reakcjonista1
10.01.07, 10:21
Jurczyk Marian, tajny współpracownik służb specjalnych PRL, oczyszczony przez
najprawdopodobniej zagenturyzowany Sąd Najwyższy z zarzutów donosicielstwa
mimo WSZYSTKICH dowodów winy jakie sąd powinien posiadać do orzeczenia
agenturalności człowieka dzisiaj domaga się SŁUSZNIE odszkodowania.
www.wiadomosci24.pl/artykul/rzeczpospolita_jurczyk_chce_odszkodowania_16088.html
chore państwo, "niezależny sąd najwyższy" zniszczył w Polsce praworządność.