Dodaj do ulubionych

Masowa wycinka drzew na Stalowej

16.02.17, 09:03
Na warszawskiej Pradze zniknęły przedwojenne drzewa. "Bestialstwo" - mówią zrozpaczeni mieszkańcy. Działka na której rosły należy do prywatnego właściciela.

O wycince przy ul. Stalowej 47 na warszawskiej Pradze zaalarmowali mieszkańcy okolicznych budynków. Na miejsce wezwali straż miejską i Zarząd Praskich Terenów Publicznych. O sprawie poinformowali też urząd dzielnicy.
metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,21372128,pis-pozwala-deweloper-korzysta-urzednicy-wstrzymali-wycinke.html
Obserwuj wątek
    • Gość: Obiektywny Re: Masowa wycinka drzew na Stalowej IP: *.adsl.inetia.pl 24.02.17, 13:13
      Słuchajcie wy miłośnicy przyrody. Mieszkam w takiej miejscowości w której przerabia się setki tysięcy drzew rocznie na wasz zasrany papier do dupy. Jak się nie podoba to dupy podcierać lewą ręką. Jeżeli to ja zasadziłem to drzewo i je pielęgnowałem lub też odziedziczyłem to myślicie, że będę je bezmyślnie ścinał. Jak tak chcecie dbać o swoje środowisko to zasadzajcie drzewa za własne pieniądze i je pielęgnujcie, a nie wpieprzajcie się w prywatną własność. Wreszcie ktoś pomyślał o tym, że właściciel zaczyna decydować o tym co ma na działce.
      • sibeliuss Re: Masowa wycinka drzew na Stalowej 26.02.17, 00:02
        Gdzie leży to Chamowo, z którego piszesz?
    • Gość: obiektywny Re: Masowa wycinka drzew na Stalowej IP: *.adsl.inetia.pl 26.02.17, 16:02
      Może i Chamowo ale na pewno lepsze niż tam gdzie ty przebywasz. Lepiej by było gdybyś z powrotem wrócił do kamienia z spod którego wypełzłeś. Ale dzięki Tobie może wreszcie ktoś podejmie pałeczkę z zacznie inteligentnie i konstruktywnie się wypowiadać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka