3promile 03.06.07, 14:48 to jest chyba zupełnie odrębna jednostka chorobowa - paru psychiatrów mogłoby na nim doktorat zrobić... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
obraza.uczuc.religijnych Dlaczego? 03.06.07, 14:49 Całkiem ładnie akcentuje wyrazy czytane ze swojej karty chorobowej. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Pan Macierewicz ma się bardzo dobrze! 03.06.07, 14:51 Na ryby nawet sobie chadza. www.hot.jpg.pl/26239-McGollum Odpowiedz Link Zgłoś
os.rooj Pan MaciArewicz podziękował w kolejności: 03.06.07, 14:52 OJcowi TadeŁuszowi, Radyju MaRyja, TWAMu i komuś tam jeszcze :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
francois.jenois Re: Pan Macierewicz 03.06.07, 15:00 Zaniepokoiłem się ostatnią nieobecnością w mediach Antoniego, mając nadzieje jednak , że spowodowane to jest leczeniem. Jednak nie :) Jest, caly on :) ze swoimi szarymi myślami. A jak sie opasł.. hehe..i na głowie jakiś guz mu z tej teczkowej wiedzy wyrasta :) ---- Lech skończył prawo , a Jarosław sprawiedliwość Odpowiedz Link Zgłoś
black_razor Re: Pan Macierewicz 03.06.07, 15:02 3promile napisał: > to jest chyba zupełnie odrębna jednostka chorobowa - paru psychiatrów mogłoby > na nim doktorat zrobić... Gdzie byles jak on walczyl o demokracje to zebys mogl teraz bezkarnie pluc na niego ? Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: Pan Macierewicz 03.06.07, 15:03 Nie udzielaj się tak, synku. Poczytaj coś oprócz Naszego Dziennika. Odpowiedz Link Zgłoś
os.rooj Pan Macierewicz - odrębna jednostka chorobowa 03.06.07, 15:04 długością przemówienia chyba Pryncypała prześcignie?;) Odpowiedz Link Zgłoś
stef111 Maciarewicz ujawnia.... 03.06.07, 15:14 ...ale to jest dopiero preludium.... czas jeszcze przyjdzie właściwszy na postPZPRowców, KPPowców i innej maści UWolców. Odpowiedz Link Zgłoś
janbezziemi Re: Maciarewicz ujawnia.... 03.06.07, 15:17 Ty ,stef111, nawet nazwiska (MACIEREWICZ) nie umiesz poprawnie napisac. Idz spać,dziecino! Odpowiedz Link Zgłoś
os.rooj a tera Pan Naimski, wyczerpany dłuugim antka wywo- 03.06.07, 15:21 dem..;) Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: Pan Macierewicz 03.06.07, 15:45 Macierewicz jest jak królewic,jak ułan z Rakowieckiej co ruskich dusił będąc dzieckiem-sznureczkiem.On nawet nie potrafi życ w przyjażni ze swym życiem.Dołączając do braci Ka(Karamazow?)został odszukany z zapomnienia ten człowiek o spojrzeniu z damasceńskiej stali.No i są sąsiadami:złość kaczorów i szaleństwo Maciory mieszkają przez scianę!Polska to Disneyland pełen agentów i antyagentów,jak u Kafki i Mrożka.A kij im w doopę i do kukiełek,do polskiego ZOO z nieodpowiedzialnością.Na pohybel czerwonym,na pohybel czarnym,na pohybel wszystkim,nawet Kononowiczowi. Odpowiedz Link Zgłoś
jrjrjr Re: Pan Macierewicz 03.06.07, 15:57 Mieliśmy w Sejmie posła, który godzinami okupował mównicę i skacząc po ławach uciekał przed strażą marszałkowską. Ktoś go musiał zastąpić... Odpowiedz Link Zgłoś