kikoo1 17.04.07, 12:07 Historia kołem się toczy........ Ha , hi , he... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kikoo1 Re: Sadyści rządzą... 17.04.07, 12:11 Czyją matką jest nadzieja???????????????? Ha ha ha.................. Odpowiedz Link Zgłoś
leasem Twoją - tylko ona ci została :) 17.04.07, 12:20 kikoo1 napisała: > Czyją matką jest nadzieja???????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
leasem Tyś już zdurniała ze szczętem 17.04.07, 12:11 wpisujesz bezsensowne komentarze gdzie popadnie i wszystkie kończysz nerwowym chichotem. Zapomniałaś porannej porcji proszków uspokajających ? Odpowiedz Link Zgłoś
kacza.republika.bananowa co się dziwisz? 17.04.07, 12:12 w Pisie nawalanka, to i drób nerwowy Odpowiedz Link Zgłoś
leasem Żeby tylko nerwowy - jej rozumek zupełnie odmówił 17.04.07, 12:16 posłuszeństwa - poczytaj co powpisywała poniżej. Nie wiem tylko czy to z rozpaczy czy pielęgniarz niestarannie wetknął jej czopek uspokajający ? Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Tyś już zdurniała ze szczętem 17.04.07, 12:13 i nie możesz awansować wyżej, leasem.... hi hi hi............ Odpowiedz Link Zgłoś
ross128 Re: Tyś już zdurniała ze szczętem 17.04.07, 12:16 gąsko, chyba ci sie twoje bufory rozsypały i po konfrontacji z rzeczywistością z przerażenia bełkoczesz już kompletnie od rzeczy:) Aczkolwiek nadal zabawnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Czyżbyś??????????? 17.04.07, 12:39 Czyżbyś dostał poczucia humoru, rossówko? Odpowiedz Link Zgłoś
ross128 [...] 17.04.07, 12:43 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
l.o.r.t.e.a Ogniem i żelazem niszczyć czerwonych, jak oni 17.04.07, 12:53 niszczyli Polskę i wschodnią Europę przez 4 półwiecze! Bez litości rozgniatać wypełzające z wrzodu III RP różowe robactwo! Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Re: Ogniem i żelazem niszczyć czerwonych, jak oni 17.04.07, 12:57 Sierpem i Młotem czerwoną hołotę!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
leasem A czarne robactwo, które żeruje na europie 17.04.07, 13:09 od bez mała 2 tys. lat ? Odpowiedz Link Zgłoś
l.o.r.t.e.a O! Kolejny różowy! Dajcie rozgrzane obcęgi i się 17.04.07, 13:13 rozprawimy z jego niewyparzoną gębą! Odpowiedz Link Zgłoś
leasem To se ne vrati ciemny inkwizytorze :) 17.04.07, 13:16 możesz sobie poćwiczyć na lalce :) Odpowiedz Link Zgłoś
etta2 Re: To se ne vrati ciemny inkwizytorze :) 28.04.07, 20:40 Lepiej na kikoszce, mniejsza strata. Odpowiedz Link Zgłoś
goldenwomen Re: Ogniem i żelazem niszczyć czerwonych, jak oni 02.05.07, 19:47 .....cyt."Nie ulega też wątpliwości, że w historii Polski było wielu zdrajców i nie jesteśmy pod tym względem ani gorsi ani lepsi niż reszta świata. Ale chyba nie ma takiego drugiego kraju, gdzie półpiśmienny chłop zostałby prezydentem, dostał nagrodę Nobla, sprowadził moralność polityczną do poziomu wojskowej latryny, zniszczył narodowy patriotyzm i na dodatek teraz ma własny Instytut. Dlatego czasem w środku nocy budzi mnie myśl, która nie chce odejść: ile czasu jeszcze musi upłynąć zanim Najjaśniejsza Rzeczpospolita w końcu podźwignie się z kolan i wreszcie uprzątnie nasz Polski dom z brudów. Zbyszek Koreywo ....." Odpowiedz Link Zgłoś
jola_iza Re: Niestey, jeszcze nie nadszedł 17.04.07, 13:19 Ale zaplacicie jeszcze PiSdziątka za celowe zniszczenie lustracji. Zapłacicie za całą IV RzeczPiSpolitą PiSdzielców. Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Re: Niestey, jeszcze nie nadszedł 17.04.07, 15:06 dostałaś już bana, jolu? Odpowiedz Link Zgłoś
os_rooj Re: LUSTRAcja - nadszedł czas zapłaty ! 28.04.07, 20:35 kikoo1 napisała: Długo nie trzeba było czekać, kokokoś, zaczyna się mordowanie łapami WaSSerrmmanna niewygodnych politycznie! Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.m.c Re: LUSTRAcja - nadszedł czas zapłaty ! 28.04.07, 20:38 os_rooj napisał: > kikoo1 napisała: > > Długo nie trzeba było czekać, kokokoś, zaczyna się mordowanie łapami WaSSerrmma > nna > niewygodnych politycznie! > Za komuny ,niepoprawnie politycznych tylko wsadzał, teraz za kaczyzmu idzie na całość Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Re: LUSTRAcja - nadszedł czas zapłaty ! 28.04.07, 20:40 Lustracja to małe piwo, ale jak przyjdzie dekomunizacja, deubekizacja i deratyzacja to dopiero odbędzie się sąd ostateczny! Odpowiedz Link Zgłoś
kikooo2 Re: LUSTRAcja - nadszedł czas zapłaty ! 29.04.07, 02:28 polecisz w ramach deratyzacji? Odpowiedz Link Zgłoś
goldenwomen Re: LUSTRAcja - nadszedł czas zapłaty ! 02.05.07, 16:55 GW boi sie lustracji jak diabel swieconej wody i watki odsyla na Osla.a tam wiadomo sama prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa Też się nie mogę doczekać! Już dwa lata i nic! 02.05.07, 17:31 A miało być tak pieknie - lustracja, deubekizacja, dekomunizacja. Wszystko w sferze obiecanek tak jak wszystko u Kaczyńskich. Okazało się, że w rządzie byli komuniści, byli ubecy, rząd niezlustrowany, za lustrację biorą się ludzie o wątpliwej przeszłości. Stąd te ociągania i rozwlekanie sprawy oraz niechęć do udostępnienia teczek i otwarcia archiwów. Zbyt dużo pisiorkow jest umoczonych, zbyt dużo mają do stracenia gdyby zrobili to co tak szumnie zapowiadali. Robia, robią, ale nie zrobią - jedynie szum i obiecywanki. Ideę lustracji obalił Kaczyński pokazując swoja teczkę co to esbecy sfałszowali i to co tam jest to jest sfałszowane a czego nie ma to esbe usunęło. Teraz wszyscy mogą cytować Kaczyńskiego i tyle z lustracji. A miałam nadzieję! Teraz już będą tylko się trzymać tratwy bo ich PiS tonie na całego więc do władzy nie dojdzie żaden pisowski odłam co to tak naprawdę idee lustracji wcieliłby w życie. Po zmieceniu Kaczyńskich ta idea ulegnie zapomnieniu. A tak pięknie naobiecywali! Odpowiedz Link Zgłoś
os_rooj Ojcze Oj. Dyro, nadszedł czas zapłaty ! 02.05.07, 20:05 Cenię Radio Maryja kikooo2 napisała: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=61721899&a=61721899 kokokś, a na ile co miesiąc 'cenisz' Radyjo Oj.Dyra? Tak pytam, orientując się nieco co do wysokości twojej emeryturki w Państwie Kaczyńskich. ..i jeszcze, czy nie z twojego kaczego dzioob'k'a padły q chwale Ojca Malwersanta te słowa? "– Najdroższy ojcze Rydzyku. Jesteśmy z tobą. Jak by ktoś chciał na ciebie rękę podnieść, to ja nie wiem co bym mu zrobiła... najdroższy i uwielbiony ojcze. Ty jesteś dla mnie więcej jak Bóg... (płacz) Sto razy więcej jak Bóg... ukochany ojcze. Oni wszyscy będą musieli z tego kiedyś zdać świadectwo. Przed Bogiem i przed tobą, bo ty będziesz siedział na jego prawicy." - by kokokoś Odpowiedz Link Zgłoś
cassidy_i Re: LUSTRAcja - nadszedł czas zapłaty ! 02.05.07, 20:08 No a co z tym Radiem Maryja? Chciałam sie dowiedzieć co dziś było i nie wiem gdzie sie wątek zapodział. Odpowiedz Link Zgłoś
os_rooj Re: LUSTRAcja - nadszedł czas zapłaty ! 02.05.07, 20:10 cassidy_i napisała: > No a co z tym Radiem Maryja? > Chciałam sie dowiedzieć co dziś było i nie wiem gdzie sie wątek zapodział. ;) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=60890878&a=61722830 Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Co piją te PiSiory???? 02.05.07, 20:16 Napewno nie jest to Luksusowa albo Wyborowa.Typuję płyn do spryskiwaczy albo coś z ruskiego stadionowego importu.Przyzwyczaiłem się do ich intelektualnych fajerwerków,ale dzisiaj przeszli samych siebie. www.referendum2007.org/ Odpowiedz Link Zgłoś
os_rooj Re: Co piją te PiSiory???? 02.05.07, 20:22 kokoś miód z usteczek Św. Oj.Dyra..;) img217.imageshack.us/img217/9400/lupiezny0.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
cassidy_i Re: Co piją te PiSiory???? 02.05.07, 20:26 Ja piję ostatnio :Pernac sec , z braku laku... Ale wypraszam sobie , do pisiorów się nie zaliczam. Odpowiedz Link Zgłoś
os_rooj Re: Co piją te PiSiory???? 02.05.07, 20:29 cassidy_i napisała: > Ja piję ostatnio :Pernac sec , z braku laku... > Ale wypraszam sobie , do pisiorów się nie zaliczam. ..a to do mnie było pytanie;) Odpowiedz Link Zgłoś
cassidy_i Re: Co piją te PiSiory???? 02.05.07, 20:32 Nie wiem do kogo . Odpowiedziałam z nudów. Odpowiedz Link Zgłoś
os_rooj Re: Co piją te PiSiory???? 02.05.07, 20:35 a ja dla podbicia wątku kokokokokosi;P Fascynująca jest ta dezintegracja zmysłowego poznania, kiedy napotyka brutalną prawdę i czmycha w popłochu, zastępując realność mirażami i budując kruche bufory, mające chronić przed atakami zbyt przerażającej egzystencji! Odpowiedz Link Zgłoś
cassidy_i Re: Co piją te PiSiory???? 02.05.07, 20:41 Nie będę się wcinac w to co robi giwi ,bo tyle róznych wątków na oślej ląduje , że nie mogę się wprost nadziwić. Ale dlaczego na oslej? Odpowiedz Link Zgłoś
os_rooj Re: Co piją te PiSiory???? 02.05.07, 20:42 cassidy_i napisała: > Nie będę się wcinac w to co robi giwi ,bo tyle róznych wątków na oślej ląduje , > > że nie mogę się wprost nadziwić. > Ale dlaczego na oslej? Niezbadane są zakamarki umysłu kaczej giwi;) Odpowiedz Link Zgłoś