Dodaj do ulubionych

Torba męska

27.05.11, 15:17
na zakupy--w czym panowie nosicie zakupy spożywcze lub inne jak rowniez w czasie zalatwiania spraw urzedowych.zawodowych.Jak zachecic, zmusić ślubnego aby taka meska torbe nosił.Widze panow w róznym wieku maja fajne sportowe torby lub plecaki lub torby na okreslone przedmioty np.na laptopy.
Mój uwielbia reklamowki doprowadajac mnie do szewskiej pasji bo twierdze,że wyglada jak zbieracz puszek.
I jeszcze jedno jak zalatwiamy sprawy urzedowe to otrzymane dokumenty,druki pakuje do mojej damskiej torebki---fakt damskie torebki bywaja duże :)
Obserwuj wątek
    • paco_lopez Re: Torba męska 27.05.11, 15:23
      na zakupy spozywcze uzywam plastikowych dostępnych w sklepie, potem to wciepam do bagażnika, a potem wytaszczam do mieszkania. a do pracy i urzędu nosze bardzo fajną i uzyteczna czarna torbe od laptopa, jako i ten równiż niekiedy w niej. raz ja trzmam za uszy, a ra z na ramię. to zalezy, jak leży. ide szybko do domu ogladac , jak który dyga na spotkaniu na szczycie i za co sie tam wstydzić trzeba będzie, bo ten komra, stodoła, to taki niełogarnienty jeszcze w nosie zacznie dłubac.
      • strikemaster Re: Torba męska 27.05.11, 16:27
        > na zakupy spozywcze uzywam plastikowych dostępnych w sklepie, potem to wciepam
        > do bagażnika, a potem wytaszczam do mieszkania. a do pracy i urzędu nosze bardz
        > o fajną i uzyteczna czarna torbe od laptopa, jako i ten równiż niekiedy w niej.
        > raz ja trzmam za uszy, a ra z na ramię.

Ja czynię bardzo podobnie, z tą różnicą, ze na zakupy zwykle chodzę, uważam, ze jazda kilometr czy dwa do sklepu to obciach dla pełnosprawnego człowieka.
        • jureek Re: Torba męska 27.05.11, 16:59
          strikemaster napisał:

> Ja czynię bardzo podobnie, z tą różnicą, ze na zakupy zwykle chodzę, uważam, ze
          > jazda kilometr czy dwa do sklepu to obciach dla pełnosprawnego człowieka.

A ja jeżdżę. Rowerem, bo samochodu nie mam. A na rowerze najlepsze na zakupy są sakwy. Z reklamówką rowerem źle się jedzie.
          Jura
          • larusse Re: Torba męska 28.05.11, 11:41
            Z sakwą to trochę jak józio podróżnik.

jureek napisał:

> A ja jeżdżę. Rowerem, bo samochodu nie mam. A na rowerze najlepsze na zakupy są
            > sakwy. Z reklamówką rowerem źle się jedzie.
            > Jura
            • jureek Re: Torba męska 09.06.11, 23:37
              larusse napisała:

> Z sakwą to trochę jak józio podróżnik.

I coś w tym jest. Nie miałem jeszcze nawet 7 lat, a babcia już nazywała mnie "wandruś" :)
              Jura
    • piwi77 Re: Torba męska 27.05.11, 15:47
      Doskonale Cię rozumiem, voxave, chodzenie z reklamówką to rzecz nie do zniesienia. Zrób wszystko co w Twojej mocy, aby Twój mężczyzna porzucił ten nędzny zwyczaj. Nie ma znaczenia z czym będzie chodził, wszystko jedno, byleby nie reklamówka.
      • paco_lopez Re: Torba męska 27.05.11, 16:11
        chłop pewnie mysli jeszcze jak w katach dziewięćdziesiątych, ze fajna reklamówka nie jest ła. nasz jeden kolega caly rok z reklamówką wranglera ganiał do szkoły. nie moglismy mu tego wyperswadować.
      • voxave Re: Torba męska 27.05.11, 17:13
        Piwi ----to jest moja zmora--ma kupiony fajny skromny dobrej firmy czarny plecak--mruczy--ma torbe szara taka na ramie ale udaje ze zapomina----wyjeżdżamy razem on stoi z reklamówka a w niej kanapki na podróż--awantura egipska
        • dbender Re: Torba męska 10.05.20, 18:07
          voxave napisała:

> Piwi ----to jest moja zmora--ma kupiony fajny skromny dobrej firmy czarny pleca
          > k--mruczy--ma torbe szara taka na ramie ale udaje ze zapomina----wyjeżdżamy raz
          > em on stoi z reklamówka a w niej kanapki na podróż--awantura egipska

Czepialska jesteś. Czepialstwo to brzydka cecha.
    • lernakow Re: Torba męska 27.05.11, 17:01
      Długo nosiłem plecaki. Obecnie noszę czarną torbę na ramię z jakiegoś materiału pomalowanego na skórę. Jak dokumenty, to w niej. W środku mam też m.in. solidną wielorazową torbę na zakupy z jakiegoś tworzywa. O ile robię większe zakupy w drodze z pracy, a raczej nie, bo jeżdżę na rowerze.
      • voxave Re: Torba męska 27.05.11, 17:22
        Reklamówka czyli torba plastykowa to na artykuły spozywcze i rózne drobne na chwile aby było w czym przeniesc do samochodu albo zabezpieczone artykuły poza kasa zapakowac do przyzwoitej torby--nie moze byc inaczej---meżczyzna w minimalnym chociaz stopniu powinien dbac o swój wizerunek--sasiedzi patrza,żona patrzy i widzi --a potem z dziadem nie chce spac bo co ona widzi---reklamówkarza fuj
    • czuk1 Re: Torba męska 09.06.11, 23:03

Masz rację.
      Zakupy - pobliski sklep - torba zakupowa rzadko reklamówka
      - rowerem - bagażnik
      Sprawy - czarna saszetka
      - laptop w specjalnej torbie
      Wyjazdy, wypoczynek - plecaczki sportowe (męskie)

Zostałem tego nauczony przez moją Panią.
        • czuk1 Re: Torba męska 10.06.11, 07:13
          Kłania się Mariusz (czuk)- znajomy, jeśli można. Podanie o znajomość złożyłem - Ludzie.pl.
          Nocne pytanie (?!) poranna odpowiedź .
          Pożyteczność jest tu dwustronna. Kobiety dla mnie - tak. Chodzę domyty, ogolony, ubrany odpowiednio, wyprostowany i...z odpowiednią torbą. Ale pożyteczność kobiety nie jest bezinteresowna. Pani chodzi o to by sama dobrze wyglądała w parze, by facet nie psuł jej wyglądu. Torba to drobiazg . Pożyteczność interesowna nakazuje Pani ustalić ze mną:
          W co (jak) się ubierasz ? Bo nie wiem w co się ubrać.
          Jest to więc pożyteczność Kobiety , też dla Kobiety.
          Nieprawdaż.
          • voxave Re: Torba męska 10.06.11, 07:28
            Czuk --mój małż akurat nie da sie kierowac w ubieraniu,ale moj krytyzm powoduje że rezygnuje z pewnych sposobow ubierania zwanych modą.
            Zakupił był onegdaj bezrękawnik jakby militarny z kieszeniami taki jaki nosza wędkarze powszechnie noszony przez starszych panow /nic do nich pozdrawiam/ i został przeze mnie wygwizdany bezlitośnie-----bezrękawnik zniknąl bez śladu-=--nie pozwolę swojemu mężczyżnie na skapcanienie i mimikrę.
            I tu masz racje kobieta pilnuje aby jej męzczyzna nie psuł jej wizerunku.
            Mariusz może załozysz watek o tym-----męzczyzna jako dodatek do kreacji żony :)
            --------------
            ..a jednak można żyć bez powietrza -Maria
    • tomaszs89 Re: Torba męska 20.04.20, 20:28
      Zakupy to najczęściej noszę w dużej i mocnej reklamówce, jak idę to robię ich sporo i do zwykłej torby na ramię się nie mieszczą (np. zgrzewka wody :) ). A tak na co dzień to noszę niedużą torbę męską w której chowam portfel, tel, dokumenty i klucze. Osobiście na codzienne wyjścia mam taki trochę sportowy model: Link do mojej torby. Jak idę z dokumentami do urzędu czy do klienta na prezentację to biorę większy model który mieści teczki A4 i Macbooka, coś w ten deseń: Moja duża torba. Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję, że pomogłem :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka