monique.n 21.05.06, 01:29 Ile trzeba mieć procent żeby się dostać? Czy to prawda że brany jest tylko poziom podstawowy? Nie piszcie żebym zobaczyła sobie na stronie oficjalnej UJ bo tam pisze, tylko nieprecyzyjnie. Z góry dziękuję! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
desire21 Re: Geografia 24.05.06, 20:32 to prawda ze biora tylko na podstawowym;) a ile trzeba miec procent to zalezy i oni to ustala dopiero po skonczeniu rejestracji wszystkich, wiec tego nikt Ci nie powie;) Odpowiedz Link
monique.n Re: Geografia 21.07.06, 10:52 Mi niestety nie poszło za dobrze. Liczyłam na 90, 92 %, bo przecież sprawdzałam z kluczem i miałam dobrze, a tu tylko 84%.... I co myślicie o takim wyniku??? Odpowiedz Link