Gość: katolik
IP: *.piotrkow.sdi.tpnet.pl
11.01.02, 09:03
Znowu jakieś niedorzeczne głosy, że niby akcja Owsiaka to wydarzenie medialne.
Szlag mnie trafia. Kościół przez wiele lat miał w dupie wszystkie swoje
owieczki. Pierwsze domy pomocy załozone przez kościól pojawoły sie dopiero
niedawno takze rzeczone świece wigilijne to dopiero kwestia dwóch czy trzech
lat. Czarni zajmowali się tylko przywilejami i interesami kościoła pchając się
z butami do polityki. Zakładam się że wszystkie organizacje katolockie nie
zbierają rocznie nawet 10% tego co WOŚP. A ile jeszcze z tego co zbiorą pójdzie
na remont plebanii. W naszym kościele brakuje nie tylko ludzi moralnych ale i
inteligentnych!!!