ijaw
12.07.05, 13:59
Jestem oburzona i potępiam zarówno terrorystów jak i kiepskich dowcipnisiów
stawiających na baczność wszystkie służby miejskie. Wiadomość z ostatniej
chwili o ewakuacji warszawskiego metra. Powód ładunki wybuchowe.
Jedni debile mordują ludzi, inni popisują się obłąkanym poczuciem humoru..
"Ewakuacja warszawskiego metra
PAP - dodane 16 minut temu
Straż pożarna i policja ewakuowała po godz. 13.00 wszystkich pasażerów
warszawskiego metra. Wszystkie stacje są zamknięte. Powodem jest informacja o
ładunku wybuchowym. "
źródło: wp.pl