Dodaj do ulubionych

Odszkodowanie od kosciola

18.02.12, 15:23
Czy można sie ubiegac jako dorosly o odszkodowanie od kosciola rzymsko-katolickiego za naduzycia w dziecinstwie - w postaci chrzczenia dziecka i wciskania mu komunii? Przeciez dizecko nie mialo mozliwosci powiedzenia nie.
Obserwuj wątek
          • andrzej256 Re: Odszkodowanie od kosciola 18.02.12, 16:40
            massaranduba napisała:

> andrzej256 napisał:
            >
            > > Nie ochrzcili mnie rodzice, tylko ksiadz!
            >
            > Tak,ale wedlug formuly koscielnej,to rodzice PROSZA o chrzest dla swojego dziec
            > ka.

Ale wykonuje ksiadz te formule. Gdyby rodzice poprosili kogos o wykastrowanie swojego dziecka albo wypalenie mu znamienia na czole goracym zelazem to tez odpowiedzialni sa za to tylko rodzice? A ten kastrujacy to tylko ma zgarnac kase za to i zadnej odpowiedzialnosci nie brac?
            • urko70 Re: Odszkodowanie od kosciola 23.02.12, 10:24
              andrzej256 napisał:

> massaranduba napisała:
              >
              > > andrzej256 napisał:
              > >
              > > > Nie ochrzcili mnie rodzice, tylko ksiadz!
              > >
              > > Tak,ale wedlug formuly koscielnej,to rodzice PROSZA o chrzest dla swojego
              > dziec
              > > ka.
              >
              > Ale wykonuje ksiadz te formule.

Bo rodzice prosili.
                • urko70 Re: Odszkodowanie od kosciola 23.02.12, 10:37
                  kolter napisał:

> urko70 napisał:
                  >
                  > > Bo rodzice prosili.
                  >
                  > Prosili bo im ksiądz regulaminu jaki ustanowił Jezus nie pokazał , byli po pro
                  > stu oszukani przez osobę , tzw zaufania publicznego :)

Różne są motywy tego proszenia ale jakbys nie kompbinował inicjatywa wychodzi od rodziców.
                  • kolter Re: Odszkodowanie od kosciola 23.02.12, 10:46
                    urko70 napisał:

Różne są motywy tego proszenia ale jakbys nie kompbinował inicjatywa wychodzi o
                    > d rodziców.

Jednak to nie tłumaczy klechy , ponieważ to on powinien znać regulamin spisany na podstawie słów samego katolickiego boga Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony. Skoro boga nie słucha sakrament wart kloaki. :))
                    • urko70 Re: Odszkodowanie od kosciola 23.02.12, 10:58
                      kolter napisał:

> urko70 napisał:
                      >
                      > Różne są motywy tego proszenia ale jakbys nie kompbinował inicjatywa wychodzi o
                      > > d rodziców.
                      >
                      > Jednak to nie tłumaczy klechy , ponieważ to on powinien znać regulamin spisany
                      > na podstawie słów samego katolickiego boga Kto uwierzy i przyjmie chrzest,
                      > będzie zbawiony
                      . Skoro boga nie słucha sakrament wart kloaki. :))

Bo tu nie trzeba nikogo tłumaczyć.
                      No może poza autorem wątku ale kwestia na inne forum.
                        • urko70 Re: Odszkodowanie od kosciola 23.02.12, 13:31
                          kolter napisał:

> urko70 napisał:
                          > >Bo tu nie trzeba nikogo tłumaczyć.
                          > No jak widać ty niczego nie zrozumiałeś

Zrozumiałem więcej niż Ci się wydaje ale nie mam potrzeby pisać o wszystkim także piszę tylko na temat.
                          • kolter Re: Odszkodowanie od kosciola 23.02.12, 14:41
                            urko70 napisał:

> kolter napisał:
                            >
                            > > urko70 napisał:
                            > > >Bo tu nie trzeba nikogo tłumaczyć.
                            > > No jak widać ty niczego nie zrozumiałeś
                            >
                            > Zrozumiałem więcej niż Ci się wydaje ale nie mam potrzeby pisać o wszystkim tak
                            > że piszę tylko na temat.

Ty [[url=http://img72.imageshack.us/img72/9444/27719274.jpg]b]urko [/b][/url]musisz tylko po po prostu odpyskować , byle nie zamilczeć , kiedy nie masz racji
                            • urko70 Re: Odszkodowanie od kosciola 23.02.12, 14:46
                              kolter napisał:

> urko70 napisał:
                              >
                              > > kolter napisał:
                              > >
                              > > > urko70 napisał:
                              > > > >Bo tu nie trzeba nikogo tłumaczyć.
                              > > > No jak widać ty niczego nie zrozumiałeś
                              > >
                              > > Zrozumiałem więcej niż Ci się wydaje ale nie mam potrzeby pisać o wszystk
                              > > im tak że piszę tylko na temat.
                              >
                              > Ty [[url=http://img72.imageshack.us/img72/9444/27719274.jpg]b]urko [/b][/url]mu
                              > sisz tylko po po prostu odpyskować , byle nie zamilczeć , kiedy nie masz racji

Przypisujesz mi swoje zachowanie. A racji nie masz Ty co udowodniles brakiem argumentu.
                              • kolter Re: Odszkodowanie od kosciola 23.02.12, 14:57
                                urko70 napisał

Przypisujesz mi swoje zachowanie. A racji nie masz Ty co udowodniles brakiem ar
                                > gumentu.

Gościu to mój tekst i twoje późniejsze biadolenie nad nim ;

kolter ☺ 23.02.12, 10:46
                                " Jednak to nie tłumaczy klechy , ponieważ to on powinien znać regulamin spisany na podstawie słów samego katolickiego boga Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony. Skoro boga nie słucha sakrament wart kloaki. :)) "

urko70 ☺ 23.02.12, 10:58
                                "Bo tu nie trzeba nikogo tłumaczyć.
                                No może poza autorem wątku ale kwestia na inne forum. "

Po prostu powiedz ze nie jesteś w stanie dać mi żadnej sensownej odpowiedzi bo nie masz pojęcia w tematach biblijnych
                                • urko70 Re: Odszkodowanie od kosciola 23.02.12, 15:22
                                  Po prostu to ja Ci piszę, jak i autorowi wątku, ze pretensje może mieć tylko i wyłącznie do swoich rodziców lub innych opiekunów prawnych.
                                  Dodać można tylko, że mylicie forum "spoleczeństwo" z forum antykatolicyzm.
                                  • kolter Re: Odszkodowanie od kosciola 23.02.12, 17:33
                                    urko70 napisał:

> Po prostu to ja Ci piszę, jak i autorowi wątku, ze pretensje może mieć tylko i
                                    > wyłącznie do swoich rodziców lub innych opiekunów prawnych.
                                    > Dodać można tylko, że mylicie forum "spoleczeństwo" z forum antykatolicyzm.

Wiec ja ponownie pytam czemu katolicki kapłan nie poinformował jego rodziców ze tylko człowiek świadomy może przyjąć chrzest ? . Przecież wasz bóg Jezus tak wyraźnie powiedział , przypomnieć ???
                                    • urko70 Re: Odszkodowanie od kosciola 23.02.12, 20:01
                                      kolter napisał:

> urko70 napisał:
                                      >
                                      > > Po prostu to ja Ci piszę, jak i autorowi wątku, ze pretensje może mieć ty
                                      > lko i
                                      > > wyłącznie do swoich rodziców lub innych opiekunów prawnych.
                                      > > Dodać można tylko, że mylicie forum "spoleczeństwo" z forum antykatolicyz
                                      > m.
                                      >
                                      > Wiec ja ponownie pytam czemu katolicki kapłan nie poinformował jego rodziców ze
                                      > tylko człowiek świadomy może przyjąć chrzest ? . Przecież wasz bóg Jezus tak w
                                      > yraźnie powiedział , przypomnieć ???

To ja w punktach, jeśli pozwolisz:
                                      1. skąd wiesz, że nie powiadomił?
                                      2. jeśli ten sakrament jest nie ważny to o co ma pretensje autor wątku, to gdzie ten gwałt, to za co to odszkodowanie, za kilka kropel "zaczarowanej" wody?
                                      3. i fundamentalne pytanie co ma istota chrztu do pretensji autora wątku?
                                      • kolter Re: Odszkodowanie od kosciola 24.02.12, 12:03
                                        urko70 napisał:

To ja w punktach, jeśli pozwolisz:

> 1. skąd wiesz, że nie powiadomił?

Jeżeli powiadomił to znaczy olewa nauki swojego boga, jeżeli nie powiadomił to zataił ważną informację.

> 2. jeśli ten sakrament jest nie ważny to o co ma pretensje autor wątku, to gdzie ten gwałt, to za co to odszkodowanie, za kilka kropel "zaczarowanej" wody?

Dla sekty która wbrew nauczaniu swojego boga chrzci dzieci , ten chrzest jest ważny. Stąd Andrzeja protest przeciwko wykonaniu tej czynności wbrew jego woli .

> 3. i fundamentalne pytanie co ma istota chrztu do pretensji autora wątku?

No proste , skoro nie ma ochoty na coś co mu się nie podoba to chce prawnie ten fakt anulować
                                        • urko70 Re: Odszkodowanie od kosciola 24.02.12, 12:21
                                          kolter napisał:

> To ja w punktach, jeśli pozwolisz:
                                          >
                                          > > 1. skąd wiesz, że nie powiadomił?
                                          >
                                          > Jeżeli powiadomił to znaczy olewa nauki swojego boga, jeżeli nie powiadomił to
                                          > zataił ważną informację.

Nie pytam jakie konsekwencje są powiadaomienia czy nie powiadomienia bo nie jesteś wiarygodnym źródłem. Pytałem skąd wiesz to co twierdziłeś. Nie odpowiedziałeś.
                                          Czyli nie wiesz, a się mądrzysz.

> > 2. jeśli ten sakrament jest nie ważny to o co ma pretensje autor wątku, t
                                          > o gdzie ten gwałt, to za co to odszkodowanie, za kilka kropel "zaczarowanej" wo
                                          > dy?
                                          >
                                          > Dla sekty która wbrew nauczaniu swojego boga chrzci dzieci , ten chrzest jest
                                          > ważny. Stąd Andrzeja protest przeciwko wykonaniu tej czynności wbrew jego woli
                                          > .

Nie pytałem co jest wazne dla innych tylko co jest wazne wg Ciebie czy autora wątku dla autora wątku. Jeśli coś jest wazne dla innych to Ciebie to nie dotyczy.
                                          Nie odpowiedziałeś ale się mądrzysz.

Zadam Ci pytanie: skad wiesz, że wbrew jego woli ale obstawiam, ze tu również nie będziesz umiał odpowiedzieć.

> > 3. i fundamentalne pytanie co ma istota chrztu do pretensji autora wątku?
                                          >
                                          > No proste , skoro nie ma ochoty na coś co mu się nie podoba to chce prawnie ten
                                          > fakt anulować

Jeśli takie proste to czemu nie odpowiedzialeś ale się mądrzysz.
                                          U niemowlaka generalnie widać ze ma ochotę na dwie rzeczy: na jedzenie/picie i załatwianie się, nie znaczy to, że całą resztę (włącznie z podawaniem leków mimo ze dziecko jasno protestuje) należy wstrzymać do czasu aż będzie umiało odpowiedzialnie wyrażać swoją wolę. Do tego czasu w tej oraz wielu innych sprawach za dziecko decydują rodzice.
                                          • kolter Re: Odszkodowanie od kosciola 24.02.12, 12:34
                                            urko70 napisał:

Nie pytam jakie konsekwencje są powiadaomienia czy nie powiadomienia bo nie jes
                                            > teś wiarygodnym źródłem. Pytałem skąd wiesz to co twierdziłeś. Nie odpowiedział
                                            > eś.
                                            > Czyli nie wiesz, a się mądrzysz.

Nie powiedział !! bo od co najmniej 800 lat katolicka sekta olewa biblijny charakter chrztu !!
                                            No chyba ze chcesz w głupawy sposób zasugerować ze klecha daje rodzicom wybór ,albo dziś niemowlę albo kiedyś może sam przyjdzie jako dorosły :)))

>Nie pytałem co jest wazne dla innych tylko co jest wazne wg Ciebie czy autora wątku dla >autora wątku.

Zapytaj jego po prostu .

> Jeśli coś jest wazne dla innych to Ciebie to nie dotyczy.
                                            Nie odpowiedziałeś ale się mądrzysz.

Synku umiem czytać i wiem co napisał Andrzej , może i ty w końcu przeczytaj .

Zadam Ci pytanie: skad wiesz, że wbrew jego woli ale obstawiam, ze tu również nie będziesz > umiał odpowiedzieć.

No a umiesz czytać ??bo zaczyna wątpić w to andrzej256 19.02.12, 23:49 Ja uwazam, ze chrzest jest niewazny bo dokonany bez mojej zgody.

> Jeśli takie proste to czemu nie odpowiedzialeś ale się mądrzysz.

Co w twoim watykańskim narzeczu znaczy słowo mądrzysz ??

> U niemowlaka generalnie widać ze ma ochotę na dwie rzeczy: na jedzenie/p
                                            > icie i załatwianie się, nie znaczy to, że całą resztę (włącznie z podawaniem le
                                            > ków mimo ze dziecko jasno protestuje) należy wstrzymać do czasu aż będzie umiał
                                            > o odpowiedzialnie wyrażać swoją wolę. Do tego czasu w tej oraz wielu innych spr
                                            > awach za dziecko decydują rodzice.

No a co ma to do tego ze np dziś Andrzej uważa ze skrzywdził go chrzest a nie antybiotyk ??

Poza tym pytam ponowienie ,co ma śmieszny obrzęd religijny do ratowania życia dziecka poprzez podanie mu leków ??

www.youtube.com/watch?v=dAKdqc2AGOE
                                            • urko70 Re: Odszkodowanie od kosciola 24.02.12, 13:19
                                              kolter napisał:

>> Nie pytam jakie konsekwencje są powiadaomienia czy nie powiadomienia bo nie jes
                                              > > teś wiarygodnym źródłem. Pytałem skąd wiesz to co twierdziłeś. Nie odpowi
                                              > > edziałeś.
                                              > > Czyli nie wiesz, a się mądrzysz.
                                              >
                                              > Nie powiedział !! bo

Ja nie pytalem czy powiedział lub czemu nie powiedział. Tak jak pisałem nie jesteś tu właściwą osobą.
                                              Ustaliliśmy już że paplesz ozorem i nie umiesz uzasadnić skąd wiesz.

> >Nie pytałem co jest wazne dla innych tylko co jest wazne wg Ciebie czy aut
                                              > ora wątku dla >autora wątku.
                                              >
                                              > Zapytaj jego po prostu .

Czyli nie wiesz ale mądrzysz się ile wlezie.

> > Jeśli coś jest wazne dla innych to Ciebie to nie dotyczy.
                                              > > Nie odpowiedziałeś ale się mądrzysz.
                                              >
                                              > Synku umiem czytać i wiem co napisał Andrzej , może i ty w końcu przeczytaj .

Musisz mieć spore propblemy z niedowartościowaniem, że kolejny raz tak idiotycznie się do mnie zwracasz.
                                              Raz piszesz ze sakremanet nie wazny, potem ze dla kogoś innego ważny, czyli wg Ciebie autor watku stracił na tym ze dla jakichś obcyhc mu ludzi coś było ważne.... bardzo pokrętna logika.

> Zadam Ci pytanie: skad wiesz, że wbrew jego woli ale obstawiam, ze tu również n
                                              > ie będziesz > umiał odpowiedzieć.
                                              >
                                              > No a umiesz czytać ??bo zaczyna wątpić w to andrzej256 19.02.12, 23:49
                                              > Ja uwazam, ze chrzest jest niewazny bo dokonany bez mojej zgody.

I uważasz, że on pamięta czy dawał swoją zgodę czy nie?
                                              A może nadal uważasz, że to dziecko a nie rodzice są władni decydować w tych kwestiach, a może uważasz, że ksiądz biegał po ulicach, po podwórkach i z zaskoczenia chrzścił dzieci a rodzice, ani chrześni nic o tym nie wiedizali?

> > Jeśli takie proste to czemu nie odpowiedzialeś ale się mądrzysz.
                                              >
                                              > Co w twoim watykańskim narzeczu znaczy słowo mądrzysz ??

Ja posługuje się językiem polskim, jak masz z nim problemy to sięgaj do słownika.

> > U niemowlaka generalnie widać ze ma ochotę na dwie rzeczy: na jedz
                                              > enie/p
                                              > > icie i załatwianie się, nie znaczy to, że całą resztę (włącznie z podawan
                                              > iem le
                                              > > ków mimo ze dziecko jasno protestuje) należy wstrzymać do czasu aż będzie
                                              > umiał
                                              > > o odpowiedzialnie wyrażać swoją wolę. Do tego czasu w tej oraz wielu inny
                                              > ch spr
                                              > > awach za dziecko decydują rodzice.
                                              >
                                              > No a co ma to do tego ze np dziś Andrzej uważa ze skrzywdził go chrzest a nie a
                                              > ntybiotyk ??

Uważać to on sobie może bardzo różne rzeczy, przeróżne. Problem w tym, że on kieruje swoje roszczenia w niewłaściwe stronę, prolbme w tym, że on nie rozumie, że decydentami dla dziecka są rodzice.

> Poza tym pytam ponowienie ,co ma śmieszny obrzęd religijny do ratowania życia d
                                              > ziecka poprzez podanie mu leków ??

I Ty potem twierdzisz, ze umiesz czytać ..... buahahahaha, składanie literek to jeszcze nie czytanie.
                                              Ale ja litościwy jestem i podpiowiem: odnieś to do konteklstu w jakim było to napisane i będziesz w domu (to była przenośnia, miała znaczyc tyle co: zrozumiesz).

No dobra, dziś dzień dobroci dla niewiernych: jeśli taka istotna jest wola dziecka, niemowlaka, jesli komuś przychodzi w ogole mieć pretencje o brak uzyskania zgody niemowlaka co praktycznie ejst niemozliwe, to przy lekach również powinna być brana pod uwagę, i to szczególnie dla Was dla których to co doczesne, poprzez eliminację, jest wazniejsze.
                                              • kolter Re: Odszkodowanie od kosciola 24.02.12, 14:14
                                                urko70 napisał:

Ja nie pytalem czy powiedział lub czemu nie powiedział. Tak jak pisałem nie jesteś tu właściwą osobą.
                                                > Ustaliliśmy już że paplesz ozorem i nie umiesz uzasadnić skąd wiesz.

Przestań chlać to może zaczniesz kontrolować tą rozmowę ;

urko70 ☺ 23.02.12, 20:01
                                                1. skąd wiesz, że nie powiadomił?

> Czyli nie wiesz ale mądrzysz się ile wlezie.

Nikt ci nie mówił ze jesteś żałosny ??

> Musisz mieć spore propblemy z niedowartościowaniem, że kolejny raz tak idiotycz
                                                > nie się do mnie zwracasz.

Cipciu ci pasuje ??

> Raz piszesz ze sakremanet nie wazny, potem ze dla kogoś innego ważny, czyli wg
                                                > Ciebie autor watku stracił na tym ze dla jakichś obcyhc mu ludzi coś było ważne
                                                > .... bardzo pokrętna logika.

Daruj sobie te zagrywki żałosna cipciu , mlaskasz jęzorem byle pomlaskać :))

>I uważasz, że on pamięta czy dawał swoją zgodę czy nie?

Dokładnie tak myślę ze nie czytałeś wszystkich wątków.

> A może nadal uważasz, że to dziecko a nie rodzice są władni decydować w tych kw
                                                > estiach,

Dokładnie , myślę ze osoba zainteresowana chrztem ma sama się chrzcić .

a może uważasz, że ksiądz biegał po ulicach, po podwórkach i z zaskocz
                                                > enia chrzścił dzieci a rodzice, ani chrześni nic o tym nie wiedizali?

Nie musiał od lat oszukują porządnych ludzi ,wmawiając im ze chrzest dziecka jest czymś koniecznym.

>Ja posługuje się językiem polskim, jak masz z nim problemy to sięgaj do słownika.

Nie wiem w jakim, narzeczu mlaskasz .

>Uważać to on sobie może bardzo różne rzeczy, przeróżne. Problem w tym, że on kieruje >swoje roszczenia w niewłaściwe stronę, prolbme w tym, że on nie rozumie, że decydentami dla dziecka są rodzice.

No jak w niewłaściwą stronę skoro klecha go ochrzcił wbrew zaleceniom Jezusa ?? Rodzice Andrzeja zmusili go do wykonania zakazanej czynności ??

I Ty potem twierdzisz, ze umiesz czytać ..... buahahahaha, składanie literek to
                                                > jeszcze nie czytanie.

No w przeciwieństwie do ciebie umiem.

> Ale ja litościwy jestem i podpiowiem: odnieś to do konteklstu w jakim było to n
                                                > apisane i będziesz w domu (to była przenośnia, miała znaczyc tyle co: zrozumiesz).

Akurat wybrałeś najbardziej z debilnych przenośni .

>No dobra, dziś dzień dobroci dla niewiernych:

Ramadan sie zaczyna ??

jeśli taka istotna jest wola dziecka, niemowlaka, jesli komuś przychodzi w ogole mieć pretencje o brak uzyskania
                                                > zgody niemowlaka co praktycznie ejst niemozliwe,

Wiec dlatego Jezus i apostołowie chrzcili dorosłych .Tylko dorosłych .

to przy lekach również powinn
                                                > a być brana pod uwagę, i to szczególnie dla Was dla których to co doczesne, pop
                                                > rzez eliminację, jest wazniejsze.

No a katolicy nie ratują swoich dzieci ,lekami ??
                                                • urko70 Re: Odszkodowanie od kosciola 24.02.12, 14:46
                                                  kolter napisał:

> Ja nie pytalem czy powiedział lub czemu nie powiedział. Tak jak pisałem nie jes
                                                  > teś tu właściwą osobą.
                                                  > > Ustaliliśmy już że paplesz ozorem i nie umiesz uzasadnić skąd wiesz.
                                                  >
                                                  > Przestań chlać to może zaczniesz kontrolować tą rozmowę ;
                                                  >
                                                  > urko70 ☺ 23.02.12, 20:01
                                                  > 1. skąd wiesz, że nie powiadomił?

Wg Ciebie to są pytania o to samo?!
                                                  Pisze się "tę.

> >I uważasz, że on pamięta czy dawał swoją zgodę czy nie?
                                                  >
                                                  > Dokładnie tak myślę ze nie czytałeś wszystkich wątków.

Znów nie odpowiadasz bo odpowiedź wypunktowałąby Cię.
                                                  A znasz kogoś kto czytał wszystkie wątki? Za duzo filmów z Chuckiem Norisem ogladales.

> > A może nadal uważasz, że to dziecko a nie rodzice są władni decydować w t
                                                  > > ych kwestiach,
                                                  >
                                                  > Dokładnie , myślę ze osoba zainteresowana chrztem ma sama się chrzcić .

Czyli nie znasz prawa i znów mądrzysz się ile wlezie. Ale ty jesteś fajny... tylko rozwydrzony jak dziadowski bicz.
                                                  Żłobek, przedszkole czy szkołe również powinno samo wybrać?

> >Uważać to on sobie może bardzo różne rzeczy, przeróżne. Problem w tym, że
                                                  > on kieruje >swoje roszczenia w niewłaściwe stronę, prolbme w tym, że on nie
                                                  > rozumie, że decydentami dla dziecka są rodzice.
                                                  >
                                                  > No jak w niewłaściwą stronę skoro klecha go ochrzcił wbrew zaleceniom Jezusa ??
                                                  > Rodzice Andrzeja zmusili go do wykonania zakazanej czynności ??

To że nie znasz swieckiego wskazuje, że g.wno wiesz o kanonicznym. Nie Tobie mały człowieku interpretować słowa Jezusa.

> >No dobra, dziś dzień dobroci dla niewiernych:
                                                  >
                                                  > jeśli taka istotna jest wola dziecka, niemowlaka, jesli komuś przychodzi w ogol
                                                  > e mieć pretencje o brak uzyskania
                                                  > > zgody niemowlaka co praktycznie ejst niemozliwe,
                                                  > to przy lekach również powinn
                                                  > > a być brana pod uwagę, i to szczególnie dla Was dla których to co doczesn
                                                  > e, pop
                                                  > > rzez eliminację, jest wazniejsze.
                                                  >
                                                  > No a katolicy nie ratują swoich dzieci ,lekami ??

Ratują i wychowują w swojej wierze swoje dzieci do czego mają kolterku pełne prawo :)
                                                  • kolter Re: Odszkodowanie od kosciola 24.02.12, 15:07
                                                    urko70 napisał:

> Wg Ciebie to są pytania o to samo?!
                                                    > Pisze się "tę.

Oj żałosna c.... :)) leżysz i kwiczysz :))

Znów nie odpowiadasz bo odpowiedź wypunktowałąby Cię.
                                                    > A znasz kogoś kto czytał wszystkie wątki? Za duzo filmów z Chuckiem Norisem ogl
                                                    > adales.

Znowu żałośnie popiskujesz .

> Czyli nie znasz prawa i znów mądrzysz się ile wlezie. Ale ty jesteś fajny... ty
                                                    > lko rozwydrzony jak dziadowski bicz.
                                                    > Żłobek, przedszkole czy szkołe również powinno samo wybrać?

Znowu żałośnie popiskujesz .

>To że nie znasz swieckiego wskazuje, że g.wno wiesz o kanonicznym.

Aha czyli świeckie prawo nakazuje katolickie chrzest ??

>Nie Tobie mały człowieku interpretować słowa Jezusa.

No a tobie może :))) Twoja sekta ośmiesza się od wieków nie potrafi zinterpretować prostego przekazu biblii :)) Możesz mi z biblii pokazać słowa z których wynika ze należy dzieci chrzcić ?
                                                  • urko70 Re: Odszkodowanie od kosciola 24.02.12, 15:46
                                                    kolter napisał:

> >To że nie znasz swieckiego wskazuje, że g.wno wiesz o kanonicznym.
                                                    >
                                                    > Aha czyli świeckie prawo nakazuje katolickie chrzest ??

Daje prawo do wychowania swoich dzieci w swojej religii.
                                                  • kolter Re: Odszkodowanie od kosciola 24.02.12, 15:55
                                                    urko70 napisał:

> kolter napisał:
                                                    >
                                                    > > >To że nie znasz swieckiego wskazuje, że g.wno wiesz o kanonicznym.
                                                    > >
                                                    > > Aha czyli świeckie prawo nakazuje katolickie chrzest ??
                                                    >
                                                    > Daje prawo do wychowania swoich dzieci w swojej religii.

No ale nie zmusza do chrztu ? a za to zmusza do opieki która ma chronić życie , prawda ? np szczepienia obowiązkowe.
                                                  • urko70 Re: Odszkodowanie od kosciola 27.02.12, 09:23
                                                    kolter napisał:

> > > >To że nie znasz swieckiego wskazuje, że g.wno wiesz o kanonicznym.
                                                    > > >
                                                    > > > Aha czyli świeckie prawo nakazuje katolickie chrzest ??
                                                    > >
                                                    > > Daje prawo do wychowania swoich dzieci w swojej religii.
                                                    >
                                                    > No ale nie zmusza do chrztu ?

Częścią tego wychowania w danej religii jest chrzest.
                                                  • kolter Re: Odszkodowanie od kosciola 27.02.12, 12:24
                                                    urko70 napisał:

> Częścią tego wychowania w danej religii jest chrzest.

Ta, ale owa religia zapomina o tym ze głowa i założyciel kościoła nie tak widział pozyskiwanie nowych uczniów. To oczywiście teoria bo Krk nie ma nic wspólnego z naukami ewangelii
                                                  • urko70 Re: Odszkodowanie od kosciola 27.02.12, 12:40
                                                    kolter napisał:

> > Częścią tego wychowania w danej religii jest chrzest.
                                                    >
                                                    > Ta, ale ....

Nie ma żadnego ale. Jeśli rodzice mogą wychowywać dzieci w swojej religii, swoich przekonaniach, to Twoje zdanie na temat tej religii ich przekonań jest bez znaczenia.
                                                  • kolter Re: Odszkodowanie od kosciola 27.02.12, 13:33
                                                    urko70 napisał:

> kolter napisał:
                                                    >
                                                    > > > Częścią tego wychowania w danej religii jest chrzest.
                                                    > >
                                                    > > Ta, ale ....
                                                    >
                                                    > Nie ma żadnego ale. Jeśli rodzice mogą wychowywać dzieci w swojej religii, swoi
                                                    > ch przekonaniach, to Twoje zdanie na temat tej religii ich przekonań jest bez z
                                                    > naczenia.

Nie skracaj synku mojego wpisu ,ale odnieś sie w sposób merytoryczny

" Ta, ale owa religia zapomina o tym ze głowa i założyciel kościoła nie tak widział pozyskiwanie nowych uczniów. To oczywiście teoria bo Krk nie ma nic wspólnego z naukami ewangelii "
                                                  • urko70 Re: Odszkodowanie od kosciola 27.02.12, 13:58
                                                    kolter napisał:

> > > > Częścią tego wychowania w danej religii jest chrzest.
                                                    > > >
                                                    > > > Ta, ale ....
                                                    > >
                                                    > > Nie ma żadnego ale. Jeśli rodzice mogą wychowywać dzieci w swojej religii,
                                                    > > swoich przekonaniach, to Twoje zdanie na temat tej religii ich przekonań jest
                                                    > > bez znaczenia.
                                                    >
                                                    > Nie skracaj synku mojego wpisu ,ale odnieś sie w sposób merytoryczny

Odniosłem się w sposób merytoryczny do tego o czym traktuje ten watek czyli "czy autor wątku może oczekiwać od KK odszkodowania?".
                                                    Wyedukowałem Cie w tym, że rodzice mogą wychowywać swoje dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami i ewentualne pretensje możecie zgłaszać do nich.
                                                  • kolter Re: Odszkodowanie od kosciola 27.02.12, 14:18
                                                    urko70 napisał:

Odniosłem się w sposób merytoryczny do tego o czym traktuje ten watek czyli "cz
                                                    > y autor wątku może oczekiwać od KK odszkodowania?".

No bzdur tu sporo sprzedałeś , to fakt .

> Wyedukowałem Cie

Co zrobiłeś ???

w tym, że rodzice mogą wychowywać swoje dzieci zgodnie ze swoi
                                                    > mi przekonaniami i ewentualne pretensje możecie zgłaszać do nich.

Aha możemy, ale my wolimy do kleru który pluje na nauki Jezusa :))
        • kolter Re: Odszkodowanie od kosciola 21.02.12, 23:00
          andrzej256 napisał:

> massaranduba napisała:
          >
          > > Mozesz sie upominac,ale tylko od rodzicow,poniewaz to oni Cie ochrzcili,a
          > potem
          > > kazali isc do komunii.
          >
          > Nie ochrzcili mnie rodzice, tylko ksiadz!

On tylko wpędził ciebie w katar lejąc po małej głowie wodę .
          • andrzej256 bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wolnosci 23.02.12, 00:04
            kolter napisał:

> andrzej256 napisał:
            >
            > > massaranduba napisała:
            > >
            > > > Mozesz sie upominac,ale tylko od rodzicow,poniewaz to oni Cie ochrz
            > cili,a
            > > potem
            > > > kazali isc do komunii.
            > >
            > > Nie ochrzcili mnie rodzice, tylko ksiadz!
            >
            > On tylko wpędził ciebie w katar lejąc po małej głowie wodę .

To nie jest takie ot sobie "tylko", to bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wolnosci.
              • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 23.02.12, 10:32
                urko70 napisał:

> andrzej256 napisał:
                >
                > > To nie jest takie ot sobie "tylko", to bezczelne pogwalcenie ludzkiej god
                > nosci
                > > i wolnosci.
                >
                > Tak samo jak wciskanie dziecku lekarstw kiedy ono wyraźnie daje znać, że nie chce.

Zdecydowanie coś ci się w tym wypadku pipie.... .
                • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 23.02.12, 10:35
                  kolter napisał:

> urko70 napisał:
                  >
                  > > andrzej256 napisał:
                  > >
                  > > > To nie jest takie ot sobie "tylko", to bezczelne pogwalcenie ludzki
                  > > > ej godnosci i wolnosci.
                  > >
                  > > Tak samo jak wciskanie dziecku lekarstw kiedy ono wyraźnie daje znać, że
                  > > nie chce.
                  >
                  > Zdecydowanie coś ci się w tym wypadku pipie.... .

Chciałbyś...
                          • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 23.02.12, 14:38
                            urko70 napisał:

> kolter napisał:
                            >
                            > > > > Ja nie , ty już to zrobiłeś.
                            > > > Wypieraniem niczego tu nie zmienisz. Analogia jest.
                            > > Jaka analogia ,
                            >
                            > Pełna analogia.

Pełna katolicka ,czyli bezsensowna analogia , nie porównuj katolickiego pokropku z potrzebą leczenia dziecka bo to kompletny debilizm .
                            • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 23.02.12, 14:48
                              kolter napisał:

> urko70 napisał:
                              >
                              > > kolter napisał:
                              > >
                              > > > > > Ja nie , ty już to zrobiłeś.
                              > > > > Wypieraniem niczego tu nie zmienisz. Analogia jest.
                              > > > Jaka analogia ,
                              > >
                              > > Pełna analogia.
                              >
                              > Pełna katolicka ,czyli bezsensowna analogia , nie porównuj katolickiego pokropk
                              > u z potrzebą leczenia dziecka bo to kompletny debilizm .

Nie jesteś w stanie prowadzić normalnej dyskusji.
                                  • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 23.02.12, 17:32
                                    urko70 napisał:

> Jak się uspokoisz i zaczniesz rozumieć co czytasz a także co sam piszesz to moż
                                    > emy wrócić do rozmowy,

Daruj sobie te swoje wymądrzania synku .

na razie nie jesteś w stanie oddzielić tego o czym tu mo
                                    > wa od swoich antykatolickich fobii.

Nie ma czegoś takiego jak antykatolickie fobie , to samo życie.
                                    Poza tym znowu pieprzysz od rzeczy, bo nie wytłumaczyłeś tego idiotyzmu ; Tak samo jak wciskanie dziecku lekarstw kiedy ono wyraźnie daje znać, że nie chce.
                                    • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 23.02.12, 20:05
                                      kolter napisał:

> urko70 napisał:
                                      >
                                      > > Jak się uspokoisz i zaczniesz rozumieć co czytasz a także co sam piszesz
                                      > to moż
                                      > > emy wrócić do rozmowy,
                                      >
                                      > Daruj sobie te swoje wymądrzania synku .

To nie wymądrzanie, zachowujesz się szczeniacko to grzecznie CI piszę że musisz się uspokoić.

> na razie nie jesteś w stanie oddzielić tego o czym tu mo
                                      > > wa od swoich antykatolickich fobii.
                                      >
                                      > Nie ma czegoś takiego jak antykatolickie fobie , to samo życie.

Twoje życie.

> Poza tym znowu pieprzysz od rzeczy, bo nie wytłumaczyłeś tego idiotyzmu ; Ta
                                      > k samo jak wciskanie dziecku lekarstw kiedy ono wyraźnie daje znać, że nie chce
                                      > .

Jeśli tak prostych analogii nie rozumiesz to nei ma sensu z Tobą w ogóle gadać, przecież przez CIebie przemawia tylko nienawiść, a żółć kapie Ci kącikiem ust.
                                      • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 24.02.12, 12:09
                                        urko70 napisał:

To nie wymądrzanie, zachowujesz się szczeniacko to grzecznie CI piszę że musisz
                                        > się uspokoić.

Słuchaj no krówko boża jak ci sprzedam kilka chui to zna ze jestem zdenerwowany :))

> Twoje życie.

Ja bym powiedział ze co najmniej połowy społeczeństwa. 42% na mszach w dniu papieskim nie dowodzi większości katolików w Polsce

> Jeśli tak prostych analogii nie rozumiesz to nei ma sensu z Tobą w ogóle gadać,

Jaka to prosta analogia ?? we łbie ci się od twego serwilizmu już miesza , nie porównuj nie potrzebny obrządek religijny z ratowaniem dziecka poprzez podanie mu leków .

> przecież przez CIebie przemawia tylko nienawiść, a żółć kapie Ci kącikiem ust.

Nienawiść to domena katolików, ty jesteś przygłupkiem który nie mając nic do powiedzenia w głupi sposób prowokuje licz na jakiś akt desperacji z mojej strony , jesteś za cieniutki .
                                        • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 24.02.12, 12:29
                                          kolter napisał:

> Słuchaj no krówko boża jak ci sprzedam kilka chui to zna ze jestem zdenerwowany

Dość szybko chamstwo wyszło z Ciebie. Po owocach ich poznacie no i widać skutki braku wychowania Ciebie.

> > Twoje życie.
                                          >
                                          > Ja bym powiedział ze co najmniej połowy społeczeństwa. 42% na mszach w dniu pa
                                          > pieskim nie dowodzi większości katolików w Polsce

Ale tylko takie wyjątki jak Ty i kilku Tobie podobnych mają antykatolickie fobie.

> > Jeśli tak prostych analogii nie rozumiesz to nei ma sensu z Tobą w ogóle
                                          > gadać,
                                          >
                                          > Jaka to prosta analogia ?? we łbie ci się od twego serwilizmu już miesza , nie
                                          > porównuj nie potrzebny obrządek religijny z ratowaniem dziecka poprzez podanie
                                          > mu leków .

A dostałeś osiadczenie woli tego dziecka pozwalajace Ci podać mu leki?
                                          Nie dostałeś, więc ogon pod siebie i pod stół aż zrozumiesz, że wychowanie, w tym kwestie religijne są w gestii rodziców i jak Ci się coś odwidziało to miej odwagę do nich mieć żal czy pretensje, a nie epatować żalami do całego świata.
                                          • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 24.02.12, 12:42
                                            urko70 napisał:

> Dość szybko chamstwo wyszło z Ciebie. Po owocach ich poznacie no i widać skutki
                                            > braku wychowania Ciebie.

Sugerujesz niemoto katolicka ze grzeczne poinformowanie ciebie kiedy mam nerwa to brak wychowania :)))

>Ale tylko takie wyjątki jak Ty i kilku Tobie podobnych mają antykatolickie fobie.

Kochanie , ja nie mam fobii ja w swoich postach opisuje samo życie , no ze twoja sekta co dzień dopisuje coś nowego to nie moja winna .

>A dostałeś osiadczenie woli tego dziecka pozwalajace Ci podać mu leki?

Ale ty masz synek nasrane we łbie :))) weź na wstrzymanie i nie ośmieszaj się dalej ciągnąc ten watek :))

> Nie dostałeś, więc ogon pod siebie i pod stół aż zrozumiesz, że wychowanie, w t
                                            > ym kwestie religijne są w gestii rodziców i jak Ci się coś odwidziało to miej o
                                            > dwagę do nich mieć żal czy pretensje, a nie epatować żalami do całego świata.

Ty nadal nie rozumiesz jak głupi wybrałeś przykład , więc pytam ponownie co ma wspólnictwo ratowanie życia dziecka poprzez podanie mu leków ze śmiesznym i niczemu nie potrzebnym obrzędem religijnym ,czy owy chrzest uratuje owe dziecko np od choroby czy śmierci ??
                                            • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 24.02.12, 13:32
                                              kolter napisał:

> urko70 napisał:
                                              >
                                              > > Dość szybko chamstwo wyszło z Ciebie. Po owocach ich poznacie no i widać
                                              > > skutki braku wychowania Ciebie.
                                              >
                                              > Sugerujesz

Nie sugeruję tylko piszę wprost o Twoim braku wychowania.
                                              Nie, nie jest to dla mnie zaskoczeniem, widać brak wartości.

> >Ale tylko takie wyjątki jak Ty i kilku Tobie podobnych mają antykatolickie
                                              > > fobie.
                                              >
                                              > Kochanie , ja nie mam fobii ja w swoich postach opisuje samo życie ,

Opisujesz swoje smutne zycie. Kochania szukaj sobie na innych forach.

> >A dostałeś osiadczenie woli tego dziecka pozwalajace Ci podać mu leki?
                                              >
                                              > Ale ty masz synek nasrane we łbie :))) weź na wstrzymanie i nie ośmieszaj się
                                              > dalej ciągnąc ten watek :))

Dokładnie tak zachował się autor wątku oraz Ty jako jego pupil adwokat.
                                              Widzę, że jeszcze musisz się dowartościowywać...

> > Nie dostałeś, więc ogon pod siebie i pod stół aż zrozumiesz, że wychowani
                                              > e, w t
                                              > > ym kwestie religijne są w gestii rodziców i jak Ci się coś odwidziało to
                                              > miej o
                                              > > dwagę do nich mieć żal czy pretensje, a nie epatować żalami do całego świ
                                              > ata.
                                              >
                                              > Ty nadal nie rozumiesz jak głupi wybrałeś przykład , więc pytam ponownie co ma
                                              > wspólnictwo ratowanie życia dziecka poprzez podanie mu leków ze śmiesznym i n
                                              > iczemu nie potrzebnym obrzędem religijnym ,czy owy chrzest uratuje owe dziec
                                              > ko np od choroby czy śmierci ??

W obu przypadkach nikt nie pyta dziecka o zgodę, a to że tego nie rozumiesz albo udajesz ze nei rozumiesz to tylko i wyłacznie Twój problem.
                                              • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 24.02.12, 14:16
                                                urko70 napisał:

Nie sugeruję tylko piszę wprost o Twoim braku wychowania.
                                                > Nie, nie jest to dla mnie zaskoczeniem, widać brak wartości.

Ty mi niemoto wmawiasz brak wychowania :)) ponoć tylko cham zwraca komuś uwagę na braki zachowania :))

>W obu przypadkach nikt nie pyta dziecka o zgodę, a to że tego nie rozumiesz albo udajesz ze nei rozumiesz to tylko i wyłacznie Twój problem.

Jednak leczenie dziecka jest obowiązkiem rodziców a chrzest dziecka jest wręcz zakazany przez Biblie
                                                • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 24.02.12, 14:48
                                                  kolter napisał:

> urko70 napisał:
                                                  >
                                                  > Nie sugeruję tylko piszę wprost o Twoim braku wychowania.
                                                  > > Nie, nie jest to dla mnie zaskoczeniem, widać brak wartości.
                                                  >
                                                  > Ty mi niemoto wmawiasz brak wychowania :)) ponoć tylko cham zwraca komuś uwagę
                                                  > na braki zachowania :))

Chciałbyś bezkarnie tyak sobie poszczekiwać na lewo i prawo niczym bezpański burek?

> >W obu przypadkach nikt nie pyta dziecka o zgodę, a to że tego nie rozumies
                                                  > z albo udajesz ze nei rozumiesz to tylko i wyłacznie Twój problem.
                                                  >
                                                  > Jednak leczenie dziecka jest obowiązkiem rodziców a chrzest dziecka jest wręcz
                                                  > zakazany przez Biblie

Nie dość że przemądrzały to i nieoduczony.
                                                  • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 24.02.12, 15:11
                                                    urko70 napisał:

>Chciałbyś bezkarnie tyak sobie poszczekiwać na lewo i prawo niczym bezpański burek?

Masz przykład od swojego arcypasterza glempa , on tez tak w pogardzie nazwał nie katolików kundelkami , ot katolicka miłość bliźniego :))

> Nie dość że przemądrzały to i nieoduczony.

No napisz ze nie jesteś w temacie ,a zacietrzewianie kretyna nie pozwala ci zamilknąć.
                                                  • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 24.02.12, 15:43
                                                    kolter napisał:

> urko70 napisał:
                                                    >
                                                    > >Chciałbyś bezkarnie tyak sobie poszczekiwać na lewo i prawo niczym bezpańs
                                                    > ki burek?
                                                    >
                                                    > Masz przykład

Mam przykład Ciebie, wulgarnego, niegrzecznego, z chamskimi odzywkami.

> No napisz ze nie jesteś w temacie ,a zacietrzewianie kretyna nie pozwala ci zam
                                                    > ilknąć.

Twoje zacietrzewienie nie ma na mnie wpływu.
                                                  • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 27.02.12, 12:35
                                                    kolter napisał:

> urko70 napisał:
                                                    >
                                                    > > kolter napisał:
                                                    > >
                                                    > > > > Mam przykład Ciebie, wulgarnego, niegrzecznego, z chamskimi o
                                                    > > > > dzywkami.
                                                    > > >
                                                    > > > Oj urko ja porostu...
                                                    > >
                                                    > > tak wiem, nie trzymasz ciśniania i nie umiesz pisać kulturalnie, bez emoc
                                                    > ji.
                                                    >
                                                    > daruj sobie takie teksty synku :)))

Znów potrzebujesz się dowartościować... :)
                                                  • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 29.02.12, 14:32
                                                    kolter napisał:

> urko70 napisał:
                                                    >
                                                    > > kolter napisał:
                                                    > >
                                                    > > > urko70 napisał:
                                                    > > >
                                                    > > > > Spytaj swojego psychiatry.
                                                    > > >
                                                    > > > Nie znam twojego spowiednika.
                                                    > >
                                                    > > Dlatego napisałem "spytaj swojego psychiatry".
                                                    >
                                                    > Dlatego ja ci odpisałem " Nie znam twojego spowiednika."

Oczywistym jest że nie znasz bo jest to fizycznie nie możliwe, dlatego też kieruję Cię do właściwego dla Ciebie specjalisty.
                                                  • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 01.03.12, 21:51
                                                    urko70 napisał:

> kolter napisał:
                                                    >
                                                    > > > Oczywistym jest że nie znasz bo jest to fizycznie nie możliwe, dlat
                                                    > ego też kier
                                                    > > > uję Cię do właściwego dla Ciebie specjalisty.
                                                    > >
                                                    > > Znasz dobrego stomatologa ??
                                                    >
                                                    > Najpierw idź do psychiatry.

Mam cie od niego odebrać ??
                                                  • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 03.03.12, 21:06
                                                    kolter napisał:

> urko70 napisał:
                                                    >
                                                    > > kolter napisał:
                                                    > >
                                                    > > > > Oczywistym jest że nie znasz bo jest to fizycznie nie możliwe
                                                    > , dlat
                                                    > > ego też kier
                                                    > > > > uję Cię do właściwego dla Ciebie specjalisty.
                                                    > > >
                                                    > > > Znasz dobrego stomatologa ??
                                                    > >
                                                    > > Najpierw idź do psychiatry.
                                                    >
                                                    > Mam cie od niego odebrać ??

Nieistotne jak to sobie wytłumaczysz, ważne żebyś rozpoczął leczenie.
                                                  • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 05.03.12, 10:33
                                                    urko70 napisał:

> kolter napisał:
                                                    >
                                                    > > urko70 napisał:
                                                    > >
                                                    > > > Nieistotne jak to sobie wytłumaczysz, ważne żebyś rozpoczął leczeni
                                                    > e.
                                                    > >
                                                    > > Wyobraź sobie moherze ze ja nie mam nasrane we łbie
                                                    >
                                                    > Każdy alkoholik wyprze się swojego problemu ale przez to wyparcie problem nie znika.

Chcesz powiedzieć ze już w bozie i jej cudowne dziewictwo nie wierzysz ?
                                                  • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 05.03.12, 14:29
                                                    kolter napisał:

> > > > Nieistotne jak to sobie wytłumaczysz, ważne żebyś rozpoczął l
                                                    > > > > eczenie.
                                                    > > >
                                                    > > > Wyobraź sobie moherze ze ja nie mam nasrane we łbie
                                                    > >
                                                    > > Każdy alkoholik wyprze się swojego problemu ale przez to wyparcie problem
                                                    > > nie znika.
                                                    >
                                                    > Chcesz powiedzieć ze już w bozie i jej cudowne dziewictwo nie wierzysz ?

Jak na razie to Ty się wypierasz. A wazne jest tylko to z jakiego powody Ty masz z tym problem i epatujesz nim publicznie.
                                                  • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 05.03.12, 15:12
                                                    urko70 napisał:
                                                    > > Chcesz powiedzieć ze już w bozie i jej cudowne dziewictwo nie wierzysz ?
                                                    >
                                                    > Jak na razie to Ty się wypierasz.

Bozi ? no wiesz nie mam nasrane jak ty we łbie.

A wazne jest tylko to z jakiego powody Ty mas
                                                    > z z tym problem i epatujesz nim publicznie.

Qurde coś mi flaki ostatnio nawalają :((
                                                  • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 05.03.12, 15:34
                                                    kolter napisał:

> > Jak na razie to Ty się wypierasz.
                                                    >
                                                    > Bozi ? no wiesz nie mam nasrane jak ty we łbie.

Tego "ja nie mam nasrane". Powtarzasz to na tyle często że tylko to potwierdzasz.

> Qurde coś mi flaki ostatnio nawalają :((

Być może fermentacja wytworzyła na tyle silne gazy ze zatrułeś mózg.
                                                  • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 05.03.12, 15:39
                                                    urko70 napisał:

> Tego "ja nie mam nasrane". Powtarzasz to na tyle często że tylko to potwierdzasz.

Nie mlaskaj ciotko , każdy matoł który twierdzi ze matka co najmniej siedmiorga dzieci jest dziewicą, ma nasrane we łbie.

>
                                                    > Być może fermentacja wytworzyła na tyle silne gazy ze zatrułeś mózg.

Nic z tego kadzidło nie wchodzi w grę
                                                  • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 06.03.12, 09:50
                                                    kolter napisał:

> > Tego "ja nie mam nasrane". Powtarzasz to na tyle często że tylko to potwi
                                                    > erdzasz.
                                                    >
                                                    > Nie mlaskaj ciotko , każdy matoł który twierdzi ze matka co najmniej siedmiorga
                                                    > dzieci jest dziewicą, ma nasrane we łbie.

Ależ się szamoczesz... :)

> > Być może fermentacja wytworzyła na tyle silne gazy ze zatrułeś mózg.
                                                    >
                                                    > Nic z tego kadzidło nie wchodzi w grę

Fermentacja nie pochodzi z kadzidła, musiałeś się najeść jakiegoś świńśtwa i stąd ten ból oraz podrażnienie układu nerwowego.
                                                  • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 06.03.12, 10:27
                                                    urko70 napisał:

> Ależ się szamoczesz... :)

Nic nie zmieni faktu ze kupa ci uszami wypływa :))

> Fermentacja nie pochodzi z kadzidła, musiałeś się najeść jakiegoś świńśtwa i st
                                                    > ąd ten ból oraz podrażnienie układu nerwowego.

Ty znachor moze cudownie też uzdrawiasz ??
                                                  • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 06.03.12, 13:18
                                                    kolter napisał:

> urko70 napisał:
                                                    >
                                                    > > Już nawet siebie nie poznajesz w lustrze...
                                                    >
                                                    > No i dalej wierzysz w to ze twój kapłan z nieba do opłatka samego boga potrafi
                                                    > ściągnąć ??

Zdecydowanie za często spoglądasz w lustro.

> > Najpierw zbierz fundusze.
                                                    >
                                                    > Nie opłacisz egzorcyzmów dla mnie ??

Tobie zwykły psychiatra jest potrzebny.
                                                  • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 06.03.12, 15:15
                                                    urko70 napisał:

> kolter napisał:
                                                    >
                                                    > > > Tobie zwykły psychiatra jest potrzebny.
                                                    > >
                                                    > > No skoro tobie nie pomógł ....
                                                    >
                                                    > Nie martw się, zbierz fundusze i rozpocznij terapię, będzie CI się łatwiej żyło

Ty urko być kolega i po prostu pomódl się za mnie :))
                                                  • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 07.03.12, 09:01
                                                    kolter napisał:

> urko70 napisał:
                                                    >
                                                    > > kolter napisał:
                                                    > >
                                                    > > > > Tobie zwykły psychiatra jest potrzebny.
                                                    > > >
                                                    > > > No skoro tobie nie pomógł ....
                                                    > >
                                                    > > Nie martw się, zbierz fundusze i rozpocznij terapię, będzie CI się łatwie
                                                    > j żyło
                                                    >
                                                    > Ty urko być kolega i po prostu pomódl się za mnie :))

Musisz coś dać z siebie.
                                                  • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 12.03.12, 12:17
                                                    urko70 napisał:

> kolter napisał:
                                                    >
                                                    > > > > > Musisz coś dać z siebie.
                                                    > > > >
                                                    > > > > Chcesz łapówki ??
                                                    > > >
                                                    > > > Zawsze idziesz na łatwiznę?
                                                    > >
                                                    > > Pytam o tą łapówkę poważnie
                                                    >
                                                    > Ja również, poważnie. Łapówka to pójście na łatwiznę.

No to czemu co niedziela na tace łapówkę rzucasz ??
                                                  • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 13.03.12, 14:00
                                                    kolter napisał:

> urko70 napisał:
                                                    >
                                                    > > kolter napisał:
                                                    > >
                                                    > > > > > > Musisz coś dać z siebie.
                                                    > > > > >
                                                    > > > > > Chcesz łapówki ??
                                                    > > > >
                                                    > > > > Zawsze idziesz na łatwiznę?
                                                    > > >
                                                    > > > Pytam o tą łapówkę poważnie
                                                    > >
                                                    > > Ja również, poważnie. Łapówka to pójście na łatwiznę.
                                                    >
                                                    > No to czemu co niedziela na tace łapówkę rzucasz ??

O tym, że mylisz pojęcia datek i łapówka tez powiedz lekarzowi.
                                                  • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 14.03.12, 13:25
                                                    urko70 napisał:

> kolter napisał:
                                                    >
                                                    > > > O tym, że mylisz pojęcia datek i łapówka tez powiedz lekarzowi.
                                                    > >
                                                    > > No i kto tu ośla łąko kwalifikuje sie do psychiatry ,
                                                    >
                                                    > No skoro wszystko Ci się myli to sam przecież widzisz, że Ty.

No co mi sie myli tchórzu ??? srasz w gacie ze strachu przed piekłem to i dajesz klesze w łapę :)) to jest zwykła ordynarna łapówka !!!
                                                  • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 14.03.12, 13:31
                                                    kolter napisał:

> > > > O tym, że mylisz pojęcia datek i łapówka tez powiedz lekarzow
                                                    > i.
                                                    > > >
                                                    > > > No i kto tu ośla łąko kwalifikuje sie do psychiatry ,
                                                    > >
                                                    > > No skoro wszystko Ci się myli to sam przecież widzisz, że Ty.
                                                    >
                                                    > No co mi sie myli

Teraz: datek z łapówką.
                                                  • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 14.03.12, 13:59
                                                    urko70 napisał:

> kolter napisał:
                                                    >
                                                    > > > > > O tym, że mylisz pojęcia datek i łapówka tez powiedz le
                                                    > karzow
                                                    > > i.
                                                    > > > >
                                                    > > > > No i kto tu ośla łąko kwalifikuje sie do psychiatry ,
                                                    > > >
                                                    > > > No skoro wszystko Ci się myli to sam przecież widzisz, że Ty.
                                                    > >
                                                    > > No co mi sie myli
                                                    >
                                                    > Teraz: datek z łapówką.

Nie dajesz w łapę ale w zadek ??
                                                  • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 14.03.12, 22:11
                                                    urko70 napisał:

> kolter napisał:
                                                    >
                                                    > > Synuś to ty padasz na kolana na widok faceta w sukience :))
                                                    >
                                                    > Nadal masz problemy okulistyczne, a do tego stała konieczność dowartościowywani
                                                    > a się. Coraz gorzej z Toba kolterku.

No a jak już jesteś tak blisko rozporka , nie kusi cie ??
                                                  • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 15.03.12, 15:45
                                                    kolter napisał:

> > > Synuś to ty padasz na kolana na widok faceta w sukience :))
                                                    > >
                                                    > > Nadal masz problemy okulistyczne, a do tego stała konieczność dowartościo
                                                    > > wywania się. Coraz gorzej z Toba kolterku.
                                                    >
                                                    > No a jak już jesteś tak blisko rozporka , nie kusi cie ??

Nadal prześladują Cię wspomnienia z przeszłości... o tym tez wspomnij lekarzowi.
                                                  • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 16.03.12, 08:18
                                                    kolter napisał:

> > > No a jak już jesteś tak blisko rozporka , nie kusi cie ??
                                                    > >
                                                    > > Nadal prześladują Cię wspomnienia z przeszłości... o tym tez wspomnij lek
                                                    > arzowi
                                                    >
                                                    > Urko nie dygaj nic niedługo zaczną wam ofiarom molestowania wypłacać odszkodowa
                                                    > nia

Znów wypierasz.
                                                  • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 16.03.12, 16:44
                                                    urko70 napisał:

> kolter napisał:
                                                    >
                                                    > > > > No a jak już jesteś tak blisko rozporka , nie kusi cie ??
                                                    > > >
                                                    > > > Nadal prześladują Cię wspomnienia z przeszłości... o tym tez wspomn
                                                    > ij lek
                                                    > > arzowi
                                                    > >
                                                    > > Urko nie dygaj nic niedługo zaczną wam ofiarom molestowania wypłacać odsz
                                                    > kodowa
                                                    > > nia
                                                    >
                                                    > Znów wypierasz.

To tobie wypłacą podwójnie ??
                                                  • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 27.03.12, 09:44
                                                    urko70 napisał:

> kolter napisał:
                                                    >
                                                    > > > Informuję Cię jakie jest prawo
                                                    > >
                                                    > > Szkoda prawy człeku ze nie protestujesz jak kler za grosze przejmuje mają
                                                    > tek sp
                                                    > > ołeczny
                                                    >
                                                    > Szkoda lewy człowieku, że gadasz o czymś o czym nie masz pojęcia.

No a jakiej można się było spodziewać odpowiedzi od wiercy :)))
                                                    Tobie się głupcze wydaje ze gdzie jak mieszkam i czy wydaja ci się ze czytać nie potrafię ??
                                                  • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 27.03.12, 10:35
                                                    kolter napisał:

> > > > Informuję Cię jakie jest prawo
                                                    > > >
                                                    > > > Szkoda prawy człeku ze nie protestujesz jak kler za grosze przejmuj
                                                    > e mają
                                                    > > tek sp
                                                    > > > ołeczny
                                                    > >
                                                    > > Szkoda lewy człowieku, że gadasz o czymś o czym nie masz pojęcia.
                                                    >
                                                    > No a jakiej można się było spodziewać odpowiedzi od wiercy :)))

Nie wiedziałem że tylko wiercy umieją nazywać rzeczy po imieniu ale skoro tak twierdzisz...

> Tobie się głupcze wydaje ze gdzie jak mieszkam i czy wydaja ci się ze czytać ni
                                                    > e potrafię ??

Ani czytać, ani rozumieć ani pisać nie potrafisz.
                                                  • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 27.03.12, 10:37
                                                    urko70 napisał:

Nie wiedziałem że tylko wiercy umieją nazywać rzeczy po imieniu ale skoro tak t
                                                    > wierdzisz...

Pieprzenie od rzeczy i negowanie faktów to nazywanie po imieniu ? ale chyba sam siebie nazywasz hipokrytą

> Ani czytać, ani rozumieć ani pisać nie potrafisz.

Ta,.
                                                  • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 27.03.12, 10:46
                                                    kolter napisał:

> > Nie wiedziałem że tylko wiercy umieją nazywać rzeczy po imieniu ale skoro
                                                    > > tak twierdzisz...
                                                    >
                                                    > Pieprzenie od rzeczy i negowanie faktów to nazywanie po imieniu ? ale chyba sam
                                                    > siebie nazywasz hipokrytą

Przecież Ty nie znasz faktów o których piszesz.
                                                  • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 27.03.12, 11:00
                                                    urko70 napisał:

> kolter napisał:
                                                    >
                                                    > > > Nie wiedziałem że tylko wiercy umieją nazywać rzeczy po imieniu ale
                                                    > skoro
                                                    > > > tak twierdzisz...
                                                    > >
                                                    > > Pieprzenie od rzeczy i negowanie faktów to nazywanie po imieniu ? ale chy
                                                    > ba sam
                                                    > > siebie nazywasz hipokrytą
                                                    >
                                                    > Przecież Ty nie znasz faktów o których piszesz.

No wtedy nazwać mnie możesz katolikiem
                                                    Złodzieje siedzą w waszej sekcie i zdaje się korumpowali wszystkich w koło

" Komisja Majątkowa przyznała zakonom i parafiom o kilkaset rekompensat więcej, niż one same złożyły wniosków. Niektóre wnioski Komisja rozpatrywała pozytywnie po kilka razy. A akta 57 spraw zniknęły - donosi "Gazeta Wyborcza", powołując się na rządowy raport o pracy Komisji Majątkowej, która przez 22 lata rozpatrywała roszczenia instytucji Kościoła katolickiego. Archiwum Komisji na polecenie Donalda Tuska badali prawnicy z działu kontroli kancelarii premieraKancelaria odmówiła gazecie ujawnienia raportu, ale dziennikarze - jak piszą - znaleźli go w aktach sprawy przeciwko członkom Komisji podejrzanym o korupcję i działanie na szkodę skarbu państwa. Śledztwo prokuratury i CBA sprawiło, że rząd rok temu rozwiązał Komisję.
                                                    53-stronicowy raport to - według dziennika - opis strat Skarbu Państwa i niespotykanego bałaganu. Według niego, dokumenty Komisji istniały wyłącznie w formie papierowej. Nie rejestrowano dat złożenia wniosków przez parafie czy zakony. Nie było informacji o roszczeniach, sposobie i czasie ich zaspokojenia, ani o wartości przekazanych gruntów. Zdarzało się, że jeden wniosek był rozpatrywany kilkakrotnie - rekord to 15 rozstrzygnięć w jednej sprawie. Nie sposób jednak ustalić, czy i komu Skarb Państwa dał więcej, niż powinien. Komisja nie prowadziła takich statystyk, twierdząc, że informacje te można znaleźć w kuriach lub parafiach - takie stwierdzenie z raportu cytuje gazeta.Jak pisze dziennik, według dokumentu, teczki były nieopisane i nieuporządkowane, bez spisu treści. Nie można więc stwierdzić, czy są kompletne. Zaginęły akta co najmniej 57 spraw i nie wiadomo, kto za to odpowiada, bo nie prowadzono rejestru pobierania dokumentów.

Nie sporządzano protokołów głosowań i niechlujnie spisywano uzasadnienia decyzji. Np. zakon cystersów w 1994 roku dostał grunty w Krakowie. W ugodzie zapomniano napisać, że to wyczerpuje roszczenia, i w 2004 roku cystersi znowu złożyli wniosek. Dostali od Komisji 66 mln zł odszkodowania.Przedstawiciele państwa nie dbali o jego interesy

Według "Gazety Wyborczej", 12 członków Komisji powoływanych przez MSWiA, którzy mieli dbać o interes państwa, nie robiło tego należycie. Nie weryfikowali przedstawianych przez pełnomocników Kościoła wycen gruntów, mimo że MSWiA miało pieniądze, by opłacić własnych biegłych. Nie sprawdzali też, czy ziemia, którą przekazują, należy do państwa. Co najmniej w jednym przypadku Kościół dostał tereny, które od pięciu lat były już w prywatnych rękach.
                                                    Kolejne stwierdzenie z raportu, o którym pisze gazeta: członków Komisji powoływano bez żadnych kryteriów, nie weryfikowano ich kompetencji. Nie sprawdzano, czy nie dochodzi do konfliktu interesów. W 1992 roku rządowym członkiem Komisji został radca prawny Romuald Soroka. Po dwóch latach na swego przedstawiciela powołał go nagle Episkopat. Nie było w tym żadnego konfliktu interesów. Do swoich zadań zawsze podchodziłem rzetelnie i zgodnie z prawem - zapewnia teraz Soroka. Bez kontroli przez 22 lata

Co ciekawe, przez 22 lata nie skontrolowano Komisji ani razu. Poza publicznie podnoszonymi wątpliwościami nie było żadnego mechanizmu korygującego jej działalność - cytuje gazeta stwierdzenie z raportu.

Dokument wylicza, że instytucje Kościoła katolickiego złożyły 3063 wnioski o rekompensaty za mienie utracone w PRL. Ale Komisja wydała aż 3593 decyzje. Przyznała w sumie 143 mln zł odszkodowań i 66,5 tys. ha gruntów. Ich wartości nie można dziś ustalić.

Od grudnia w sądzie jest akt oskarżenia przeciwko sześciu członkom Komisji oskarżonym o korupcję i działanie na szkodę skarbu państwa. Kancelaria premiera powiadomiła "Gazetę Wyborczą", że raport dostali już prokurator generalny i szef CBA."
                                                  • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 27.03.12, 15:27
                                                    urko70 napisał:

> kolter napisał:
                                                    >
                                                    > > > Przecież Ty nie znasz faktów o których piszesz.
                                                    > >
                                                    > > No wtedy nazwać mnie możesz katolikiem
                                                    >
                                                    > Pojęć którymi się posługujesz tez nie znasz. Ty nawet nie wiesz lub nie rozumie
                                                    > sz co sam piszesz.

No a może coś w temacie oszołomku ? wolisz przemilczeć przekręty komisji ??
                                                  • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 27.03.12, 20:26
                                                    urko70 napisał:

> kolter napisał:
                                                    >
                                                    > > No a może coś w temacie oszołomku ?
                                                    >
                                                    > Wiele razy już pisałem odnośnie tematu, ale powtórzę, bo widzę że nienadążasz:
                                                    > ewentualne śmieszno żałosne pretensje zgłaszajcie sobie chłopcy do swoich rodziców.

Niemoto ja coś pisałem o pretensjach do rodziców??

Pomijając juz to ze przypominasz mi tą kreaturę michalika który nie ma zamiaru za pedofilii , płacić. Czy rodzice Andrzeja nie zostali zwiedzeni przez waszą sektę chrzcząc niewierzącego niemowlaka ?? Czy kler watykański nie wie co powiedział Jezusa , czy po prostu ma to w dupie ??
                                                  • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 27.03.12, 20:33
                                                    kolter napisał:

> urko70 napisał:
                                                    >
                                                    > > kolter napisał:
                                                    > >
                                                    > > > No a może coś w temacie oszołomku ?
                                                    > >
                                                    > > Wiele razy już pisałem odnośnie tematu, ale powtórzę, bo widzę że nienadą
                                                    > żasz:
                                                    > > ewentualne śmieszno żałosne pretensje zgłaszajcie sobie chłopcy do swoich
                                                    > rodziców.
                                                    >
                                                    > Niemoto ja coś pisałem o pretensjach do rodziców??

To jest tematem wątku, a prosiłeś o odniesienie się do tematu. Czego tu nie łapiesz?
                                                    Mam Ci to jeszcze bardziej drukowanymi wyłożyć, czy na głos przeczytać...?
                                                  • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 27.03.12, 20:36
                                                    urko70 napisał:

> > > Wiele razy już pisałem odnośnie tematu, ale powtórzę, bo widzę że n
                                                    > ienadążasz:
                                                    > > > ewentualne śmieszno żałosne pretensje zgłaszajcie sobie chłopcy do
                                                    > swoich
                                                    > > rodziców.
                                                    > >
                                                    > > Niemoto ja coś pisałem o pretensjach do rodziców??
                                                    >
                                                    > To jest tematem wątku, a prosiłeś o odniesienie się do tematu. Czego tu nie łap
                                                    > iesz?
                                                    > Mam Ci to jeszcze bardziej drukowanymi wyłożyć, czy na głos przeczytać...?

Urko pierdnąłeś tak ; ewentualne śmieszno żałosne pretensje zgłaszajcie sobie chłopcy do
                                                    swoich rodziców.
                                                    . Więc udowodnij ze ja mam do moich pretensje !!!
                                                  • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 27.03.12, 21:15
                                                    kolter napisał:

> > > Niemoto ja coś pisałem o pretensjach do rodziców??
                                                    > >
                                                    > > To jest tematem wątku, a prosiłeś o odniesienie się do tematu. Czego tu n
                                                    > > ie łapiesz?
                                                    > > Mam Ci to jeszcze bardziej drukowanymi wyłożyć, czy na głos przeczytać...
                                                    > > ?
                                                    >
                                                    > Urko pierdnąłeś tak ; ewentualne śmieszno żałosne pretensje zgłaszajcie sob
                                                    > ie chłopcy do
                                                    > swoich rodziców.
                                                    . Więc udowodnij ze ja mam do moich pretensje !!!

Jak dojdziesz kiedyś do literki "e" w słowniku to się dowiesz co znaczy ewentualnie.
                                                    Cienki jesteś, cienki jak mocz pająka.
                                                  • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 27.03.12, 21:31
                                                    kolter napisał:

> urko70 napisał:
                                                    > > Jak dojdziesz kiedyś do literki "e" w słowniku to się dowiesz co znaczy e
                                                    > wentua
                                                    > > lnie.
                                                    > > Cienki jesteś, cienki jak mocz pająka.
                                                    >
                                                    > Juz ? postękałaś sobie ? to teraz udowodnij swoje kłamstwo

Czego jeszcze nie rozumiesz?
                                                  • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 27.03.12, 21:42
                                                    urko70 napisał:

> kolter napisał:
                                                    >
                                                    > > urko70 napisał:
                                                    > > > Jak dojdziesz kiedyś do literki "e" w słowniku to się dowiesz co zn
                                                    > aczy e
                                                    > > wentua
                                                    > > > lnie.
                                                    > > > Cienki jesteś, cienki jak mocz pająka.
                                                    > >
                                                    > > Juz ? postękałaś sobie ? to teraz udowodnij swoje kłamstwo
                                                    >
                                                    > Czego jeszcze nie rozumiesz?

jak może smakować kaszanka ??
                                                  • urko70 Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 27.03.12, 22:47
                                                    kolter napisał:

> > > > > jak może smakować kaszanka ??
                                                    > > > > I to jest Twój poziom.
                                                    > > > Nie, to twój ,
                                                    > >
                                                    > > Ależ to Ty o kaszance zacząłeś, a wcześniej nie rozumiałeś o czym traktuj
                                                    > e wątek.
                                                    >
                                                    > No i znowu dupę zawracasz nudziarzu

A mnie bawi jak się wijesz.
                                                  • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 28.03.12, 10:55
                                                    urko70 napisał:

> kolter napisał:
                                                    >
                                                    > > urko70 napisał:
                                                    > > > > No i znowu dupę zawracasz nudziarzu
                                                    > > >
                                                    > > > A mnie bawi jak się wijesz.
                                                    > >
                                                    > > No i znowu mi nie udowodnisz gdzie i kiedy , nudna ci....
                                                    >
                                                    > Nie rozumiesz znaczenia słowa "znowu".

Yrko znowu dupku zawracasz dupe
                                                  • kolter Re: bezczelne pogwalcenie ludzkiej godnosci i wol 28.03.12, 12:27
                                                    urko70 napisał:

> kolter napisał:
                                                    >
                                                    > > > Nie rozumiesz znaczenia słowa "znowu".
                                                    > >
                                                    > > Yrko
                                                    >
                                                    > Nawet literki Ci się mylą, albo po prostu nie trafiasz we właściwe, może już cz
                                                    > as abyś odszedł na niezasłużony odpoczynek...

Ot marudna z ciebie baba Yrko :)))