pies_na_czarnych Re: Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z manda 14.01.08, 17:04 Opus Dei wycofuje sie na z gory upatrzone stanowiska. Odpowiedz Link Zgłoś
bpkw "Problemy zdrowotne"... :) 14.01.08, 17:11 Chyba wszyscy znaja zrodlo "pronle,ow zdrowotnych" Pani Zyty. Szkoda mi jej , z przyczyn czysto ludzkich. Nie zmienia to jednak w niczym mojej opinii, ze byla zdecydowanie najgorszym ministrem finansow po 1989 roku. Z Pani Zyty byl taki ekonomista, jak z koziej d..y traba. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: "Problemy zdrowotne"... :) 14.01.08, 19:43 Problemy zdrowotne to ma jej matka. Beata jest zdrowa jak ryba, pije tez jak ryba :o)) Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Gilowska w Opus Dei? jaiś link może? 14.01.08, 17:13 Masz ich tu od hu i ciut, ciut search.live.com/results.aspx?q=Gilowska%2C+Opus+Dei&mkt=en-GB&FORM=IEFM&src=IE-SearchBox Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z manda 14.01.08, 17:07 Jakiś Jan Filip Libicki ma zająć jej miejsce. www.janfiliplibicki.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
piglowacki Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z manda 14.01.08, 19:03 trzymilionowy.post napisał: > Jakiś Jan Filip Libicki ma zająć jej miejsce. > > www.janfiliplibicki.pl/ Z TEGO KLANU Libickich ? Chyba GW niedawno o KLANIE pisała. Cuś mi się wydaje, że Populista i Socjotechnik BEZ ZASAD dał jej propozycję nie do odrzucenia. Dla przetrwania P(i)C SEKTY KRYTYCZNE będą najbliższe miesiące i tej wojnie „na noże w PiS” trupy ścielą się gęsto, a Populista i Socjotechnik BEZ ZASAD z samymi „SUSŁOIDAMI” zamierza się ostać. I jak by na to nie patrzeć pozbycie się NIEPEWNEJ Beaty, tak jak pozbył się Zalewskiego & Co., jest zachowaniem racjonalnym GENIUSZA żoliborskiego = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = „Opowieść zwolenników IV Rzeczypospolitej to polityczny thriller, w części już przetestowany za rządów Jana Olszewskiego. Może być kontynuowany, jeżeli jego konstruktorzy zdołają opanować język debaty publicznej, zburzyć dotychczasową hierarchię społecznych wartości, czyli znieść panowanie w sferze symbolicznej zwolenników III RP. Trzeba na to trochę czasu. Elity wyruszyły więc na wojnę.” - Prof. J.Raciborski (11.02.2005) Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z manda 14.01.08, 20:25 Obecnie jest mu zupełnie niepotrzebna, a w razie katalogów może być nawet problemem. Zgadza się, że jego zachowanie jest jak najbardziej racjonalne. Była potrzebna w rządzie ale to się skończyło. Odpowiedz Link Zgłoś
pla_cebo Re: Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z manda 14.01.08, 19:10 pies_na_czarnych napisała: > Opus Dei wycofuje sie na z gory upatrzone stanowiska. W GW choroba oblezonej twierdzy przyjmuje bardzo smieszne formy... Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa20 Re: Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z manda 14.01.08, 17:09 Po prostu - w Poznaniu, gdzie ją popędził Kaczyński jako desantowca z Lublina - olali ją totalnie. Nawet tam biura swojego poselskiego nie założyła - wiedziała i czuła jak poznaniacy ją potraktują. Pisiórkowa porażka! Odpowiedz Link Zgłoś
sebj.1 Re: Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z manda 14.01.08, 17:14 Ku chwale ojczyzny. Dała dobry przykład swoim obecnym kolegom mam nadzieje że pójdą w jej ślady. Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z manda 14.01.08, 17:16 Słaba płeć?Bo też TW, Boney M się nie poddał! Odpowiedz Link Zgłoś
ponte_aronte znów kłamali 14.01.08, 17:16 nie tak dawno stanowczo zaprzeczali, a teraz Putra mówi, że od dawna nosiła się ztym zamiarem Odpowiedz Link Zgłoś
mmikki Re:Zyczmy zdrowia pani prof. Gilowskiej 14.01.08, 17:24 jak jej zyczycie zdrowia to załatwcie, żeby dr g. znowu operował Odpowiedz Link Zgłoś
mmikki Re:Potrzebny jest pezszczep? Ma Relige. 14.01.08, 17:32 sam sie przeszczepiaj u Religi! ten alkoholik wiele kat temu przestał odróżniać serce od watroby a poza tym w tych dniach traci PRAWO DO WYKONYWANIA ZAWODU lekarza Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re:Zyczmy zdrowia pani prof. Gilowskiej 14.01.08, 17:37 Niech tyle nie chleje to bedzie zdrowa. Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Re: Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z manda 14.01.08, 17:29 Może i choróbsko, choć nie bardzo wierzę. Najprawdopodobniej nie chce się włóczyć po sądach w rozlicznych procesach pisiorków. Nawet w charakterze świadka. Liczy na to, że rezygnacja załatwi jej spokój na resztę życia. Zobaczymy, bo przekręty finansowe Kaczorów jeszcze nie ruszone, choćby te LFO dla Krauzego za friko. Odpowiedz Link Zgłoś
of.mohair.born A co Ty Ossey 14.01.08, 17:38 dyskutujesz z forumowymi Palikotami?;-) ossey napisał: Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj Jedynem lekarstwem ,zeby nie zidiocieć jest 14.01.08, 17:36 odejscie z PIS upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a7/Gilowska_Kaczynski.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
mmikki Filip Libicki? 14.01.08, 17:44 młody Libicki obejmie po niej mandat? to fajnie, bo klan Libickich żre się z częścia PC Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: Filip Libicki? 14.01.08, 17:47 To ten na inwalidzkim wózku?Ot i młode kadry PiS.Nic dodać nic ująć. Odpowiedz Link Zgłoś
jrjrjr Posłanka Gilowska 14.01.08, 19:42 Posłanka Gilowska wyPiSała się z tonącej tratwy. Nagle bliźniacy przestali w niej budzić uczucia macierzyńskie. Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z manda 14.01.08, 20:33 J Kaczyński,dr praw a matka polonistka wytłumaczył ostatecznie:Jedyny wzgląd(?)to wzgląd zdrowotny!Jezuuuu,jak premierem Polski mógł być mały człowieczek,prawie karzeł i Polak dopiero w drugim pokoleniu? Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: Pani Beata Zyta Gilowska zrezygnowała z manda 14.01.08, 21:53 www.rp.pl/artykul/2,83822.html Biuletyn PiSu rzucił taką wersję. Odpowiedz Link Zgłoś