mietek-mietkowski
13.12.14, 11:41
No to mamy święta. Można trochę wypocząć i pozytywnie spojrzeć na świat. Jak lubicie świętować? Ładnie, czy jeszcze ładniej? Po swojemu, czy zgodnie z wolą tuszczy?
Jest czas świętowania. Święta to rodzinne spotkania, to przyjacielskie biesiady, to czas wolny od codziennej zarobkowej pracy, to przede wszystkim czas modlitw i medytacji.
Świąteczny paradoks - świętowanie miłości i zajadanie się zabitymi zwierzętami. Hipokryzja? Ignorancja?
Święta Bożego Narodzenia to czas, którego wszyscy nie możemy się doczekać: pełen radości i spokoju, czas spędzany wspólnie z rodziną. Trudno więc uwierzyć w to, że święta nazywane czasem współczucia i dobra, są tak naprawdę wypełnione bólem, strachem, walką - oraz coraz częściej brutalną i bolesną śmiercią.
krwaweswieta.pl/kulisy.php
Wesołych Świąt :)