21.05.06, 01:29
Ile trzeba mieć procent żeby się dostać? Czy to prawda że brany jest tylko
poziom podstawowy? Nie piszcie żebym zobaczyła sobie na stronie oficjalnej UJ
bo tam pisze, tylko nieprecyzyjnie. Z góry dziękuję!
Obserwuj wątek
    • desire21 Re: Geografia 24.05.06, 20:32
      to prawda ze biora tylko na podstawowym;) a ile trzeba miec procent to zalezy i
      oni to ustala dopiero po skonczeniu rejestracji wszystkich, wiec tego nikt Ci
      nie powie;)
      • locca1 Re: Geografia 19.07.06, 14:27
        doklanie//ja mam 90 z podst
        • monique.n Re: Geografia 21.07.06, 10:52
          Mi niestety nie poszło za dobrze.
          Liczyłam na 90, 92 %, bo przecież sprawdzałam z kluczem i miałam dobrze,
          a tu tylko 84%.... I co myślicie o takim wyniku???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka