d.z 08.11.01, 14:33 No to dopisujcie dziś coś jeszcze, aby ze 400 wątków było. Ja mam dziś inwencję "inaczej" (z powodu pewnej osoby) wobec powyższego nic super do dyskusji stworzyć nie mogę ale Wy do dzieła.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
parwati Re: Żeby bylo 400 08.11.01, 14:41 bla bla bla.... nie liczy sie jakosc tylko ilosc :) Wiec podbijam licznik 'nic niepisaniem' ;PPP Odpowiedz Link Zgłoś
lelesio JEST 400 (z hakiem) 08.11.01, 14:42 biedny dz ale teraz nie załamuj się - będzie jeszcze gorzej. :))) Odpowiedz Link Zgłoś
d.z Re: JEST 400 (z hakiem) 08.11.01, 14:48 lelesio napisał(a): > biedny dz > ale teraz nie załamuj się - będzie jeszcze gorzej. > :))) Lelesiu to nie tak, będzie lepiej:))) (dziś będę wiedział czy, a w sobotę będę wiedział jak lepiej). Co powoduje, iż optymizm ze mnie "tryska" i dlatego nie jestem w stanie skoncentrować się na wymyślaniu wątków. Muszę już spadać, bo tak wyszło, że dziś wcześniej wychodzę :))) na spotkanie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lelesio Re: JEST 400 (z hakiem) 08.11.01, 14:52 Powodzenia zatem trzymam kciuki (ale nie w rękawiczkach jak chce jaśmina :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: palker Re: Żeby bylo jak najwięcej IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.11.01, 14:17 W innym wątku napisałem, że forumowe serce Warszawy bije po prawej stronie Wisły. Również dzięki i tym z lewego. Jako zwolennik sojuszu "Północ-Południe" cieszę się bardzo, że mamy razem już blisko 2500 postów. Mamy też wspólne problemy (komunikacja) i wspólne poczucie niedosytu z powodu braku jakichkolwiek koncepcji integracyjnych ze strony władz miejskich. Serdecznie pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś