Dodaj do ulubionych

LUSTRAcja - nadszedł czas zapłaty !

17.04.07, 12:07
Historia kołem się toczy........
Ha , hi , he...
Obserwuj wątek
    • indris Sadyści rządzą... 17.04.07, 12:10
      ...ale długo nie porządzą
      • kikoo1 Re: Sadyści rządzą... 17.04.07, 12:11
        Czyją matką jest nadzieja????????????????
        Ha ha ha..................
        • leasem Twoją - tylko ona ci została :) 17.04.07, 12:20
          kikoo1 napisała:

          > Czyją matką jest nadzieja????????????????
    • leasem Tyś już zdurniała ze szczętem 17.04.07, 12:11
      wpisujesz bezsensowne komentarze gdzie popadnie i wszystkie kończysz nerwowym
      chichotem.

      Zapomniałaś porannej porcji proszków uspokajających ?
      • kacza.republika.bananowa co się dziwisz? 17.04.07, 12:12

        w Pisie nawalanka, to i drób nerwowy
        • leasem Żeby tylko nerwowy - jej rozumek zupełnie odmówił 17.04.07, 12:16
          posłuszeństwa - poczytaj co powpisywała poniżej.

          Nie wiem tylko czy to z rozpaczy czy pielęgniarz niestarannie wetknął jej czopek
          uspokajający ?
      • kikoo1 Tyś już zdurniała ze szczętem 17.04.07, 12:13
        i nie możesz awansować wyżej, leasem....
        hi hi hi............
        • kikoo1 Re: Tyś już zdurniała ze szczętem 17.04.07, 12:13
          tyż kacza!!!!!!!!!!!
          • ross128 Re: Tyś już zdurniała ze szczętem 17.04.07, 12:16
            gąsko, chyba ci sie twoje bufory rozsypały i po konfrontacji z rzeczywistością
            z przerażenia bełkoczesz już kompletnie od rzeczy:)
            Aczkolwiek nadal zabawnie :)
            • kikoo1 Czyżbyś??????????? 17.04.07, 12:39
              Czyżbyś dostał poczucia humoru, rossówko?
              • ross128 [...] 17.04.07, 12:43
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • l.o.r.t.e.a Ogniem i żelazem niszczyć czerwonych, jak oni 17.04.07, 12:53
      niszczyli Polskę i wschodnią Europę przez 4 półwiecze!

      Bez litości rozgniatać wypełzające z wrzodu III RP różowe robactwo!
      • kikoo1 Re: Ogniem i żelazem niszczyć czerwonych, jak oni 17.04.07, 12:57
        Sierpem i Młotem czerwoną hołotę!!!!!!!!!!
      • leasem A czarne robactwo, które żeruje na europie 17.04.07, 13:09
        od bez mała 2 tys. lat ?
        • l.o.r.t.e.a O! Kolejny różowy! Dajcie rozgrzane obcęgi i się 17.04.07, 13:13
          rozprawimy z jego niewyparzoną gębą!
          • leasem To se ne vrati ciemny inkwizytorze :) 17.04.07, 13:16
            możesz sobie poćwiczyć na lalce :)
            • etta2 Re: To se ne vrati ciemny inkwizytorze :) 28.04.07, 20:40
              Lepiej na kikoszce, mniejsza strata.
      • goldenwomen Re: Ogniem i żelazem niszczyć czerwonych, jak oni 02.05.07, 19:47
        .....cyt."Nie ulega też wątpliwości, że w historii Polski było wielu zdrajców i
        nie jesteśmy pod tym względem ani gorsi ani lepsi niż reszta świata. Ale chyba
        nie ma takiego drugiego kraju, gdzie półpiśmienny chłop zostałby prezydentem,
        dostał nagrodę Nobla, sprowadził moralność polityczną do poziomu wojskowej
        latryny, zniszczył narodowy patriotyzm i na dodatek teraz ma własny Instytut.
        Dlatego czasem w środku nocy budzi mnie myśl, która nie chce odejść: ile czasu
        jeszcze musi upłynąć zanim Najjaśniejsza Rzeczpospolita w końcu podźwignie się
        z kolan i wreszcie uprzątnie nasz Polski dom z brudów.

        Zbyszek Koreywo ....."
    • jola_iza Re: Niestey, jeszcze nie nadszedł 17.04.07, 13:19
      Ale zaplacicie jeszcze PiSdziątka za celowe zniszczenie lustracji. Zapłacicie
      za całą IV RzeczPiSpolitą PiSdzielców.
      • kikoo1 Re: Niestey, jeszcze nie nadszedł 17.04.07, 15:06
        dostałaś już bana, jolu?
        • mmikki kikut 17.04.07, 15:08
          bój to jest wasz ostatni, narodowa bolszewio
    • os_rooj Re: LUSTRAcja - nadszedł czas zapłaty ! 28.04.07, 20:35
      kikoo1 napisała:

      Długo nie trzeba było czekać, kokokoś, zaczyna się mordowanie łapami WaSSerrmmanna
      niewygodnych politycznie!
      • hrabia.m.c Re: LUSTRAcja - nadszedł czas zapłaty ! 28.04.07, 20:38
        os_rooj napisał:

        > kikoo1 napisała:
        >
        > Długo nie trzeba było czekać, kokokoś, zaczyna się mordowanie łapami WaSSerrmma
        > nna
        > niewygodnych politycznie!
        >
        Za komuny ,niepoprawnie politycznych tylko wsadzał,
        teraz za kaczyzmu idzie na całość
    • haen1950 Re: LUSTRAcja - nadszedł czas zapłaty ! 28.04.07, 20:40
      Lustracja to małe piwo, ale jak przyjdzie dekomunizacja, deubekizacja i
      deratyzacja to dopiero odbędzie się sąd ostateczny!
      • kikooo2 Re: LUSTRAcja - nadszedł czas zapłaty ! 29.04.07, 02:28
        polecisz w ramach deratyzacji?
    • kamerdyner4 Re: LUSTRAcja - nadszedł czas zapłaty ! 30.04.07, 13:21
      :)
      • goldenwomen Re: LUSTRAcja - nadszedł czas zapłaty ! 02.05.07, 16:55
        GW boi sie lustracji jak diabel swieconej wody i watki odsyla na Osla.a tam
        wiadomo sama prawda.
    • porannakawa Też się nie mogę doczekać! Już dwa lata i nic! 02.05.07, 17:31
      A miało być tak pieknie - lustracja, deubekizacja, dekomunizacja.
      Wszystko w sferze obiecanek tak jak wszystko u Kaczyńskich.
      Okazało się, że w rządzie byli komuniści, byli ubecy, rząd niezlustrowany, za
      lustrację biorą się ludzie o wątpliwej przeszłości.
      Stąd te ociągania i rozwlekanie sprawy oraz niechęć do udostępnienia teczek i
      otwarcia archiwów.
      Zbyt dużo pisiorkow jest umoczonych, zbyt dużo mają do stracenia gdyby zrobili
      to co tak szumnie zapowiadali.
      Robia, robią, ale nie zrobią - jedynie szum i obiecywanki.
      Ideę lustracji obalił Kaczyński pokazując swoja teczkę co to esbecy sfałszowali
      i to co tam jest to jest sfałszowane a czego nie ma to esbe usunęło. Teraz
      wszyscy mogą cytować Kaczyńskiego i tyle z lustracji.
      A miałam nadzieję!
      Teraz już będą tylko się trzymać tratwy bo ich PiS tonie na całego więc do
      władzy nie dojdzie żaden pisowski odłam co to tak naprawdę idee lustracji
      wcieliłby w życie.
      Po zmieceniu Kaczyńskich ta idea ulegnie zapomnieniu.
      A tak pięknie naobiecywali!
    • wannassermann chcesz się wykupić od lustracji? 02.05.07, 18:30
    • os_rooj Ojcze Oj. Dyro, nadszedł czas zapłaty ! 02.05.07, 20:05
      Cenię Radio Maryja kikooo2 napisała:

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=61721899&a=61721899
      kokokś, a na ile co miesiąc 'cenisz' Radyjo Oj.Dyra?
      Tak pytam, orientując się nieco co do wysokości twojej emeryturki w Państwie
      Kaczyńskich.
      ..i jeszcze, czy nie z twojego kaczego dzioob'k'a padły q chwale Ojca
      Malwersanta te słowa?

      "– Najdroższy ojcze Rydzyku. Jesteśmy z tobą. Jak by ktoś chciał
      na ciebie rękę podnieść, to ja nie wiem co bym mu zrobiła... najdroższy i
      uwielbiony ojcze. Ty jesteś dla mnie więcej jak Bóg... (płacz) Sto razy więcej
      jak Bóg... ukochany ojcze. Oni wszyscy będą musieli z tego kiedyś zdać
      świadectwo. Przed Bogiem i przed tobą, bo ty będziesz siedział na jego prawicy."
      - by kokokoś
    • cassidy_i Re: LUSTRAcja - nadszedł czas zapłaty ! 02.05.07, 20:08
      No a co z tym Radiem Maryja?
      Chciałam sie dowiedzieć co dziś było i nie wiem gdzie sie wątek zapodział.
      • os_rooj Re: LUSTRAcja - nadszedł czas zapłaty ! 02.05.07, 20:10
        cassidy_i napisała:

        > No a co z tym Radiem Maryja?
        > Chciałam sie dowiedzieć co dziś było i nie wiem gdzie sie wątek zapodział.

        ;)

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=60890878&a=61722830
        • alistair-p Co piją te PiSiory???? 02.05.07, 20:16
          Napewno nie jest to Luksusowa albo Wyborowa.Typuję płyn do spryskiwaczy albo coś
          z ruskiego stadionowego importu.Przyzwyczaiłem się do ich intelektualnych
          fajerwerków,ale dzisiaj przeszli samych siebie.
          www.referendum2007.org/
          • os_rooj Re: Co piją te PiSiory???? 02.05.07, 20:22
            kokoś miód z usteczek Św. Oj.Dyra..;)

            img217.imageshack.us/img217/9400/lupiezny0.jpg
          • cassidy_i Re: Co piją te PiSiory???? 02.05.07, 20:26
            Ja piję ostatnio :Pernac sec , z braku laku...
            Ale wypraszam sobie , do pisiorów się nie zaliczam.
            • os_rooj Re: Co piją te PiSiory???? 02.05.07, 20:29
              cassidy_i napisała:

              > Ja piję ostatnio :Pernac sec , z braku laku...
              > Ale wypraszam sobie , do pisiorów się nie zaliczam.

              ..a to do mnie było pytanie;)
              • cassidy_i Re: Co piją te PiSiory???? 02.05.07, 20:32
                Nie wiem do kogo .
                Odpowiedziałam z nudów.
                • os_rooj Re: Co piją te PiSiory???? 02.05.07, 20:35
                  a ja dla podbicia wątku kokokokokosi;P

                  Fascynująca jest ta dezintegracja zmysłowego poznania, kiedy napotyka
                  brutalną prawdę i czmycha w popłochu, zastępując realność mirażami i budując
                  kruche bufory, mające chronić przed atakami zbyt przerażającej egzystencji!
                  • cassidy_i Re: Co piją te PiSiory???? 02.05.07, 20:41
                    Nie będę się wcinac w to co robi giwi ,bo tyle róznych wątków na oślej ląduje ,
                    że nie mogę się wprost nadziwić.
                    Ale dlaczego na oslej?
                    • os_rooj Re: Co piją te PiSiory???? 02.05.07, 20:42
                      cassidy_i napisała:

                      > Nie będę się wcinac w to co robi giwi ,bo tyle róznych wątków na oślej ląduje ,
                      >
                      > że nie mogę się wprost nadziwić.
                      > Ale dlaczego na oslej?

                      Niezbadane są zakamarki umysłu kaczej giwi;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka