Dodaj do ulubionych

Kruk Elżbieta z PiS pijana w sejmie...?

21.11.08, 11:36
"Pani poseł, czy ktoś jak przychodzi do pracy to powinien byc w stanie
wskazującym?"

"Więc jestem w stanie wskazującym? Cel pani wywiadu, tego jest taki, że ja
jestem w stanie wskazującym?" - nieudolnie broniła się Kruk i zaczęła mówić,
że dobrze pracuje i że... "coś tam, coś tam". Na koniec zapytała: "Ja jestem w
stanie wskazującym?

"Wydaje się że czuję od pani woń alkoholu" - powiedziała już wprost dziennikarka.

"To proszę niech pani zbada mnie alkomatem"

"Nie jestem policjantka, żeby to zrobić" - mówi reporterka.

"Proszę mnie zbadać, a jak nie, to spotkamy się w sądzie" - rzuciła posłanka i
odwróciła się na pięcie od dziennikarzy.

"No to chyba trzeba to zrobić. Zadzwonić do marszałka sejmu lub straży
marszałkowskiej".

www.dziennik.pl/polityka/article269038/Dlaczego_poslanka_Kruk_mowi_dzis_niewyraznie.html
Posłanka zaraz potem zniknęła z sejmowych korytarz. Klub PiS zebrał się na
szybkim, nieformalnym posiedzeniu.
Przemysław Gosiewski zapytany o stan posłanki Kruk powiedział tylko, że
...bardzo ją ceni.

Posłuchajcie bełkotu...
Obserwuj wątek
    • wujaszek_joe PIS -kompromitacja codziennie 21.11.08, 11:37
      można na nich w pewnym sensie polegać
      • kronopio77 Trzeba jakoś zagłuszyć te rozterki i resztki sumie 21.11.08, 12:48
        sumienia :) Ten rozdźwięk między słowami a praktyką :)
    • kronopio77 Po Lechu K. i Gosiewskim to kolejny AA w PiS :) 21.11.08, 11:38
      :))))
      • masuma Gosiewski to rzetelny obrońca pijanej koleżanki 21.11.08, 11:40
        Rozumie ją, jak nikt:-)
    • cdlxxviii Wracała od Mirka Drzewieckiego? ;-) n/t 21.11.08, 11:40
      • masuma A może z Kancelarii? n/t 21.11.08, 11:41

      • obraza.uczuc.religijnych Re: Wracała od Mirka Drzewieckiego? ;-) n/t 21.11.08, 11:42
        Raczej od kolegi Krasulskiego albo syna Tadka Cymańskiego.
        • pies_na_czarnych Link 21.11.08, 11:43
          www.tvn24.pl/12690,1574084.1,0,1,prosze-mnie-zbadac-alkomatem,wiadomosc.html
          • masuma Nie ma wątpliwości... 21.11.08, 11:52
            Smutne i kompromitujące
            • pies_na_czarnych Re: Nie ma wątpliwości... 21.11.08, 12:03
              Kobieta tez czlowiek. :)
            • barnacle.bill.the.sailor Re: Nie ma wątpliwości... 21.11.08, 12:28
              masuma napisał:

              > Smutne i kompromitujące

              Tak, dla tej "dziennikarki" jak najbardziej kompromitujące...
    • saxo.grammaticus Re: Kruk Elżbieta z PiS pijana w sejmie...? 21.11.08, 11:45
      Coś się ta przypadłośc alkoholowa popularyzuje wśród posłów PiSu, najpierw Gosiewski, teraz Kruk.

      Alleluja i do ścieku!
      • ddb2 Re: Kruk Elżbieta z PiS pijana w sejmie...? 21.11.08, 11:56
        Ze spotkania AA:
        Mam na imie Ela, jestem alkoholiczka, jestem juz po piecdziesiatce,
        mam 49 lat.
      • zebatek Re: Kruk Elżbieta z PiS pijana w sejmie...? 21.11.08, 12:29
        To już w PiSie wieloletnia tradycja.
        Warto przypomnieć wystąpienie z trybuny sejmowej posła Jana Marii
        Jackowskiego.
    • haen1950 Re: Kruk Elżbieta z PiS pijana w sejmie...? 21.11.08, 12:07
      Potężne uderzenie. To zawsze jest tak, gdy na bezradność jedynym
      lekarstwem zapomnienia jest alkohol.

      Mądry człowiek wędruje wtedy do łóżka - wytrzeźwieć. Głupi wędruje
      do pracy - tu jest różnica fundamentalna.
    • ayran Re: Kruk Elżbieta z PiS pijana w sejmie...? 21.11.08, 12:19
      W sumie dobrze to o niej świadczy. Już kilka razy myślałem, że jest
      nawalona, ale okazuje się, że kiedy jest nawalona naprawdę,
      zachowuje się wyraźniej inaczej. Czyli w tamtych poprzednich
      przypadkach była albo trzeźwa, albo tylko lekko podcięta.
    • barnacle.bill.the.sailor To ile promili w końcu miała ?... 21.11.08, 12:21
      Czy to może kolejna dyskusja oparta na wykształciuszych urojeniach ?...
      • x2468 Re: To ile promili w końcu miała ?... 21.11.08, 12:24
        To nie alkohol."Syndrom dnia poprzedniego"To wczorajsza mowa I Krasnala 4rp
        wprawila ja w stan eufori.
        • barnacle.bill.the.sailor Czyli nie była pijana ?... 21.11.08, 12:30
          Zatem dyskusja urojona...
          • karbat Re: Czyli nie była pijana ?... 29.11.08, 06:53
            barnacle.bill.the.sailor napisał:

            > Zatem dyskusja urojona...
            >
            ona byla trzezwa byla trzezwa ,tylko jej w glowe poszlo
    • wariant_b Re: Kruk Elżbieta z PiS pijana w sejmie...? 21.11.08, 12:24
      No co?, Elżbiety było.

      I sama chyba nie piła.
      • barnacle.bill.the.sailor A piła ?... 21.11.08, 12:29

        • masuma Nie zaklinaj rzeczywistości 21.11.08, 12:36
          Ona jest, jaka jest.
          P i ł a
          • ehehehe Re: Nie zaklinaj rzeczywistości 21.11.08, 12:42
            masuma napisał:

            > Ona jest, jaka jest.
            > P i ł a

            to co ?

            lepij zbita przez drzewieckiego lub tuska ?

            wyślij szwadron niech jej dopie...
          • jack20 Re: Nie zaklinaj rzeczywistości 21.11.08, 12:51
            No i co z tego ze pila?
            Poslow przychodzacych pijanych na obrady roznych parlamentow jest
            wielu i to nawet czynnie bioracycg udzial w debatach.
            Ten po..ebany i obludny szmatlawiec traci calkowicie skale oceny.
            Z jednej strony bierze w obrone ministra lejacego zone za granica i
            skladajacego falszywe zeznania tamtejszej policji a z drugiej robi
            afere z podchmielonej(?) poslanki choc dowodow na to nie posiada ale
            sa dowody na ministra. Chore na nienawisc sa te michnikowskie
            dziennikarzyny.
            A moze tak odnowia serie zachlanego szefa podczas OS?
            • woda.woda Re: Nie zaklinaj rzeczywistości 21.11.08, 12:54
              > No i co z tego ze pila?

              Pochwalasz picie w pracy?
              • pies_na_czarnych Re: Nie zaklinaj rzeczywistości 21.11.08, 12:56
                woda.woda napisała:

                > > No i co z tego ze pila?
                >
                > Pochwalasz picie w pracy?

                Zwlaszcza kogos kto ustawy o zakazie picia w pracy ustala.
              • jack20 Re: Nie zaklinaj rzeczywistości 21.11.08, 13:05
                Napewno nie, ...ale nie udowodnisz jej, ze byla pijana najwyzej
                niedysponowana (choc niewatpliwie nawalona byla jak bomba zegarowa).
                Pijany student na wykladzie czy pijany lub spiacy posel sa zabawni
                ale nie stanowia zagrozenia dla innych.
                • woda.woda Re: Nie zaklinaj rzeczywistości 21.11.08, 13:09
                  > Napewno nie, ...ale nie udowodnisz jej, ze byla pijana

                  A po co mam udowadniać? Przecież to widać i słychać.
                  Może dla ciebie pijany poseł jest zabawny.
                  I w ogóle zabawne jest, gdzy urzędnik przychodzi do pracy
                  nietrzeźwy...

                  > ale nie stanowia zagrozenia dla innych.

                  Aprobata dla tej sytuacji jest zagrożeniem.
                  • masuma Re: Nie zaklinaj rzeczywistości 21.11.08, 13:13
                    Szczególnie, kiedy pijany poseł decyduje w głosoowaniach
                    o fundamentalnych dla nas, obywateli, przepisach PRAWA
                    • jack20 Re: Nie zaklinaj rzeczywistości 21.11.08, 13:15
                      Nie przesadzaj, oni jak sa trzezwi to i tak glosuja jak pijani.
                      A gdy sa pijani moze wlasciwie zaglosuja.
                  • jack20 Re: Nie zaklinaj rzeczywistości 21.11.08, 13:13
                    Gdy Kuron popijal swoja porcje z termosu podczas obrad sejmu
                    wywolywalo to dowcipy i usmiechy ale nawalona krukowa czy krukowna
                    to sensacja dnia.
                    Chodzi mi tylko o zachowanie proporcji w ocenie tego samego faktu,
                    czego ta gazeta nie posiada.
                    • woda.woda Re: Nie zaklinaj rzeczywistości 21.11.08, 13:16
                      Być może pamiętasz pijanego i bełkoczącego Kuronia w pracy, ja nie
                      pamiętam.
                      • jack20 Re: Nie zaklinaj rzeczywistości 21.11.08, 13:20
                        To, ze kuron byl zawsze wesoly a krukowej jezyk sie platal swiadczy
                        tylko o tym ze jeden umie pic bo ma praktyke a drugi jest dzieciol
                        nie ma tej, nie umie pic i sie blazni.
                        Blazni tylko tyle.
                    • damakier1 Re: Nie zaklinaj rzeczywistości 21.11.08, 13:26
                      jack20 napisał:

                      > Gdy Kuron popijal swoja porcje z termosu podczas obrad sejmu
                      >
                      Nie zaglądałam Kuroniowi do termosu, ale ani ja ani nikt inny, nigdy
                      Jacka Kuronia w sejmie ani w innych publicznych wystapieniach
                      pijanego nie widział. Trzeba wyjątkowo złej woli, żeby do obrony
                      nawalonej baby wyciagać z grobu Jacka Kuronia.
                      • barnacle.bill.the.sailor Akurat trunkowe upodobania Kuronia były 21.11.08, 15:09
                        doskonale znane i on ZAWSZE gadał jak nawalony menel, więc nie rób z niego
                        takiego świętego... ;-PPP

                        Z drugiej strony, cała "afera" oparta jest na relacji jednej "dziennikarki",
                        której "wydawało się", że posłanka mówi niewyraźnie, jednak gdy ta poprosiła o
                        przebadanie jej alkomatem, "dzielna" pismaczka zmyła się jak niepyszna... Innymi
                        słowy jest to "fakt" (a raczej "fuckt") wyłącznie medialny...

                        Z trzeciej strony, posłowie są, zdaje się, w pracy 24 h na dobę, czy tak ?... W
                        takim razie co w ich miejscu pracy robi obficie zaopatrzony w alkohole BUFET ???
                        Czyżby powstał wyłącznie dla zaspokajania potrzeb posłanki Kruk ???...

                        ;-P
                  • barnacle.bill.the.sailor Re: Nie zaklinaj rzeczywistości 21.11.08, 14:59
                    woda.woda napisała:

                    > A po co mam udowadniać? Przecież to widać i słychać.

                    Byłaś tam ? Rozmawiałaś z nią ? Czułaś wódę ?...
                    • woda.woda Gniewko, 21.11.08, 15:12
                      ja rozumiem, że zawszelką cenę starasz się być poprawny
                      politycznie, ale ja wiem, jak wygląda nietrzeźwy człowiek
                      ie.youtube.com/watch?v=_dh5g3nc8tw
                      • barnacle.bill.the.sailor Nie ma to nic wspólnego z poprawnością polityczną 21.11.08, 15:27
                        tylko najzwyklejszą przyzwoitością. Skoro sama chciała, żeby ją przebadać
                        alkomatem, to trzeba było to zrobić i jeśli takie badanie wykazałoby jakąś
                        zawartość alkoholu, to dopiero wtedy byłaby podstawa do wyżywania się na niej.
                        Teraz jest ono zwykłym biciem piany... Na dodatek co poniektórzy z lubością
                        wyżywający się na rzekomo pijanej Krukowej obruszają się śmiertelnie na
                        wspomnienie Kuronia popijającego w Sejmie "góralską herbatkę" z termosu... ;-/
                        "Strzeżcie się hipokrytów" jak mawiał Pan...
                        • woda.woda Pozornie. 21.11.08, 15:35
                          Poprawność polityczna ma wiele wspólnego z przyzwoitością.

                          Skoro sama chciała, żeby ją przebadać
                          > alkomatem, to trzeba było to zrobić i jeśli takie badanie
                          wykazałoby jakąś
                          > zawartość alkoholu, to dopiero wtedy byłaby podstawa do wyżywania
                          się na niej.

                          Ale po kilku godzinach spędzonych w restauracji sejmowej z posłami
                          Pis już nie chciała
                          wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,5973675,Kruk__To_zbadajcie_mnie_alkomatem.html

                          Inna rzecz, że dziennikarze zachowują się strasznie.

                          • barnacle.bill.the.sailor Re: Pozornie. 21.11.08, 15:52
                            woda.woda napisała:

                            > Ale po kilku godzinach spędzonych w restauracji sejmowej z posłami
                            > Pis już nie chciała

                            Po kilku godzinach w restauracji, czyli NIE W PRACY, nie musiała - prawo nie
                            zabrania spożywania alkoholu w czasie wolnym od pracy.

                            >
                            > Inna rzecz, że dziennikarze zachowują się strasznie.
                            >
                            • woda.woda Nie kręć. 21.11.08, 15:54
                              Po kilku godzinach już nie chciała badania alkomatem, zmieniła
                              zdanie.
            • masuma To DZIENnik podał n/t 21.11.08, 12:55

          • barnacle.bill.the.sailor Re: Nie zaklinaj rzeczywistości 21.11.08, 14:53
            Ja ??? Ty to usiłujesz robić cały czas !... Wezwała "dziennikarka" straż
            sejmową ? Przebadano p. Kruk alkomatem (sama o to prosiła !) ?... Jeśli nie, to
            cała ta dyskusja (i "afera") jest bezprzedmiotowa i nadaje się wyłącznie do magla...
    • haen1950 Nawalona jak stodoła 21.11.08, 12:51
      Tego dawno nie widziano. Kobita, po co ona w ogóle się pokazywała?
      • pies_na_czarnych Re: Nawalona jak stodoła 21.11.08, 12:54
        haen1950 napisał:

        > Tego dawno nie widziano. Kobita, po co ona w ogóle się pokazywała?

        Pijackiego szwungu dostala i chciala pokazac calemu swiatu jaka to
        ona pilna poslanka pis jest.
        • jrjrjr Spoko... 21.11.08, 13:00
          Dzisiaj piątek. Do poniedziałku wytrzeźwieje.
          • pies_na_czarnych Re: Spoko... 21.11.08, 13:04
            jrjrjr napisał:

            > Dzisiaj piątek. Do poniedziałku wytrzeźwieje.

            Albo nie.
            Teraz bedzie chlala z rozpaczy po tym co sie dzisiaj stalo.
            Ech zycie. Ide sobie tez flaszeczke kupic na ta rados.
        • haen1950 Re: Nawalona jak stodoła 21.11.08, 13:02
          Pamiętam tą od komuchów, z Malborka, jakaś łapówa się kręciła wokół
          niej. Ale to było na otwarcie sejmu Kaczorów, wszyscy pili na
          pohybel.

          Panna Krukówna przebiła wszystko.
          • masuma Re: Nawalona jak stodoła 21.11.08, 13:05
            Małgorzata Ostrowska.
            Ale ona piła PO PRACY. Złapali ją w kawiarni hotelu poselskiego późną nocą
            • wanda43 Re: Nawalona jak stodoła 21.11.08, 13:14
              Gosiu tez tankowal po robocie i we wlasnym domu. A ta ubzdryngolila sie juz z rana.
              Panna Kruk nawalona jak szpak. Ale jaja!
              • horpyna4 Re: Nawalona jak stodoła 21.11.08, 15:30
                A czy ktoś ją widział wczoraj trzeźwą? Bo przedwczoraj były jej
                urodziny...
            • jack20 Re: Nawalona jak stodoła 21.11.08, 13:27
              Toz to krukowa jesli pila to PILA tez PO PRACY.
              Jaka roznica? Alkohol maleje w organizmie w tempie 5%/h
    • and1a1 ojejku , i jeszcze się"dostawia" do koleżanek-foto 21.11.08, 13:33
      czy ona ma jakiegoś chłopa bo jakoś tak dziwnie przykleja się do koleżanek
      sejmowych ,ojejku ,ojeku ,chyba wydało się...
      www.dziennik.pl/polityka/article269038/PiS_sie_glowi_co_zrobic_z_belkoczaca_Kruk.html
    • wujaszek_joe Posłanka coś tam coś tam -Kruk 21.11.08, 13:47
      powinna pójść na leczenie jeśli nie panuje nad swoją chorobą
    • zapijaczony_ryj Ja bym to raczej nazwał "na rauszu" 21.11.08, 13:50
      Bo do pijanej to jej daleko było.
      Naperwno nie była tak "nawalona, albo kompletnie pijana jak to Giertych
      powiedział o posłance PO, która prowadziła samochód mając 0,23promila!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka