lumpior 25.05.08, 14:40 www.tvn24.pl/0,1550950,wiadomosc.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
allspice Re: Sakiewicz kupuje dlugi KGHM!!!!! 25.05.08, 16:00 Kolejny z PiS-u z głową do robienia interesów tj kręcenia lodów... Odpowiedz Link Zgłoś
masuma Wszyscy oni z jednego szynela. Banda złodziei 25.05.08, 16:14 z Bogiem, Honorem i Ojczyzną na pyskach Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.m.c Re: Sakiewicz ,to ta menda jeszcze dycha? 25.05.08, 17:21 to jak bakteria ,nawet atom tego czegoś nie zniszczy. Odpowiedz Link Zgłoś
bu2m2 Re: Sakiewicz kupuje dlugi KGHM!!!!! 25.05.08, 17:22 Takie w IV RP nazywano człowiekiem układu. Odpowiedz Link Zgłoś
semperignotus Re: Sakiewicz kupuje dlugi KGHM!!!!! 25.05.08, 19:07 skąd ten gołodupiec wziął kasę Odpowiedz Link Zgłoś
goniacy.pielegniarz Odwalcie się od redaktora Saiewicza! 25.05.08, 19:25 To czołowy kombatant IIIRP. Tego, co wycierpiał on i jego gazeta w wolnej Polsce, nie da się po prostu opisać. Odpowiedz Link Zgłoś
mmikki Re: Odwalcie się od redaktora Saiewicza! 25.05.08, 22:28 katowany pączkiem przez Ćwiąkalskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
mmikki Re: Wszędzie układ! 25.05.08, 22:36 jak się poskrobie, to się okaże że gruby Sak kupuje KGHM za pieniądze jednej z fundacji Jarka I Lecha Kaczyńskich Odpowiedz Link Zgłoś
bryt.bryt niezaleznosc ponad wszystko! 25.05.08, 22:41 To sie nazywa totalna niezaleznosc dziennikarska i brak jakichkoliek niejasnych powiazan z wladza. Wypada panu S. pogratulowac znajomosci w panstwowej spolce. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Skąd ten biznesmen dowiedział się o sprzedaży 25.05.08, 22:41 długów? Pewnie kolega z kalsy mu powiedział, tak jak synowi Millera. Odpowiedz Link Zgłoś
bryt.bryt puenta 25.05.08, 23:01 "(...)Dziennikarze sprzedający się władzy to nieodłączny element każdej demokracji.(...)" www.niezalezna.pl/index.php/article/show/id/2538/articlePage/3 Odpowiedz Link Zgłoś
qqazz Nie KGHMu tylko od KGHMu to róznica 25.05.08, 23:13 Nieźle sobie wykombinował, hie hie, ma na czym czapkę nosić, dziwi mnie tylko ten jazgot przecież sprzedaż długów to normalna praktyka rynkowa niemal jak sprzedaż kredytu czy samochodu, dziwne w tym wszystkim jest to że przez 5 lat nikt ze spółki K&K nie zainteresował sie oddaniem długu ani nikt z KGHMu nie zamierzał go ściągać, choć władze się zmieniały w tym okresie o 180 stopni (śmierdzi niegospodarnością i narażaniem skarbu państwa na straty w wypadku przedawnienia długu), ciekawe tylko czy w tym okresie ktoś próbował odkupic ten dług czy p. Sakiewicz był jedynym chętnym i za ile go odkupił. Bo jezeli p. Sakiewicz był jedynym i zaproponował uczciwą cenę to nie ma w tym nic niezwykłego tylko ujadaczom brakuje wiedzy na tematy zwiazane z handlem wierzytelnosciami (żadna to wiedza tajemna tak samo sie nimi handluje jak ubezpieczeniami czy kredytami tylko trochę wiecej regulacji i obostrzeń) i są jakby przewrażliwieni. A swoja droga ten dług wcale nie jest jakiś specjalnie wielki 18 tysięcy pewnie + odsetki do których ściągnięcia potrzeba przeprowadzić kolejne postępowanie przed sądem, ale można go wykorzystać w sporze z K&K Żeby uprzykrzać jej życie no chyba że ta firma bez szemrania zapłaci p. Sakiewiczowi tyle ile będzie chciał. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
bryt.bryt Re: Nie KGHMu tylko od KGHMu to róznica 25.05.08, 23:21 Ja na przyklad nie sadze, zeby to Sakiewicz wymyslil cala sprawe. Sadze raczej, ze ktos z pisowskiego zarzadu KGHM "podpowiedzial" Sakiewiczowi, jak moze sie podeprzec tymi dlugami w walce z K&K. To ma formalnie znamiona dzialalnosci biznesowej, ale faktycznie to czysta polityka. Odpowiedz Link Zgłoś
zg13 esbecja wkurzona, ze Sakiewicz zrobil ich w balona 25.05.08, 23:26 a jak wybroni Gazete Polska, to kanaliom nie zostanie nic innego jak ukatrupic Odpowiedz Link Zgłoś