homosovieticus
08.05.09, 10:43
Drażnisz nas i mieszasz nam w głowach już dwadzieścia lat.
Dwadzieścia lat mordujesz ducha "Solidarności" i uparcie
stawiając "mieć" przed "być" przypominasz nam jednocześnie nauki
Jana Pawła II-giego.
Trudno Cię zrozumieć.
Wierzę jednak ,że i przez następne dwadzieścia lat nie uda Ci się
obrzydzić nam polskości i pozbawić nas woli do jej obrony.
Życzę sił i wytrwałości.
Homoś