Dodaj do ulubionych

Żeby bylo 400

08.11.01, 14:33
No to dopisujcie dziś coś jeszcze, aby ze 400 wątków było.
Ja mam dziś inwencję "inaczej" (z powodu pewnej osoby) wobec powyższego nic
super do dyskusji stworzyć nie mogę ale Wy do dzieła....
Obserwuj wątek
    • parwati Re: Żeby bylo 400 08.11.01, 14:41
      bla bla bla.... nie liczy sie jakosc tylko ilosc :) Wiec podbijam licznik 'nic
      niepisaniem' ;PPP
    • lelesio JEST 400 (z hakiem) 08.11.01, 14:42
      biedny dz
      ale teraz nie załamuj się - będzie jeszcze gorzej.
      :)))
      • d.z Re: JEST 400 (z hakiem) 08.11.01, 14:48
        lelesio napisał(a):

        > biedny dz
        > ale teraz nie załamuj się - będzie jeszcze gorzej.
        > :)))
        Lelesiu to nie tak, będzie lepiej:))) (dziś będę wiedział czy, a w sobotę będę
        wiedział jak lepiej).
        Co powoduje, iż optymizm ze mnie "tryska" i dlatego nie jestem w stanie
        skoncentrować się na wymyślaniu wątków.
        Muszę już spadać, bo tak wyszło, że dziś wcześniej wychodzę :))) na spotkanie!!!
        • lelesio Re: JEST 400 (z hakiem) 08.11.01, 14:52
          Powodzenia zatem
          trzymam kciuki
          (ale nie w rękawiczkach jak chce jaśmina :)
    • Gość: palker Re: Żeby bylo jak najwięcej IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.11.01, 14:17
      W innym wątku napisałem, że forumowe serce Warszawy bije po prawej stronie
      Wisły. Również dzięki i tym z lewego. Jako zwolennik sojuszu "Północ-Południe"
      cieszę się bardzo, że mamy razem już blisko 2500 postów. Mamy też wspólne
      problemy (komunikacja) i wspólne poczucie niedosytu z powodu braku
      jakichkolwiek koncepcji integracyjnych ze strony władz miejskich.
      Serdecznie pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka