Dodaj do ulubionych

Pan Macierewicz

03.06.07, 14:48
to jest chyba zupełnie odrębna jednostka chorobowa - paru psychiatrów mogłoby
na nim doktorat zrobić...
Obserwuj wątek
    • obraza.uczuc.religijnych Dlaczego? 03.06.07, 14:49
      Całkiem ładnie akcentuje wyrazy czytane ze swojej karty chorobowej.
    • mike.recz Pan Macierewicz ma się bardzo dobrze! 03.06.07, 14:51
      Na ryby nawet sobie chadza.



      www.hot.jpg.pl/26239-McGollum
    • os.rooj Pan MaciArewicz podziękował w kolejności: 03.06.07, 14:52
      OJcowi TadeŁuszowi, Radyju MaRyja, TWAMu i komuś tam jeszcze :-))
    • francois.jenois Re: Pan Macierewicz 03.06.07, 15:00
      Zaniepokoiłem się ostatnią nieobecnością w mediach Antoniego, mając nadzieje
      jednak , że spowodowane to jest leczeniem.
      Jednak nie :) Jest, caly on :) ze swoimi szarymi myślami.
      A jak sie opasł.. hehe..i na głowie jakiś guz mu z tej teczkowej wiedzy wyrasta :)
      ----
      Lech skończył prawo , a Jarosław sprawiedliwość
    • black_razor Re: Pan Macierewicz 03.06.07, 15:02
      3promile napisał:

      > to jest chyba zupełnie odrębna jednostka chorobowa - paru psychiatrów mogłoby
      > na nim doktorat zrobić...

      Gdzie byles jak on walczyl o demokracje to zebys mogl teraz bezkarnie pluc na
      niego ?
      • 3promile Re: Pan Macierewicz 03.06.07, 15:03
        Nie udzielaj się tak, synku. Poczytaj coś oprócz Naszego Dziennika.
    • os.rooj Pan Macierewicz - odrębna jednostka chorobowa 03.06.07, 15:04
      długością przemówienia chyba Pryncypała prześcignie?;)
    • stef111 Maciarewicz ujawnia.... 03.06.07, 15:14
      ...ale to jest dopiero preludium.... czas jeszcze przyjdzie właściwszy na
      postPZPRowców, KPPowców i innej maści UWolców.
      • janbezziemi Re: Maciarewicz ujawnia.... 03.06.07, 15:17
        Ty ,stef111, nawet nazwiska (MACIEREWICZ) nie umiesz poprawnie napisac. Idz
        spać,dziecino!
    • os.rooj a tera Pan Naimski, wyczerpany dłuugim antka wywo- 03.06.07, 15:21
      dem..;)
    • 440417mz Re: Pan Macierewicz 03.06.07, 15:45
      Macierewicz jest jak królewic,jak ułan z Rakowieckiej co ruskich dusił będąc
      dzieckiem-sznureczkiem.On nawet nie potrafi życ w przyjażni ze swym
      życiem.Dołączając do braci Ka(Karamazow?)został odszukany z zapomnienia ten
      człowiek o spojrzeniu z damasceńskiej stali.No i są sąsiadami:złość kaczorów i
      szaleństwo Maciory mieszkają przez scianę!Polska to Disneyland pełen agentów i
      antyagentów,jak u Kafki i Mrożka.A kij im w doopę i do kukiełek,do polskiego ZOO
      z nieodpowiedzialnością.Na pohybel czerwonym,na pohybel czarnym,na pohybel
      wszystkim,nawet Kononowiczowi.
    • jrjrjr Re: Pan Macierewicz 03.06.07, 15:57
      Mieliśmy w Sejmie posła, który godzinami okupował mównicę i skacząc po ławach
      uciekał przed strażą marszałkowską. Ktoś go musiał zastąpić...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka