Dodaj do ulubionych

Polscy biskupi w ocenie Urzędu ds. Wyznań PRL

IP: rtr:* / 192.168.46.* 18.11.03, 11:36
Pomimo działań UB. SB i samych komunistów Kościoła nie
udało się nigdy podporządkować. Były wprawdzie "czarne
owce" i ludzie tchórzliwi, ale Kościół pozostał wolny
i niezależny. Co wiecej, komunistyczny aparat przemocy zdmuchnął
wiatr historii.
Uczmy się więcej tej historii, bo jest ona nauczycielką życia.
Obserwuj wątek
    • Gość: a Powiedz to "GW" IP: *.geol.uni-heidelberg.de 18.11.03, 11:51
      • Gość: SLD-UPek Funkcje UDSW przejeła Gazeta Wyborcza. IP: 195.205.230.* 18.11.03, 11:57
        • menel1 [...] 18.11.03, 16:51
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: H**KK Zdegenerowanie...... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.11.03, 17:09
            Zdegenerowanie pewnej kasty jest tak duże, że słowa tego nie
            opiszą. Wykorzystywanie stanowiska i społecznych pieniędzy dla
            spedalania biednych wiejskich dzieci,... rozjeżdzanie po pijaku
            ludzi i matactwa w śledztwie,............ udział w najechaniu w
            powrocie z nocnek libacji alkoholowej kawalkady na małą
            dziewczynkę i ucieczka zmiejsca wypadku [śmierć dziecka bez
            pomocy] , potem mataczenie śledztwa,..... nazywanie ludzi którzy
            nie oddają za darmo majątku narodowego przestępcami itd itd . To
            wszystko i wiele wiele więcej jedna kasta mianująca się
            przewodnią . Zgadnijcie jakie to szychy zrobiły ? Może
            zwolennicy Bin Ladena niedobrzy wyznawcy islamu? Może to zrobili
            Krisznowcy sekciarze niedobrzy podstępnie dokarmiający ludzi na
            ulicach ? Może Świadkowie Jehowy podkradający się pod nasze
            domy ? Bo wydaje się , że całkowicie poza kręgiem zła są nasi
            polscy biskupi. Dobrzy, uczynni , poświęcający się dla nas,
            żyjący skromnie, przygarnijający ubogich, dzielący się ostatnią
            miseczką ryżu.....
            • Gość: k Re: Zdegenerowanie...... IP: *.rox.us 18.11.03, 17:55
              PURRURACI- i inni przestępcy ... bądzcie potępieni!
              • Gość: Smok Re: Zdegenerowanie...... IP: *.dtvk.tpnet.pl 18.11.03, 19:08
                Ap. 17:1-6
                Potem przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz,
                i tak odezwał się do mnie: Chodź, ukażę ci sąd na Wielką
                Nierządnicę, która siedzi nad wielu wodami,z którą nierządu się
                dopuścili królowie ziemi, a mieszkańcy ziemi się upili winem jej
                nierządu.
                A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i
                przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w
                ręce swej złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości jej
                nierządu.
                Na czole miała wypisane tajemnicze imię: Wielki Babilon – matka
                nierządnic i wszelkiej obrzydliwości ziemi.
                I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków
                Jezusa, a widząc ją zdumiałem się wielce.
                Ap. 17:16
                I rzecze do mnie: Wody, które widziałeś, gdzie Nierządnica ma
                siedzibę, to są ludy i tłumy, narody i języki
                Ap. 18:1
                Potem ujrzałem innego anioła - zstępującego z nieba i mającego
                wielką władzę, a ziemia od chwały jego rozbłysła.
                I głosem potężnym tak zawołał: Upadł, upadł Babilon - stolica.
                I stała się siedliskiem demonów i kryjówką wszelkiego ducha
                nieczystego, i kryjówką wszelkiego ptaka nieczystego i budzącego
                wstręt,
                bo winem zapalczywości swojego nierządu napoiła wszystkie
                narody, i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, a kupcy
                ziemi doszli do bogactwa przez ogrom jej przepychu.
                I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Ludu mój, wyjdźcie z
                niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej
                plag nie ponieśli:
                bo grzechy jej narosły - aż do nieba, i wspomniał Bóg na jej
                zbrodnie.
                Odpłaćcie jej tak, jak ona odpłacała, i za jej czyny oddajcie
                podwójnie: w kielichu, w którym przyrządzała wino, podwójny
                dział dla niej przyrządźcie1
                Ile się wsławiła i osiągnęła przepychu, tyle jej zadajcie
                katuszy i smutku! Ponieważ mówi w swym sercu: "Zasiadam jak
                królowa i nie jestem wdową, i z pewnością nie zaznam żałoby",
                dlatego w jednym dniu nadejdą jej plagi: śmierć i smutek, i
                głód; i będzie ogniem spalona, bo mocny jest Pan, Bóg, który ją
                osądził.
                A kiedy zobaczą dymy jej pożaru, płakać będą i biadać królowie
                ziemscy, którzy uprawiali z nią nierząd i żyli w przepychu.
                Stanąwszy z daleka ze strachu przed jej katuszami, powiedzą: "
                Biada, biada, wielka stolico, Babilonie, stolico potężna! Bo w
                jednej godzinie sąd na ciebie przyszedł! "


    • Gość: Smok Re: Polscy biskupi w ocenie Urzędu ds. Wyznań PRL IP: *.dtvk.tpnet.pl 18.11.03, 19:15
      cd. Ap. 18
      A kupcy ziemi płaczą i żalą się nad nią, bo ich towaru nikt już
      nie kupuje:
      towaru - złota i srebra, drogiego kamienia i pereł, bisioru i
      purpury, jedwabiu i szkarłatu, wszelkiego drewna tujowego i
      przedmiotów z kości słoniowej, wszelkich przedmiotów z
      drogocennego drewna, spiżu, żelaza, marmuru,
      cynamonu i wonnej maści amomum, pachnideł, olejku, kadzidła,
      wina, oliwy, najczystszej mąki, pszenicy, bydła i owiec, koni,
      powozów oraz ciał i dusz ludzkich.
      (...)
      Ap. 18:23
      I światło lampy już w tobie nie rozbłyśnie. I głosu oblubieńca i
      oblubienicy już w tobie się nie usłyszy: bo kupcy twoi byli
      możnowładcami na ziemi, bo twymi czarami omamione zostały
      wszystkie narody -
      W nim też znaleziono krew proroków i świętych, i wszystkich,
      którzy zostali pomordowani na ziemi

      • Gość: Smok Re: Polscy biskupi w ocenie Urzędu ds. Wyznań PRL IP: *.dtvk.tpnet.pl 18.11.03, 19:18
        Drodzy internauci - zgadnijcie o kim tak plastycznie i w
        pasjonujący sposób przepowiada biblijna księga Apokalipsy?
        • Gość: SLD-UPek Był poseł Cieślak pijany, czy nie był? IP: *.czajen.pl 18.11.03, 19:22
        • jego_jebana_purpurescencja Re: Polscy biskupi w ocenie Urzędu ds. Wyznań PRL 18.11.03, 19:29
          O czarnej zarazie.
          • Gość: SLD-UPek Poseł Cieslak pijany był jak wieprzek! IP: *.czajen.pl 18.11.03, 19:39
            i nadal wspiera władzę ludową.
    • redek Re: Polscy biskupi w ocenie Urzędu ds. Wyznań PRL 18.11.03, 20:27
      Gość portalu: Wolo napisał(a):

      > Pomimo działań UB. SB i samych komunistów Kościoła nie
      > udało się nigdy podporządkować. Były wprawdzie "czarne
      > owce" i ludzie tchórzliwi, ale Kościół pozostał wolny
      > i niezależny. Co wiecej, komunistyczny aparat przemocy zdmuchnął
      > wiatr historii.
      > Uczmy się więcej tej historii, bo jest ona nauczycielką życia.

      Na szczescie coraz mniej ludzmi wierzy w zydowskie bajki sprzed 2000 lat. Takie sa prawa historii.

      REDEK
      • Gość: SLD-UPek Poseł Cieśak był pijany jak wieprzek! IP: 195.205.230.* 18.11.03, 20:31
        Nam SLD-UPkom nikt nie podskoczy!
    • Gość: karol w. zal, ach zal jest IP: *.sympatico.ca 19.11.03, 02:50
      tego urzedu. cos przynajmniej stalo na strazy panstwa przed
      agentami miedzynarodowki rzymskokatolickiej. od czasu gdy
      czarnym udalo sie obalic polske ludowa nic juz ich nie jest w
      stanie powstrzymac.

      pan kanclerz hitler potrzebowal trzech tygodni na opanowanie
      polski i musial sobie postrzelac. agenci miedzynarodowki kultu
      zydowki z bekartem przejeli wladze bez jednego wystrzalu,
      robiac z niej folwark watykanski.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka