Gość: jagoda IP: *.bpl.vectranet.pl / 80.51.249.* 04.01.04, 11:01 Czy wiecie co będzie się działo ze swiadczeniami z funduszu alimentacyjnego od stycznia do kwietnia 2004? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
elli_nika Re: fund.alimentacyjny 04.01.04, 19:21 Do kwietnia świadczenia będą wypłacane według starych zasad. Likwidacja funduszu nastąpi z dniem 1 maja. Odpowiedz Link Zgłoś