Dodaj do ulubionych

KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA

IP: *.piotrkow.sdi.tpnet.pl 11.01.02, 09:03
Znowu jakieś niedorzeczne głosy, że niby akcja Owsiaka to wydarzenie medialne.
Szlag mnie trafia. Kościół przez wiele lat miał w dupie wszystkie swoje
owieczki. Pierwsze domy pomocy załozone przez kościól pojawoły sie dopiero
niedawno takze rzeczone świece wigilijne to dopiero kwestia dwóch czy trzech
lat. Czarni zajmowali się tylko przywilejami i interesami kościoła pchając się
z butami do polityki. Zakładam się że wszystkie organizacje katolockie nie
zbierają rocznie nawet 10% tego co WOŚP. A ile jeszcze z tego co zbiorą pójdzie
na remont plebanii. W naszym kościele brakuje nie tylko ludzi moralnych ale i
inteligentnych!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: komodor Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 11.01.02, 09:09
      Co się dziwisz.Konkurencję trzeba zwalczać.Owsiak pokazał,że można zaangażować
      młodzież w słuszną sprawę i zrobił to lepiej i skuteczniej niż czarni.
      A w dodatku taki szmal przechodzi koło nosa... żal serce ściska.
      • Gość: Sam Same słuszne sprawy IP: 217.153.50.* 11.01.02, 10:56
        A szczególnie przstanek woodstock. Jaki przerób prezerwatyw, narkotyków,
        alkoholu. Jestem pełen podziwu. Hasło "róbta co chceta" działa. Niech Juras
        jeszcze rozda spluwy i będzie super.
        • Gość: komodor Re: Same słuszne sprawy IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 11.01.02, 12:46
          To się nazywa prostactwem umysłowym tak charakterystycznym dla czcicieli RM i
          LPR.
          • Gość: Sam Prostakowi umyslowemu IP: 217.153.50.* 11.01.02, 13:59
            Gość portalu: komodor napisał(a):

            > To się nazywa prostactwem umysłowym tak charakterystycznym dla czcicieli RM i
            > LPR.
            --> Widzisz prostaku umysłowy: nie pisze się jak wyżej a należało napisać:
            To nazywamy prostactwem ... lub To jest prostactwo ... albo To się nazywa
            prostactwo ...
            Ale do szkoły miałeś pewnie pod górkę.
      • Gość: brzytwa Przestance marzyc o szmalu lewackie cwoki IP: *.pcz.czest.pl 11.01.02, 12:27
        Gość portalu: komodor napisał(a):

        > A w dodatku taki szmal przechodzi koło nosa... żal serce ściska.

        Jasne. Czerwone szmaty sa bardzo lase na szmal. Nic tylko szmal i szmal
        im w glowie. Gdzie te idealy Lenina, Stalina i Trockiego. Rozpadly sie,
        zostal nihilizm moralny i materializm praktyczny, stad marzenia o szmalu,
        zawisc i frustracja.
        • Gość: komodor Re: Przestance marzyc o szmalu lewackie cwoki IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 11.01.02, 12:48
          Mieli się w końcu od kogo uczyc.Przeczytaj historie papiestwa.
          • Gość: brzytwa Re: Przestance marzyc o szmalu lewackie cwoki IP: *.pcz.czest.pl 11.01.02, 12:52
            Gość portalu: komodor napisał(a):

            > Mieli się w końcu od kogo uczyc.Przeczytaj historie papiestwa.

            Ktora, ta wydana przez moskiewski Gosizdat w latach trzydziestych?
            Tylko gdzie to znalezc, chetnie bym sie posmial, moze urban drukuje
            w odcinkach?

            • Gość: hugo Re: Przestance marzyc o szmalu lewackie cwoki IP: 159.107.89.* 15.01.02, 17:53
              Gość portalu: brzytwa napisał(a):

              > > Mieli się w końcu od kogo uczyc.Przeczytaj historie papiestwa.
              >
              > Ktora, ta wydana przez moskiewski Gosizdat w latach trzydziestych?

              Ja czytalem baaardzo interesujaca pozycje pt. "Namiestnicy Chrystusa" nie
              pamietam autora ani wydawnictwa, ale wydana w Polsce w latach 90-tych.
              Tlumaczenie, chyba z angielskiego. Niezwykle pouczajace. Polecam. Opisane sa
              takie ilosci przekretow papiezy od wczesnego sredniowiecza do XX w., ze glowa
              mala. I wszystko elegancko udokumentowane.

              hugo
    • laik Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA 11.01.02, 09:28
      Gość portalu: katolik napisał(a):

      > W naszym kościele brakuje nie tylko ludzi moralnych ale i
      > inteligentnych!!!

      Niestety, akurat tutaj jesteś w błędzie. Tylko ludzie o dużej inteligencji mogą
      doić innych, głupszych, ze szmalu przez całe życie, karmiąc ich w zamian "nagrodą
      w niebie". A odwracanie kota ogonem, czyli mówienie o światłych inicjatywach, że
      są "be" to już ich specjalność.

      Laik

      • Gość: brzytwa Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA IP: *.pcz.czest.pl 11.01.02, 12:46
        laik napisał(a):

        > Niestety, akurat tutaj jesteś w błędzie. Tylko ludzie o dużej inteligencji mogą
        > doić innych, głupszych, ze szmalu przez całe życie, karmiąc ich w zamian "nagro
        > dą w niebie".

        Rozumiem drogi laiku, ze jestes osoba niewierzaca - twoje prawo, badz jednak
        laskaw przyjac do wiadomosci, ze sa ludzie myslacy inaczej, widzacy sens
        istnienia instytucji kosciola i koniecznosci jego utrzymania. To by ci wszak
        nakazywala twoja tolerancja - fetysz laikow. Sposob w jaki sie wypowiadasz
        swiadczy jednak o tym, ze nie jestes zadnym laikiem; raczej zidiocialym
        walczacym ateista.


        >czyli mówienie o światłych inicjatywach, ż
        > są "be" to już ich specjalność.

        Nie, uzywanie slowa "swiatly" to nie ich specjalnosc. Slowa "swiatly"
        uzywaja wlasnie czerwone szmaty, mozna ich po tym poznac na trzy kilometry.
        Wlasnie z tym kojarzy mi sie kazdy komuch - prostacka fizjonomia, i uzywanie
        slowa "swiatly" w co drugim zdaniu (mialem kiedys takiego profesora z awansu
        spolecznego).

    • koala8 Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA 11.01.02, 09:41
      Mowmy scislej i badzmy sprawiedliwi - nie kler tylko
      jeden ksiadz. Nie wiem czy zauwazyles ze ponizej byl
      artykol na temat tego co powiedzial biskup Zycinski.
      Wypowiadal sie raczej cieplo o wielkiej orkiestrze.
      Nie mozna pogladow grupu utozsamiac z pogladami
      calosci.
      To ze iles tam procent Polakow nie lubi Zydow nie
      znaczy ze wszyscy Polacy ich nie lubia.
      Jesli jakis ksiadz nie lubi Owsiaka nie znaczy ze caly
      kler go nie lubi.
      A to ze kszieza (nie wszyscy) zyja troche ponad stan to
      prawda (sam prymas kiedys ich o to upomnial) ale widze
      ze pomalu zaczyna sie to zmieniac. Mniej ludzi chodzi
      do kosciola, pozostali juz tylko ci naprawde wierzacy,
      wiec i dochody sie urwaly. Nie jest juz tak rozowo jak
      wam sie wydaje.
      • Gość: gomez Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA IP: *.solutions.net.pl 11.01.02, 09:51
        urywa sie pomalu prosze ksiedza? to jeszcze nic .zobaczy ksiadz jak to szybko
        pojdzie po przyjeciu nas do EU.
        • Gość: Sam Hej gomez IP: 217.153.50.* 11.01.02, 17:03
          Nie lubię Jurasa. To co ? Weźmiesz mnie za księdza ? Pomyśl czasem przymule.
      • Gość: komodor Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 11.01.02, 09:52
        Nie przesadzajmy,że tylko jeden.Kościól od samego początku zwalczał energicznie
        Owsiaka i zmienił ton dopiero wtedy kiedy się zorientował, że traci w ten
        sposób młodziez i ewidentnie płynie pod prąd opinii publicznej.
        Mówią co mówią - bo tak muszą z różnych względów.A co naprawdę myślą to myślą.
        • koala8 Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA 11.01.02, 10:16
          No jestem zaszczycony ze ktos wzial mnie za ksiedza,
          ale musze go rozczarowac, nie jestem nim. Staram sie
          byc obiektywny.
          Poza tym:
          1) Kosciol nie jest od tego aby robic wszystko zgodnie
          z opinia publiczna. Od tego jest nasz nieudolny rzad i
          prezydent.
          2) Owsiak przyciagnal mlodziez. Ale tylko na jeden
          dzien w roku.
          Nie jest on konkurencja dla Kosciola bo Kosciolowi nie
          sa potrzebni wierni na jedna niedziele w roku.
          3) Wejscie Polski do UE nie powinno zaszkodzic KK.
          Wrecz przeciwnie. W krajach naprawde bardzo
          rozwinietych (np. USA) koscioly maja sie bardzo dobrze.
          4) Nie spotkalem sie nigdy z oficjalnym listem
          episkopatu potepiajacym Owsiaka.
          Wiec na jakiej podstawie piszesz ze Kosciol potepial
          Owsiaka.
          Zdanie jakiegos ksiedza czy biskupa to nie zadanie KK.
          Kosciol tworza biskupi, ksieza i ... wierni - nie
          zapominajcie o tym.
          • Gość: gomez Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA IP: *.solutions.net.pl 11.01.02, 10:46
            zeby zobaczyc na czym polega roznica nie trzeba jechac do usa wystarczy do
            austrii.blizej i kraj katolicki.ot przyklad pierwszy z brzegu.w ubieglym roku
            obejrzalem klasztor zenski w miejscowosci szaranzdorf.osiem czy dziewiec
            siostr gospodarstwo rolne ,maszyny , spracowane rece.wszystkie ciezko pracowaly
            aby sie utrzymac.nie bylo w obejsciu mercedesow , za to byly trzy traktory.nie
            dawno wybudowano w moim miescie klasztor zenski karmelitanek zeby bylo
            smieszniej bosych.samo ogrodzenie wykonane z cegly klinkierowej i recznie
            kutego zelaza kosztowalo 1,5 mln.budynek w calosci z klinkieru.moge sie mylic
            ale jedna cegla kosztuje ok.2zl.austria to kraj bogaty ,wokol karmelitanek zeby
            bylo smieszniej bosych moze biedy.roznica polega na tym ze w austrii ludzie juz
            dawno nauczyli sie myslec ,w Polsce dopiero sie ucza ale zatrzymac sie tego nie
            da ,dlatego betonowe sarkofagi wybudowane w kazdej wsi beda staly puste
            wczesniej niz ksiadz mysli.
            • koala8 Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA 11.01.02, 10:56
              Gość portalu: gomez napisał(a):

              > zeby zobaczyc na czym polega roznica nie trzeba jechac
              do usa wystarczy do
              > austrii.blizej i kraj katolicki.ot przyklad pierwszy z
              brzegu.w ubieglym roku
              > obejrzalem klasztor zenski w miejscowosci
              szaranzdorf.osiem czy dziewiec
              > siostr gospodarstwo rolne ,maszyny , spracowane
              rece.wszystkie ciezko pracowaly
              >
              > aby sie utrzymac.nie bylo w obejsciu mercedesow , za to
              byly trzy traktory.nie
              > dawno wybudowano w moim miescie klasztor zenski
              karmelitanek zeby bylo
              > smieszniej bosych.samo ogrodzenie wykonane z cegly
              klinkierowej i recznie
              > kutego zelaza kosztowalo 1,5 mln.budynek w calosci z
              klinkieru.moge sie mylic
              > ale jedna cegla kosztuje ok.2zl.austria to kraj bogaty
              ,wokol karmelitanek zeby
              >
              > bylo smieszniej bosych moze biedy.roznica polega na tym
              ze w austrii ludzie juz
              >
              > dawno nauczyli sie myslec ,w Polsce dopiero sie ucza
              ale zatrzymac sie tego nie
              >
              > da ,dlatego betonowe sarkofagi wybudowane w kazdej wsi
              beda staly puste
              > wczesniej niz ksiadz mysli.

              Austria ? A to ten kraik na poludniu gdzie do wladzy
              niedawno doszli nacjonalisci ?
              A tak powaznie to mysle ze tak jek w Ausrii to u nas
              nigdy nie bedzie. Nie ta kultura i nie ci ludzie.
              Poza tym ja w USA bylem i widzialem. Koscioly so wielkie
              jest ich duzo i nie swieca pustkami. Nie powiesz mi ze
              amerykanie to narod bezmyslny.
    • Gość: Sam Żle zakładasz IP: 217.153.50.* 11.01.02, 10:53
      Nie ma sensu zakładać ile % dawał kościół bo musiałbyś wiedzieć ile zebrał
      Owsiak. A tego nie wiesz bo nigdy jeszcze pełnego raportu nie opublikował.
      Zanim Owsiak pojawił się na świecie istniała Caritas (nawet za komuny !) i
      pompowała w potrzebujących całkiem niezłe środki. Jak już o procentach: 17%
      procent zebranych środków to koszty utrzymania fundacji, w której pracuje w
      większości rodzina Jurasa. Fajnie co ? W dobie bezrobocia taka kasa !
      Nie podniecaj się zatem nadmiernie. Postaw raczej na wiedzę a nie na swoje tzw
      założenia. I nie podpisuj się "nickiem "katolik". Bardziej pasuje "dęty frajer".
      • Gość: komodor Re: Żle zakładasz IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 11.01.02, 12:32
        To jeszcze napisz skąd Caritas ma pieniądze. Jaki jest procentowy udział
        środków państwowych i "darowizn" zakładów pracy.
        • Gość: Sam Niedoukowi IP: 217.153.50.* 11.01.02, 14:01
          Ty chyba nie wiesz o czym piszesz. W onecie jest encyklopedia i tam możesz
          przeczytać co to jest Caritas. Jeśli umiesz czytać oczywiście.
      • Gość: stern Re: Żle zakładasz IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 15.01.02, 09:56
        Gość portalu: Sam napisał(a):

        > Nie ma sensu zakładać ile % dawał kościół bo musiałbyś wiedzieć ile zebrał
        > Owsiak. A tego nie wiesz bo nigdy jeszcze pełnego raportu nie opublikował.

        zdaje się, że ma obowiazek poinformowac o tym MSWiA

        > Jak już o procentach: 17%
        > procent zebranych środków to koszty utrzymania
        > fundacji, w której pracuje w
        > większości rodzina Jurasa.

        1) 10 %
        2) to obejmuje wszystkie koszty, nie tylko płace
        3) przelicz to sobie ( w innym watku ktos wyliczyl, ze pracownicy zarabiaja jakies 3 czy cztery tysiace miesiecznie - to nie jest imho duzo)

        > Fajnie co ? W dobie bezrobocia taka kasa !

        to zrob to samo i tez tak zarabiaj, a nie narzekaj
        • Gość: Sam Żeby sprawa była jasna IP: 217.153.50.* 15.01.02, 18:07
          Nie chodzi mi onarzekanie, potępianie, dyskredytowanie.
          Chodzi mi konkretnie o:
          1.Robienie wielkiej afery wokół Owsiaka podczas gdy mrówczą robotę wykonują odd
          dziesiątków lat Caritas i wiele parafii jest dużą przesadą. Niewspółmiernie
          mało mówi się o ciągłej pracy charytatywnej kościoła katolickiego.
          2.Nigdy nie opublikowano pełnej listy wpływów i wydatków być może dlatego, że
          finansuje się z tych środków przystanek woodstock, z którym to zjawiskiem sięę
          nie identyfikuję. Wolność nie oznacza bezprawia czy też nawoływania do
          nihilizmu.
          • Gość: snajper Re: Żeby sprawa była jasna IP: *.waw.cdp.pl 16.01.02, 11:37
            Gość portalu: Sam napisał(a):

            > Nie chodzi mi onarzekanie, potępianie, dyskredytowanie.
            > Chodzi mi konkretnie o:
            > 1.Robienie wielkiej afery wokół Owsiaka podczas gdy mrówczą robotę wykonują odd
            > dziesiątków lat Caritas i wiele parafii jest dużą przesadą. Niewspółmiernie
            > mało mówi się o ciągłej pracy charytatywnej kościoła katolickiego.

            Hałas wokół orkiestry nie się robi, tylko jest robiony przez Owsiaka. Nikt nie
            zabrania Caritasowi takiej samej kampanii reklamowej. Nie chcą jej - ich sprawa.
            Owsiak chce i to jego decyzja.

            > 2.Nigdy nie opublikowano pełnej listy wpływów i wydatków być może dlatego, że
            > finansuje się z tych środków przystanek woodstock, z którym to zjawiskiem sięę
            > nie identyfikuję. Wolność nie oznacza bezprawia czy też nawoływania do
            > nihilizmu.

            Nie oznacza. Owsiak także nie nawołuje do bezprawia ani nihilizmu. Ty się z
            Woodstock nie identyfikujesz - Twoja sprawa. Inni popierają, wolno im.
    • Gość: brzytwa antykoscielnym zbzikowancom IP: *.pcz.czest.pl 11.01.02, 12:19
      Gość portalu: katolik napisał(a):


      >Pierwsze domy pomocy załozone przez kościól pojawoły sie dopiero
      > niedawno

      Nie, glupolu, pierwsze takie domy pojawily sie juz bardzo dawno, tylko
      zostaly upanstwowione przez komuchow.

      > z butami do polityki. Zakładam się że wszystkie organizacje katolockie nie
      > zbierają rocznie nawet 10% tego co WOŚP.

      Tutaj nie ma nic "do zakladania" frajerze, podaj konkretne liczby, wyjdzie, ze
      jest odwrotnie.

      >A ile jeszcze z tego co zbiorą pójdzie

      To co idzie na remont plebani, to sprawa tych, ktorzy daja na to pieniadze.
      Nie bedziemy sie z tego tlumaczyc roznym antykoscielnym zbzikowancom.
      Wole dac na remont plebani niz Owsiakowi. Co ja mowie, wole do zsypu wyrzucic
      niz dac zlamany grosz temu kabotynowi.
    • jane-007 Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA 11.01.02, 12:26
      normalne -przez K.K zawsze będzie krtykował, a niestety jurek owiak stanowi
      zagrzenie dlak.kk,nie tylko przez swoją akcę, a że jest zwiazy z hary kryszmą,
      i to już od lat , a niestety jest dlak.kk jest zagrzenie z strony tzw. sekty.
      CZLONEK SLD Z WOJ ŚLASKIEGO.
      • Gość: brzytwa Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA IP: *.pcz.czest.pl 11.01.02, 12:31
        jane-007 napisał(a):

        > normalne -przez K.K zawsze będzie krtykował, a niestety jurek owiak stanowi
        > zagrzenie dlak.kk,nie tylko przez swoją akcę, a że jest zwiazy z hary kryszmą,
        > i to już od lat , a niestety jest dlak.kk jest zagrzenie z strony tzw. sekty.
        > CZLONEK SLD Z WOJ ŚLASKIEGO.

        Akcja tego kretyna nie stanowi dla kosciola zadnego zagrozenia. A Owsiak
        rzeczywiscie jest krytykowany za cala ideologiczna otoczke swoich
        dzialan, nie tylko zreszta tej akcji.

        • Gość: ixi Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA IP: 150.254.174.* 11.01.02, 13:13
          Czy ktoś pamięta jak Owsiak robił w Jarocinie (Festiwal)akcję Uwolnić słonia, a
          na drugi dzień chodził po mieście z podbitym okiem. Piekne to były czasy, ale
          to se pane ne wrati, a tak by sie chciało mu przypier....
        • Gość: komodor Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 11.01.02, 13:17
          Dlaczego kretyn. Dla ciemnoty każdy kto myśli inaczej to zaraz kretyn. A jak
          jeszcze robi coś pożytecznego lepiej i skuteczniej niz kościelni to zaraz wróg.
          Ten sposób myslenia jest bardzo charakterystyczny dla czujących zagrożenie
          malejącego poparcia członków wielu sekt (w tym kk).
      • Gość: Sam Członek to ty jesteś IP: 217.153.50.* 11.01.02, 17:10
        jane-007 napisał(a):

        > normalne -przez K.K zawsze będzie krtykował, a niestety jurek owiak stanowi
        > zagrzenie dlak.kk,nie tylko przez swoją akcę, a że jest zwiazy z hary kryszmą,
        > i to już od lat , a niestety jest dlak.kk jest zagrzenie z strony tzw. sekty.
        > CZLONEK SLD Z WOJ ŚLASKIEGO.

        -> Słuchaj dupku. Pisze się: przez K.K. zawsze będzie krytykowany (a nie
        krytykował, błąd stylistyczny !). Dlaczego "niestety" ? Ty powinieneś
        napisać: "na szczęście". Nie "zagrzenie" a "zagrożenie". Nie "zwiazy"
        a "związany". Nadążasz ? Hary kriszna to nie jest tzw. sekta. To jest sekta.
        Widziałem ich jak śpiewali: "hare kriszna, kriszna hara, hare rama, hare rura" i
        tak do usranej śmierci w kółko. Myślisz, że to było interesujące przeżycie ?
        Nieee!!! To było cholernie nużące. Takie sranie po ścianie. Dymać nie wolno poza
        szefem. Ten może rżnąć każdą siostrzyczkę. On to robi uduchowiony. Reszta może
        najwyżej kibicować. Bujaj się bąku (taki po zjedzeniu grochówki).
      • Gość: Sam I jeszcze do członka IP: 217.153.50.* 11.01.02, 17:11
        Ciesze się, że tacy są członkowie w SLD. Jest nadzieja, że to dziadostwo się w
        końcu rozleci.
    • Gość: Vicary Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA IP: *.proxy.aol.com 11.01.02, 14:34
      Smiem twierdzic ze wlasnie kler swoja bezszczelnoscia niszczy ineligentow wokol
      siebie.To pycha i pazernosc kleru spowodowala ze spoleczenstwo zatracilo
      zdolnosc logicznego myslenia. Irracjonalne zadania biskupow w zaspokajaniu ich
      zadan finansowych sa coraz czesciej poprzedzane seria artykulow w prasie, czego
      przykladem dwa ostatnie w GW o przekazaniu WOSP do kosciola.Kazdy mial juz
      stycznosc z pazernoscia kleru i to do czego sie teraz przymierzaja wywola
      oburzenie wsrod mlodych , inteligentnych i wrazliwych na cierpienie innch.
      Ale czy bedzie to sprzeciw aktywny? raczej nie . Wszystkie skutki takich
      sprzeciwow kumuluja sie w umyslach i sercach i za kilka lat okaze sie ze ze na
      slowa kleru nie bedzie juz zadnego odzewu ze stony "wiernych"
      Beda to pasterze bez stad "baranow i owieczek", tacy dowodcy bez wojska.
      Mysli ludzkiej sie nie zniewoli, zniewolic mozna tylko ciemnego a najlepiej
      jeszcze pijanego czlowieka.
      • antoni.goczal Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA 11.01.02, 14:44
        Gość portalu: Vicary napisał(a):

        > Smiem twierdzic ze wlasnie kler swoja bezszczelnoscia niszczy ineligentow wokol
        >
        > siebie.To pycha i pazernosc kleru spowodowala ze spoleczenstwo zatracilo
        > zdolnosc logicznego myslenia. Irracjonalne zadania biskupow w zaspokajaniu ich
        > zadan finansowych sa coraz czesciej poprzedzane seria artykulow w prasie, czego
        >
        > przykladem dwa ostatnie w GW o przekazaniu WOSP do kosciola.Kazdy mial juz
        > stycznosc z pazernoscia kleru i to do czego sie teraz przymierzaja wywola
        > oburzenie wsrod mlodych , inteligentnych i wrazliwych na cierpienie innch.
        > Ale czy bedzie to sprzeciw aktywny? raczej nie . Wszystkie skutki takich
        > sprzeciwow kumuluja sie w umyslach i sercach i za kilka lat okaze sie ze ze na
        > slowa kleru nie bedzie juz zadnego odzewu ze stony "wiernych"
        > Beda to pasterze bez stad "baranow i owieczek", tacy dowodcy bez wojska.
        > Mysli ludzkiej sie nie zniewoli, zniewolic mozna tylko ciemnego a najlepiej
        > jeszcze pijanego czlowieka.

        Nic dodać, nic ująć.
    • Gość: OzRM WOŚP od święta i na codzień IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 11.01.02, 15:35
      W niedzielę, 13 stycznia będziemy świadkami X Finału Wielkiej Orkiestry
      Świątecznej Pomocy. Telewizja Polska ogłosiła już, że animowaną przez Jerzego
      Owsiaka imprezę obsługiwać będzie ponad 1.000 dziennikarzy, wszystkie wozy
      transmisyjne, niezliczona liczba kamer, a centrum stanowić będzie największe
      studio telewizyjne przy ul. Woronicza w Warszawie. Sam Jerzy Owsiak z
      nieskrywaną dumą zaznaczył, że "nie ma w Polsce większej akcji na taką
      skalę"... W niedzielę po raz kolejny cały kraj opanuje niezwykła gorączka.
      Radio i telewizja podkręcać będą akcję, przesyłając meldunki o kolejnych
      milionach: jeden dwa, trzy, cztery... Zapewne padnie kolejny rekord. Jerzy
      Owsiak znów będzie promowany przez media, a gazety na pierwszych stronach mogły
      będą kalkulować, ile sprzętu medycznego otrzymały w darze chore dzieci.
      Róbta, co chceta
      Podczas akcji zbierania pieniędzy na rzecz chorych dzieci, jak też podczas
      innych imprez organizowanych przez Orkiestrę, dużą aktywność wykazuje ruch Hare
      Kryszna. Dla przykładu: na Przystanek Woodstock '96 zaproszeni przez Owsiaka
      członkowie ruchu Hare Kryszna przybyli w liczbie około 200 osób, ściągnąwszy
      posiłki z kilku kontynentów. W pobliżu sceny rozstawili swój namiot z
      napisem: "Pokojowa Wioska Kryszny", w którym młodzież mogła za darmo otrzymać
      wegetariański posiłek. Pytanie: za czyje pieniądze? Trudno uwierzyć, że sekta,
      która na ulicach zbiera datki na swe utrzymanie, aż tyle zainwestowała we
      własną reklamę.
      Podczas tej samej edycji Festiwalu odbyły się również śluby sześciu młodych
      par, wyznawców Kryszny. W lutym 1997 roku Telewizja Polska w programie Jerzego
      Owsiaka pt. "Kręcioła" pokazała dość obszerną relację z tej ceremonii, w
      trakcie której Jerzy Owsiak wraz z małżonką, ubrani w stroje wyznawców Kryszny,
      pełnili rolę świadków.
      Podczas V Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w 1997 roku grupa
      wyznawców Kryszny "pomagała" Jerzemu Owsiakowi w telewizyjnym studiu. Tym
      sposobem, dzięki darmowej telewizyjnej reklamie wśród młodego pokolenia sekta
      Hare Kryszna przedstawiona została jako wspólnota, która rzekomo służy
      bezinteresowną pomocą.
      Warto przypomnieć, że już w 1984 roku Parlament Europejski w wydanej rezolucji
      uznał, iż działalność ruchu Hare Kryszna jest szkodliwa i niebezpieczna. W 1996
      roku polskie Biuro Bezpieczeństwa Narodowego opublikowało "Raport o stanie
      bezpieczeństwa państwa". Jeden rozdział poświęcono przedstawieniu zagrożenia
      wynikającego z działalności sekt. Wśród tychże wymieniony został ruch Hare
      Kryszna.

      Caritas, czyli miłość
      Pewnego rodzaju niedorzecznością wydaje się porównywanie działalności Wielkiej
      Orkiestry Świątecznej Pomocy z organizacją charytatywną Kościoła katolickiego,
      jaką jest Caritas. Pozwolę więc sobie jedynie na małą dygresję. Otóż zasadą
      Caritas jest udzielanie pomocy wszystkim grupom osób potrzebujących, bez
      względu na ich pochodzenie i wyznawany światopogląd. Caritas to organizacja, w
      której obok pracowników etatowych, przez cały rok posługuje blisko 60 tysięcy
      wolontariuszy.
      W 2000 roku Caritas w Polsce prowadziła: 6 domów samotnej matki, 12 domów dla
      ofiar przemocy w rodzinie, 54 świetlice i ochronki dla dzieci, 45 ośrodków
      wypoczynkowych dla dzieci ubogich rodzin, 12 domów dziennego pobytu dla osób
      starszych, 16 domów stałego pobytu dla osób starszych, 21 hospicjów, 22
      specjalistyczne poradnie medyczne, 10 przychodni opieki lekarskiej, 6 aptek, 7
      ośrodków rehabilitacyjnych dla niepełnosprawnych, 73 gabinety rehabilitacyjne,
      10 domów dziennego pobytu dla osób niepełnosprawnych, 2 ośrodki terapeutyczne
      dla narkomanów, 15 całodobowych schronisk, 14 noclegowni, 3 domy dziennego
      pobytu i 2 łaźnie dla bezdomnych, 6 poradni dla bezrobotnych, 152 stołówki i
      jadłodajnie... Caritas prowadziła 17 Warsztatów Terapii Zajęciowej i 170 Stacji
      Opieki Medycznej...
      Caritas niesie pomoc do Rosji, Czeczenii, Abchazji, Kazachstanu, Kosowa,
      Mozambiku, Etiopii, Rwandy, Konga, Mongolii, Wenezueli, Kolumbii, na Litwę,
      Ukrainę, Białoruś...
      Na koniec jedno porównanie. Otóż przez dziewięć kolejnych Finałów Wielka
      Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała łącznie ponad 32 miliony dolarów. Można by
      stwierdzić, że - patrząc na telewizyjne koszta - w sumie niewiele więcej niż
      kosztowały te wielkie przedsięwzięcia.
      Co prawda trudno jest określić dokładną wartość pomocy udzielanej przez Caritas
      w Polsce. Niemniej jednak każdego roku przekracza ona o kilkanaście milionów
      dolarów sumę zgromadzoną przez Orkiestrę w ciągu 10 lat. Niestety, niewielu z
      nas o tym wie, gdyż w hospicjach i noclegowniach dla bezdomnych nie pojawiają
      się kamery telewizyjne, akcji Caritas nie obsługują wozy transmisyjne, a
      zakonnic, czuwających nieustannie przy łóżkach obłożnie chorych, nikt nie
      zaprasza do największego studia przy ul. Woronicza. Tym między innymi różni się
      pomoc "od święta" od tej "na co dzień...
      Oszołom z Radia Maryja
      • Gość: Freeman Re: Do "Sama" skina ! IP: *.chello.pl 11.01.02, 17:16
        Sam !
        Gdyby głupota umiała fruwać to Twój stary karmiłby Cię z procy !
        • Gość: Sam Hau, hau, powiedział freeman IP: 217.153.50.* 14.01.02, 17:01
      • Gość: M Re: WOŚP od święta i na codzień IP: *.chello.pl 11.01.02, 17:39
        Zamiast chamsko kopiować jak leci z twojego "Naszego Dziennika" nawet bez
        podania autora sam byś coś wymyślił.
    • Gość: GMR Papież o Owsiaku I WOŚP IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 12.01.02, 20:30
      Panie Marszałku! Wysoka Izbo! 13 stycznia już po raz dziesiąty Jerzy Owsiak
      organizuje publiczną zbiórkę pieniężną na terenie całej Polski. Jako
      kwestujących zobaczymy w dużej mierze niepełnoletnią młodzież z czerwonymi
      serduszkami z napisem: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Serduszka te jak
      lawina znowu rozleją się po tramwajach, w sklepach, w szkołach i innych
      miejscach publicznych. Jakże wiele osób będzie je nosić, błędnie sądząc, że w
      ten sposób angażuje się w szczytne dzieło charytatywne. Tymczasem trzeba zdać
      sobie sprawę z tego, komu i czemu ma służyć to przedsięwzięcie. Jerzy Owsiak
      zabłysnął jako reżyser programu o nazwie ˝Róbta co chceta˝. Tworzył go ­ jak to
      sam obwieszcza w swojej książce ­ będąc pod wpływem upojenia alkoholowego. Jak
      podała w zeszłym roku jedna z agencji prasowych, z zebranej podczas finału sumy
      fundacja ma prawo określoną kwotę wydać na realizację swoich celów
      strategicznych, za które uznano, jako formę gratyfikacji dla młodzieży,
      doroczny koncert rockowy pod nazwą ˝Przystanek Woodstock˝. A impreza ta znana
      jest jako zakrojona na szeroką skalę deprawacja młodego pokolenia poprzez
      lansowanie libertyńskich antywzorców wychowawczych.
      Wydaje się więc, że pierwszorzędnym celem organizatorów ˝orkiestry˝ jest
      nie tyle akcja dobroczynna, ile ­ poprzez propagowanie wolności bez granic i
      muzycznego łomotu ­ socjotechniczna praca nad zmianą oblicza polskiego
      społeczeństwa, przywiązanego do Kościoła i tradycji, na liberalne,
      antyreligijne i konsumpcyjne. Brak świadomości rzeczywistych mechanizmów,
      wzmacniany przez lokalne liberalne media, dotyczy szczególnie młodych.
      Anarchiczna ideologia streszczająca się w haśle ˝Róbta co chceta˝ niszczy
      strukturę osobową młodego człowieka, nawet wówczas gdy działa pod pozorami
      dobra.
      Profesor Feliks Koneczny powiedział kiedyś: ˝Bezsilne jest zło w życiu
      publicznym, dopóki nie uczyni z siebie imitacji dobra, żeby móc wyłudzić
      współpracę ludzi pragnących dobra˝. Niech te słowa profesora Feliksa Konecznego
      będą przestrogą, szczególnie dla polskiej młodzieży. Dziękuję bardzo.


      • Gość: Karol Re: "Czarni" jutro się wściekną bo ... IP: *.chello.pl 12.01.02, 22:00
        ... kasa zamiast na ich fury (właśnie jest w promocji u Zasady najnowszy model
        Merca !) pójdzie na ratowanie chorych dzieci !

        To skandal ! Ojcu Rydzykowi już tak znudziła się tapicerka (jasny beż, skóra) w
        jego Merolu, że rzyga truflami na samą myśl, iż musi wsiąść do tego
        jednorocznego grata !

        Nic gnojkom nie dawajcie. Najwyżej kopa. Cała kasa tylko na kolegów Józka G. !!!
        • Gość: Sam To jak dawać im czy nie ? IP: 217.153.50.* 14.01.02, 17:02
          Zdecyduj się. I nie podniecaj bo sobie spodnie zabrudzisz.
      • snajper46 Papież o Owsiaku I WOŚP ????? 14.01.02, 12:12
        Gość portalu: GMR napisał(a):

        > Panie Marszałku! Wysoka Izbo! 13 stycznia już po raz dziesiąty Jerzy Owsiak
        > organizuje publiczną zbiórkę pieniężną na terenie całej Polski. Jako
        > kwestujących zobaczymy w dużej mierze niepełnoletnią młodzież z czerwonymi
        > serduszkami z napisem: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Serduszka te jak
        > lawina znowu rozleją się po tramwajach, w sklepach, w szkołach i innych
        > miejscach publicznych. Jakże wiele osób będzie je nosić, błędnie sądząc, że w
        > ten sposób angażuje się w szczytne dzieło charytatywne. Tymczasem trzeba zdać
        > sobie sprawę z tego, komu i czemu ma służyć to przedsięwzięcie. Jerzy Owsiak
        > zabłysnął jako reżyser programu o nazwie ˝Róbta co chceta˝. Tworzył go ­ jak to
        > sam obwieszcza w swojej książce ­ będąc pod wpływem upojenia alkoholowego. Jak
        > podała w zeszłym roku jedna z agencji prasowych, z zebranej podczas finału
        sumy
        > fundacja ma prawo określoną kwotę wydać na realizację swoich celów
        > strategicznych, za które uznano, jako formę gratyfikacji dla młodzieży,
        > doroczny koncert rockowy pod nazwą ˝Przystanek Woodstock˝. A impreza ta znana
        > jest jako zakrojona na szeroką skalę deprawacja młodego pokolenia poprzez
        > lansowanie libertyńskich antywzorców wychowawczych.
        > Wydaje się więc, że pierwszorzędnym celem organizatorów ˝orkiestry˝ jest
        > nie tyle akcja dobroczynna, ile ­ poprzez propagowanie wolności bez granic i
        > muzycznego łomotu ­ socjotechniczna praca nad zmianą oblicza polskiego
        > społeczeństwa, przywiązanego do Kościoła i tradycji, na liberalne,
        > antyreligijne i konsumpcyjne. Brak świadomości rzeczywistych mechanizmów,
        > wzmacniany przez lokalne liberalne media, dotyczy szczególnie młodych.
        > Anarchiczna ideologia streszczająca się w haśle ˝Róbta co chceta˝ niszczy
        > strukturę osobową młodego człowieka, nawet wówczas gdy działa pod pozorami
        > dobra.
        > Profesor Feliks Koneczny powiedział kiedyś: ˝Bezsilne jest zło w życiu
        > publicznym, dopóki nie uczyni z siebie imitacji dobra, żeby móc wyłudzić
        > współpracę ludzi pragnących dobra˝. Niech te słowa profesora Feliksa
        Konecznego
        > będą przestrogą, szczególnie dla polskiej młodzieży. Dziękuję bardzo.

        To jest wypowiedź papieża ? Jana Pawła II ? I zaczyna się: >Panie Marszałku!
        Wysoka Izbo!< ?????? To papież był w Warszawie i przemawiał w Sejmie ??? Kiedy ?


        • Gość: GMR Re: Papież o Owsiaku I WOŚP ????? IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 14.01.02, 19:44
          No Snajper można na ciebie jednak liczyć. Chyba jako jedyny odkryłeś że mym
          tekście jest coś nie tak... Ja Pisałem że papież ale nie napisałem JAKI, KTÓRY
          papież. Ten tekst został przeze mnie wzięty ze stenogramów sejmowych z
          ostatniego posiedzenia z 10 stycznia br. Interpelację w sprawie Owsiaka złożył
          poseł Stanisław Papież... Miałem niezły ubaw z tego jak serio żeście
          potraktowali ten tekst a ile nienawiści pod moim adresem wyzwisk od debili itp
          już nie zliczam..omal sie w pory nie polałem... Ty jeden Snajper przrwałeś mi w
          najlepsze tę zabawę... a do pzostałych .. warto poczytać sobie stenogramy
          sejmowe ... zwłaszcza wystąpienia Leppera ale nie tylko. To dopiero jest ubaw!!
          • Gość: snajper Re: Papież o Owsiaku I WOŚP ????? IP: *.waw.cdp.pl 15.01.02, 15:44
            Gość portalu: GMR napisał(a):

            > No Snajper można na ciebie jednak liczyć. Chyba jako jedyny odkryłeś że mym
            > tekście jest coś nie tak... Ja Pisałem że papież ale nie napisałem JAKI, KTÓRY
            > papież. Ten tekst został przeze mnie wzięty ze stenogramów sejmowych z
            > ostatniego posiedzenia z 10 stycznia br. Interpelację w sprawie Owsiaka złożył
            > poseł Stanisław Papież... Miałem niezły ubaw z tego jak serio żeście
            > potraktowali ten tekst a ile nienawiści pod moim adresem wyzwisk od debili itp
            > już nie zliczam..omal sie w pory nie polałem... Ty jeden Snajper przrwałeś mi w
            > najlepsze tę zabawę... a do pzostałych .. warto poczytać sobie stenogramy
            > sejmowe ... zwłaszcza wystąpienia Leppera ale nie tylko. To dopiero jest ubaw!!

            Witam
            Zgadza się, czytałem. To JEST ubaw. Choć z drugiej strony, są to wszak posłowie,
            których wybraliśmy. I wtedy już nie wiem, śmiać się, czy płakać.
            Pozdrawiam.
    • Gość: komodor Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 14.01.02, 12:42
      To dziwne ile nienawiści i chamstwa wyzwala człowiek któremu udało się stworzyc
      coś wielkiego, pożytecznego i porywającego.
      Jest oczywiste,że ataki płyną od tych nieudaczników którzy sami nie są w stanie
      zorganizować nic pozytywnego.Krytykować każdy potrafi.Ataki są również
      spowodowane strachem przed coraz większą utratą odrzucających obłudę owieczek.
      • andrzejg Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA 14.01.02, 20:03
        Gość portalu: komodor napisał(a):

        > To dziwne ile nienawiści i chamstwa wyzwala człowiek któremu udało się stworzyc
        > coś wielkiego, pożytecznego i porywającego.
        > Jest oczywiste,że ataki płyną od tych nieudaczników którzy sami nie są w stanie
        > zorganizować nic pozytywnego.Krytykować każdy potrafi.Ataki są również
        > spowodowane strachem przed coraz większą utratą odrzucających obłudę owieczek.


        Mają Caritas , który też działa.Myślę ,że te ataki wynikają z obawy
        przed straceniem monopolu na polu dobroczynności.Z zarzutów stawianych
        Owsiakowi , ile to kasy on wyciąga dla siebie , jasno wynika ,że jest
        to przedsięwzięcie dochodowe.Wołają : Owsiak pokaż Pit!
        Panowie , jest taka różnica ,że Owsiak może pokazać Pit , a cóż księża
        pokażą?Figę - bez maku.

    • Gość: eres Re: Nie cały kler krytykuje JURKA OWSIAKA IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 14.01.02, 23:50
      Nie ma pośród kleru, także i hierarchów Kościoła zgodnej oceny WOŚP Jurka
      Owsiaka, wielu księży ocenia jej formy negatywnie; inaczej patrzy na tę akcję
      charytatywną np. arcybiskup lubelski, Józef Życiński: „Dziesięć lat WOŚP
      pozwala sformułować jednoznaczną ocenę, że służy ona dobrym celom”. Nakłania
      on, by „Wielką Orkiestrę przekształcić w wielką symfonię ludzkiej dobroci i
      wielkiej solidarności ducha zatroskanego o wspólne wartości”.
      • Gość: OzRM Re: Nie cały kler krytykuje JURKA OWSIAKA IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 15.01.02, 09:26
        Gość portalu: eres napisał(a):

        > Nie ma pośród kleru, także i hierarchów Kościoła zgodnej oceny WOŚP Jurka
        > Owsiaka, wielu księży ocenia jej formy negatywnie; inaczej patrzy na tę akcję
        > charytatywną np. arcybiskup lubelski, Józef Życiński: „Dziesięć lat WOŚP
        > pozwala sformułować jednoznaczną ocenę, że służy ona dobrym celom”. Nakła
        > nia
        > on, by „Wielką Orkiestrę przekształcić w wielką symfonię ludzkiej dobroci
        > i
        > wielkiej solidarności ducha zatroskanego o wspólne wartości”.

        To pierdolonie żydzisko w sutannie zawsze jątrzyło i zawsze rozbijało jedność
        kościoła
        • Gość: snajper Re: Nie cały kler krytykuje JURKA OWSIAKA IP: *.waw.cdp.pl 15.01.02, 15:46
          Gość portalu: OzRM napisał(a):

          > Gość portalu: eres napisał(a):
          >
          > > Nie ma pośród kleru, także i hierarchów Kościoła zgodnej oceny WOŚP Jurka
          > > Owsiaka, wielu księży ocenia jej formy negatywnie; inaczej patrzy na tę ak
          > cję
          > > charytatywną np. arcybiskup lubelski, Józef Życiński: „Dziesięć lat
          > WOŚP
          > > pozwala sformułować jednoznaczną ocenę, że służy ona dobrym celom”.
          > Nakła
          > > nia
          > > on, by „Wielką Orkiestrę przekształcić w wielką symfonię ludzkiej do
          > broci
          > > i
          > > wielkiej solidarności ducha zatroskanego o wspólne wartości”.
          >
          > To pierdolonie żydzisko w sutannie zawsze jątrzyło i zawsze rozbijało jedność
          > kościoła

          Z niego taki Żyd, jak i z Ciebie. A KK i papieżowi sprzeciwia się Rydzyk, a nie
          Życiński.

    • Gość: Zet Re: KLER popiera akcje humanitarne. IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 15.01.02, 03:15
      Chyba powiedzial to wyraznie dzisiaj biskup Zycinski.Po co u Was ta obluda.
      Jakiemus ksiedzu moze sie cos u Owsiaka nie podobac np.ze za glosno gra itp.Ale
      to nie ma zadnego znaczenia.Ks.Rydzyk tez jesli cos mowi to we wlasnym imieniu.
      Wszyscy ateisci -wierni czytelnicy Urbana zaraz podskakuja,bo Urban dla nich
      autorytet.Mowiac,ze nie wierza wirza jednak w Urbana.Czy to nie paradoks.
      Poza mna chyba nikt nie zlozyl gratulacji Owsiakowi i jego orkiestrze.Brawo
      Orkiestra z Owsiakiem na czele.
      • Gość: k Re: KLER popiera akcje humanitarne. IP: 212.244.77.* 15.01.02, 09:44
        Gość portalu: Zet napisał(a):

        > Chyba powiedzial to wyraznie dzisiaj biskup Zycinski.Po co u Was ta obluda.
        > Jakiemus ksiedzu moze sie cos u Owsiaka nie podobac np.ze za glosno gra itp.Ale
        >
        > to nie ma zadnego znaczenia.Ks.Rydzyk tez jesli cos mowi to we wlasnym imieniu.
        > Wszyscy ateisci -wierni czytelnicy Urbana zaraz podskakuja,bo Urban dla nich
        > autorytet.Mowiac,ze nie wierza wirza jednak w Urbana.Czy to nie paradoks.
        > Poza mna chyba nikt nie zlozyl gratulacji Owsiakowi i jego orkiestrze.Brawo
        > Orkiestra z Owsiakiem na czele.

        Potwierdzam,że fakt niechęci Kościoła do WOŚP to sprawa marginalna i nader rzadka
        (choc każdy może miec coś przeciw, także jakiśtam ksiądz, górnik czy hutnik). Na
        mszy w niedzielę w czasie modlitwy wiernych (pamietacie co to takiego?) była
        intencja : "o powodzenie akcji WOŚP i hojnośc ludzi podczas zbiórki".
        Ja osobiście mam nadzieję,że pieniadze te(wszystkie!) zostaną wydane na naprawdę
        te cele, które sie głosi. Pozdrawiam.
        • Gość: KAROL Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA IP: *.chello.pl 15.01.02, 10:05
          ZET I K. LECĄ W PYTĘ ! WYSTARCZY POSŁUCHAĆ DZIŚ W RADIU O. MUCHOMORKA.
          CZARNI CHĘTNIE UTOPILIBY W ŁYCZCE WODY WOŚP I PRZEJĘLI KASĘ NA SWOJE KOCHANKI
          (I KOCHANKÓW).
          • lech.niedzielski Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA 15.01.02, 10:07
            Gość portalu: KAROL napisał(a):

            > ZET I K. LECĄ W PYTĘ ! WYSTARCZY POSŁUCHAĆ DZIŚ W RADIU O. MUCHOMORKA.
            > CZARNI CHĘTNIE UTOPILIBY W ŁYCZCE WODY WOŚP I PRZEJĘLI KASĘ NA SWOJE KOCHANKI
            > (I KOCHANKÓW).

            100 % poparcia !
          • Gość: k Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA IP: 212.244.77.* 15.01.02, 10:08
            Gość portalu: KAROL napisał(a):

            > ZET I K. LECĄ W PYTĘ ! WYSTARCZY POSŁUCHAĆ DZIŚ W RADIU O. MUCHOMORKA.
            > CZARNI CHĘTNIE UTOPILIBY W ŁYCZCE WODY WOŚP I PRZEJĘLI KASĘ NA SWOJE KOCHANKI
            > (I KOCHANKÓW).

            Słuchasz tego radia???hihihi
            Niech mi ktoś wytłumaczy ,fakt, że najwiecej zwolenników i słuchaczy ma ww. radio
            wśród antyklerykałów.Robicie mu niezłą reklamę. Brawo!

            • antoni.goczal Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA 15.01.02, 11:51
              Gość portalu: k napisał(a):

              > Gość portalu: KAROL napisał(a):
              >
              > > ZET I K. LECĄ W PYTĘ ! WYSTARCZY POSŁUCHAĆ DZIŚ W RADIU O. MUCHOMORKA.
              > > CZARNI CHĘTNIE UTOPILIBY W ŁYCZCE WODY WOŚP I PRZEJĘLI KASĘ NA SWOJE KOCHA
              > NKI
              > > (I KOCHANKÓW).
              >
              > Słuchasz tego radia???hihihi
              > Niech mi ktoś wytłumaczy ,fakt, że najwiecej zwolenników i słuchaczy ma ww. rad
              > io
              > wśród antyklerykałów.Robicie mu niezłą reklamę. Brawo!
              >

              Ja też słucham. Bo jest bardzo śmieszne.
              • Gość: k Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA IP: 212.244.77.* 15.01.02, 11:59
                antoni.goczal napisał(a):

                > Gość portalu: k napisał(a):
                >
                > > Gość portalu: KAROL napisał(a):
                > >
                > > > ZET I K. LECĄ W PYTĘ ! WYSTARCZY POSŁUCHAĆ DZIŚ W RADIU O. MUCHOMORK
                > A.
                > > > CZARNI CHĘTNIE UTOPILIBY W ŁYCZCE WODY WOŚP I PRZEJĘLI KASĘ NA SWOJE
                > KOCHA
                > > NKI
                > > > (I KOCHANKÓW).
                > >
                > > Słuchasz tego radia???hihihi
                > > Niech mi ktoś wytłumaczy ,fakt, że najwiecej zwolenników i słuchaczy ma ww
                > . rad
                > > io
                > > wśród antyklerykałów.Robicie mu niezłą reklamę. Brawo!
                > >
                >
                > Ja też słucham. Bo jest bardzo śmieszne.

                A ja nie. Bo mnie denerwuje...
                • Gość: oko Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA IP: *.chello.pl 15.01.02, 16:05
                  Gość portalu: k napisał(a):

                  > > >
                  > > > Słuchasz tego radia???hihihi
                  > > > Niech mi ktoś wytłumaczy ,fakt, że najwiecej zwolenników i słuchaczy
                  > ma ww
                  > > . rad
                  > > > io
                  > > > wśród antyklerykałów.Robicie mu niezłą reklamę. Brawo!
                  > > >
                  > >
                  > > antoni.goczal napisał(a): Ja też słucham. Bo jest bardzo śmieszne.
                  >
                  > k napisał(a): A ja nie. Bo mnie denerwuje...

                  Oko: Ja tez nie slucham, bo tez mnie denerwuje. A odpowiedz na twoje pytanie jest
                  dosc prosta: ww. radio jest skierowane do frustratow - wiec nic dziwnego, ze go
                  sluchaja sfrustrowani ludzie po obu stronach barykady.
                  Pozdr.

                  • Gość: Freeman Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA IP: *.chello.pl 15.01.02, 17:25
                    Ja też słucham radia Rydzia bo mnie też śmieszy i bawi. Np. gdy jadę samochodem
                    to nastawiam sobię tą stację.
                    Tylu idiotyzmów, fałszu, śmiesznych recept na poprawę swego losu, komicznych
                    dywagacji na tematy historyczne i pseudosocjotechniki dla ubogich w rozum
                    solidaruchów - to w żadnym innym radiu nie da się usłyszeć.
                    Polecam wszystkim jako znakomity relaks, bo śmiech to zdrowie.
                    • Gość: #$ Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA IP: *.wroclaw.tpnet.pl 16.01.02, 17:28
                      Gość portalu: Freeman napisał(a):

                      > komicznych
                      > dywagacji na tematy historyczne i pseudosocjotechniki dla ubogich

                      A ja z kolei tez zadowolony ogladam sobie

                      JAK Twoi idole pardon nieudole rzadza
                      efektu i blamaze ... i pogarde dla glupich...

                      fajnie jest ... no nie...

                      Tylko ze to TY jestes glupcem ! Chwilowo pzry zlobie.
                      Rozum jak wiesz dzielil Bog.
                      Tylko boski podzial sprawia, ze nikt nie narzekla na jego brak.

                      A ludzie juz tego nie potrafia. Sa skazeni gzrechem pierworodnym.
                      Ciebie chrzest z niego nie omyl.

                      Po Tobie to barchu WIDAC !!!! I czytac.

                      Nie narzekasz na brak rozumu.
                      I nie ma madzrejszych od Ciebie. Zapraszanych fachowcow do RM
                      - tez nie.

                      Prawda Durniu ? #
                      • Gość: Freeman Re: KLER znowu krytykuje JURKA OWSIAKA IP: *.chello.pl 16.01.02, 17:49
                        Gość portalu: #$ napisał(a):

                        > Gość portalu: Freeman napisał(a):
                        >
                        > > komicznych
                        > > dywagacji na tematy historyczne i pseudosocjotechniki dla ubogich
                        >
                        > A ja z kolei tez zadowolony ogladam sobie
                        >
                        > JAK Twoi idole pardon nieudole rzadza
                        > efektu i blamaze ... i pogarde dla glupich...
                        >
                        > fajnie jest ... no nie...
                        >
                        > Tylko ze to TY jestes glupcem ! Chwilowo pzry zlobie.
                        > Rozum jak wiesz dzielil Bog.
                        > Tylko boski podzial sprawia, ze nikt nie narzekla na jego brak.
                        >
                        > A ludzie juz tego nie potrafia. Sa skazeni gzrechem pierworodnym.
                        > Ciebie chrzest z niego nie omyl.
                        >
                        > Po Tobie to barchu WIDAC !!!! I czytac.
                        >
                        > Nie narzekasz na brak rozumu.
                        > I nie ma madzrejszych od Ciebie. Zapraszanych fachowcow do RM
                        > - tez nie.
                        >
                        > Prawda Durniu ? #

                        Do "?#" !
                        Ty mni nawet skoczyć nie możesz ! Nawet na to nie zasługujesz solidaruchu.
                        • Gość: Zet Re: KLER znowu krytykuje -biedne komuchy IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 17.01.02, 03:50
                          Jak widac nic nie maja do powiedzenia biedne komuchy.Powtarzaja tylko banaly
                          Urbana.Gdyby nie te "Solidaruchy" to nie byloby Gazety Wyborczej i portalu na
                          ktorym zabieracie glos.Przeciez to Urban zalozyl "Nie"-jako pismo wrogie wobec
                          przemian demokratycznych i niepodleglosciowych.Wszyscy byli komunisci odzegnuja
                          sie od "NIE".Pozostala przy Urbanie garstka frustratow i lubiacych mowic
                          inaczej,kochac inaczej i wszystko inne robic inaczej.Przypomne,ze wynalazca
                          slowa "Solidaruch" jest Urban.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka