justin34
30.11.07, 18:50
cały mechanizm walki z PiS jest sterowany przez przerażony
establishment z nieprawego łoża, który jeszcze kilka miesięcy temu
bał się, że jego przeszłość może wyjść na jaw. Najważniejszym
zadaniem stojącym teraz przed jego partią jest - jak mówił -
przełamanie oporu mediów.
Kongres zajmie się też - dodał prezes Kaczyński - przygotowaniem
sprofesjonalizowanego planu działania na kolejne lata, który pozwoli
PiS dotrzeć do tych, do których dotąd dotrzeć się nie udało.
Prezes PiS podkreślił, że PiS chce też zwrócić się do środowisk
intelektualnych. Ocenił, że najcenniejsza część tych środowisk
popiera jego partię.
wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid,9448079,wiadomosc.html
Towarzysz Jaroslaw przemawia coraz bardziej jak tow. Gomulka,Putin
czy Chawez chociaz z pewnoscia nie zdaje sobie z tego sprawy.na
szczescie nie ma juz wladzy w rekach i nigdy nie mial jej tyle ile
wyzej wymienieni.Bardzo bym chcial wiedziec kim sa si "najcenniejsi
intelektualisci" popierajacy PiS. Nie smiem go podejrzewac o to ,ze
zalicza do nich kolaborantow Rydzyka.
Utrata wladzy uderza malamu narcyzowi coraz bardziej do glowy.