king.james 09.03.11, 09:17 poległ niestety. Pewien idiota w białym trykocie z niebieskimi elementami postanowił zrobić szoł większy niż Barcelona i pokazał czerwoną kartkę Van Persiemu. Za co? - się pytam. Za co? :P Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
morelka_1 Re: Arsenal... 09.03.11, 09:28 Och, bo Van Persi najwidoczniej lubi czerwony kolor :P Odpowiedz Link Zgłoś