Dodaj do ulubionych

Ks. Rydzyk - kontynuacja polskiej tradycji...

IP: *.TAMP.splitrock.net 01.08.01, 01:29
Ksiadz Rydzyk nie zaistnial w prozni, na poglady ktore prezentuje jest
prawdopodobnie w dalszym ciagu w polskim spoleczenstwie zapotrzebowanie.
Wystarczy ze zacznie mowic o masonach... Nie ma na swiecie chyba drugiego kraju
w ktorym zajmowano by sie masonami w taki porazajacy sposob. Katolickie radio
powinno zajmowac sie modlitwa... powinno ? No coz, nikt nikomu nic nie
nakazuje, jak ks. Rydzyk chce latac na miotle za masonami to jego sprawa.
Ludzie ''''powinni'''' chodzic na nogach, ale jesli ktos chce chodzic na rekach lub
sie turlac to jego sprawa - to w takim sensie uzylem slowa "powinien" w
stosunku do Radia Maryja. Z oddalenia widac wyraznie jakim ks. Rydzyk jest
maluchem. Robienie wody z mozgu kobietom w chuscinach to jego specjalnosc.
Pozniej biedne mocza sie w nocy bo im sie jakies "Masony" snia.
Stad moja nadzieja ktora kiedys wyrazilem ze Polacy pojda w slady Irlandczykow -
postawia na edukacje i wiedze - co w zadnym wypadku nie stoi w sprzecznosci z
Katolicyzmem - natomiast na pewno w koncu zmiejszy zacofanie i ciemnote - i
przez to popyt na rozne "teorie spiskowe".

Obserwuj wątek
    • Gość: ethanol Re: Ks. Rydzyk - kontynuacja polskiej tradycji... IP: *.coh.org 01.08.01, 02:02
      Tys na pewno mason !!!!
      • Gość: usa Pewnie ! IP: *.TAMP.splitrock.net 01.08.01, 03:51
        Gość portalu: ethanol napisał(a):

        > Tys na pewno mason !!!!

        Do tego cyklista ! Przylece do ciebie z kolegami na miotlach w nocy i wyssiemy ci
        wszystka krew ! A reszte damy znajomym czarownicom !
    • Gość: Polska Re: Ks. Rydzyk - kontynuacja polskiej tradycji... IP: *.proxy.aol.com 01.08.01, 03:06
      Gość portalu: usa. napisał(a):

      > Ksiadz Rydzyk nie zaistnial w prozni, na poglady ktore prezentuje jest
      > prawdopodobnie w dalszym ciagu w polskim spoleczenstwie zapotrzebowanie.
      > Wystarczy ze zacznie mowic o masonach... Nie ma na swiecie chyba drugiego kraju
      >
      > w ktorym zajmowano by sie masonami w taki porazajacy sposob. Katolickie radio
      > powinno zajmowac sie modlitwa... powinno ? No coz, nikt nikomu nic nie
      > nakazuje, jak ks. Rydzyk chce latac na miotle za masonami to jego sprawa.
      > Ludzie ''''''''powinni'''''''' chodzic na nogach, ale jesli ktos chce chodzic na rekach
      > lub
      > sie turlac to jego sprawa - to w takim sensie uzylem slowa "powinien" w
      > stosunku do Radia Maryja. Z oddalenia widac wyraznie jakim ks. Rydzyk jest
      > maluchem. Robienie wody z mozgu kobietom w chuscinach to jego specjalnosc.
      > Pozniej biedne mocza sie w nocy bo im sie jakies "Masony" snia.
      > Stad moja nadzieja ktora kiedys wyrazilem ze Polacy pojda w slady Irlandczykow
      > -
      > postawia na edukacje i wiedze - co w zadnym wypadku nie stoi w sprzecznosci z
      > Katolicyzmem - natomiast na pewno w koncu zmiejszy zacofanie i ciemnote - i
      > przez to popyt na rozne "teorie spiskowe".
      >

    • Gość: Polska Re: Rada dla " USA" IP: *.proxy.aol.com 01.08.01, 03:11
      Gość portalu: usa. napisał(a):

      > Ksiadz Rydzyk nie zaistnial w prozni, na poglady ktore prezentuje jest
      > prawdopodobnie w dalszym ciagu w polskim spoleczenstwie zapotrzebowanie.
      > Wystarczy ze zacznie mowic o masonach... Nie ma na swiecie chyba drugiego kraju
      >
      > w ktorym zajmowano by sie masonami w taki porazajacy sposob. Katolickie radio
      > powinno zajmowac sie modlitwa... powinno ? No coz, nikt nikomu nic nie
      > nakazuje, jak ks. Rydzyk chce latac na miotle za masonami to jego sprawa.
      > Ludzie ''''''''powinni'''''''' chodzic na nogach, ale jesli ktos chce chodzic na rekach
      > lub
      > sie turlac to jego sprawa - to w takim sensie uzylem slowa "powinien" w
      > stosunku do Radia Maryja. Z oddalenia widac wyraznie jakim ks. Rydzyk jest
      > maluchem. Robienie wody z mozgu kobietom w chuscinach to jego specjalnosc.
      > Pozniej biedne mocza sie w nocy bo im sie jakies "Masony" snia.
      > Stad moja nadzieja ktora kiedys wyrazilem ze Polacy pojda w slady Irlandczykow
      > -
      > postawia na edukacje i wiedze - co w zadnym wypadku nie stoi w sprzecznosci z
      > Katolicyzmem - natomiast na pewno w koncu zmiejszy zacofanie i ciemnote - i
      > przez to popyt na rozne "teorie spiskowe".
      ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

      Jestescie zdrajcami i nie mieszajcie sie w polskie wartosci narodowe.

      Pojechaliscie do USA aby nie cierpiec i robic pieniadze.

      Tam jestescie niewolnikami miejscowej ludnosci-nie macie nic do pokazania tylko
      wymalowane pyski i ogromne brzuchy z powiekszonymi dupami.

      Kupcie sobie wiecej Viagra abyscie mogli byc lepszymi samicami i bykami
      zapladniajacymi. Keep your hands out of Poland
      >

      • Gość: usa. Re: Rada dla IP: *.TAMP.splitrock.net 01.08.01, 03:49
        Gość portalu: Polska napisał(a):
        > Jestescie zdrajcami i nie mieszajcie sie w polskie wartosci narodowe.
        > Pojechaliscie do USA aby nie cierpiec i robic pieniadze.
        > Tam jestescie niewolnikami miejscowej ludnosci-nie macie nic do pokazania tylko
        > wymalowane pyski i ogromne brzuchy z powiekszonymi dupami.
        > Kupcie sobie wiecej Viagra abyscie mogli byc lepszymi samicami i bykami
        > zapladniajacymi. Keep your hands out of Poland
        >

        Ciekawe ze powyzsze pisze osoba (podpisujaca sie Polska) z adresu
        proxy.aol.com .... - America on Line ! Niektorzy piszacy tutaj chyba mocno pija
        alkohol....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka