alex.4 23.12.03, 16:10 Z okazji zblizających się świąt Bożego narodzenia zyczę wszystkim wszystkiego najlepszego, oby nastepny rok był lepszy od tego co się kończy Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kunce Wszystkiego Wszystkim! 24.12.03, 11:46 Bardzo wesołych Świat, zdrowych i niosących nadzieję lepszych czasów życzy kunce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dino Re: Wszystkiego Wszystkim! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.03, 23:40 kunce napisała: > Bardzo wesołych Świat, zdrowych i niosących nadzieję lepszych czasów życzy kunce ...i dino:) Odpowiedz Link Zgłoś