dyszel2
31.05.03, 21:58
Rafał Antczak z fundacji CASE powiedział w jednym z czatów
,,Porównując polityków z UE i z Polski w kwestii decyzji ekonomicznych
zdecydowanie bardziej wierzę tym pierwszym."
Była to odpowiedź na pytanie o sensowność LIKWIDACJI złotego i LIKWIDACJI
polsiej władzy monetarnej (choć pytający użył trochę innych słów o to tak
naprawdę chodziło)
prominentny, promowany w TVP analityk twierdzi więc, ze bardziej ufa
zagranicy niż swym rodakom i chce aby Polską rządzili obcokrajowcy !
HAŃBA !