Dodaj do ulubionych

Wierzejski obejmujacy nagi tors wszechpolaka

01.12.06, 09:43
to jest hit roku. Psychoanalityk po zapoznaniu sie i porównaniu zachowań na
koncercie z zachowaniami posła - szczególnie z jego fobiami
antyhomoseksualnymi postawiłby jednoznaczna diagnozę.

"Wstydliwe zdjęcie posła Wierzejskiego

Nagie torsy mężczyzn, ogolone na łyso głowy - "Fakty" TVN pokazały zdjęcia
posła LPR Wojciecha Wierzejskiego wśród osób przypominających skineadów.
Polityk tak się zawstydził, że schował się przed dziennikarzami w gabinecie."

www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=23646
A to mu sie przytrafiło:)))
Obserwuj wątek
    • haen1950 Re: Wierzejski obejmujacy nagi tors wszechpolaka 01.12.06, 09:47
      W tym jest coś na rzeczy. Jaruś ma tak samo.
      • ddb2 Re: Wierzejski obejmujacy nagi tors wszechpolaka 01.12.06, 09:52
        " Polityk tak sie zawstydzil, ze schowal sie przed dziennikarzami w gabinecie. "
        No i czego tu sie wstydzic. Inna orientacja seksualna to rzecz ludzka.
      • gryziec Re: Wierzejski obejmujacy nagi tors wszechpolaka 01.12.06, 10:08
        Przesadzacie! Nie obejmuje, tylko muska palcami,
        a poza tym chłopcy tańczą zorbę więc muszą się
        obejmować :)
    • abstrakt2003 To ta fotka? 01.12.06, 09:59
      bi.gazeta.pl/im/4/3765/z3765904X.jpg
      • zaba_pelagia Re: To ta fotka? 01.12.06, 10:01
        bo ten kolega bez koszulki się spocił i Wojtek go okrywa, żeby się nie
        przeziębił
      • sawa.com Re: To ta fotka? 01.12.06, 15:30
        Tak to ta fotka. Powinna mieć tytuł "taniec w ekstazie":))) Szkoda, ze autor
        tego zdjecia jest skromny i sie ukrywa.
    • buffalo_bill Oj Wojtuś, Wojtuś... :-))) 01.12.06, 10:08
      Dla tych męskich, spoconych torsów to i włoski na blond ufarbowane i te
      okularki w fikuśnych oprawkach i te różowe krawaty... Czego ty się Wojtuś
      wstydzisz? Jest XXI wiek. Niech was zobaczą :-))))))
    • leszab A co zazdrościsz tego obejmowania? 01.12.06, 10:31

      • lika78 Re: A co zazdrościsz tego obejmowania? 01.12.06, 10:46
        Gnojek Wierzejski. Mały, ciemny człowieczek...
        • woda.woda Re: A co zazdrościsz tego obejmowania? 01.12.06, 10:48
          > Mały, ciemny człowieczek...

          I strasznie brzydki.
          • alistair-p Wierzejski:To koncert pieśni patriotycznych...n/t 01.12.06, 14:44

            • janbezziemi Dno dna 01.12.06, 14:50
              Wierzejski - wielki wstyd nawet Giertycha! A to już dno dna.
    • gieroy_asfalta Wojtek żony nie ma.... 01.12.06, 15:37
      i ta imprezka z półnagimi facetami (sami faceci!)wygląda na klub gejowski...:-)
      • zaba_pelagia Re: Wojtek żony nie ma.... 01.12.06, 15:39
        niestety, ma (chetnie bym ją obejrzała, piękna, piersiasta aryjka być musi)
        hucznie, nawet na forum ogłaszano jego związek
    • marcus_crassus wyglada to jak klub pod blekitna ostryga 01.12.06, 16:06

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka