Gość: gość Re: Gra mało losowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 10:49 ciekawe, kto szykuje się na jego miejsce.Wy, tam, u góry, pamiętajcie, ile jest w Polsce biedy i bezrobocia, to są miliony ludzi. Co będzie, jak w końcu się zbiorą i poproszą was o rachunki? Latarni zabraknie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czytelnik Re: Gra mało losowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 11:04 Codzi3ennie okazuje się, że SLD to po prostu banda krętaczy, których broni mąż kandydatki na urząd prezydenta. Czy Polacu dadza się znowu ogłupić i wybiorą tych czerwonych oszustów? Przejściowo Jola, bo jeszcze nic nie ujawniono, ale też ma na sumieniuchocby kłamstwa w związku z wykształceniem małżonka. Doborowe towarzystwo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andy Re: Gra mało losowa IP: *.tkb.net.pl 29.11.03, 11:01 widać jak skórka za młodego nasiąknie,jakie mamy obecnie skutki. złodzieje,aferzyści,chamy,niedouki.tej mentalności w sld się nie zlikwiduje. należy ich w pień wyrżnąć, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malgosia Re: Gra mało losowa IP: *.dip.t-dialin.net 29.11.03, 11:20 Ale w ludziska glupie jestesta . Przeciez obiecywali ze fachowo beda zalatwiac - co teraz chceta ? A pozatym ludziska spojrzta racjonalnie - toz to koszty zaoszczedzone -pesrsonalne koszty wszystko w jednym reku . Zobaczta jakie zdolne chlopaki - orkiestry . Wszystko potrafia zalatwic sami . Przeciez to idealny stan . Wszystko w rekach mafii ,pardon -SLD A takie wyborcze jakies gazety dupe zawracaja i klopoty chlopakom robili . Robili bo juz nie robia , chlopaki maja w glebokim powazaniu tzw narod i maja racje . Bo to banda obezwladniowolnionych wystraszonych dupkow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juzio Re: Gra mało losowa IP: 216.91.96.* 29.11.03, 11:26 Gość portalu: Malgosia napisał(a): > Ale w ludziska glupie jestesta . > Przeciez obiecywali ze fachowo beda zalatwiac - co teraz > chceta ? A pozatym ludziska spojrzta racjonalnie - toz > to koszty zaoszczedzone -pesrsonalne koszty wszystko w jednym > reku . Zobaczta jakie zdolne > chlopaki - orkiestry . Wszystko potrafia zalatwic sami . > Przeciez to idealny stan . Wszystko w rekach mafii ,pardon - SLD > A takie wyborcze jakies gazety dupe zawracaja i klopoty > chlopakom robili . > Robili bo juz nie robia , chlopaki maja w glebokim powazaniu > tzw narod i maja racje . Bo to banda obezwladniowolnionych > wystraszonych dupkow malgosia ! SWIENTE SLOWA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hepik Re: Gra mało losowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 11:28 A automaty to taka niewinna rozrywka jest.Bo ile można przegrać w takie automaty?Pamiętam takie argumenty padające podczas tej dyskusji wcześniejszej. (Dziewulski?)A ja widziałem jak ludziska z zasiłkiem ,tyle co pobranym biegali do maszyny,by pomnożyć swe bogactwo Nie udało się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacuśijegowacuś Re: Gra mało losowa IP: *.citynet.pl / 192.168.1.* 29.11.03, 11:27 Popatrzcie ludkowie!. To Jaskiernia miał dwie skórki. Jedna swoja a drugą od automatów. To dlatego Barcikowski uciekał do przodu w Sejmie z tymi swoimi "nowinkami". Ho,ho. Dobrze, ze Jurek trafił na prezydenta który nie rozumie "pisanego" i tak na dobrą sprawę niczego nie pojmuje z tego co sie wokół niego dzieje. Ale taki mało inteligentny prezydent jest wielu na rękę. Więc może jeszcze jedną kadencję a jak nie to może by Jola dała radę?. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dk Re: Gra mało losowa IP: *.lubin.dialog.net.pl 29.11.03, 11:28 Gość portalu: can3 napisał(a): > Jesli Jaskiernia do dolu > to gdzie Kwach? > > Niestety, doczeka na sie prezydenta Jaskierni > bo oboz b. Solidarnosci jest nawet na gorszym > poziomie; tak to PZPR zwycierzyl z Polska. Nic z tego nie rozumię - pisz po Polsku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość SLD - Szuje, Lumpy, Degeneraci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 11:36 SLD to chyba skrót od bandy S-zui, L-umpów, D-egeneratów bo okazuje się, że coraz wiecej jest takich w jej szeregach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ok! Umarl krol, niech żyje krol, jakie to aktualne)))) IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 29.11.03, 11:52 Czytam te powyzsze wypociny, uciac leb czerwonym , zamknac itp. i przypominam podobny ton wypowiedzi, kiedy rzadzila Solidarnosc, UW. Zawsze bylo, jest i bedzie tak samo, nie ma znaczenia rzadzaca opcja.Pamietam mlodego rzecznia solidarnosciowego rzadu, ktory potem wskoczyl na stolek TPSA, ciagle z tym przemilym usiechem na ustach)))Zawsze prawo tworzy ten, co rzadzi, zawsze mozliwosci ma ten co rzadzi, zawsze znajda sie ludzie, ktorzy te okazje wykorzystaja.Tak bylo za faraona, cesarza, i krola, tak jest jest i teraz.Kiedys nielubiany krol, gdy umieral, byl zegnany z radoscia, a nowy witany z nadzieja, na inne , lepsze.I nadal ten sam sposob myslenia pokutuje u ludzi, ale przeciez ludzie sa zawsze tacy sami, bez wzgledu, czy 1000 lat temu, czy 100 lat do przodu.Czy na zlodziejstwo, korupcje itp. jest jakis sposob? Na pewno nie, ale sa sposoby by to ograniczyc.Mniej panstwa, mniej mozliwosci, ale niestety wszystko idzie w odwrotnym kierunku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stańczyk Re: Gra mało losowa IP: *.wschowa.sdi.tpnet.pl 29.11.03, 12:02 ...Jaskiernia stróż prawości ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: Gra mało losowa Michnika IP: *.gorzow.mm.pl 29.11.03, 12:04 Oj, grunt się pali pod nogami grupie trzymającej władzę - patrz: Michnik z " Wybiórczej " i s-ka. Nerwowi coś. Boją się prawdy o prowokacji z Rywinem, który zacznie mówić. Przygotowli niby nową sensację, podlali sosikiem o nazwie Jaskiernia. Za ciemkie bolki jesteście! Już was poznaliśmy - pier....ny, styropianowy etos, wyżarty na ludzkiej biedzie. Napiszcie lepiej o największym przekrętaczu - balcerowiczu, który skazał na nędzę miliony Polaków! Ale on jest z waszej bandy, jego nie ruszacie, skur....syny! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blurb Re: Gra mało losowa Michnika IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.11.03, 12:16 oooooooooooooooo lepperowsko-pezetpeerowska cipa dze ryj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gregg Re: Gra mało losowa Michnika IP: *.media4.pl / *.media4.pl 30.11.03, 00:36 :-))))))))) ale nie jest smieszne to, ze czerwone pająki mają ciągle takie wysokie poparcie w społeczeństwie. Chyba takich samych krętaczy jak oni... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hepik Re: Gra mało losowa Michnika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 12:25 To muwie ja Wasz Jakub Lepper!Posuhajcie mnie-a bendzie lepiej.Tzn.ja bym już też coś ukradł konkretnego,bo to dotychczasowe ledwie na solariumy styka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RTG Re: Gra mało losowa Michnika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.03, 13:28 Gość portalu: Jakub napisał(a): > Oj, grunt się pali pod nogami grupie trzymającej władzę - patrz: > Michnik z " Wybiórczej " i s-ka. Nerwowi coś. Boją się prawdy o > prowokacji z Rywinem, który zacznie mówić. Przygotowli niby nową > sensację, podlali sosikiem o nazwie Jaskiernia. Za ciemkie bolki > jesteście! Już was poznaliśmy - pier....ny, styropianowy etos, > wyżarty na ludzkiej biedzie. Napiszcie lepiej o największym > przekrętaczu - balcerowiczu, który skazał na nędzę miliony > Polaków! Ale on jest z waszej bandy, jego nie ruszacie, > skur....syny! Kuba ...Ty piszesz po polsku a my nie rozumiemy o co ciebie idzie... pozdr.RTG Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lht Re: Gra mało losowa Michnika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 14:33 A co, też miałeś dolę z tych automatów ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: Gra mało losowa IP: *.satfilm.net.pl 29.11.03, 12:04 O tym już dawno pisały FAKTY I MITY.Ameryki nie odkryliście!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Henryk Re: Gra mało losowa IP: 82.160.16.* 29.11.03, 12:33 BAWO !!! panowie Sherlock i Holmes (Marcin Rybak i Rafał Zasuń). Bardzo znamienne fakty ujawniliście, uzasadniające teorię, że dziś najgorszą opcją rządzącą jest SLD-UP, poprzedniczki też żle rządziły (wg Wyborczej), oczywiście z wyłączeniem Uni Wolności i z jej Swiątobliwością Panem Balcerowiczem na czele. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zupi Re: Gra mało losowa IP: *.net.szczecin.pl 29.11.03, 12:39 kogo? czego? Unii Wolności Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fdc Re: Gra mało losowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 14:39 Najłatwiej jest usprawiedliwiać rządzących teraz, mówiąc że poprzednicy rządzili gorzej. Tylko to wcale nie jest prawda. Takich afer jak teraz jeszcze w Polsce nie było. Teraz wychodzi coraz bardziej na jaw, że spora grupa polityków jest bardzo blisko powiązana z mafią pruszkowską. A to nie jest już tylko "złe rządzenie" tylko całkowite sprzeniewierzenie się powinnościom polityka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Baba-w-oknie A gdzie afera? IP: *.tvk / 172.16.0.* 29.11.03, 12:38 Przeczytalam dokladnie cala informacje, ale oprocz nazwisk i dat z ktorych dla mnie (nie znam sie na grach losowych) nic nie wynika nie doczytalam sie do zadnej afery... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RTG Re: A gdzie afera? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.03, 13:34 Gość portalu: Baba-w-oknie napisał(a): > Przeczytalam dokladnie cala informacje, ale oprocz nazwisk i dat > z ktorych dla mnie (nie znam sie na grach losowych) nic nie > wynika nie doczytalam sie do zadnej afery... XXXXXXXXX bo jesteś w oknie na podwórko... przejdz do okna na ulicę... Wszystko zrozumiesz... pozdr. RTG Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAŁOLAT Re: A gdzie afera? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.11.03, 01:30 BABO-W-OKNIE! TERAZ PRZECZYTAJ TO, CO JEST POWIEDZIANE MIĘDZY WIERSZAMI całuski :)) MAŁOLAT Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ms Re: Gra mało losowa IP: 195.116.95.* 29.11.03, 12:41 jeśli Jaskiernia jest kibicem piłki nożnej to ja juz od tej chwili nie jestem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Baba-w-oknie Re: Gra mało losowa IP: *.tvk / *.tvk-gaj.pl 29.11.03, 12:41 Napisz to jeszcze raz, ale tym razem po polsku madralo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sroka Re: Gra mało losowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 12:42 w momencie gdy sejem przyjął Jaskiernia zgolił wąsy brrr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gąska Re: Gra mało losowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 12:45 zgolone wąsy znak rozpoznawczy dla mafii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek 2 SLD A NIEMIECKI RASIZM IP: *.dial.netline.net.uk 29.11.03, 12:57 ""Szef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Andrzej Barcikowski powiedział w środę, że dziennikarze śledczy są jego sojusznikami, ale "jest jednak zasadnicza różnica między dziennikarzami śledczymi, którzy dociekają prawdy, a tymi, którzy ulegają lobbingowi."" xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Wspaniale. Można się więc spodziewać teraz, że pan premier Miller zleci panu Barcikowskiemu przebadanie powiązań szefa klubu parlamentarnego swojej partii (PARTII RZĄDZĄCEJ), pana Jerzego Jaskierni, z mafijnymi układami pana Skórki. Teoria taka. Pan premier tego nie zrobi, bo przecież ABW nie jest agendą niezależną. Pan Barcikowski jest na usługach pana premiera i zadaniem jego nadrzędnym jest kłamanie i ukrywanie mafijnych SLD-owskich struktur. Były MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI I PROKURATOR GENERALNY w mafijnych układach z firmą gier hazardowych? Miller wyraża cały czas poparcie dla ABW. Czyli dla dla takiej instytucji państwowej, która w Europie cywilizowanej nie jest na usługach partii rządzącej. Pan premier traktuje elektorat jak ciemną bezmyślną masę, która powinna bez szemrania przyjąć kryminogenne nomenklatury SLD. Kierownictwo SLD reprezentuje totalitarne myślenie, które opiera się na przewodniej roli partii. Ta przewodnia rola partii opiera się z kolei na działaniu bezpieki wymierzonemu bezpośrednio przeciw wolności słowa, wolności dziennikarzy w szczególności. ABW stara się założyć kaganiec na dziennikarzy. Po to właśnie by eloktorat był ciemną masą. Barcikowski, jak jakiś ponury kłamliwy błazen, temu zaprzecza. ABW gdyby była instytucją praworządną i niezależną od dawna badałaby kryminogenną i kryminalną działalność SLD-owskich nomenklatur. ABW, jako agenda SLD chroniąca różnych bandziorów mających powiązania z SLD, będzie kiedyś, miejmy taką nadzieję, rozliczona ze swojej działalności. SKUTKI HANIEBNEJ KRYMINOGENNEJ DZIAŁALNOŚCI SLD BĘDĄ KOSZTOWAĆ POLSKIEGO PODATNIKA WIELE I TO PRZEZ WIELE LAT. Pan premier Miller i tacy jego kumple jak na przykład Naumann, Łapiński, Jaskiernia czy Skórka, przynoszą hańbę Polsce. A gdzie tu niemiecki rasizm? W latach 30-ych i podczas wojny Niemcy budowali taki obraz Polaków, wedle którego byliśmy narodem głupim, niegodnym i niezdolnym do istnienia samodzielnego. Warto się zastanowić czy mentalność taka nie przetrwała w jakimś stopniu do tej pory. Co z tego, że Polacy mają teraz u władzy partię mafijną? Oni i tak inaczej nie potrafią, bo są od nas gorsi a od narodu rasy niższej nie można i nie powinno się spodziewać niczego więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek 2 NIEMIECKI RASIZM IP: *.dial.netline.net.uk 29.11.03, 13:02 Gość portalu: hepik napisał(a): > Obawiam się,że te stwierdzenia nie były pozbawione racji. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Tak. I dzie mi tutaj zwłaszcza o podświadomy, latentny rasizm. Ten zaś rzutuje na szerszy obraz pojmowania Polski. W UE nie ma ani jednego rządu, który układy partyjno-mafijne traktuje jako mechanizm władzy. Władzy opartej na przeinaczeniu całkowitym podstawowych wymogów etyki, które powinny być kluczem norm moralnych dla tych wszystkich, których naród wybrał by reprezentowali oni nas w sposób godny, jawny i moralnie nienaganny. Mafijne układy SLD, dlatego właśnie, że są akceptowane przez komisarzy UE, zwłaszcza przez pana komisarza ven Herheugena, dają assumpt by sądzić, że podświadome ich przyzwolenie na ten stan rzeczy, oparty jest na niemieckim rasizmie. Rasizmie, podkreślam raz jeszcze, podświadomym. Mimo to genezą tego podświadomego rasizmu jest rasizm hitlerowski. Co mogą, czy co powinni zrobić, w tej kwestii unijni komisarze? Moim zdaniem, taka jest moja prywatna opinia, powinni oni wyraźnie ostrzec SLD przed konsekwencjami jakie mogą Polsce grozić jeżeli partia tak zechce wprowadzić swoje struktury mafijne do UE. To już nie są przelewki. Polska będzie przez wiele lat kulą u nogi dla podatników z krajów UE. A w UE mafijne bandziory z SLD nie będą mogły liczyć na podwładnych z ABW pana premiera Millera, który poruczy ABW wprowadzenie swoistego rodzaju cenzury w obronie działalności przestępczej swojej partii. Miejmy nadzieję, komisarze UE zdają sobie z tego sprawę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M MASA O TYM WSZYSTKIM MÓWIŁ WCZEŚNIEJ!!! IP: *.chello.pl 29.11.03, 13:05 PRZYPOMNIJCIE SOBIE, CO MÓWIŁ MASA - JAK OBCIĄŻYŁ LUDZI Z WŁADZ SLD - CHODZIŁO WŁAŚNIE O AUTOMATY, KTÓRE KONTROLOWALI GANGSTERZY POWIĄZANI Z SLD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: józek Re: Gra mało losowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 13:53 Wygląda na to, że 10mln$ to zwyczajowa stawka za przepchnięcie ustawy przez tzw. parlament. Liowa dorzucił siedem i pół bańki i teraz pazerny parch ma prze..e. A pamiętacie wspaniałe wystąpienia tow. Jaskierni gdy był szefem PRON ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yurek Re: Gra mało losowa IP: 81.205.65.* 29.11.03, 14:02 Gość portalu: józek napisał(a): > Wygląda na to, że 10mln$ to zwyczajowa stawka za przepchnięcie > ustawy przez tzw. parlament. Liowa dorzucił siedem i pół bańki > i teraz pazerny parch ma prze..e. > > A pamiętacie wspaniałe wystąpienia tow. Jaskierni gdy był > szefem PRON ? Niektorzy pamietaja . Przy okazji :10 mln$ to wcale niezla suma nawet do podzialu na 3 lub 4 . A jak sie to ulokuje w rozsadnym pozaeuropejskim banku to jest cudownie i chce sie zyc (dla kraju oczywiscie i dla idei SWOIM LUDZIOM DOBRZE - NIEKTORYM BARDZO DOBRZE>). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yurek Re: Gra mało losowa IP: 81.205.65.* 29.11.03, 13:58 Bylbym sie zdziwil, gdyby sie okazalo, ze Jaskiernia jest uczciwym czlowsiekiem. Lajdactwo ma wypisane na oblesnej tlustej twarzyczce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nurek SLD Kaput-pozamykac zdrajcow! IP: *.ny5030.east.verizon.net 29.11.03, 14:01 Pan Roman Kluska najlepszym kandydatem na Prezydenta !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolita Re: Anitka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 14:12 Anitka jest taka bezbronna, ona nic nie rozumie. Dajcie jej spokój, nie róbcie krzywdy. Tak ładnie na basenie sejmowym wygląda... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oburzony Re: Gra mało losowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.03, 14:14 Nie, nie i jeszcze raz nie. To zwykła nagonka na jednego z najmadrzejszych posłów. Pan Jaskiernia jest intelgentny i mądry. To prowokacja. On NIGDY nie popełniłby oszustwa. Jestećie podli!. Lewica jest uczciwa, bo trozumie ludzkie problemy. Gdyby nie było Waszego nieróbstwa to dzis naprawde mielibysmy druga Polskę. A Wy uwierzyliście tym warchołom - Michnikowi, Kuroniowi, Wałęsie i spółce. Niech żyje Polska sprawiedliwa. Jaruzelski na Prezydenta. Przywrócić Polske Ludową. Precz z elementami antysocjalistycznymi. Nadejdzie jednak dzień zapłaty za wasz związek z wrogami mas pracujących miast i wsi. Zapytajcie komu dzisiaj dobrze? Tylko aferzystom. A robotnikowi to nawet kopalnie zamykają Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adc Re: Gra mało losowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 14:44 WIększość aferzystów jest z LSD baranie. LSD to mafia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obywatel Dzwoni, ale nie w tym kościele! IP: *.kedzierzyn.sdi.tpnet.pl 29.11.03, 14:39 Tu nie chodzi o podatki, które tak naprawdę nie są niskie, a raczej wyższe niż w większości krajów europejskich. Tu chodzi o zdobycie monopolu na tę działalność dla wybrańców, dzięki informacjom insiderskim i innym układom! Nie róbcie z uczciwych firm, starających się o koncesję i chcących działać legalnie, mafii! Jest to bardzo krzywdzące uproszczenie sprawy. Problem tkwi w polityce, umożliwiającej i pomagającej mafii działać w tej branży. Odpowiedz Link Zgłoś