzieciaka to dalej będzie ci wstyd?

              , bo
              > zhańbił mój kościół, wstydzę się też za Rydzyka, który podżega swoich wyznawców
              > do nienawiści, kózko

              A do jakiego ty kościoła kruszyno należysz? Bo raczej nie katolickiego, w którym
              dawanie fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu jest grzechem.

              >
              >
              • kacza.republika.bananowa Re: Za pedofila, który dorwie ci dzieciaka 27.10.06, 23:02
                lux_et_veritas napisał:

                >
                > A gdy ten "ksiądz" weźmie się za twojego dzieciaka to dalej będzie ci wstyd?

                ten ksiądz już nie żyje


                > A do jakiego ty kościoła kruszyno należysz?

                a co cię to dupino obchodzi?


                > Bo raczej nie katolickiego, w który
                > m
                > dawanie fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu jest grzechem.

                w katolicko-rydzykowym nie jest - sama słyszałam jak Rydzyk ujmował się za
                Macierewiczem dającym fałszywe świadectwo o bliźnich
        • wiosnaludzikow chowani na rydzykach i komunistach z PZPR 28.10.06, 06:04
          1968
          To skandaliczny czyn
          Jednak jakis palant próbuje to wykorzystać do polityki.
          Drugi zaraz napisze, że to Michnik sam sobie zniszczył ten pomnik aby zarzucić
          to Rydzykom jak w tytule.
          Żenujące postępowanie forumowych trolli
      • create Re: Wstyd nam za tych bandytow p.A. Michnik 27.10.06, 22:11

        Dlatego że razem z nimi jesteś człowiekiem, chyba że uważasz inaczej.
        I jest ci poprostu wstyd że w twoim kraju twoi rodacy coś takiego robią.
        Inaczej można powiedzieć że wszystko ci zwisa i nie masz poco się tutaj wypowiadać
        • lux_et_veritas To zapytuję ponownie: za pedofila, który 27.10.06, 22:16
          dorwie ci dzieciaka też ci będzie wstyd?

          Kruszyno, wstydzić się można za kogoś, wobec kogo miało się jakieś oczekiwania
          tudzież posiadało się wpływ na jego wychowanie. Mnie z menelami, którzy robią
          takie rzeczy nic nie łączy.
          • create to osiądź sobie na bezludnej wyspie 27.10.06, 23:04
            i niech cię nic z nikim w Polsce nie łączy, bo szkoda żyć z takimi aspołecznymi
            jednostkami jak ty
      • banme1 [...] 28.10.06, 05:52
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • wesoly.elektron Re: Wstyd nam za tych bandytow p.A. Michnik 27.10.06, 22:18
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=51106997&v=2&s=0
      prowokacja

      moze to nawet ty ?????????
    • wesoly.elektron [...] 27.10.06, 22:49
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • joannabarska Re: Wstyd nam za tych bandytow p.A. Michnik 27.10.06, 23:13
        Czytam niektore posty - tak jakby pisali je ci, co zdewastowali pomnik. Wstyd
        to mało powiedziane. To jest bandytyzm, który za nowej władzy rozkwitł w pełni.
        P.Red.Michnik, ja na to "towarzystwo" nie głosowałam. Myślę, ze naród ma teraz
        lekcję. Gorzką, ale moze cos z niej skorzysta.
    • homosovieticus Jeśli to nie prowokacja lub przypadek, to Ci, 28.10.06, 06:20
      byli sprawcami tego niegodziwego i BARBARZYŃSKIEGO czynu zaslugują na
      powszechne potępienie i SUROWĄ karę.
      Mam nadzieje,że policja wyjaśni calą sprawę niebawem.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka