alfa.alfa4 22.12.08, 21:48 Powoli okazuje się że cała ta orkiestra to jedna wielka hucpa z której niczym z balona uchodzi powietrze. wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nie-bedzie-finalu-WOSP-we-Wroclawiu,wid,10692720,wiadomosc.html?ticaid=17306 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
porannakawa20 Re: Owsiaka pogonili z Wrocławia 22.12.08, 21:52 Nic nie jest wieczne. Nawet KOściół Katolicki. Odpowiedz Link Zgłoś
alfa.alfa4 Re: Owsiaka pogonili z Wrocławia 22.12.08, 21:53 porannakawa20 napisała: > Nic nie jest wieczne. > Nawet KOściół Katolicki. Bez pieniędzy zebranych pod kościołami Owsiak już dawno byłby ZEREM Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa20 Re: Owsiaka pogonili z Wrocławia 22.12.08, 21:58 alfa.alfa4 napisała: > Bez pieniędzy zebranych pod kościołami Owsiak już dawno byłby ZEREM Liczyłbyś, że to wpłynęłoby do kasy kościelnej? Owsiak zerem? Ma pracę, ma wykształcenie. Zero z tej fundacji byłoby na leczenie raka u dzieci. Z tego masz taką satysfakcję? Tyś religiny, Polski Prawdziwy Katolik? Odpowiedz Link Zgłoś
alfa.alfa4 Re: Owsiaka pogonili z Wrocławia 22.12.08, 21:59 porannakawa20 napisała: > alfa.alfa4 napisała: > > > Bez pieniędzy zebranych pod kościołami Owsiak już dawno byłby ZEREM > > Liczyłbyś, że to wpłynęłoby do kasy kościelnej? > > Owsiak zerem? > Ma pracę, ma wykształcenie. > Zero z tej fundacji byłoby na leczenie raka u dzieci. Z tego masz taką satysfak > cję? > Tyś religiny, Polski Prawdziwy Katolik? Prawda jest taka że koszty zjadają zyski. Nie pierwsi we Wrocławiu to odkryli Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa20 Re: Owsiaka pogonili z Wrocławia 22.12.08, 22:03 alfa.alfa4 napisała: > Prawda jest taka że koszty zjadają zyski. Nie pierwsi we Wrocławiu to odkryli I z tych kosztów zjedzonych te maszyny ratujące życie dzieciaczków fundacja pozakupywała? Hłe, hłe! Stocznia tymczasem plajtuje. Odpowiedz Link Zgłoś
alfa.alfa4 Re: Owsiaka pogonili z Wrocławia 22.12.08, 22:13 porannakawa20 napisała: > alfa.alfa4 napisała: > > > Prawda jest taka że koszty zjadają zyski. Nie pierwsi we Wrocławiu to odk > ryli > > I z tych kosztów zjedzonych te maszyny ratujące życie dzieciaczków fundacja > pozakupywała? > Hłe, hłe! Dowiedz sie ile kosztuje zorganizowanie koncertu i zamilcz Odpowiedz Link Zgłoś
camille_pissarro przypomnij tu wszem i wobec jakie wykształcenie ma 22.12.08, 22:10 Jerzy Owsiak ... Z tego co mi wiadomo to jest witrażystą ;-)), a ten zawód zwykle ma wiele wspólnego z świątyniami.Więc jeśli J.Owsiak miałby wrócić do zawodu to zamówień na swoją pracę musiałby głównie szukać, no właśnie gdzie ? ;-))))A wiadomo,, że obecnie jest na tym polu "spalony" , w związku z tym nie pozostaje nic innego jak pchać ten wózek co się zowie "Orkiestra Światecznej Pomocy" ... Odpowiedz Link Zgłoś
alfa.alfa4 Re: przypomnij tu wszem i wobec jakie wykształcen 22.12.08, 22:12 camille_pissarro napisał: > Jerzy Owsiak ... > > Z tego co mi wiadomo to jest witrażystą ;-)), a ten zawód zwykle ma wiele > wspólnego z świątyniami.Więc jeśli J.Owsiak miałby wrócić do zawodu to zamówień > na swoją pracę musiałby głównie szukać, no właśnie gdzie ? ;-))))A wiadomo,, ż > e > obecnie jest na tym polu "spalony" , w związku z tym nie pozostaje nic innego > jak pchać ten wózek co się zowie "Orkiestra Światecznej Pomocy" ... Witraże to owszem robi ale jego brat. Odpowiedz Link Zgłoś
goniacy.pielegniarz Re: przypomnij tu wszem i wobec jakie wykształcen 22.12.08, 22:20 camille_pissarro napisał: w związku z tym nie pozostaje nic innego > jak pchać ten wózek co się zowie "Orkiestra Światecznej Pomocy" ... Ty tak poważnie wierzysz, że on "pcha ten wózek", bo to jego jedyna opcja? Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Dla PiSowskiej 22.12.08, 22:29 zgrai wszystko co nie jest z nadania Kaczorów i czarnej sotni to hucpa. Ale Wasz czas się kończy. Młode pokolenie pogoni wam kota. To radiomaryjny Jihad Rydzyka to ci sami ludzie co w młodości ryczeli "Wiesław, Wiesław!", albo "Partia Gierek!" i tłumnie uczestniczyło, potępiało, protestowało w sposób jaki ich kolejny PZPRowski wódz im kazał. Teraz dalej nie mogą żyć bez Wodza, bez którego są bezradni jak niemowlęta. Ja wierzę w młode pokolenie, które w tym cuchnącym naftaliną Polaczkowie nie chce żyć. Oni sobie zbudują Poslskę w Której im będzie fajnie żyć. To stare pokolenie miało już swoją szansę i ją przegrało. I niech się odp..... od młodych. M. Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia Re: Owsiaka pogonili z Wrocławia 22.12.08, 22:07 Jaka ta polska trudny język dla niektórych. Co innego czytają, a co innego rozumieją. I gdzie niby widać tę myśl - "pogonili z Wrocławia"? Bo ja tam czytam, że WOŚP gra, tylko koncertu nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa20 Re: Owsiaka pogonili z Wrocławia 22.12.08, 22:17 zaba_pelagia napisała: > Jaka ta polska trudny język dla niektórych. Co innego czytają, a co innego> rozumieją. I gdzie niby widać tę myśl - "pogonili z Wrocławia"? Bo ja tam> czytam, że WOŚP gra, tylko koncertu nie będzie. To się nazywa projekcja marzeń. Facet marzy sobie, że babeczkę gwałci a ona chętnie na fwałt przystaję. Potem gdy to realizuje - ze zdumienie zauważa, że go aresztują za gwałt. Bo to, że się zgadzała to on sobie wyimaginował. I w to uwierzył. Jak ty z Owsiakiem - pogoniony. Hłe, hłe! Odpowiedz Link Zgłoś
masuma Nie kłam 22.12.08, 23:32 Wielkiego koncertu nie będzie, zaplanowano natomiast happeningi - we wrocławskim aquaparku i w Klinice Hematologii dziecięcej. 11 stycznia we Wrocławiu pieniądze na będzie zbierać dwa tysiące wolontariuszy. Odpowiedz Link Zgłoś
xkx2 Re: Nie kłam 05.01.09, 07:11 A ile z tych zbierajacych wolnoariuszy ma ukonczone 18 lat? 10% 15% czy 5%? A co na to Kuratorium dlaczego dopuszcza do tego aby niepełnoletni uczniowie brali udzial w w kwestach? Przecież to łamanie prawa dlaczego wobec tego szkoły nie wyciagaja konsekwecji wobec uczniów (niepełnoletnich) którzy bawia sie w kwestowanie? Dlaczego nie reaguje takie czy inne ministerterstwo? Dlaczego traktuje sie inaczej RM i fundacje pana O.? Odpowiedz Link Zgłoś
e-skin Re: Owsiaka pogonili z Wrocławia 23.12.08, 00:12 biznesmęty bezinteresowne nie są. Odpowiedz Link Zgłoś
e-skin złoty interes Owsiqaka przestaje się kręcić 23.12.08, 00:15 7% z 30 mln bo tyle moze sobie zatrzymac.. raz mega impreza i prez 364 dni moze już nic nie robić i się byczyć. Też bym tak chciał! Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: złoty interes Owsiqaka przestaje się kręcić 23.12.08, 00:17 e-skin napisał: > 7% z 30 mln bo tyle moze sobie zatrzymac.. raz mega impreza i prez 364 dni moze > już nic nie robić i się byczyć. Też bym tak chciał! O K a kto ci broni? Odpowiedz Link Zgłoś
alfa.alfa Re: złoty interes Owsiqaka przestaje się kręcić 23.12.08, 00:26 m.c.hrabia napisał: > e-skin napisał: > > > 7% z 30 mln bo tyle moze sobie zatrzymac.. raz mega impreza i prez 364 dn > i moze > > już nic nie robić i się byczyć. Też bym tak chciał! > > O K > a kto ci broni? Raczej kto za tym stoi? Odpowiedz Link Zgłoś
xkx2 Re: złoty interes Owsiqaka przestaje się kręcić 05.01.09, 06:48 Stoi ktos i to wysoko skoro nawet podczas rzadów PiS nie ruszono tej fundacji ba nawet niec nie słyszałem by tam wysłano jakaś wieksza kontrole tak jak do fundacji pani eks prezydentowej. Odpowiedz Link Zgłoś
etta2 Re: Owsiaka pogonili z Wrocławia 23.12.08, 00:32 O rany, to już nawet Owsiak pisdakom wadzi? Gdyby zbierał na czarter dla lechkacza, byłoby OK, bo nie ma komu zapłacić, hahaha. Fajnie się doopsko wozi, by robić za paprotkę, ale płacić nie ma komu. Odpowiedz Link Zgłoś
alfa.alfa Re: Owsiaka pogonili z Wrocławia 23.12.08, 00:34 etta2 napisała: > O rany, to już nawet Owsiak pisdakom wadzi? Gdyby zbierał na czarter > dla lechkacza, byłoby OK, bo nie ma komu zapłacić, hahaha. Fajnie > się doopsko wozi, by robić za paprotkę, ale płacić nie ma komu. A niech se gra jak chce, ale niech sam płaci za koncerty i kilkanaście godzin reklamy w TV Odpowiedz Link Zgłoś
e-skin Re: Owsiaka pogonili z Wrocławia 04.01.09, 19:09 a co mnie obchodzi kaczor? Odpowiedz Link Zgłoś
klara551 Re: Owsiaka pogonili z Wrocławia 04.01.09, 19:29 A gdzie Ty to wyczytałaś?Jak nie rozumiesz tekstu,to zapytaj sąsiada,może ci przełoży z polskiego na twoje.A jak nie pasują Ci metody Owsiaka,to rusz sempiternę i zorganizuj taką akcję.Namów prezydenta ,żeby nie woził swojej co tydzień na Hel,to będą ze 4 koncerty,namów PiS-owców,żeby nie robili zrzutki na Ziobrę,a kupili z 5 pomp infuzyjnych,a hucpa to była gdy Rydzyk zbierał na stocznię i jak próbował zbierać na letnią solankę.Mam nadzieję,że ze zrozumieniem przeczytasz ,to co napisałam..Czytając Twoje wypociny przypomnaiałam sobie fraszkę-cytuję:Głąb,czy głąb /to napisał/ ,raczej to pozostałość po kapuście,czyli głąb kapuściany Odpowiedz Link Zgłoś
alfa.alfa Re: Owsiaka pogonili z Wrocławia 04.01.09, 21:33 klara551 napisała: > A gdzie Ty to wyczytałaś?Jak nie rozumiesz tekstu,to zapytaj > sąsiada,może ci przełoży z polskiego na twoje.A jak nie pasują Ci > metody Owsiaka,to rusz sempiternę i zorganizuj taką akcję.Namów > prezydenta ,żeby nie woził swojej co tydzień na Hel,to będą ze 4 > koncerty,namów PiS-owców,żeby nie robili zrzutki na Ziobrę,a kupili > z 5 pomp infuzyjnych,a hucpa to była gdy Rydzyk zbierał na stocznię > i jak próbował zbierać na letnią solankę.Mam nadzieję,że ze > zrozumieniem przeczytasz ,to co napisałam..Czytając Twoje wypociny > przypomnaiałam sobie fraszkę-cytuję:Głąb,czy głąb /to > napisał/ ,raczej to pozostałość po kapuście,czyli głąb kapuściany Prawda jest taka że dzieciom - "waciki" Sobie terenówkę 4x4 Odpowiedz Link Zgłoś
etta2 Re: Owsiaka pogonili z Wrocławia 04.01.09, 21:43 Dowody poproszę, że im...a sobie..... W przeciwnym wypadku zamknij mordę, parszywą i wredną.... Odpowiedz Link Zgłoś
alfa.alfa Re: Owsiaka pogonili z Wrocławia 04.01.09, 21:44 etta2 napisała: > Dowody poproszę, że im...a sobie..... > W przeciwnym wypadku zamknij mordę, parszywą i wredną.... Poszukaj w sprawozdaniach Odpowiedz Link Zgłoś
xkx2 Re: Owsiaka pogonili z Wrocławia 05.01.09, 07:30 Fundacja pana O. podczas swoich imprez od zawsze łamała lub poważnie naginała prawo. Od używania jako kwestujący dzieci do finansowania ze skarbu państwa swoich imprez. Nie uważam aby było to uczciwe. Nie mam nic przeciwko kwestą i zbiórką ale nich będzie to realizowane zgodnie z prawem. To znaczy proszę niech z puszkami na ulicę wyjdą pełnoletni pracownicy fundacji WOŚP proszę zrezygnować z transmisji w publicznej TV (bo ja nie rozumiem dlaczego skarb państwa który jest właścicielem TVP ma za to płacić) proszę ograniczyć do absolutnego minimum koncerty które kosztują majątek i niech będą one za darmo (czyli wykonawcy nie biorą kasy obsługa nie bierze wynagrodzenia scena i cała reszta jest gratis za prąd ten czy inny ZE nie pobiera kasy) wtedy będzie ok. Bo jeśli aby zarobić te 20 czy 30 czy 40 mln zł trzeba wydać 50 mln na: opłacenie gwiazd, na zapłacenie za prace ekip obsługujących koncerty, na zapłacenie rachunku za energie elektryczną na pokaz sztucznych ogni itd. itp. to ja jestem zdania iż to niema sensu. Odpowiedz Link Zgłoś
3promile [...] 04.01.09, 21:36 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
tornson I to żałosne miasteczko chciało organizować EXPO, 04.01.09, 22:32 chciało mieć EIIT, ta śmieszna prowincja chce być aglomeracją, a nie potrafi znaleźć sponsorów na jeden koncert... ŻAŁOSNE!! Odpowiedz Link Zgłoś
xkx2 Re: Owsiaka pogonili z Wrocławia 05.01.09, 06:44 Czyli jest tak jak pisalem iz wosp to jeden wielki przekret zrobiony przez uklad. Bo co to za impreza której koszta sa wieksze niż wpływy. A nalezało by od tego odjac koszt transmisji tej imprezy w TV. Morze nareszcie wysłano by do tej fundacji jakas kntrole która porządnie spawdzila by te organizacje. Bo cos mi sie wydaje ze do tej pory przez te 17 lat nikt tego nie zrobil. Poza tym transmisja przez publiczna TV tej imprezy i to jeszcze za darmo wydaje mi sie byc conajmniej nie wlasciwa. Dlaczego skarb panstwa ktory jest wlascicielem TVP ma dokladac do prywatnej fundacji? W koncu to niema sesnu bo miast finasowac kilkugodzinna transisje ktorej koszt komercyjny jest ogromny ze skarbu panstwa lepiej jej nie transmitowac a pieniadze odrazu przeznaczyc na sluzbe zdrowia - bedzie sesowniej i na jedno wyjdzie. Po tym co sie dzieje jasno widac iz naprawde ustawa o TV powinna byc zmieniona bo powinna ona ZAKAZYWAC bezplatenj transmisji imprez organizowanych przez prywatne podmioty. Bo w takiej sytuacji to skarb państwa doklada do prywatnej imprezy. Zreszta nie wszyscy maja ochote ogladac te cuda w TV za swe wlasne pieniadze. Ogólnie to nieco paanoidalne zbieranie kasy na słuzbe zdrowia finasowana z budzetu państwa po przez wyciaganie kasy z budzetu panstwa z puli przeznaczonej na TV (oczywiscie w sposob posredni nie mniej taka jest rzeczywistosc). I tak mi sie wydaje iż defakto pomysłodawca takiej imprezy nalezy sie tytuł moze nie malwersantów ale genialnych kombinatorów. Bo pomysłe jest fenialny w sej prostocie - organizujemy medialna impreze na szlachetny cel urzadzamy zbióekę (to nic że niezgodna z prawem bo kwestuja na niej nieletni ale to nie istotne) po czym doprowadzamy do pokrycia kosztow na spólke przez sponsowów i skarb panstwa. Sponsorz placa za koszta imprez a skarb panstwa za transmisje. Genialne. Ale ja wolałbym cicha zbiórke bez transmisji TV bez krzyków i koncertów za gigantyczne pieniadze (no cuz gwiazdy sie przyłaczaja ale nie za darmo) bez łamania prawa podczas kwesty (niech z puszkami wyjda dorosli pracownicy fundacji a nie dzieci). A wtedy zobaczymy ile tak naprawde WOŚP uzbiera. Tyle tylko że wtedy nieda sie ogłosic skukcesu i moze nie wystarczyc na błudstokowa imprezke sektowa. Odpowiedz Link Zgłoś
zgred-zisko Re: Owsiaka pogonili z Wrocławia 05.01.09, 07:33 Skoro koszty są większe od przychodów, to skąd się wzięło 100 mln dolarów, które Fundacja wydała na sprzęt? Odpowiedz Link Zgłoś
xkx2 Re: Owsiaka pogonili z Wrocławia 05.01.09, 07:48 Sponsorzy którzy płacą za wszelakie koszta (jak niema sposobów to się nagle okazuje że koszta są bardzo wielkie). O tym się do tej pory nie mówiło iż de facto do kwoty ze zbiórki powinno się dodać przynajmniej 2 tyle od sponsorów i od tego odjąć wbrew pozorom kosztujące majątek koncerty sztuczne ognie i wszelakie inne rachunki. A jednym ze sponsorów jak się okazuje jest skarb państwa który płaci za bezpłatną transmisje imprezy. Odpowiedz Link Zgłoś
zgred-zisko Re: Owsiaka pogonili z Wrocławia 05.01.09, 11:40 A gdyby tak jeszcze pomnożyć to przez pi i podzielić przez wysokość piramidy Cheopsa mierzony w calach, bo byłaby wprost zgroza! Odpowiedz Link Zgłoś
xkx2 Re: Owsiaka pogonili z Wrocławia 05.01.09, 07:43 I jeszcze jedno czekam na informacje od może lepiej poinformowanych dlaczego u pana O. toleruje się łamanie prawa podczas zbiórki a u innych co chcieli tylko pod kościołami też zrobić zbiórkę (nie łamiąc przy tym żadnego przepisu) nie wydaje się zgody? Czy to nie ciekawe? I kolejne pytanie: Co napisały by nasze genialne media gdyby fundacja o. Rydzyka zechciała jako kwestujących użyć niepełnoletnich dzieci? Np. uczniów gimnazjów i liceów katolickich? Jaka była by reakcja kuratorium? Czy też by udawano że się nic nie dzieje? Pytanie jest retoryczne bo fundacje kościelne szanują prawo i by się na coś takiego nie zdecydowały. Nie mniej bardzo jestem ciekawy reakcji mediów i artykułów i wykorzystywaniu biednych niewinnych dzieci które muszą na mrozie kwestować na rzecz tej czy innej fundacji KK. a tym samym mediom ani odpowiednim organom państwa jak Kuratorium Oświaty i Wychowania (które powinno interweniować i zmobilizować dyrekcje podległych sobie szkół które powinny poinformować rodziców dzieci iż nie wolno im tego czynić - bo zapewne sporo rodziców nawet nie zdaje sobie sprawy z tego ze to jest łamanie prawa) zupełnie nie przeszkadza jeśli niepełnoletni kwestują na rzecz pana O. To taka ciekawostka. Odpowiedz Link Zgłoś