Dodaj do ulubionych

Dymisja Ćwiąkały i zgoda na komisję ds. Olewnika..

22.01.09, 12:59
...to zasłona dymna mająca ukryć rosnącą w oczach dziurę budżetową.
Rostowski nie wypełnił założeń z ubiegłego roku i próbuje się to
teraz ukryć. PO zakłada - najpewniej słusznie - że media przychylne
PO nie bedą tego tematu drążyć.
"Fachowcy" z PO własnie przerzucają kasę pomiędzy dwa okresy
rozliczeniowe - za 2008 oraz 2009 rok. Ujawnienie ich kreatywnej
ksiegowości będzie prawdziwym trzęsieniem ziemi. Nie dość, że budżet
ułożony przez rząd na 2009 rok ma się tak do rzeczywistości jak ich
cuda (wciąż zakładany jest wzrost 3,7%) to trzeba będzie jeszcze w
nim utopić wydatki pierwszego roku nieróbstwa Tuska.
Prawda jest brutalna - pod rządami PO nasz kraj zmierza prostę drogą
do bankructwa.
Obserwuj wątek
    • city_blue Re: Dymisja Ćwiąkały i zgoda na komisję ds. Olewn 22.01.09, 13:10
      całkowiecie sie z toba zgadzam.
      • 0rmo Gomułka: 22.01.09, 18:16
        "Potrzeby pożyczkowe rządu, według tego budżetu, to jest 37
        miliardów. Dlatego, że te 18 miliardów to jest definicja polska. Ale
        według Unii Europejskiej trzeba jeszcze dodać transfery do OFE…
        Także miarą tej dziury budżetowej zaprogramowanej, oficjalnej, w tym
        roku to są potrzeby pożyczkowe rządu, miały wynosić około 37
        miliardów. Więc do tego trzeba dodać jakieś 20 do 30 miliardów
        dodatkowego deficytu z racji niedoborów budżetowych."
    • cisza-jak-ta po jaka cholere komisja, zabito faceta, mordercy 22.01.09, 18:27
      sie powiesil. SPokoj, cisza, paru cwokow mniej na swiecie, a ze
      jakas mafia to kontroluje i dobrze skoro nasze zasrane panstwo nie
      moze tego zrobic. Odwolali bogu ducha winnego Cwiekalskiego, bo
      czegos tam niezrealizowal. DO cholery, a czy dostal na cokolwiek
      kase z budżetu?????????? Ale nie, TUsk msial powidziec, ze jest zły,
      tylko jak powiedzial Niesiolowski, dlaczego nie wywalli np.
      Kaczynskiego jak ktorys z bandzorow zwial z wiezienia, bodaj w
      Wadowicach??? Dymisja Cwiekalskiego nie ma nic wspolnego z jakis
      poczuciem honoru a raczej bezradnosci ministra, bo ktos musi w dupe
      dostac za bledy innych.... taki zasrany kraj.
    • bodo.2 Re: Dymisja Ćwiąkały i zgoda na komisję ds. Olewn 22.01.09, 18:49
      Ale w najlepsze trwa ogłupianie narodu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka