Dodaj do ulubionych

Antczak z CASE to KOSMOPOLITA

31.05.03, 21:58
Rafał Antczak z fundacji CASE powiedział w jednym z czatów

,,Porównując polityków z UE i z Polski w kwestii decyzji ekonomicznych
zdecydowanie bardziej wierzę tym pierwszym."

Była to odpowiedź na pytanie o sensowność LIKWIDACJI złotego i LIKWIDACJI
polsiej władzy monetarnej (choć pytający użył trochę innych słów o to tak
naprawdę chodziło)

prominentny, promowany w TVP analityk twierdzi więc, ze bardziej ufa
zagranicy niż swym rodakom i chce aby Polską rządzili obcokrajowcy !

HAŃBA !
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka