iryska2604
09.08.19, 16:45
Dotychczasowa szefowa MSWiA Elżbieta Witek została decyzją PiS marszałkiem Sejmu po Marku Kuchcińskim. Jej miejsce w rządzie zajmie minister koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński. Dlaczego Witek? - Jest świetna, dlatego, że jest doskonała - objaśnił dziennikarzom minister Marek Suski.
wyborcza.pl/7,75398,25073726,elzbieta-witek-marszalkiem-sejmu-kuchcinski-w-pis-traktowany.html#S.DT-K.C-B.1-L.1.foto
Suski jak zwykle błysnął intelektem.