Dodaj do ulubionych

Leper a media

IP: *.czechowice.sdi.tpnet.pl 30.11.01, 09:07
Moim zdaniem Gazeta i inne media powinny zastosować autocenzurę i zapomnieć o
istnieniu takich wodzów Narodu jak p. Leper. To między innymi "zasługa"
massmediów w kreowaniu skrajności w życiu publicznym. Prawo do informacji to
nie znaczy brak odpowiedzialnosci, a potępienie zachowań poprzez brak obecności
kamer i dziennikarzy na różnych zadymach to chyba najskuteczniejsza metoda.
Nieustanna pogoń za tzw. newsami, działania za wszelka cenę, aby podnieść
oglądalność i nakład rodzi taką wynaturzoną popularność. W dodatku czwarta
władza usprawiedliwia swoja pogoń za zyskami wolnością i prawem do informacji.
Do czego chcecie Panie i Panowie dziennikarze doprowadzić. Czy Waszym zdaniem w
Polsce jest zbyt mało zawiści, chamstwa i draństwa, oszołomstwa i trywialnych
recept na poprawę rzeczywistości, pomówień, itp.,itd. Czy wcześniej wymienione
patologie trzeba jeszcze reklamować. Więcej rozwagi! Z powazaniem Jacek.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka