Dodaj do ulubionych

Sakiewicz kupuje dlugi KGHM!!!!!

25.05.08, 14:40
www.tvn24.pl/0,1550950,wiadomosc.html
Obserwuj wątek
    • allspice Re: Sakiewicz kupuje dlugi KGHM!!!!! 25.05.08, 16:00
      Kolejny z PiS-u z głową do robienia interesów tj kręcenia lodów...
    • masuma Wszyscy oni z jednego szynela. Banda złodziei 25.05.08, 16:14
      z Bogiem, Honorem i Ojczyzną na pyskach
    • bubba49 Re: Sakiewicz a kto mu dał kasę,czyżby jarkacz 25.05.08, 16:17
      • hrabia.m.c Re: Sakiewicz ,to ta menda jeszcze dycha? 25.05.08, 17:21
        to jak bakteria ,nawet atom tego czegoś nie zniszczy.
    • bu2m2 Re: Sakiewicz kupuje dlugi KGHM!!!!! 25.05.08, 17:22
      Takie w IV RP nazywano człowiekiem układu.
      • semperignotus Re: Sakiewicz kupuje dlugi KGHM!!!!! 25.05.08, 19:07
        skąd ten gołodupiec wziął kasę
    • goniacy.pielegniarz Odwalcie się od redaktora Saiewicza! 25.05.08, 19:25
      To czołowy kombatant IIIRP. Tego, co wycierpiał on i jego gazeta w wolnej
      Polsce, nie da się po prostu opisać.
      • mmikki Re: Odwalcie się od redaktora Saiewicza! 25.05.08, 22:28
        katowany pączkiem przez Ćwiąkalskiego?
    • douglasmclloyd Wszędzie układ! 25.05.08, 22:33
      Jak nie długi szpitali, to KGHM.
      • mmikki Re: Wszędzie układ! 25.05.08, 22:36
        jak się poskrobie, to się okaże że gruby Sak kupuje KGHM za pieniądze jednej z
        fundacji Jarka I Lecha Kaczyńskich
    • bryt.bryt niezaleznosc ponad wszystko! 25.05.08, 22:41
      To sie nazywa totalna niezaleznosc dziennikarska i brak jakichkoliek niejasnych
      powiazan z wladza. Wypada panu S. pogratulowac znajomosci w panstwowej spolce.
    • douglasmclloyd Skąd ten biznesmen dowiedział się o sprzedaży 25.05.08, 22:41
      długów? Pewnie kolega z kalsy mu powiedział, tak jak synowi Millera.
    • bryt.bryt puenta 25.05.08, 23:01
      "(...)Dziennikarze sprzedający się władzy to nieodłączny element każdej demokracji.(...)"

      www.niezalezna.pl/index.php/article/show/id/2538/articlePage/3
    • qqazz Nie KGHMu tylko od KGHMu to róznica 25.05.08, 23:13
      Nieźle sobie wykombinował, hie hie, ma na czym czapkę nosić, dziwi mnie tylko
      ten jazgot przecież sprzedaż długów to normalna praktyka rynkowa niemal jak
      sprzedaż kredytu czy samochodu, dziwne w tym wszystkim jest to że przez 5 lat
      nikt ze spółki K&K nie zainteresował sie oddaniem długu ani nikt z KGHMu nie
      zamierzał go ściągać, choć władze się zmieniały w tym okresie o 180 stopni
      (śmierdzi niegospodarnością i narażaniem skarbu państwa na straty w wypadku
      przedawnienia długu), ciekawe tylko czy w tym okresie ktoś próbował odkupic ten
      dług czy p. Sakiewicz był jedynym chętnym i za ile go odkupił. Bo jezeli p.
      Sakiewicz był jedynym i zaproponował uczciwą cenę to nie ma w tym nic
      niezwykłego tylko ujadaczom brakuje wiedzy na tematy zwiazane z handlem
      wierzytelnosciami (żadna to wiedza tajemna tak samo sie nimi handluje jak
      ubezpieczeniami czy kredytami tylko trochę wiecej regulacji i obostrzeń) i są
      jakby przewrażliwieni.
      A swoja droga ten dług wcale nie jest jakiś specjalnie wielki 18 tysięcy pewnie
      + odsetki do których ściągnięcia potrzeba przeprowadzić kolejne postępowanie
      przed sądem, ale można go wykorzystać w sporze z K&K Żeby uprzykrzać jej życie
      no chyba że ta firma bez szemrania zapłaci p. Sakiewiczowi tyle ile będzie chciał.



      pozdrawiam
      • bryt.bryt Re: Nie KGHMu tylko od KGHMu to róznica 25.05.08, 23:21
        Ja na przyklad nie sadze, zeby to Sakiewicz wymyslil cala sprawe. Sadze raczej,
        ze ktos z pisowskiego zarzadu KGHM "podpowiedzial" Sakiewiczowi, jak moze sie
        podeprzec tymi dlugami w walce z K&K. To ma formalnie znamiona dzialalnosci
        biznesowej, ale faktycznie to czysta polityka.
    • zg13 esbecja wkurzona, ze Sakiewicz zrobil ich w balona 25.05.08, 23:26
      a jak wybroni Gazete Polska, to kanaliom nie zostanie nic innego jak ukatrupic

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka