Dodaj do ulubionych

Arsenal...

09.03.11, 09:17
poległ niestety. Pewien idiota w białym trykocie z niebieskimi elementami postanowił zrobić szoł większy niż Barcelona i pokazał czerwoną kartkę Van Persiemu. Za co? - się pytam. Za co? :P
Obserwuj wątek
    • morelka_1 Re: Arsenal... 09.03.11, 09:28
      Och, bo Van Persi najwidoczniej lubi czerwony kolor :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka