b-beagle 03.03.06, 14:19 Czy zdarzyło się wam kidyś stanąć w windzie miedzy piętrami? Przyznam ,że taka perspektywa jest bardzo nieprzyjemna zwłaszcza w nowoczesnych windach brrrrr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
b-beagle Re: Windy i awarie 03.03.06, 15:32 au.lait napisała: > Kwestia towarzystwa ;) > W windzie raczej trudno o wybór a najgorzej to byc samemu (((( Odpowiedz Link Zgłoś
ben333 Re: Windy i awarie 03.03.06, 15:39 Często w windzie jest taki przycisk czerwony z napisem ALARM. Wcisnąć mocno i trzymac. Zwykle pomaga. Odpowiedz Link Zgłoś
tomash8 Re: Windy i awarie 03.03.06, 15:40 Wisiałemkiedyś 2,5 godziny. W sumie nudno było i tyle:) Odpowiedz Link Zgłoś
au.lait Re: Windy i awarie 03.03.06, 17:52 Tylko dwie i pół godziny dyndałeś? Jaki niedogodzony: nudziło mu się,np! ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
laurka2005 Re: Windy i awarie 03.03.06, 19:08 ojej a mieć przyjemność zaciąć się z jakąś nielubianą sąsiadką, albo np. coś takiego : ja miałam troszkę już chorego psa, który nie potrafił trzymać siusiu i kupkę mógł nagle zrobić na wycieraczkę...a co dopiero w takiej windzie....to by było , nie? Odpowiedz Link Zgłoś