fortedor
22.07.09, 09:49
Manifest PKWN – odezwa do narodu polskiego ogłoszona 22 lipca 1944 r.
Minęło już tyle lat.
Jak wspominacie kolejne obchody rocznicowe tego wydarzenia ?
PS.
Co roku w tym dniu chętnie chodziłem z rodzinką w okolice Stadionu
Dziesięciolecia w W-wie na lody, kiełbaski a i farbę olejną można
było też kupić. Dużo stoisk z książkami, odzieżą, butami, gry,
zabawy, występy artystyczne. Jak ten czas leci.
Pozdr ...