Dodaj do ulubionych

fund.alimentacyjny

IP: *.bpl.vectranet.pl / 80.51.249.* 04.01.04, 11:01
Czy wiecie co będzie się działo ze swiadczeniami z funduszu alimentacyjnego
od stycznia do kwietnia 2004?
Obserwuj wątek
    • elli_nika Re: fund.alimentacyjny 04.01.04, 19:21
      Do kwietnia świadczenia będą wypłacane według starych zasad. Likwidacja
      funduszu nastąpi z dniem 1 maja.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka