Dodaj do ulubionych

Najlepsze Życzenia

23.12.03, 16:10
Z okazji zblizających się świąt Bożego narodzenia zyczę wszystkim wszystkiego
najlepszego, oby nastepny rok był lepszy od tego co się kończy
Pozdr
Obserwuj wątek
    • kunce Wszystkiego Wszystkim! 24.12.03, 11:46
      Bardzo wesołych Świat, zdrowych i niosących nadzieję lepszych czasów życzy kunce
      • Gość: dino Re: Wszystkiego Wszystkim! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.03, 23:40
        kunce napisała:

        > Bardzo wesołych Świat, zdrowych i niosących nadzieję lepszych czasów życzy
        kunce
        ...i dino:)


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka