Dodaj do ulubionych

Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne

30.06.05, 10:48
Brawo Europo
Obserwuj wątek
    • 2yoo4yoocorne2 General Franco w grobie sie przewraca,Giertych tez 30.06.05, 10:48
      To juz czwarty kraj na swiecie,po Holandii,Belgii,Kanadzie.Nic juz nie
      powstrzyma fali...
      • navaira Cały klan Giertychów w grobie się przewraca :) 30.06.05, 10:58
        Daj nam to Panie zobaczyć jak najprędzej!
        • avant-garde przyjdzie islam i wyrowna :))) 30.06.05, 11:08
          • panatha W Hiszpani tez juz czas na zoolfili i gerontofilii 30.06.05, 11:56

• gatsby CZŁOWIEK TAK ! HOMOSEKSUALIZM NIE ! 30.06.05, 14:02
              Strona Sprzeciwu Społecznego
              www.homoseksualizm.org
              • mkgr78 Re: CZŁOWIEK TAK ! HOMOSEKSUALIZM NIE ! 30.06.05, 14:25
                CZLOWIEK TAK; HOMOFOBIA -NIE
                A moze uwazasz, ze homoseksualisci to nie ludzie. Tacy jak wy wysylali ich do
                obozów koncentracyjnych. Zycze zdrowia, bo chlopcom z Frondy naprawde go brakuje
                • mmos1 DZIECKO TAK !!! NARKOMAN NIE !!! 30.06.05, 17:12
                  Czy tak sobie trudno lewakowi wyobrazić, że można potępić czyn bez człowika.

Proszę sobie wyobrazić, że Pańskie dziecko zaczyna ćpać. To chyba oczywiste, że
                  pnie akceptuje Pan czynu chociaż dalej kocha dziecko.

Chyba, że w ramach toleracji macha ręko i mówi "róbta co chceta" To się nazywa
                  dopiero postęp i toleracja. (w końcu dzieci mają "naturalną" tendecję do głupich
                  zacowań więc nie wolno gwałćić ich natury)
                  • aniolgabriel Re: DZIECKO TAK !!! NARKOMAN NIE !!! 30.06.05, 21:46
                    mmos1 napisał:

> Czy tak sobie trudno lewakowi wyobrazić, że można potępić czyn bez człowika.
                    >
                    > Proszę sobie wyobrazić, że Pańskie dziecko zaczyna ćpać. To chyba oczywiste,
                    że
                    > pnie akceptuje Pan czynu chociaż dalej kocha dziecko.
                    >
                    > Chyba, że w ramach toleracji macha ręko i mówi "róbta co chceta" To się nazywa
                    > dopiero postęp i toleracja. (w końcu dzieci mają "naturalną" tendecję do
                    głupic
                    > h
                    > zacowań więc nie wolno gwałćić ich natury)
                    nie wolno???Bo co???Panu się to nie podoba???To niech się pan zabije,bo innego
                    wyjscia nie ma.Nie pana interes kto,z kim,gdzie i za ile.Jest demokracja i
                    wolność.A nawet pluralizm.Czyli wielość.A interesowanie się cudzymi sprawami to
                    zwykłe chamstwo,chyba że dotyczy realnej pomocy tym,którzy o nia poproszą.Ja
                    się nie pytam o pana sprawy sercowe,ale ode mnie wara.Bo bedę niemiły.
                    • coster GEJOM TAK !!! FASZYZUJACYM HOMOFOBOM - NIE !!! 30.06.05, 23:41
                      • hektor-72 Re: GEJOM TAK !!! FASZYZUJACYM HOMOFOBOM - NI 01.07.05, 04:08
                        gdzie ty widzisz faszyzm w Polsce you moron!?
                        • sceptyk40 Re: GEJOM TAK !!! FASZYZUJACYM HOMOFOBOM - NI 01.07.05, 07:45
                          To taki gejowski chwyt propagandowy - nie wyjesz z zachwytu nad mądrą inaczej
                          Hiszpanią - to jesteś faszyzujący homofob.
                • aniolgabriel Re: CZŁOWIEK TAK ! HOMOSEKSUALIZM NIE ! 30.06.05, 21:42
                  mkgr78 napisała:

> CZLOWIEK TAK; HOMOFOBIA -NIE
                  > A moze uwazasz, ze homoseksualisci to nie ludzie. Tacy jak wy wysylali ich do
                  > obozów koncentracyjnych. Zycze zdrowia, bo chlopcom z Frondy naprawde go
                  brakuj
                  > e
                  zdrowia???Chyba umysłowego!!!!
              • aniolgabriel Re: CZŁOWIEK TAK ! HOMOSEKSUALIZM NIE ! 30.06.05, 21:41
                powiedz mi,z jakiego powodu obchodzi cię czyjs tyłek.A może zajmiesz się
                swoim,małorolny,co????
              • aniolgabriel Re: CZŁOWIEK TAK ! HOMOSEKSUALIZM NIE ! 30.06.05, 21:55
                gatsby napisał:

> Strona Sprzeciwu Społecznego
                > www.homoseksualizm.org
                ciekawe czemu nie sprzeciwiasz się Rudym,Krótkowidzom,Niskim,Wysokim,W za
                dużych butach,Głodnym,chorym,smutnym,porzuconym,a za to interesuje cię cudzy
                tyłek.Czyżby to tłumiony pociąg seksualny???
            • 7uop gdybys baranie rozumial znaczenie slow, ktorych 30.06.05, 17:47
              uzywal, to bys ich razem tak nie zestawial (bo do siebie nie pasuja)
            • peel3 Re: W Hiszpani tez juz czas na zoolfili i geronto 30.06.05, 19:45
              Nudny jesteś z tymi rymami częstochowskim. Widze ten twój wierszyk przy prawie
              każdym wątku. Natręctwa są ponoć do wyleczenia. Poszukaj kompetentnego
              specjalisty.
            • aniolgabriel Re: W Hiszpani tez juz czas na zoolfili i geronto 30.06.05, 21:39
              a tak między nami mówiąc to co cię to obchodzi???Czemu wpi....nasz się w cudze
              sprawy???Gerontofilia to pociąg do starców.Każda młodsza od ciebie osoba to
              gerontofil.I wolno i tej osobie i tobie.Nikogo nie ma prawa to obchodzic.Tak
              jak ciebie nie ma prawa obchodzic cudze życie.Zainteresuj się czy ludzie mają
              co jeść,w co się ubrać a nie tym z kim się p....ą.Jak lubisz plotkować i
              obmawiac to uważaj,bo stracisz język,plociuchu.
            • aniolgabriel Re: W Hiszpani tez juz czas na zoolfili i geronto 30.06.05, 21:53
              a znasz prostaczku znaczenie tych słów????Jeśli tak,to wytłumacz,co cię to
              obchodzi kto z kim i gdzie????Nie twoja sprawa,zrozum to wreszcie.Szkoda że nie
              znamy sie blizej bo bym ci wytłumaczył na czym polega pluralizm i wolność
              wyboru.
              zawsze interesowało mnie z jakiego powodu chamy plotkują i obmawiają innych.Nie
              lepiej zając się czymś konstruktywnym,np pomoca ubogim???Okazuje się ze
              plotkują właśnie ubodzy.Duchem.
              • coster NISZCZENIE CUDZEGO ZYCIA DLA DOBRA WLASNEJ RODZINY 01.07.05, 00:16
                • hektor-72 Re: NISZCZENIE CUDZEGO ZYCIA DLA DOBRA WLASNEJ RO 01.07.05, 04:13
                  kto cie splodzil?a moze plynales rynsztokiem i ktos cie znalazl?co tobie
                  przeszkadza normalna rodzina?jestes jak rak toczacy zdrowa komorke!
      • amdrzej11 Re: General Franco w grobie sie przewraca,Giertyc 30.06.05, 11:12
        Kazda fala ma to do siebie, ze przychodzi i odchodzi. Odchodzac czesto zabiera
        za soba rowniez tych, ktorzy tak na nia czekali i podziwiali.
      • citizenkane4 ""''..*** 30.06.05, 11:46
        Sam jestem gejem, lub pedalem( jak kto woli) ale nie chcialbym aby prawo zezwalalo na adopcje dzieci przez pary homo. Geje i lesbijki nie zyja na innej planecie, ale sa czescia spoleczenstwa i powinni sie z jego opinia liczyc. A ludzie nie sa gotowi na takie "nowosci". Wszyscy zadowoleni? hehe
        • rraattii Re: ""''..*** 30.06.05, 14:31
          Na pewno zadowolony jesteś ty. A jeśli ty jesteś gejem, to ja baletnicą. Tani
          chwyt, ot co. Ja jestem gejem i opowiadam się za prawem do adopcji. Nie wiem,
          czy sam bym się na to zdecydował, ale powinna być taka możliwość.
          • amdrzej11 Re: ""''..*** 30.06.05, 14:42
            Jasne! I za czym jeszcze sie opowiadasz?
          • precz_z_pedalstwem [...] 30.06.05, 18:51
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • explodo Re: ""''..*** 30.06.05, 21:57
            Podpisuje sie pod Twoim postem!
            Każdy ma prawo do istnienia w społeczeństwie.
            Czy jest gay czy hetero to jest jego wyłączna sprawa
            Pozdrawiam wszystkich
      • zdrowy_dystans Smiac mi sie chce, bo sekta myslala,ze... 30.06.05, 15:00
        Smiac mi sie chce, bo sekta myslala,ze ludzie sie jej wystrasza...

Zdecydowana wiekszosc ludzi w Hiszpanii jest ZA !!!

W Hiszpanii rodzina to "ulica" - a nie "izolatka" typu tatus i mamusia !

Hiszpana wychowuje cala dzielnica !
        • sceptyk40 Re: Smiac mi sie chce, bo sekta myslala,ze... 01.07.05, 07:46
          I efekty tego wychowania widać - wzrost liczby homoseksualistów. To ci dopiero
          postęp cywilizacyjny.
    • marcus_crassus zadnych dzieci dla homo 30.06.05, 10:50
      do tej pory bylem tolerancyjny. jak czytam takie newsy ze dwoch kolesi zyjacych w homoseksualnym zwiazku bedzie moglo wychowywac dziecko to zygac mi sie chce...

kto chcialby miec dwoch tatusiow??

bo ja nigdy
      • navaira Dom dziecka lepszym rozwiązaniem 30.06.05, 10:57
        Pewnie, kto wolałby mieć dwie mamusie czy dwóch tatusiów, skoro można mieć 15
        kolegów w pokoju i wychowawcę
        • amdrzej11 [...] 30.06.05, 11:13
        • kraq Re: Dom dziecka lepszym rozwiązaniem 30.06.05, 11:26
          co za bzdura! i jedyna dla nich alternatywa jest adopcja przez pare zboczencow?
          moze od razu oddajmy je zadeklarowanym pedofilom, przynajmniej od razu wiadomo,
          ze pedofile i nie trzeba sie gubic w domyslach co sie dzieje z dzieciakiem
          • pe1 Re: Dom dziecka lepszym rozwiązaniem 30.06.05, 11:51
            > co za bzdura! i jedyna dla nich alternatywa jest adopcja przez pare zboczencow?
            > moze od razu oddajmy je zadeklarowanym pedofilom, przynajmniej od razu wiadomo,
            > ze pedofile i nie trzeba sie gubic w domyslach co sie dzieje z dzieciakiem

rozumiem, że mówisz o heteroseksualnych pedofilach, bo tych jest 95%
            • green_s Re: Dom dziecka lepszym rozwiązaniem 30.06.05, 11:57
              A co to ma do rzeczy? Masz dyskalkulię? Zapoznaj się z różnicami między liczbą bezwzględną, a względną, a potem sam sobie odpowiedz na pytanie - dlaczego wygłosiłem kompletną bzdurę.
              • pe1 Re: Dom dziecka lepszym rozwiązaniem 30.06.05, 12:04
                zapoznałem się i podtrzymuję tezę, że bredzisz nie na temat
                • green_s [...] 30.06.05, 12:09
            • kraq Re: Dom dziecka lepszym rozwiązaniem 30.06.05, 12:05
              tak wiem juz wiem. homole sa lepiej wyksztalceni, tolerancyjni i otwarci na
              swiat. kolezanka mowi, ze nawet piekniejsi i w ogole cud miod, jak z reklamy.
              no az zaluje, ze nie mialem dwoch tatusiow hehe
          • gabbriell Re: Dom dziecka lepszym rozwiązaniem 30.06.05, 22:11
            kraq napisał:

> co za bzdura! i jedyna dla nich alternatywa jest adopcja przez pare
            zboczencow?
            >
            > moze od razu oddajmy je zadeklarowanym pedofilom, przynajmniej od razu
            wiadomo,
            >
            > ze pedofile i nie trzeba sie gubic w domyslach co sie dzieje z dzieciakiem
            bzdura???A widziałeś kidyś dom dziecka zod wewnątrz????A pytałeś co się dzieje
            z dzieckiem kiedy dorasta i je wyrzucają z domu dziecka???Przejdź się na
            Centralny i zobacz tych bezdomnych młodych ludzi.BREDZISZ jak potłuczony bo
            żyjesz w swoim intymnym małym świecie.
        • mirmilek Re: Dom dziecka lepszym rozwiązaniem 30.06.05, 12:05
          W hiszpanii nie ma takiej potrzeby. Jest wiecej chetnych do adopcji niz dzieci
          do adoptowania. Srednio na adopcje czeka sie 7 lat. Dlatego tak popularne sa
          adopcje miedzynarodowe.
        • ressel Re: Dom dziecka lepszym rozwiązaniem 30.06.05, 12:11
          czekają w domu dziecka, aż ktoś się nimi
          > zainteresuje. Często czekają tak do 18 urodzin.

Czekają te dzieci, które adoptowane być nie mogą (a jest ich niestety
          większość), ponieważ rodzicom nie odebrano praw. Małżeństw pragnących
          zaadoptować dziecko jest o wiele więcej niż dzieci "adoptowalnych" - te szybko
          znajdują nowe rodziny. Proponuję najpierw się dowiedzieć, potem pisać.
          ER
      • vitmik CZYZBY PEDRYLE WYKUPILI ABONAMENT NA 30.06.05, 10:57
        WIADOMOSCI O NICH W WYBORCZEJ? CODZIENNIE MAMY DAWKE INFORMACJI DOTYCZACEJ TEJ
        CHOROBY ZWANEJ PRZEZ NIEKTORYCH MILOSCIA INACZEJ
        • werter-6 możesz zmienic gazetę! vitmik 30.06.05, 11:09
          np. Nasz Dziennik
          • amdrzej11 Re: możesz zmienic gazetę! vitmik 30.06.05, 11:14
            "Ucz sie nawet od diabla".
          • vitmik Re: możesz zmienic gazetę! vitmik 30.06.05, 11:30
            niestety,najczesciej cytowana jest wybiorcza. nawet jej nie kupujac jestem nia
            otoczony. kiedys byla bardzo dobra,kupowalem ja od poczatku,teraz ja czytam
            tylko i wylacznie dla sportu
          • dooden Re: możesz zmienic gazetę! vitmik 30.06.05, 12:57
            A tobie to już jedna gazeta gejowska nie wystarczy?
            Jedź do Hiszpanii - tam, twoi kumple mają ich całe stosy!
            • gabbriell Re: możesz zmienic gazetę! vitmik 30.06.05, 22:16
              dooden napisał:

> A tobie to już jedna gazeta gejowska nie wystarczy?
              > Jedź do Hiszpanii - tam, twoi kumple mają ich całe stosy!
              nie wyrzucaj nikogo z kraju,bo mozesz ty zostać wyrzucony.Nie przeginaj.
        • quasimodos1 Re: CZYZBY PEDRYLE WYKUPILI ABONAMENT NA 30.06.05, 11:24
          Ale o ponad milionowej demonstracji w Hiszpanii przeciwko legalizacji małzeństw
          homoseksów, jakoś GW nie wspomniała...
          • werter-6 Owszem wspomniala! quasimodos1 30.06.05, 11:27
            Ale to byla impreza organizowana przez "Czarny instytut"
          • pe1 Re: CZYZBY PEDRYLE WYKUPILI ABONAMENT NA 30.06.05, 17:40
            KŁAMIESZ

wspominała, tutaj: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53621,2775287.html
          • gabbriell Re: CZYZBY PEDRYLE WYKUPILI ABONAMENT NA 30.06.05, 22:17
            quasimodos1 napisał:

> Ale o ponad milionowej demonstracji w Hiszpanii przeciwko legalizacji
            małzeństw
            >
            > homoseksów, jakoś GW nie wspomniała...
            milion fanatyków rodem ze średniowiecza przeciwko ilu????
        • amdrzej11 Re: CZYZBY PEDRYLE WYKUPILI ABONAMENT NA 30.06.05, 11:55
          Oni nie wykupili abonamentu, oni go s p r z e d a j a!
        • gabbriell Re: CZYZBY PEDRYLE WYKUPILI ABONAMENT NA 30.06.05, 22:15
          vitmik napisał:

> WIADOMOSCI O NICH W WYBORCZEJ? CODZIENNIE MAMY DAWKE INFORMACJI DOTYCZACEJ
          TEJ
          > CHOROBY ZWANEJ PRZEZ NIEKTORYCH MILOSCIA INACZEJ
          masz rację,to durne określenie.Miłość jest jedna.miłość inaczej to
          nienawiść.Właśnie ty jesteś kochającym inaczej.
      • le_marcus76 totalna porażka moralności... 30.06.05, 11:00
        Upadek ludzkości trwa... Dla przyjemności homoseksualistów cierpieć będą
        niewinne i bezbronne dzieci! To ma byc Europa XXI wieku??? Europa za kilka lat
        będzie jedną wielką Sadomą... Bóg sie wkurzy...
        • orion_kr Re: totalna porażka moralności... 01.07.05, 01:46
          a skad Ty wiesz co Boga wkurza, mesjasz sie qrwa znalazl...
      • kamajkore eee tam... 30.06.05, 11:12
        zastanów się - wiele dzieci juz teraz ma 2 tatusiów/ mamusie, bo rodzice się
        rozwodzą i żenią powtórnie. wiele dzieci nie zna ani mamusi ani tatusia i jest
        skazane na dom dziecka. więc jesli adoptowane przez gejów/lesbijki będzie pod
        opieką pary dojrzałych i kochających się osób to będzie to dla niego raczej
        lepiej niz gorzej (oczywiście o ile "życzliwi" w otoczeniu dadzą im żyć
        normalnie, o co w polsce na razie trudno by było...)
      • szonas Re: zadnych dzieci dla homo 30.06.05, 11:14
        Mnie by nei przeszkadzalo, jesli bym sie w takim domu wychowywal od dziecka.
        • amdrzej11 Re: zadnych dzieci dla homo 30.06.05, 11:14
          Powodzenia!
        • arri435 Re: zadnych dzieci dla homo 30.06.05, 13:27
          a skąd wiesz???
      • ibykos Ja bym chcial miec dwoch ojcow lub dwie mamy!!! 30.06.05, 12:46
        Mam dwoch znajomych,ktorzy adoptowali dziecko.Sa cudownymi rodzicami.
      • gabbriell Re: zadnych dzieci dla homo 30.06.05, 22:08
        marcus_crassus napisał:

> do tej pory bylem tolerancyjny. jak czytam takie newsy ze dwoch kolesi
        zyjacych
        > w homoseksualnym zwiazku bedzie moglo wychowywac dziecko to zygac mi sie
        chce.
        > ..
        >
        >
        > kto chcialby miec dwoch tatusiow??
        >
        > bo ja nigdy
        >
        a znałeś chociaż jednego,czy do każdego faceta w domu mówiłeś ,,wójku"???
      • hektor-72 Re: zadnych dzieci dla homo 01.07.05, 04:22
        Prawde powiadasz .Ta gejowsko-komunistyczna zaraza rozpyla sie coraz bardziej
        na swiecie,jak tak dalej pojdzie chyba zloze wniosek o azyl w Iranie,bo tam
        jeszcze dlugo beda ponowac normalne stosunki spoleczne.Kobiety znaja swoje
        miejsce w rodzinie,nie ma puszczalstwa zwanego spnsoringiem ani pieprzenia bez
        sensu w wykonaniu dwoch facetow.
    • bedulek [...] 30.06.05, 10:58
    • cavolfiore BRAWO ESPANA!!! 30.06.05, 11:01
      ... Jezus Maria, swiat zwariowal! Mietek, Wieska, tylko my sie ostalysmy te
      normalne...
      • jockerkjs Re: BRAWO ESPANA!!! 30.06.05, 11:09
        Jak sie czyta takie teksty i to od pewnego czesu juz co dziennie (chyab
        pedrichy abonament kupili czy cos)to jestem za przyjeciem Tureckich zbojow do
        unni a co za tym idzie jeszcze wiekasza islamizacja europy, a wtedy wiadomo co
        bedzie.
        • cavolfiore BRAWO ESPANA!!! 30.06.05, 11:18
          ...Lolaboga co sie dzieje! Mietek rzucej grabie, Wieska do chalupy po rozaniec,
          trza do probosca pedzic i swiat ratowac...
    • gekon1979 ta parodia malzenstw bedzie istniec do momentu 30.06.05, 11:08
      az debil zapatero straci wladze
      ostatnio duzo ludzi tam demonstrowalo przeciw
      i starczy by jakas partia szla do wyborow po haslem nie dla homo malzenstw
      no to ile tam zostalo do nastepnych wyborow??
      bo w to ze wroci partia Aznara(choc nie on sam) to jest pewne
      • werter-6 Prędzej Ty zapijesz się na smierć, niż Zapaterro 30.06.05, 11:11
        straci wladzę!!
        • amdrzej11 Re: Prędzej Ty zapijesz się na smierć, niż Zapate 30.06.05, 11:15
          Przyjdzie czas i na Zapatero i na was!
          • werter-6 Re: Prędzej Ty zapijesz się na smierć, niż Zapate 30.06.05, 11:16
            Pogróżki???????
            • amdrzej11 Re: Prędzej Ty zapijesz się na smierć, niż Zapate 30.06.05, 11:20
              Nie! Stwierdzenie poparte faktami naukowymi!
            • kraq Re: Prędzej Ty zapijesz się na smierć, niż Zapate 30.06.05, 11:44
              na cale szczescie jedynym niepodwazalnym pozytywem jest to, ze taki werter z
              kolega za chinskiego boga sie nie rozmnoza.:))) i to nie pogrozki, tylko fakt.
              no chyba, ze skalaliby sie kontaktem z kobieta, ale wtedy nie mogliby byc
              stuprocentowymi, teczowymi, europejskimi homosiami. no moga chciec ewentualnie
              probowac dziecko adoptowac i robic mu wode z mozgu od malego, ze dwoch tatusiow
              to zupelnie to samo co mamusia i tatus, ba nawet lepiej bo jak powszechnie
              wiadomo w tradycyjnych rodzinach sie pije, bije i bieda, nie to co dwoch
              oswieconych gejow. kto wie moze sie dziecko na wroci i samo zostanie homo.
              zawsze mozna sprobowac na poczatek z jakims wujkiem....
              • pe1 [...] 30.06.05, 11:47
                • kraq Re: Prędzej Ty zapijesz się na smierć, niż Zapate 30.06.05, 11:51
                  ty bo ci pojda oczka w ponczochach. czy ja napisalem, ze sa bezplodni? pewnie
                  plodni, tylko od wzajemnego posuwania sie w kakao dzieci z tego nie budu... i o
                  to chodzi. a kontakt z kobieta to chyba juz nie homoseksualizm, czy ja czegos
                  nie wiem?:)
                  • pe1 Re: Prędzej Ty zapijesz się na smierć, niż Zapate 30.06.05, 12:06
                    czyli jednak się potwierdza: ZERO wyobraźni
        • gekon1979 [...] 30.06.05, 11:17
      • pe1 [...] 30.06.05, 11:49
        • gekon1979 Re: ta parodia malzenstw bedzie istniec do moment 30.06.05, 11:53
          ale podobnie moj wielce uczony przyjacielu
          w parlamnencie wiekszosc ma partia, premiera
          i tka jest w Hiszpani wlasnie
          Zapatero to jego soc partyja
        • amdrzej11 Re: ta parodia malzenstw bedzie istniec do moment 30.06.05, 11:59
          Parlament zas, lewaku, sie wybiera!
          • pe1 Re: ta parodia malzenstw bedzie istniec do moment 30.06.05, 12:08
            no właśnie, i taki właśnie parlament Hiszpania sobie wybrała, i znów wybierze,
            bo tu decyduje statystyka i prawo wielkich liczb

większość Hiszpanów popiera tę ustawę i nawet jeśli sporo przeciwników
            demonstruje to niczego nie zmienia
            • amdrzej11 Re: ta parodia malzenstw bedzie istniec do moment 30.06.05, 12:39
              Tak jest! Teraz musi zjesc ta zabe! "Komunisci" w Hiszpanii zostali wybrani
              wylacznie z powodu Iraku! Hiszpania nie zdawala sobie sprawy z tego, ze biorac
              na cztery lata slub z nowym parlamentem, wprowadza do swojego domu wraz
              z "mezem" chorobe weneryczna, z ktorej na dodatek malzonek jest dumny i nie
              chce jej leczyc. Oprocz tej choroby ma jeszcze kilka istotnych przypadlosci.
              Rozwod dokona sie za cztery lata! Podzial majatku, a co za tym idzie i wplywow,
              tez.
            • pankasztelan Re: ta parodia malzenstw bedzie istniec do moment 30.06.05, 14:49
              No ale moze ci przeciwnicy w koncu jeszcze raz sie zbiora i spedalonym ciotom
              zrobia taka corride ze popamietaja :) i odechce im sie pedalskich zwiazkow i
              calych tych blazenskich szopek....
    • amdrzej11 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 11:09
      Jeszcze wieksze brawa dostaniesz jak wezmiesz do siebie rowniez werera-6
      i wszystkich innych homoseksualistow polskich!
      • werter-6 wypelzły homofoby!!Widzę!!! 30.06.05, 11:13
        "Jeszcze wieksze brawa dostaniesz jak wezmiesz do siebie rowniez werera-6
        > i wszystkich innych homoseksualistow polskich!
        • tomcat21 Do obozu ich! i na reedukację! ;PPPPP 30.06.05, 20:26
          Przecież homofobia to choroba, a homoseksualizm jest normalny - jak twierdzą
          "toleraści" i inni członkowie (!) homoseksualnego lobby. Może tak wzorem Korei
          Północnej jakieś obozy reedukacyjne dla homofobów? Z jakimś małym praniem mózgu
          i przejściem na jedynie słuszną orientację?
          Wyjaśnij werter, dlaczego geje mogą "walczyć o słuszne prawa", a zwolenników
          tradycyjnej moralności tacy jak ty nazywają homofobami i faszystami? Odmawiasz
          im prawa do odmiennych poglądów?
    • akozakie Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 11:12
      No, nie wiem, czy tak brawo. Małżeństwa homoseksualne to bardzo dobra decyzja, ale mam spore wątpliwości co do prawa do adopcji.

Chociaż może i dobrze, że gdzieś się na to decydują. Za paręnaście-dziesiąt lat będzie już można przeprowadzać sensowne, statystyczne badania na temat wpływu takiej rodziny na rozwój dziecka. W tej chwili to tylko hipotezy, wszyscy krzyczą swoje opinie, a nauka nie ma pojęcia, jak jest. Zbada się odsetek homoseksualistów w tej grupie młodzieży, inne odchylenia. Jeśli wypadnie podobnie, jak wśród dzieci z normalnych rodzin, to zmienię zdanie i zacznę to popierać. W końcu to dużo lepsze, niż dom dziecka.
      • amdrzej11 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 11:18
        Chodzi o to, ze nauka "ma pojecie". Problemem jest, ze ta nauke albo sie olewa,
        ignoruje albo falszuje! Spore zaslugi w tym ma redakcja Gazety Wyborczej
        zdominowanej przez homoseksualne lobby.
        • werter-6 Do amdrzej11 gdzie to lobby sie znajduje?? 30.06.05, 11:23
          Może w Twej wyobrażni??
        • pe1 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 11:35
          > Chodzi o to, ze nauka "ma pojecie". Problemem jest, ze ta nauke albo sie olewa,
          >
          > ignoruje albo falszuje! Spore zaslugi w tym ma redakcja Gazety Wyborczej
          > zdominowanej przez homoseksualne lobby.

Chodzi o to, że nauka "ma pojęcie" i już dawno niezbicie udowodniła, że
          wychowanie dziecka przez homoseksualnych rodziców nie ma żadnego wpływu na jego
          orientację. Problemem jest, że polski ciemnogród te wyniki olewa, krzycząc, że
          są tendencyjnie preparowane przez homoseksualne lobby. W ten sposób można
          zakwestionować wszelkie wyniki badań, jeśli są niewygodne dla kwestionującego, i
          do dzisiaj (dzięki tego samego rodzaju ciemnogrodowi) myślelibyśmy, że Ziemia
          jest płaska.

przeczytaj homo-niewiadomo.blogspot.com
          • amdrzej11 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 11:48
            Piszesz bzdury, nie majac najmniejszego pojecia o naukowych wynikach badan nad
            homoseksualizmem! Powtarzasz klamstwa i przeinaczenia czesto cytowane przez
            lobby homoseksualne w tym rowniez GW. Badania naukowe wykazuja jasno, ze ok
            5-7 % ludzi ma genotyp warunkujacy bezwzglednie homoseksualizm. Jest jescze
            ok 5-6-7% ludzi u ktorych genotyp nie jest jednoznaczny, i orientacja
            homoseksualna moze byc uwarunkowana wplywem rodziny (w tym zastepczej),
            naciskiem otoczenia i moda.
            To ludzie tacy jak ty - niedouczeni, zaslepieni albo walczacy o swoje interesy -
            probuja wmowic, ze Ziemia jest plaska a homoseksulizm normalny! Ciemnogrod zas,
            uwazajacy sie za awangarde swiata, bije wam brawo.
            • pe1 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 12:02
              > Piszesz bzdury, nie majac najmniejszego pojecia o naukowych wynikach badan nad
              > homoseksualizmem! Powtarzasz klamstwa i przeinaczenia czesto cytowane przez
              > lobby homoseksualne w tym rowniez GW. Badania naukowe wykazuja jasno, ze ok
              > 5-7 % ludzi ma genotyp warunkujacy bezwzglednie homoseksualizm. Jest jescze
              > ok 5-6-7% ludzi u ktorych genotyp nie jest jednoznaczny, i orientacja
              > homoseksualna moze byc uwarunkowana wplywem rodziny (w tym zastepczej),
              > naciskiem otoczenia i moda.

sam piszesz bzdury i dokładnie potwierdzasz to, co napisałem powyżej.

wpływ wychowania w rodzinie na ukształtowanie postawy homoseksualnej nie jest
              przez (jak to nazywasz) "homoseksualne lobby" kwestionowany. Sęk w tym, że jest
              to wpływ wynikający z dysfunkcji rodziny HETEROSEKSUALNEJ. Ta dysfunkcja to
              zaburzone relacje z rodzicami wynikające z braku zaangażowania emocjonalnego
              conajmniej jednego rodzica w stosunku do dzieci oraz braku odpowiedniej więzi
              między rodzicami i ich egoizmu.

W przypadku rodzin ubiegających się o adopcję (oczywiście mowa o rodzinie
              heteroseksualnej, bo tylko takie przypadki możemy na razie rozważać) nie ma mowy
              o takich dysfunkcjach. Związek emocjonalny w takich rodzinach jest bardzo silny,
              a potrzeba adopcji wynika właśnie z miłości i silnego, zaangażowanego instynktu
              rodzicielskiego. Tak samo jest w przypadku par homoseksualnych w krajach
              skandynawskich - jeśli orientujesz się w temacie i chcesz się merytorycznie
              wypowiadać, to przynajmniej przestudiuj trochę literatury.
              • amdrzej11 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 12:53
                Mieszkam w najwiekszym kraju skandynawskim, i od dawna, po czesci z racji
                wykonywanego zawodu, interesuje sie problemami zwiazanymi z homoseksualizmem!
                Zgadza sie, ze wiekszosc dzieci w domach dziecka, znalazla sie z, jak to
                okreslasz, dysfunkcji rodziny heteroseksualnej. Ta dysfunkcja spowodowana jest
                przede wszystkim cechami wrodzonymi rodzicow, ich wychowaniem w domu, ale tez
                jest w duzym stopniu ksztaltowana przez swiadoma partykularna, a czasami
                niezamierzenie bledna, polityka spoleczno-socjalna panstwa.
                Na niekorzysc homoseksualistow w roli rodzicow (obok wad zasadniczych
                wynikajacych z biologii), przemawiaja ich niektore wrodzone cechy idace w parze
                z ich seksualna orientacja. Mam tu na mysli detrukcyjne dzialanie
                ekshibicjonizmu, narcyzmu, egocentryzmu i nadaktywnosci seksualnej,
                dominujacych u wiekszosci homoseksualistow!
                • pe1 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 13:27
                  > Na niekorzysc homoseksualistow w roli rodzicow (obok wad zasadniczych
                  > wynikajacych z biologii), przemawiaja ich niektore wrodzone cechy idace w parze
                  > z ich seksualna orientacja. Mam tu na mysli detrukcyjne dzialanie
                  > ekshibicjonizmu, narcyzmu, egocentryzmu i nadaktywnosci seksualnej,
                  > dominujacych u wiekszosci homoseksualistow!

wyssane z palca banialuki
                  ekshibicjonizm, narcyzm i egocentryzm są bardziej charakterystyczne dla hetero
                  niż homo, a jeśli chodzi o nadaktywność to powtarzasz głupie stereotypy w ogóle
                  nie zdając sobie sprawy jak bardzo różnorodne ludzie mają temperamenty. znam
                  masę gejów, których aktywność seksualna jest poniżej przeciętnej mężczyzn hetero
                  • amdrzej11 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 13:55
                    Wszystko co napisalem jest naukowo potwierdzone. Podobnie jak to, ze
                    homoseksualisci z pwodu nadaktywnosci seksualnej duzo czesciej zmieniaja
                    partnerow, duzo czesciej zapadaja na AIDS, gruzlice, choroby weneryczne. Prawda
                    jest tez to, ze 7 z 9 najwiekszych masowych mordercow w USA bylo
                    homoseksualistami.
                    • mkgr78 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 14:05
                      Nie wiem skad wytrzasnales te "naukowe" dane, zwlaszcza o mordercach. Jedyne co
                      jest naukowo potwierdzone, ze homoseksualizm jest normalna opcja seksualna (od
                      kilku dekad zniknal z listy chorób), która byla przesladowa do calmiek
                      niedawna.
                      • amdrzej11 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 14:18
                        Homoseksualizm jest "normalna" opcja (na Zachodzie) od zaledwie kilkunastu lat.
                        Decyzja komisji WHO zapadla przewaga tylko jednego glosu. Jeden czlonek komisji
                        przed glosowaniem sie wycofal, a pod oknami pomieszczen, gdzie odbywaly sie
                        obrady tejze komisji trwaly kilkudniowe demonstracje organizowane przez bojowki
                        teczowych. Przynajmniej dwoch czlonkow komisji dostalo listy z pogrozkami.
                        Jezeli chodzi o przesladowania homoseksualistow to juz jest inna sprawa.
                        Z drugiej strony jednak, gdy obserwuje sie ich aktywnosc i ich metody
                        dzialania, mozna sie zastanawiac, czy rzeczywiscie sa oni tacy niewinni
                        i swieci za jakich chca uchodzic!
                        • mkgr78 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 14:23
                          No to wyjdz na ulice, przylacz sie do bojówek przeciwko teczowym, bo przeciez
                          to nie jest normalna opcja i najwyrazniej ci przeszkadza. Napewno, jesli im sie
                          odbierze prawa i spierze skóre, to przestana sie panoszyc. No i zdjac te
                          bilboardy, bo jeszcze sie zapatrzysz i zostaniesz gejem.
                          amerykanska organizacja zdrowia wycofala hgomozeskaulizm z listy chorób na
                          poacztku lat 70 i nie pod przymusem, tylko kierowana zdrowym rozsadkiem.
                          • amdrzej11 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 14:41
                            Nie przesadzaj! Nie lubie czerwonych za ich glupote, kasofilie, prywate oraz
                            czasami podlosc i zdrade, a mimo tego, nie wychodze na ulice zeby im sprawic
                            lomot. Nie znaczy to wcale, ze bede siedzial cicho, i udawal, ze jest mi
                            obojetne to czego nie lubie i z czym sie gleboko niezgadzam! Szczegolnie jezeli
                            uwazam, ze jest to szkodliwe dla Polski, Polakow, mojej rodziny i mnie.
                            Homoseksualisci moga prywatnie robic to, na co maja ochote, i czego nie
                            zabrania prawo. Moim zdaniem nie maja jednak prawa agresywnie afirmowac
                            odchylenia, z ktorum laczy sie mnostwo szkodliwych oraz spolecznie i finansowo
                            kosztownych problemow.
                          • pankasztelan Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 15:10
                            mkgr78 napisała:

> No to wyjdz na ulice, przylacz sie do bojówek przeciwko teczowym, bo przeciez
                            > to nie jest normalna opcja i najwyrazniej ci przeszkadza. Napewno, jesli im
                            sie
                            >
                            > odbierze prawa i spierze skóre, to przestana sie panoszyc. No i zdjac te
                            > bilboardy, bo jeszcze sie zapatrzysz i zostaniesz gejem.
                            > amerykanska organizacja zdrowia wycofala hgomozeskaulizm z listy chorób na
                            > poacztku lat 70 i nie pod przymusem, tylko kierowana zdrowym rozsadkiem.

Chlopie, zdrowym rozsadkiem by sie kierowala wtedy gdyby nie dzialala na szkode
                            spoleczenstwa. A wlaczenie zboczenia (jakim w tym wypadku jest homoseksualizm)
                            do normy jest niczym innym jak doczepieniem wrzoda do doopy spoleczenstwa.
                • mkgr78 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 13:51
                  W Hiszpanii zrobiono badania nad rozowjem dzieic wychowywanych prze pary
                  homoseksualne i nie zauwazono zadnych róznic w stosunku do dzieci z rodzin
                  hetero. Zrobiono tez ankiety wsród doroslych, którzy byli wychowywani przez
                  homoseksualisów i tez nie bylo zadnych róznic. I tylko niewielki porcent bylo
                  potem gejami.
                  A te mity, ze geje sa rozpustni i lataja caly dzien z siusiakiem na wierzchu -
                  naprawde mozna to wlozyc miedzy bajki. Znam bardzo wiele par homoseksualnym i
                  zdecydowana wiekszosc jest z ta sama osoba od 5-8 lat (maja po 20-30 lat)
                  • amdrzej11 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 14:05
                    Niestety dla twojej prawdy, w s z y s t k i e wyniki oparte na badaniach
                    uzyskanych na d u z y c h grupach, potwierdzaja to co wczesniej napisalem!
                    Wyniki statystyczne badan robionych na malych grupach sa przewaznie malo
                    wiarygodne. Nigdzie nie napisalem, ze "geje sa rozpustni i lataja caly dzien
                    z siusiakiem na wierzchu". Napisalem, ze w parze z homoseksualizmem idzie
                    bardzo czesto egocentryzm, narcyzm, ekshibicjonizm i nadaktywnosc seksualna.
                    • pe1 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 16:26
                      KŁAMIESZ, hipokryto,

ale kłamstwo ma krótkie nogi, więc i tak nic nie zdziałasz swoją zajadłością i
                      odwracaniem kota ogonem. Ani Słońce nie zacznie krążyć wokół Ziemi, ani Ziemia
                      nie zrobi się płaska.
                      • amdrzej11 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 16:37
                        Zgadza sie! Klamstwo ma krotkie nogi i nic nie zdzialacie ani swoja zajadloscia
                        ani odwracaniem kota ogonem. Ani Slonce nie zacznie krazyc wokol Ziemi, ani
                        Ziemia nie zrobi sie plaska, ani homoseksualizm nie przestanie byc choroba
                        powodujaca bezposrednio i posrednio epidemie innych chorob oraz wysokie koszty
                        socjalno - spoleczne!
            • werter-6 [...] 30.06.05, 12:08
        • mkgr78 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 13:36
          a ja myslalam, ze gazeta wyborcza jest sterowana prze masonów i zydokomune, nie
          wiedzialam, ze na dodatek sa gejami... To straszne
      • philosophus Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 11:25
        akozakie: pary homo wychowujace dzieci sa stare jak swiat! Ostatnio moja zona
        kupila ksiazke o wychowaniu dzieci od 12 do 36 miesiaca - jest tam specjalny
        dzial dla rodzicow homo.

pz! w.
        • sceptyk40 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 11:45
          Czy to, że takie pary są i książki zajmują się tematyką wychowania przez nich
          dzieci ma być dostatecznym powodem legalizacji takich małżeństw? To przede
          wszystkim nie małżeństwo.Nic mi takie związki nie przeszkadzają, ale w ostatnim
          czasie ich organizacje zachowują się prowokacyjnie, nadużywając
          słowa "tolerancja".Wredną opiekunkę w przedszkolu też toleruję (tacy też mają
          prawo do życia) ale swego dziecka już jej nie powierzę, bo mam jak w banku, że
          pod jej wpływem albo wpadnie w kompleksy albo stanie się agresywne, jak ona.
      • pe1 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 11:29
        > No, nie wiem, czy tak brawo. Małżeństwa homoseksualne to bardzo dobra decyzja,
        > ale mam spore wątpliwości co do prawa do adopcji.

tutaj masz odpowiedź: homo-niewiadomo.blogspot.com/
        • amdrzej11 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 12:01
          Dobra? Pod jakim wzgledem?
      • sceptyk40 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 11:30
        Piszesz jak naukowiec, który patrzy na świat w perspektywie wielu pokoleń.
        Zwróć uwagę że człowiek ma tylko jedno krótkie życie i nie po to, aby na nim
        eksperymentować. Spróbuj wczuć się w rolę dziecka wychowywanego przez homo -
        czy będzie w stanie w wieku szkolnym bez szkód psychicznych zaadaptować się w
        społeczeństwie. A może homo mają taką nadzieję, że całe społeczeństwo przejdzie
        z czasem na ten styl życia, bo jest taki piękny i naturalny ?. A swoją drogą
        wyciąganie argumentu domów dziecka jest ze strony entuzjastów tej informacji
        dużym nadużyciem. Folozofia mniejszego zła to żadna filozofia i mam wątpliwości
        czy jest to mniejsze zło. Gdybym miał żyć po raz drugi jako sierota, wybrałbym
        mimo wszystko dom dziecka. Teraz dzicko z domu dziecka w Hiszpanii nie będzie
        miało wyboru jeśli zechce je adoptować para homo. I jeszcze jedno - nigdy nie
        sądziłem, że moim dzieciom przyjdzie żyć w tak zdegenerowanym świecie.
        • pe1 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 11:44
          > Spróbuj wczuć się w rolę dziecka wychowywanego przez homo -
          > czy będzie w stanie w wieku szkolnym bez szkód psychicznych zaadaptować się w
          > społeczeństwie.

chrzanisz od rzeczy, jakich znowu "szkód psychicznych"?

Największe szkody psychiczne to mają niekochane dzieci wychowywane w
          heteroseksualnych rodzinach patologicznych - bite, czasami katowane, czasami
          gwałcone przez własnych tatusiów.
          • amdrzej11 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 12:03
            To gwalcenie dzieci przez "tautusiow", wystepuje prawie trzy razy czesciej
            u tatusiow homoseksualnych!
            • pe1 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 12:12
              od kiedy to tatusiów homoseksualnych jest trzy razy więcej niż tatusiów hetero?
              Jak już chcesz się powoływać na jakieś liczby to przynajmniej wpierw to sprawdź,
              bo się ośmieszasz

swoją drogą - przed chwilą ktoś udowadniał, że nie ma tatusiów homoseksualnych,
              bo oni nie mogą mieć dzieci
              • amdrzej11 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 13:07
                Nie udawaj glupiego lub madrzejszego niz jestes! Wiesz doskonale, ze mam na
                mysli liczby bezwgledne, dotyczace relacji rodzice-dziecko, w rodzinach
                heteroseksualnych, zastepczych rodzinach homoseksualnych i "zwyklych" rodzinach
                homoseksualnych, czyli takich, w ktorych homoseksualisci "wyprodukowali" dzieci
                poprzez "obrzydliwy" stosunek heteroseksualny, lub inseminacje in vivo albo in
                vitro. W parze z homoseksualizmem prawie z a w s z e ida dosc uciazliwe, a
                czasami grozne dla otoczenia (tu: dzieci) cechy charakteru: egocentryzm,
                ekhibicjonizm, narcyzm i nadpobudliwosc (nadaktywnosc) seksualna!
      • kraq Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 11:48
        > Chociaż może i dobrze, że gdzieś się na to decydują. Za paręnaście-dziesiąt
        lat
        > będzie już można przeprowadzać sensowne, statystyczne badania na temat wpływu
        > takiej rodziny na rozwój dziecka. W tej chwili to tylko hipotezy, wszyscy
        krzyc
        > zą swoje opinie, a nauka nie ma pojęcia, jak jest.

taaa jasne zanim nauka nie udowodnila, ze jest inaczej to wsadzano do pieca
        chlebowego na trzy zdrowaski. na ludziach ani dzieciach chyba sie powinno
        eksperymentowac, nie?

• kraq Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 11:57
          mialo byc 'tym bardziej dzieciach'
      • eizoo Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 14:15
        akozakie napisał:

> Małżeństwa homoseksualne to bardzo dobra decyzja,

Dobra ? A w czym dobra?
        Bo jeśli to są małżeństwa rónoprawne z normalnymi to JUŻ mają prawo do
        adopcji /KRiO/.
        A jeżeli nie mają tego prawa to są małżeństami "drugiej świeżości".
        I pederaści mają podstawę do przemarszy i protestów że się ich dyskryminuje...

Nie można zmieniać bezkarnie KAWAŁKA prawa bez patrzenia się na całą resztę - w
        końcu to system...
      • pankasztelan Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 14:57
        Te dzieci beda pokrzywdzone i to bardzo ciezko pokrzywdzone. Bo jak taki
        powiedzmy chlopiec bedzie wychowywany przez dwoch tatusiow, ale bedzie
        heteroseksualny, to ktora normalna dziewczyna bedzie chciala sie z nim wiazac?
        Nie bedzie chciala robic sobie obciachu tym, ze na ich slub przyszliby jej
        rodzice- mamusia i tatus a u narzeczonego dwoch tatusiow trzymajacych sie za
        rece. Siara taka, ze ona napewno by sie spalila, on moze nie bo by biedaczyna
        byl juz przyzwyczajony do tego ze od zawsze byl synkiem dwoch panow... No i
        zawsze te niechetne spojrzenia ze strony ludzi... To jest skazane na porazke
        jak nic, chyba ze spoleczenstwo jest kompletnie znieczulone...
    • werter-6 To po co piszesz?judaszek777 30.06.05, 11:25
    • no_one2 Re: PEDALSTWO SIE PANOSZY 30.06.05, 11:40
      Niech legalizuja sie dzikusy w tej Hiszpanii.

Cale szczescie ,ze w Polsce nigdy do tego nie dojdzie.
      • gekon1979 Re: PEDALSTWO SIE PANOSZY 30.06.05, 11:50
        nie jest to takie pewne
        teczowa horda ma wplywy
        zobacz ze do tej legalizacji, doszlo mimo sprzeciwu spoleczenstwa
        o tym zadecydowal parlament
        w swiecie zaczyna dominowac gejokracja
        nie majaca nic wspolnego z demokracja,
        to taki ustroj gejofaszystkowski
        • no_one2 Re: PEDALSTWO SIE PANOSZY 30.06.05, 12:00
          Wplywy moze ma ,ale nie u nas.

Gazeta Gejborcza to nie wszystko.

• gekon1979 hmm nie dokonca sie zgodze bo 30.06.05, 12:04
            widzisz gdyby to nie bylo przed wyborami
            i SLD (co za tym idzie SdPL) i reszta lewicy, nie bala sie o miejsce w parlamencie
            a ta sprawa by sie dziala 2 lata temu, lub wczesneij
            to bez naszego poparcia, parlament by to wprowadzil
            a widzisz Kwasniewski to prezydent wszystkich Polakow, ale jest z lewicy :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
            • no_one2 Re: hmm nie dokonca sie zgodze bo 30.06.05, 12:12
              Spokojnie do jesieni.

U mnie w pracy nawet Ci ktorzy glosowali w poprzednich na komuchow teraz
              wypieli sie na nich i albo nie ida na wybory wcale ,albo zaglosuja na
              Kaczynskiego.

Jak widac przemarsz pedryli byl potrzebny - wielu z moich znajomych zaglosuje
              wlasnie na Kaczynskiego wlasnie dlatego ze postawil sie dzikusom i zalapal
              spory elektorat.

• m15 Re: hmm nie dokonca sie zgodze bo 30.06.05, 15:18
              moze dobrze sie stalo ze pedalstwo ma jakas enklawe w europie ,bedzie mniejsze
              parcie na podobne zmiany u nas ,granice maja otwarta ,wolna droga do wolnej
              milosci ,szczerze im gratuluje
      • ibykos TERAZ CZAS NA POLSKE!ROZSADEK ZWYCIEZY! 30.06.05, 15:23
        Hiszpanom zajelo to ok.10 lat.
    • katolik_polski1 NAUKOWCY I LEKARZE NIE NADAZAJA ZA POLITYKAMI 30.06.05, 11:52
      Politycy przescigaja sie w nadawaniu homoseksualistom
      prawa do "malzenstwa".Nie odczekali nawet wynikow
      dlugoletnich badan naukowych ,potwierdzajacych ze ,
      odbyt jest narzadem plciowym.
      To moze byc rewolucja w ewolucji !
      Mezczyzni posiadajacy dwa narzady plciowe !
      • coster TY WIESZ LEPIEJ O SWOICH NARZADACH 01.07.05, 00:32
        katolik_polski1 napisał:

> Politycy przescigaja sie w nadawaniu homoseksualistom
        > prawa do "malzenstwa".Nie odczekali nawet wynikow
        > dlugoletnich badan naukowych ,potwierdzajacych ze ,
        > odbyt jest narzadem plciowym.
        > To moze byc rewolucja w ewolucji !
        > Mezczyzni posiadajacy dwa narzady plciowe !
    • igel1 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 11:53
      Tez Hiszpanioa nalezy do cywilizowanej zachodniej europy w przeciwienstwie do
      ciemnogrodu polskiego...
      • amdrzej11 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 12:06
        I niech tak na wieki juz zostanie!
        • werter-6 [...] 30.06.05, 12:10
    • gekon1979 no ale ludzie co tam naukowcy i ich gadanie 30.06.05, 11:56
      przeciez jezeli jedno lobby da kase, to wyniki badan beda po mysli tego lobby
      na zdrowy chlopski rozum - pedrylstwo nie jest normalne, i basta!!!!!!
      • werter-6 [...] 30.06.05, 12:11
      • marcin_anglia Re: no ale ludzie co tam naukowcy i ich gadanie 30.06.05, 12:31
        Z takimi komentarzami to czytajcie sobie nasz dziennik albo inny super express
        a nie wyborcza! Po********** homofoby!
        • amdrzej11 Re: no ale ludzie co tam naukowcy i ich gadanie 30.06.05, 14:44
          :-OOOOO
    • katolik_polski1 [...] 30.06.05, 12:13
      • werter-6 [...] 30.06.05, 12:14
    • sjamanx Re: Jakie "małżeństwa homoseksualne"??? 30.06.05, 12:16
      Nazwy są rzeczą arbitralną. Możemy się umówić, że od jutra na krzesło mówimy
      stół, a na stół krzesło i praktycznie nic się nie zmieni. Ale czy przez taką
      zamianę nazw stół będzie krzesłem?
      Związek dwóch osób tej samej płci nie jest małżeństwem, choć sobie można tej
      nazwy używać - nie zmienia to istoty.
      Adoptowanie dzieci przez takie pary to już paranoja. To jest próba oszukiwania
      natury, ale jak mówi powiedzenie: "Bóg wybacza zawsze, człowiek wybacza
      czasami, natura nie wybacza nigdy". Niestety przede wszystkim uderzy to w
      te "adoptowane" dzieci.
      • no_one2 Gejborcza nie przeginac ! 30.06.05, 12:32
        Jak taka tolerancyjna gazeta moze kasowac watki
        ucisnionego ,ultratolerancyjnego i wszechwiedzacego pedryla wertera-6 , ktorego
        atakuje mniejszojsc tego kraju ktora popiera teczowe pochody ?

werter daj znac jak z tymi jelitami - nadal czekam.
    • gekon1979 [...] 30.06.05, 12:20
    • gekon1979 to nie sa obelgi, tylko smutne stwierdzenie 30.06.05, 12:27
      faktow, smutna rzeczywistosc o tobie werciu
      te malzenstwa to koniec cywilizacji
      nadejda dni ciemne, nihilizmu
      trzeba tej hydrze skrocic zycie, poki ma jeszcze tylko 4 glowy
      a ty sie nie ciesz bo gejokracja, bedzie dyktatura, poki co mamy demokracje, a nie gejofaszyzm
    • kosa44 Re: Hiszpania zezwala na małżeństwa homoseksualne 30.06.05, 12:29
      Jakie "małżeństwo"?To jest po prostu homoseksualne stadło..ot i tyle
    • gekon1979 a Edward Nozycoreki, sie obudzil i powycinal 30.06.05, 12:29
      sobie posty