Dodaj do ulubionych

Gra mało losowa

    • Gość: gość Re: Gra mało losowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 10:49
      ciekawe, kto szykuje się na jego miejsce.Wy, tam, u góry,
      pamiętajcie, ile jest w Polsce biedy i bezrobocia, to są
      miliony ludzi. Co będzie, jak w końcu się zbiorą i poproszą was
      o rachunki? Latarni zabraknie!
      • Gość: Czytelnik Re: Gra mało losowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 11:04
        Codzi3ennie okazuje się, że SLD to po prostu banda krętaczy, których broni mąż
        kandydatki na urząd prezydenta. Czy Polacu dadza się znowu ogłupić i wybiorą
        tych czerwonych oszustów? Przejściowo Jola, bo jeszcze nic nie ujawniono, ale
        też ma na sumieniuchocby kłamstwa w związku z wykształceniem małżonka. Doborowe
        towarzystwo!
    • Gość: andy Re: Gra mało losowa IP: *.tkb.net.pl 29.11.03, 11:01
      widać jak skórka za młodego nasiąknie,jakie mamy obecnie skutki.
      złodzieje,aferzyści,chamy,niedouki.tej mentalności w sld się nie
      zlikwiduje. należy ich w pień wyrżnąć,
    • Gość: Malgosia Re: Gra mało losowa IP: *.dip.t-dialin.net 29.11.03, 11:20
      Ale w ludziska glupie jestesta .
      Przeciez obiecywali ze fachowo beda zalatwiac - co teraz
      chceta ? A pozatym ludziska spojrzta racjonalnie - toz
      to koszty zaoszczedzone -pesrsonalne koszty wszystko w jednym
      reku . Zobaczta jakie zdolne
      chlopaki - orkiestry . Wszystko potrafia zalatwic sami .
      Przeciez to idealny stan . Wszystko w rekach mafii ,pardon -SLD
      A takie wyborcze jakies gazety dupe zawracaja i klopoty
      chlopakom robili .
      Robili bo juz nie robia , chlopaki maja w glebokim powazaniu
      tzw narod i maja racje . Bo to banda obezwladniowolnionych
      wystraszonych dupkow
      • Gość: juzio Re: Gra mało losowa IP: 216.91.96.* 29.11.03, 11:26
        Gość portalu: Malgosia napisał(a):

        > Ale w ludziska glupie jestesta .
        > Przeciez obiecywali ze fachowo beda zalatwiac - co teraz
        > chceta ? A pozatym ludziska spojrzta racjonalnie - toz
        > to koszty zaoszczedzone -pesrsonalne koszty wszystko w
        jednym
        > reku . Zobaczta jakie zdolne
        > chlopaki - orkiestry . Wszystko potrafia zalatwic sami .
        > Przeciez to idealny stan . Wszystko w rekach mafii ,pardon -
        SLD
        > A takie wyborcze jakies gazety dupe zawracaja i klopoty
        > chlopakom robili .
        > Robili bo juz nie robia , chlopaki maja w glebokim powazaniu
        > tzw narod i maja racje . Bo to banda obezwladniowolnionych
        > wystraszonych dupkow

        malgosia ! SWIENTE SLOWA
      • Gość: hepik Re: Gra mało losowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 11:28
        A automaty to taka niewinna rozrywka jest.Bo ile można przegrać w takie
        automaty?Pamiętam takie argumenty padające podczas tej dyskusji wcześniejszej.
        (Dziewulski?)A ja widziałem jak ludziska z zasiłkiem ,tyle co pobranym biegali
        do maszyny,by pomnożyć swe bogactwo Nie udało się.
    • Gość: jacuśijegowacuś Re: Gra mało losowa IP: *.citynet.pl / 192.168.1.* 29.11.03, 11:27
      Popatrzcie ludkowie!. To Jaskiernia miał dwie skórki. Jedna
      swoja a drugą od automatów. To dlatego Barcikowski uciekał do
      przodu w Sejmie z tymi swoimi "nowinkami". Ho,ho. Dobrze, ze
      Jurek trafił na prezydenta który nie rozumie "pisanego" i tak na
      dobrą sprawę niczego nie pojmuje z tego co sie wokół niego
      dzieje. Ale taki mało inteligentny prezydent jest wielu na rękę.
      Więc może jeszcze jedną kadencję a jak nie to może by Jola dała
      radę?.
    • Gość: dk Re: Gra mało losowa IP: *.lubin.dialog.net.pl 29.11.03, 11:28
      Gość portalu: can3 napisał(a):

      > Jesli Jaskiernia do dolu
      > to gdzie Kwach?
      >
      > Niestety, doczeka na sie prezydenta Jaskierni
      > bo oboz b. Solidarnosci jest nawet na gorszym
      > poziomie; tak to PZPR zwycierzyl z Polska.

      Nic z tego nie rozumię - pisz po Polsku
      • Gość: Gość SLD - Szuje, Lumpy, Degeneraci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 11:36
        SLD to chyba skrót od bandy S-zui, L-umpów, D-egeneratów bo okazuje się, że
        coraz wiecej jest takich w jej szeregach.
    • Gość: ok! Umarl krol, niech żyje krol, jakie to aktualne)))) IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 29.11.03, 11:52
      Czytam te powyzsze wypociny, uciac leb czerwonym , zamknac itp. i przypominam
      podobny ton wypowiedzi, kiedy rzadzila Solidarnosc, UW. Zawsze bylo, jest i
      bedzie tak samo, nie ma znaczenia rzadzaca opcja.Pamietam mlodego rzecznia
      solidarnosciowego rzadu, ktory potem wskoczyl na stolek TPSA, ciagle z tym
      przemilym usiechem na ustach)))Zawsze prawo tworzy ten, co rzadzi, zawsze
      mozliwosci ma ten co rzadzi, zawsze znajda sie ludzie, ktorzy te okazje
      wykorzystaja.Tak bylo za faraona, cesarza, i krola, tak jest jest i
      teraz.Kiedys nielubiany krol, gdy umieral, byl zegnany z radoscia, a nowy
      witany z nadzieja, na inne , lepsze.I nadal ten sam sposob myslenia pokutuje u
      ludzi, ale przeciez ludzie sa zawsze tacy sami, bez wzgledu, czy 1000 lat temu,
      czy 100 lat do przodu.Czy na zlodziejstwo, korupcje itp. jest jakis sposob? Na
      pewno nie, ale sa sposoby by to ograniczyc.Mniej panstwa, mniej mozliwosci, ale
      niestety wszystko idzie w odwrotnym kierunku.
    • Gość: stańczyk Re: Gra mało losowa IP: *.wschowa.sdi.tpnet.pl 29.11.03, 12:02
      ...Jaskiernia stróż prawości ;)
    • Gość: Jakub Re: Gra mało losowa Michnika IP: *.gorzow.mm.pl 29.11.03, 12:04
      Oj, grunt się pali pod nogami grupie trzymającej władzę - patrz:
      Michnik z " Wybiórczej " i s-ka. Nerwowi coś. Boją się prawdy o
      prowokacji z Rywinem, który zacznie mówić. Przygotowli niby nową
      sensację, podlali sosikiem o nazwie Jaskiernia. Za ciemkie bolki
      jesteście! Już was poznaliśmy - pier....ny, styropianowy etos,
      wyżarty na ludzkiej biedzie. Napiszcie lepiej o największym
      przekrętaczu - balcerowiczu, który skazał na nędzę miliony
      Polaków! Ale on jest z waszej bandy, jego nie ruszacie,
      skur....syny!
      • Gość: blurb Re: Gra mało losowa Michnika IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.11.03, 12:16
        oooooooooooooooo lepperowsko-pezetpeerowska cipa dze ryj
        • Gość: gregg Re: Gra mało losowa Michnika IP: *.media4.pl / *.media4.pl 30.11.03, 00:36
          :-)))))))))
          ale nie jest smieszne to, ze czerwone pająki mają ciągle takie wysokie poparcie
          w społeczeństwie. Chyba takich samych krętaczy jak oni...
      • Gość: hepik Re: Gra mało losowa Michnika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 12:25
        To muwie ja Wasz Jakub Lepper!Posuhajcie mnie-a bendzie lepiej.Tzn.ja bym już
        też coś ukradł konkretnego,bo to dotychczasowe ledwie na solariumy styka.
      • Gość: RTG Re: Gra mało losowa Michnika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.03, 13:28
        Gość portalu: Jakub napisał(a):

        > Oj, grunt się pali pod nogami grupie trzymającej władzę -
        patrz:
        > Michnik z " Wybiórczej " i s-ka. Nerwowi coś. Boją się prawdy
        o
        > prowokacji z Rywinem, który zacznie mówić. Przygotowli niby
        nową
        > sensację, podlali sosikiem o nazwie Jaskiernia. Za ciemkie
        bolki
        > jesteście! Już was poznaliśmy - pier....ny, styropianowy etos,
        > wyżarty na ludzkiej biedzie. Napiszcie lepiej o największym
        > przekrętaczu - balcerowiczu, który skazał na nędzę miliony
        > Polaków! Ale on jest z waszej bandy, jego nie ruszacie,
        > skur....syny!
        Kuba ...Ty piszesz po polsku a my nie rozumiemy o co ciebie
        idzie...
        pozdr.RTG
      • Gość: lht Re: Gra mało losowa Michnika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 14:33
        A co, też miałeś dolę z tych automatów ???
    • Gość: Paweł Re: Gra mało losowa IP: *.satfilm.net.pl 29.11.03, 12:04
      O tym już dawno pisały FAKTY I MITY.Ameryki nie odkryliście!!!
    • Gość: Henryk Re: Gra mało losowa IP: 82.160.16.* 29.11.03, 12:33
      BAWO !!! panowie Sherlock i Holmes (Marcin Rybak i Rafał Zasuń).
      Bardzo znamienne fakty ujawniliście, uzasadniające teorię, że
      dziś najgorszą opcją rządzącą jest SLD-UP, poprzedniczki też żle
      rządziły (wg Wyborczej), oczywiście z wyłączeniem Uni Wolności i
      z jej Swiątobliwością Panem Balcerowiczem na czele.
      • Gość: zupi Re: Gra mało losowa IP: *.net.szczecin.pl 29.11.03, 12:39
        kogo? czego? Unii Wolności
      • Gość: fdc Re: Gra mało losowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 14:39
        Najłatwiej jest usprawiedliwiać rządzących teraz, mówiąc że
        poprzednicy rządzili gorzej. Tylko to wcale nie jest prawda.
        Takich afer jak teraz jeszcze w Polsce nie było. Teraz wychodzi
        coraz bardziej na jaw, że spora grupa polityków jest bardzo
        blisko powiązana z mafią pruszkowską. A to nie jest już
        tylko "złe rządzenie" tylko całkowite sprzeniewierzenie się
        powinnościom polityka.
    • Gość: Baba-w-oknie A gdzie afera? IP: *.tvk / 172.16.0.* 29.11.03, 12:38
      Przeczytalam dokladnie cala informacje, ale oprocz nazwisk i dat
      z ktorych dla mnie (nie znam sie na grach losowych) nic nie
      wynika nie doczytalam sie do zadnej afery...
      • Gość: RTG Re: A gdzie afera? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.03, 13:34
        Gość portalu: Baba-w-oknie napisał(a):

        > Przeczytalam dokladnie cala informacje, ale oprocz nazwisk i
        dat
        > z ktorych dla mnie (nie znam sie na grach losowych) nic nie
        > wynika nie doczytalam sie do zadnej afery...
        XXXXXXXXX
        bo jesteś w oknie na podwórko... przejdz do okna na ulicę...
        Wszystko zrozumiesz...
        pozdr. RTG
      • Gość: MAŁOLAT Re: A gdzie afera? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.11.03, 01:30
        BABO-W-OKNIE! TERAZ PRZECZYTAJ TO, CO JEST POWIEDZIANE MIĘDZY WIERSZAMI

        całuski

        :))

        MAŁOLAT
    • Gość: ms Re: Gra mało losowa IP: 195.116.95.* 29.11.03, 12:41
      jeśli Jaskiernia jest kibicem piłki nożnej to ja juz od tej
      chwili nie jestem
    • Gość: Baba-w-oknie Re: Gra mało losowa IP: *.tvk / *.tvk-gaj.pl 29.11.03, 12:41
      Napisz to jeszcze raz, ale tym razem po polsku madralo!
    • Gość: sroka Re: Gra mało losowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 12:42
      w momencie gdy sejem przyjął Jaskiernia zgolił wąsy brrr
    • Gość: gąska Re: Gra mało losowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 12:45
      zgolone wąsy znak rozpoznawczy dla mafii
    • Gość: tomek 2 SLD A NIEMIECKI RASIZM IP: *.dial.netline.net.uk 29.11.03, 12:57
      ""Szef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Andrzej Barcikowski
      powiedział w środę, że dziennikarze śledczy są jego
      sojusznikami, ale "jest jednak zasadnicza różnica między
      dziennikarzami śledczymi, którzy dociekają prawdy, a tymi,
      którzy ulegają lobbingowi.""

      xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

      Wspaniale. Można się więc spodziewać teraz, że pan premier
      Miller zleci panu Barcikowskiemu przebadanie powiązań szefa
      klubu parlamentarnego swojej partii (PARTII RZĄDZĄCEJ), pana
      Jerzego Jaskierni, z mafijnymi układami pana Skórki. Teoria
      taka. Pan premier tego nie zrobi, bo przecież ABW nie jest
      agendą niezależną. Pan Barcikowski jest na usługach pana
      premiera i zadaniem jego nadrzędnym jest kłamanie i ukrywanie
      mafijnych SLD-owskich struktur. Były MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI I
      PROKURATOR GENERALNY w mafijnych układach z firmą gier
      hazardowych?

      Miller wyraża cały czas poparcie dla ABW. Czyli dla dla takiej
      instytucji państwowej, która w Europie cywilizowanej nie jest
      na usługach partii rządzącej. Pan premier traktuje elektorat
      jak ciemną bezmyślną masę, która powinna bez szemrania przyjąć
      kryminogenne nomenklatury SLD. Kierownictwo SLD reprezentuje
      totalitarne myślenie, które opiera się na przewodniej roli
      partii. Ta przewodnia rola partii opiera się z kolei na
      działaniu bezpieki wymierzonemu bezpośrednio przeciw wolności
      słowa, wolności dziennikarzy w szczególności. ABW stara się
      założyć kaganiec na dziennikarzy. Po to właśnie by eloktorat
      był ciemną masą.

      Barcikowski, jak jakiś ponury kłamliwy błazen, temu zaprzecza.
      ABW gdyby była instytucją praworządną i niezależną od dawna
      badałaby kryminogenną i kryminalną działalność SLD-owskich
      nomenklatur. ABW, jako agenda SLD chroniąca różnych bandziorów
      mających powiązania z SLD, będzie kiedyś, miejmy taką nadzieję,
      rozliczona ze swojej działalności.

      SKUTKI HANIEBNEJ KRYMINOGENNEJ DZIAŁALNOŚCI SLD BĘDĄ KOSZTOWAĆ
      POLSKIEGO PODATNIKA WIELE I TO PRZEZ WIELE LAT.

      Pan premier Miller i tacy jego kumple jak na przykład Naumann,
      Łapiński, Jaskiernia czy Skórka, przynoszą hańbę Polsce.

      A gdzie tu niemiecki rasizm? W latach 30-ych i podczas wojny
      Niemcy budowali taki obraz Polaków, wedle którego byliśmy
      narodem głupim, niegodnym i niezdolnym do istnienia
      samodzielnego. Warto się zastanowić czy mentalność taka nie
      przetrwała w jakimś stopniu do tej pory. Co z tego, że Polacy
      mają teraz u władzy partię mafijną? Oni i tak inaczej nie
      potrafią, bo są od nas gorsi a od narodu rasy niższej nie można
      i nie powinno się spodziewać niczego więcej.



    • Gość: tomek 2 NIEMIECKI RASIZM IP: *.dial.netline.net.uk 29.11.03, 13:01
    • Gość: tomek 2 NIEMIECKI RASIZM IP: *.dial.netline.net.uk 29.11.03, 13:02
      Gość portalu: hepik napisał(a):

      > Obawiam się,że te stwierdzenia nie były pozbawione racji.

      XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

      Tak. I dzie mi tutaj zwłaszcza o podświadomy, latentny rasizm.

      Ten zaś rzutuje na szerszy obraz pojmowania Polski. W UE nie ma
      ani jednego rządu, który układy partyjno-mafijne traktuje jako
      mechanizm władzy. Władzy opartej na przeinaczeniu całkowitym
      podstawowych wymogów etyki, które powinny być kluczem norm
      moralnych dla tych wszystkich, których naród wybrał by
      reprezentowali oni nas w sposób godny, jawny i moralnie
      nienaganny.

      Mafijne układy SLD, dlatego właśnie, że są akceptowane przez
      komisarzy UE, zwłaszcza przez pana komisarza ven Herheugena,
      dają assumpt by sądzić, że podświadome ich przyzwolenie na ten
      stan rzeczy, oparty jest na niemieckim rasizmie. Rasizmie,
      podkreślam raz jeszcze, podświadomym. Mimo to genezą tego
      podświadomego rasizmu jest rasizm hitlerowski.

      Co mogą, czy co powinni zrobić, w tej kwestii unijni komisarze?
      Moim zdaniem, taka jest moja prywatna opinia, powinni oni
      wyraźnie ostrzec SLD przed konsekwencjami jakie mogą Polsce
      grozić jeżeli partia tak zechce wprowadzić swoje struktury
      mafijne do UE.

      To już nie są przelewki. Polska będzie przez wiele lat kulą u
      nogi dla podatników z krajów UE. A w UE mafijne bandziory z SLD
      nie będą mogły liczyć na podwładnych z ABW pana premiera
      Millera, który poruczy ABW wprowadzenie swoistego rodzaju
      cenzury w obronie działalności przestępczej swojej partii.

      Miejmy nadzieję, komisarze UE zdają sobie z tego sprawę.

    • Gość: M MASA O TYM WSZYSTKIM MÓWIŁ WCZEŚNIEJ!!! IP: *.chello.pl 29.11.03, 13:05
      PRZYPOMNIJCIE SOBIE, CO MÓWIŁ MASA - JAK OBCIĄŻYŁ LUDZI Z WŁADZ
      SLD - CHODZIŁO WŁAŚNIE O AUTOMATY, KTÓRE KONTROLOWALI GANGSTERZY
      POWIĄZANI Z SLD
    • Gość: józek Re: Gra mało losowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 13:53
      Wygląda na to, że 10mln$ to zwyczajowa stawka za przepchnięcie
      ustawy przez tzw. parlament. Liowa dorzucił siedem i pół bańki
      i teraz pazerny parch ma prze..e.

      A pamiętacie wspaniałe wystąpienia tow. Jaskierni gdy był
      szefem PRON ?
      • Gość: yurek Re: Gra mało losowa IP: 81.205.65.* 29.11.03, 14:02
        Gość portalu: józek napisał(a):

        > Wygląda na to, że 10mln$ to zwyczajowa stawka za przepchnięcie
        > ustawy przez tzw. parlament. Liowa dorzucił siedem i pół bańki
        > i teraz pazerny parch ma prze..e.
        >
        > A pamiętacie wspaniałe wystąpienia tow. Jaskierni gdy był
        > szefem PRON ?
        Niektorzy pamietaja . Przy okazji :10 mln$ to wcale niezla suma
        nawet do podzialu na 3 lub 4 . A jak sie to ulokuje w rozsadnym
        pozaeuropejskim banku to jest cudownie i chce sie zyc (dla kraju
        oczywiscie i dla idei SWOIM LUDZIOM DOBRZE - NIEKTORYM BARDZO
        DOBRZE>).
    • Gość: yurek Re: Gra mało losowa IP: 81.205.65.* 29.11.03, 13:58
      Bylbym sie zdziwil, gdyby sie okazalo, ze Jaskiernia jest
      uczciwym czlowsiekiem. Lajdactwo ma wypisane na oblesnej tlustej
      twarzyczce.
    • Gość: nurek SLD Kaput-pozamykac zdrajcow! IP: *.ny5030.east.verizon.net 29.11.03, 14:01
      Pan Roman Kluska najlepszym kandydatem na Prezydenta !!!
    • Gość: lolita Re: Anitka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 14:12
      Anitka jest taka bezbronna, ona nic nie rozumie. Dajcie jej
      spokój, nie róbcie krzywdy. Tak ładnie na basenie sejmowym
      wygląda...
    • Gość: oburzony Re: Gra mało losowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.03, 14:14
      Nie, nie i jeszcze raz nie. To zwykła nagonka na jednego z najmadrzejszych
      posłów. Pan Jaskiernia jest intelgentny i mądry. To prowokacja. On NIGDY nie
      popełniłby oszustwa. Jestećie podli!. Lewica jest uczciwa, bo trozumie ludzkie
      problemy. Gdyby nie było Waszego nieróbstwa to dzis naprawde mielibysmy druga
      Polskę. A Wy uwierzyliście tym warchołom - Michnikowi, Kuroniowi, Wałęsie i
      spółce. Niech żyje Polska sprawiedliwa. Jaruzelski na Prezydenta. Przywrócić
      Polske Ludową. Precz z elementami antysocjalistycznymi. Nadejdzie jednak dzień
      zapłaty za wasz związek z wrogami mas pracujących miast i wsi.
      Zapytajcie komu dzisiaj dobrze? Tylko aferzystom. A robotnikowi to nawet
      kopalnie zamykają
      • Gość: adc Re: Gra mało losowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 14:44
        WIększość aferzystów jest z LSD baranie. LSD to mafia
    • Gość: obywatel Dzwoni, ale nie w tym kościele! IP: *.kedzierzyn.sdi.tpnet.pl 29.11.03, 14:39
      Tu nie chodzi o podatki, które tak naprawdę nie są niskie, a
      raczej wyższe niż w większości krajów europejskich. Tu chodzi o
      zdobycie monopolu na tę działalność dla wybrańców, dzięki
      informacjom insiderskim i innym układom! Nie róbcie z uczciwych
      firm, starających się o koncesję i chcących działać legalnie,
      mafii! Jest to bardzo krzywdzące uproszczenie sprawy. Problem
      tkwi w polityce, umożliwiającej i pomagającej mafii działać w
      tej branży.

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka