Dodaj do ulubionych

nowa SP na Boremlowskiej

20.06.17, 09:00
Witam,

chciałabym zasięgnąć opinii na temat nowotworzonej szkoły podstawowej na ul. Boremlowskiej. Przeczytałam w Ofercie Szkoły Podstawowej przy ul. Boremlowskiej 6/12 skierowanej do Rodziców i Uczniów klas III i VI informacje, które są dla mnie trochę niezrozumiałe. Skoro tworzona jest dopiero szkoła to skąd "Jesteśmy szkołą z tradycją, która wykształciła wielu wartościowych ludzi" i "Od roku szkolnego 2011/12 tworzymy klasy integracyjne"??? Wielka prośba o info, czy ktoś wie o co tu chodzi? Z tego co kojarzę, w budynku szkoły do niedawna mieściła się prywatna szkoła SAMUEL, więc skąd to nawiązanie do tradycji i do klas integracyjnych???
Pozdrawiam serdecznie.
Obserwuj wątek
   • anna_w68 Re: nowa SP na Boremlowskiej 27.06.17, 07:44
    Możliwe... Jeśli tak, to patrząc na wyniki egzaminów gimnazjalnych można odnieść wrażenie, że "szkoła z tradycjami" i "wykształcenie wielu wartościowych ludzi" jest mocno na wyrost. Gimnazjum jest najsłabsze w dzielnicy, wypada słabiej nawet od Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii.
  • aisza89 Re: nowa SP na Boremlowskiej 16.07.17, 22:47
   Gimnazjum zgodnie z reformą zmieniają na szkołę podstawową. Od około 30 lat mieszkam od urodzenia w pobliżu. Znam tą szkołę doskonale,dzięki Bogu do niej nie chodziłam. Ale dużo o tej szkole chcąc nie chcąc słyszałam. Zdecydowanie przed nią ostrzegam
    • anna_w68 Re: nowa SP na Boremlowskiej 21.07.17, 13:52
     Bardzo dziękuję za komentarze, które tylko potwierdziły zebrane przeze mnie dotychczas informacje, że to nie jest dobra szkoła. Ostatnio znalazłam nawet jakieś rankingi dot. egzaminów gimnazjalnych, gimnazjum z Boremlowskiej co roku wypadało najsłabiej w dzielnicy, słabiej od ośrodka wychowawczego.
    • andziako1978 Re: nowa SP na Boremlowskiej 07.03.18, 15:15
     Szaserów nie polecam, przepełniona szkoła, dwie zmiany, od września trzy. Żadnej oferty poza lekcyjnej, chyba że prywatna. Ja przenoszę córkę z Szaserów na Boremlowska i 3/4 naszej klasy też, więc o czymś to świadczy. Znajomi mają córkę na Boremblowskiej i są bardzo zadowoleni. Zobaczymy. Pozdrawiam
  • grzegorz123456789123456789 Re: nowa SP na Boremlowskiej 02.03.18, 20:24
   Odpowiedzi (fragmenty tekstu) "Jesteśmy szkołą z tradycją, która wykształciła wielu wartościowych ludzi" to jest prawda, oraz "Od roku szkolnego 2011/12 tworzymy klasy integracyjne"??? to też jest prawda. Gimnazjum zgodnie z reformą zmieniają na szkołę podstawową. Od około 30 lat mieszkam od urodzenia w pobliżu. Znam tą szkołę doskonale,dzięki Bogu do niej nie chodziłam. Ale dużo o tej szkole chcąc nie chcąc słyszałam. Zdecydowanie przed nią ostrzegam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka