Dodaj do ulubionych

Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z mandatu.

14.01.08, 17:00
za TVP Info
Obserwuj wątek
    • pies_na_czarnych Re: Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z manda 14.01.08, 17:04
      Opus Dei wycofuje sie na z gory upatrzone stanowiska.
      • skiin-power Gilowska w Opus Dei? jaiś link może? 14.01.08, 17:06
        • bpkw "Problemy zdrowotne"... :) 14.01.08, 17:11
          Chyba wszyscy znaja zrodlo "pronle,ow zdrowotnych" Pani Zyty.
          Szkoda mi jej , z przyczyn czysto ludzkich.
          Nie zmienia to jednak w niczym mojej opinii, ze byla zdecydowanie najgorszym
          ministrem finansow po 1989 roku.
          Z Pani Zyty byl taki ekonomista, jak z koziej d..y traba.
          • pies_na_czarnych Re: "Problemy zdrowotne"... :) 14.01.08, 19:43
            Problemy zdrowotne to ma jej matka. Beata jest zdrowa jak ryba, pije
            tez jak ryba :o))
          • skin.powerr jakby została w PO to byś ją ubóstwiał hipokryto! 14.01.08, 20:37
        • pies_na_czarnych Re: Gilowska w Opus Dei? jaiś link może? 14.01.08, 17:13
          Masz ich tu od hu i ciut, ciut
          search.live.com/results.aspx?q=Gilowska%2C+Opus+Dei&mkt=en-GB&FORM=IEFM&src=IE-SearchBox
      • trzymilionowy.post Re: Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z manda 14.01.08, 17:07
        Jakiś Jan Filip Libicki ma zająć jej miejsce.

        www.janfiliplibicki.pl/
        • piglowacki Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z manda 14.01.08, 19:03

          trzymilionowy.post napisał:

          > Jakiś Jan Filip Libicki ma zająć jej miejsce.
          >
          > www.janfiliplibicki.pl/


          Z TEGO KLANU Libickich ? Chyba GW niedawno o KLANIE pisała.

          Cuś mi się wydaje, że Populista i Socjotechnik BEZ ZASAD dał jej propozycję nie
          do odrzucenia.

          Dla przetrwania P(i)C SEKTY KRYTYCZNE będą najbliższe miesiące i tej wojnie „na
          noże w PiS” trupy ścielą się gęsto, a Populista i Socjotechnik BEZ ZASAD z
          samymi „SUSŁOIDAMI” zamierza się ostać.

          I jak by na to nie patrzeć pozbycie się NIEPEWNEJ Beaty, tak jak pozbył się
          Zalewskiego & Co., jest zachowaniem racjonalnym GENIUSZA żoliborskiego

          = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

          „Opowieść zwolenników IV Rzeczypospolitej to polityczny thriller, w części już
          przetestowany za rządów Jana Olszewskiego. Może być kontynuowany, jeżeli jego
          konstruktorzy zdołają opanować język debaty publicznej, zburzyć dotychczasową
          hierarchię społecznych wartości, czyli znieść panowanie w sferze symbolicznej
          zwolenników III RP. Trzeba na to trochę czasu. Elity wyruszyły więc na wojnę.”
          - Prof. J.Raciborski (11.02.2005)
          • trzymilionowy.post Re: Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z manda 14.01.08, 20:25
            Obecnie jest mu zupełnie niepotrzebna, a w razie katalogów
            może być nawet problemem.
            Zgadza się, że jego zachowanie jest jak najbardziej racjonalne.
            Była potrzebna w rządzie ale to się skończyło.
      • pla_cebo Re: Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z manda 14.01.08, 19:10
        pies_na_czarnych napisała:

        > Opus Dei wycofuje sie na z gory upatrzone stanowiska.

        W GW choroba oblezonej twierdzy przyjmuje bardzo smieszne formy...
    • porannakawa20 Re: Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z manda 14.01.08, 17:09
      Po prostu - w Poznaniu, gdzie ją popędził Kaczyński jako desantowca z Lublina -
      olali ją totalnie.
      Nawet tam biura swojego poselskiego nie założyła - wiedziała i czuła jak
      poznaniacy ją potraktują.
      Pisiórkowa porażka!
    • sebj.1 Re: Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z manda 14.01.08, 17:14
      Ku chwale ojczyzny. Dała dobry przykład swoim obecnym kolegom mam
      nadzieje że pójdą w jej ślady.
    • 440417mz Re: Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z manda 14.01.08, 17:16
      Słaba płeć?Bo też TW, Boney M się nie poddał!
    • ponte_aronte znów kłamali 14.01.08, 17:16
      nie tak dawno stanowczo zaprzeczali, a teraz Putra mówi, że od dawna nosiła się ztym zamiarem
    • doc.holliday Każdy kto sie zadaje z PiS marnie kończy 14.01.08, 17:22
    • ossey Re:Zyczmy zdrowia pani prof. Gilowskiej 14.01.08, 17:23
      • mmikki Re:Zyczmy zdrowia pani prof. Gilowskiej 14.01.08, 17:24
        jak jej zyczycie zdrowia to załatwcie, żeby dr g. znowu operował
        • ossey Re:Potrzebny jest pezszczep? Ma Relige. 14.01.08, 17:30
          • mmikki Re:Potrzebny jest pezszczep? Ma Relige. 14.01.08, 17:32
            sam sie przeszczepiaj u Religi! ten alkoholik wiele kat temu przestał odróżniać
            serce od watroby
            a poza tym
            w tych dniach traci PRAWO DO WYKONYWANIA ZAWODU lekarza
        • pies_na_czarnych Re:Zyczmy zdrowia pani prof. Gilowskiej 14.01.08, 17:37
          Niech tyle nie chleje to bedzie zdrowa.
    • haen1950 Re: Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z manda 14.01.08, 17:29
      Może i choróbsko, choć nie bardzo wierzę. Najprawdopodobniej nie
      chce się włóczyć po sądach w rozlicznych procesach pisiorków. Nawet
      w charakterze świadka.

      Liczy na to, że rezygnacja załatwi jej spokój na resztę życia.
      Zobaczymy, bo przekręty finansowe Kaczorów jeszcze nie ruszone,
      choćby te LFO dla Krauzego za friko.
      • ossey Re: Przynjmniej w tym wypadki bys zamknal 14.01.08, 17:31
        jadaczke.
        • of.mohair.born A co Ty Ossey 14.01.08, 17:38
          dyskutujesz z forumowymi Palikotami?;-)




          ossey napisał:
    • zapijaczony_ryj Jedynem lekarstwem ,zeby nie zidiocieć jest 14.01.08, 17:36
      odejscie z PIS

      upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a7/Gilowska_Kaczynski.jpg
    • mmikki Filip Libicki? 14.01.08, 17:44
      młody Libicki obejmie po niej mandat? to fajnie, bo klan Libickich żre się z
      częścia PC
      • 440417mz Re: Filip Libicki? 14.01.08, 17:47
        To ten na inwalidzkim wózku?Ot i młode kadry PiS.Nic dodać nic ująć.
        • jrjrjr Posłanka Gilowska 14.01.08, 19:42
          Posłanka Gilowska wyPiSała się z tonącej tratwy.
          Nagle bliźniacy przestali w niej budzić uczucia macierzyńskie.
      • skin.powerr Re: Filip Libicki? 14.01.08, 20:38
        nie cierpie tego kaleki
    • 440417mz Re: Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z manda 14.01.08, 20:33
      J Kaczyński,dr praw a matka polonistka wytłumaczył ostatecznie:Jedyny
      wzgląd(?)to wzgląd zdrowotny!Jezuuuu,jak premierem Polski mógł być mały
      człowieczek,prawie karzeł i Polak dopiero w drugim pokoleniu?
    • trzymilionowy.post Re: Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z manda 14.01.08, 21:53
      www.rp.pl/artykul/2,83822.html
      Biuletyn PiSu rzucił taką wersję.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka