camille_pissarro
08.06.07, 17:40
pisłaem w poniższym mało uczęszczanym wątku :
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=62767035&a=62768215
Dziś sytuacja jest juz jasna - wystosowany został pozew tak jak wczesniej
pisałem przeciwko naczelnemu Dziennika R.Krasowskiemu, bedą zapewne i kolejne.
Decydując się na ten ruch A.Michnik wie co robi, dzis bowiem, gdy GW nie ma
już tak decydujacego i powiedzmy sobie szczerze monopolistycznego głosu,
mozna bylo sprawę załatwić z poziomu publikacji na łamach dziennika z
Czerskiej, która to skazywała oponenta prktycznie na śmierć publiczną.
Dziś gdy Polacy mają sensowną alternatywę w postaci Dziennika, Rzepy Gw juz
nie ma takich mozliwości, stąd ucieczka od polemiki na łamach na wokandę
sądową ...