lupus76 27.03.10, 12:39 chyba jeszcze nie gościł na Szpilach, prawda? Przywitajcie go oklaskami! :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gyubal_wahazar Re: Pan Zack de la Rocha 27.03.10, 12:48 Siemasz Lupus :) Taaaaa, oklaskami. Jak 3-ci raz widzę 'Wystąpił błąd' to mnie ogarnia rage against youtube Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: Pan Zack de la Rocha 27.03.10, 14:41 Cześć! Dziwna sprawa. U mnie gra :( Odpowiedz Link Zgłoś
gyubal_wahazar Re: Pan Zack de la Rocha 27.03.10, 15:02 Ruszyło w końcu ścierwo. Gdzieś czytałem, że dziennie uploadują na tubę kilkadziesiąt tysięcy plików więc to i tak cud, że tak rzadko się zwiesza Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Pan Zack de la Rocha 28.03.10, 11:03 Oooo, był tu na mur z Rage against the Machine :) Odpowiedz Link Zgłoś