Gość: Ryszard
IP: *.inter / 10.0.0.*
11.08.03, 17:15
Kto zapłaci za ten obóz? Znając pomysłowość naszych kapturowych
za ten obóz zapłacimy wszyscy - my podatnicy, podobnie jak za
katolickie szkoły i prace katechetów i kapturowych w szkołach
państwowych. Czarni orgaznizatorami są wspaniałymi, jeszcze
lepszymi w dojeniu państwa.