Dodaj do ulubionych

Windy i awarie

03.03.06, 14:19
Czy zdarzyło się wam kidyś stanąć w windzie miedzy piętrami?
Przyznam ,że taka perspektywa jest bardzo nieprzyjemna zwłaszcza w
nowoczesnych windach brrrrr
Obserwuj wątek
    • au.lait Re: Windy i awarie 03.03.06, 14:52
      Kwestia towarzystwa ;)
      • b-beagle Re: Windy i awarie 03.03.06, 15:32
        au.lait napisała:

        > Kwestia towarzystwa ;)
        >


        W windzie raczej trudno o wybór a najgorzej to byc samemu ((((
        • ben333 Re: Windy i awarie 03.03.06, 15:39
          Często w windzie jest taki przycisk czerwony z napisem ALARM. Wcisnąć mocno i
          trzymac. Zwykle pomaga.
    • tomash8 Re: Windy i awarie 03.03.06, 15:40
      Wisiałemkiedyś 2,5 godziny. W sumie nudno było i tyle:)
      • au.lait Re: Windy i awarie 03.03.06, 17:52
        Tylko dwie i pół godziny dyndałeś? Jaki niedogodzony: nudziło mu się,np! ;))
        • laurka2005 Re: Windy i awarie 03.03.06, 19:08
          ojej
          a mieć przyjemność zaciąć się z jakąś nielubianą sąsiadką, albo np. coś takiego
          : ja miałam troszkę już chorego psa, który nie potrafił trzymać siusiu i kupkę
          mógł nagle zrobić na wycieraczkę...a co dopiero w takiej windzie....to by było ,
          nie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka