Gość: usa.
IP: *.TAMP.splitrock.net
01.08.01, 01:29
Ksiadz Rydzyk nie zaistnial w prozni, na poglady ktore prezentuje jest
prawdopodobnie w dalszym ciagu w polskim spoleczenstwie zapotrzebowanie.
Wystarczy ze zacznie mowic o masonach... Nie ma na swiecie chyba drugiego kraju
w ktorym zajmowano by sie masonami w taki porazajacy sposob. Katolickie radio
powinno zajmowac sie modlitwa... powinno ? No coz, nikt nikomu nic nie
nakazuje, jak ks. Rydzyk chce latac na miotle za masonami to jego sprawa.
Ludzie ''''powinni'''' chodzic na nogach, ale jesli ktos chce chodzic na rekach lub
sie turlac to jego sprawa - to w takim sensie uzylem slowa "powinien" w
stosunku do Radia Maryja. Z oddalenia widac wyraznie jakim ks. Rydzyk jest
maluchem. Robienie wody z mozgu kobietom w chuscinach to jego specjalnosc.
Pozniej biedne mocza sie w nocy bo im sie jakies "Masony" snia.
Stad moja nadzieja ktora kiedys wyrazilem ze Polacy pojda w slady Irlandczykow -
postawia na edukacje i wiedze - co w zadnym wypadku nie stoi w sprzecznosci z
Katolicyzmem - natomiast na pewno w koncu zmiejszy zacofanie i ciemnote - i
przez to popyt na rozne "teorie spiskowe".