Dodaj do ulubionych

Pan Zack de la Rocha

27.03.10, 12:39
chyba jeszcze nie gościł na Szpilach, prawda?
Przywitajcie go oklaskami! :)
Obserwuj wątek
    • gyubal_wahazar Re: Pan Zack de la Rocha 27.03.10, 12:48
      Siemasz Lupus :)

      Taaaaa, oklaskami. Jak 3-ci raz widzę 'Wystąpił błąd' to mnie ogarnia rage
      against youtube
      • lupus76 Re: Pan Zack de la Rocha 27.03.10, 14:41
        Cześć!
        Dziwna sprawa. U mnie gra :(
        • gyubal_wahazar Re: Pan Zack de la Rocha 27.03.10, 15:02
          Ruszyło w końcu ścierwo. Gdzieś czytałem, że dziennie uploadują na tubę
          kilkadziesiąt tysięcy plików więc to i tak cud, że tak rzadko się zwiesza
    • twardycukierek Re: Pan Zack de la Rocha 28.03.10, 11:03
      Oooo, był tu na mur z Rage against the Machine :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka